BMW

Pakaļējo lukturu maiņa e39,padoms???

626 Reģ.: 26.11.2002

Sveiki,vēlos mainīt pakaļas optiku no vecajām hella uz jaunajām (2001 gada auto) diožu hella. Ar kādām problēmām būtu jāsaskaras?Vai skrūvju caurumi sapas?Vai kompis nemetīs kļūdu,ka neatpazīst lukturus(par cik ir diožu) Donora auto nekādi bloki kopā ar lukturiem nemaz nebija. Lūdzu tikai korektas profesionāļu atbildes.

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

626 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

626 rakstīja: ;seit korektu atbilžu nebija,powers rulllllzzzzzzzzz bļa

toties šeit var pilnvērtīgi dabūt pa muti

tā vot

un var arī iedot pa muti protams.

var, var

nu tas ir tāpat kā www.latloto.lv/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

626 rakstīja: es taču nevarēju zināt,ka šeit ir pavecāku kungu smilšu kaste,kur uz jautājumiem,kuri ir pārāk sarežģīti atbild ar pilnīgu stulbumu

Pēc tava jautājuma es sapratu, ka grsies implantēt ko šādu.

www.motorspeed.com/...

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

turpiniet te savu "MATURE" pasākumu,lai jums veicas

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Tā gan...te tev iedos...un vari dabūt ar

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: 626, tev ir sakāpis galvā. Tev ne'sķiet,ka tev arī kāds var iedot galvā?? Un tas ir vienīgais, ko tu vari un gribi?? Iemācies uzdot jautājumu korektā formā,iemācies diskutēt... un Pirmais var iemācīt tev pieliekties, tev noderēs.

dabiski,tas pats ir ar tevi,bet es nebaidos no tā,vismaz par runu un tekstiem varu atbildēt arī dzīvē,kur par tevi var šaubīties. palasi pirmo postu topicā(jautājumu),kas tur ir nekorekts?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu vispār padoms pi$t uz poweri bija jau 3 atbildē pašā 1. lapā

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

p.s pirmais ir cīņu mākslas meistars? vispār jau ne viņš vienīgais par kulaku tēmu varam aprunāties jebkurā laikā.

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

626 rakstīja: p.s pirmais ir cīņu mākslas meistars? vispār jau ne viņš vienīgais par kulaku tēmu varam aprunāties jebkurā laikā.

Nja...sila jesķ ( varbūt) , uma ņe nado....

blabla.mazāk vajag ironizēt un smieties par citu plāniem uvsjo.Galvenais jau,ka netaisos ne antispārnus bakstīt,ne zilas gaismas likt,viss ir tiptop un tikai skatu un veiktspēju uzlabo (priekšējie uguņi)

dekster,tavus postus (pārsarā tukši posti) jau sen esmu novērojis.

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Konkrētu lošu bars novācies!

Ka tik piesmiet vienam otru

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

626 rakstīja:

dekster,tavus postus (pārsarā tukši posti) jau sen esmu novērojis.

Tad zini,ka tavs vērtējums mani ne mazākā mērā nekrata.

briļļainais plikpauri,vēl nav miera?

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

626 rakstīja:

Sretsked rakstīja:

626 rakstīja:

dekster,tavus postus (pārsarā tukši posti) jau sen esmu novērojis.

Tad zini,ka tavs vērtējums mani ne mazākā mērā nekrata.

briļļainais plikpauri,vēl nav miera?

Kas ir,puika ar lielo pakaļu un izjātas govs smaidu?

mans puika tavā laucinieka mutē nelien

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nenoliedzami, zinaamas spamera iemanjas vinjam ir...

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

vispār deksterēn,kur tavs oriģinālniks,pats ka neesi ticis izbanots vai kā?

vispār jau šādi atļaujas izrunāties tikai tēviņš,kurš pat līdz saviem gadiem 40 ne reizi nav galvā dabūjis,vispār jau tev būtu tā kā laiks,ne?tici man-vienreiz kā no gaisa novelsies un tu šņāksi zemē

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

626 rakstīja:

netaisos ne antispārnus bakstīt,ne zilas gaismas likt,

par zilām gaismām tomēr varēji padomāt.

tev piestāvētu ...

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

626 rakstīja:

netaisos ne antispārnus bakstīt,ne zilas gaismas likt,

par zilām gaismām tomēr varēji padomāt.

tev piestāvētu ...

PN mudak

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu, nu ta būs tā klope šodien?

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

626 rakstīja: vispār deksterēn,kur tavs oriģinālniks,pats ka neesi ticis izbanots vai kā?

vispār jau šādi atļaujas izrunāties tikai tēviņš,kurš pat līdz saviem gadiem 40 ne reizi nav galvā dabūjis,vispār jau tev būtu tā kā laiks,ne?tici man-vienreiz kā no gaisa novelsies un tu šņāksi zemē

iedzer pienu. Paskrien. Atrodi draugu vai draudzeni,paliks vieglāk.

Neesi vēl apjēdzis, ka ar to visu laiku pa muti solīšanu jebkuram esi jau palicis par apsmieklu?

waaahaaa,pajāt man par tiem "jebkuriem" laikam tomēr vairs tehniska rakstura jautājumus te neuzdošu, ļoti maz cilvēku,kas šeit nestum sūdu un patiesi kko saprot no tenikas.

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: eu, nu ta būs tā klope šodien?

nav pretinieku

jā-blablabla, vari neatbildēt.

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

626 rakstīja:

Sretsked rakstīja:

626 rakstīja: vispār deksterēn,kur tavs oriģinālniks,pats ka neesi ticis izbanots vai kā?

vispār jau šādi atļaujas izrunāties tikai tēviņš,kurš pat līdz saviem gadiem 40 ne reizi nav galvā dabūjis,vispār jau tev būtu tā kā laiks,ne?tici man-vienreiz kā no gaisa novelsies un tu šņāksi zemē

iedzer pienu. Paskrien. Atrodi draugu vai draudzeni,paliks vieglāk.

Neesi vēl apjēdzis, ka ar to visu laiku pa muti solīšanu jebkuram esi jau palicis par apsmieklu?

waaahaaa,pajāt man par tiem "jebkuriem" laikam tomēr vairs tehniska rakstura jautājumus te neuzdošu, ļoti maz cilvēku,kas šeit nestum sūdu un patiesi kko saprot no tenikas.

Nav vēlmes tādai durilkai kaut ko skaidrot...ir cilvēks,kas 100% to zinātu...būtu tu normāli pajautājis, sen būtu saņēmis 'profesionāļa' atbildi. Un nebūtu satraucies tik ļoti un sasolījis pa sejām un vēl ko ne... Un pie tā visa nebūtu visiem padarījis zināmu, ka esi gejs.

es tev jau simto reizi prasu,kur manā pirmajā postā ir kkas nenormāls un ņekorekts,pat savecināšanās ir

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Pirms kāda laika viens osobenna prodvinutijs subjekts ķēzījās forumā par autosalona sekretāres izturēšanos pret viņa dižo personu un laikam arī par nevēlēšanos ziedot viņam ne to simt štukas ne to ļimonu

Naivi domāju ka šitāds kretīnisms iraid beidzies,bet-še tev

Lampiņtjūners piedriķē 10 lapas un izdauza visu iauto

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vaitad 626-tais bija tas ko pameta sakarīgais zaķis?

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: 626...beidz ņemties un nākamreiz uzvedies smuki un viss tev būs.

bet tu esi lūgtum mazliet solīdāks un pirmās tipo atbildes vietā neliec kadru salīdzinājumu žiguļtūningformā.

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Pirms kāda laika viens osobenna prodvinutijs subjekts ķēzījās forumā par autosalona sekretāres izturēšanos pret viņa dižo personu un laikam arī par nevēlēšanos ziedot viņam ne to simt štukas ne to ļimonu

Naivi domāju ka šitāds kretīnisms iraid beidzies,bet-še tev

Lampiņtjūners piedriķē 10 lapas un izdauza visu iauto

"sintris" tas izsaka visu

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

davai āāāākcija,pārdošu pirmsfeislift lukturu komplektu ģošakā+būs iespēja kauties ar mani saņemot preci

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

626 rakstīja: davai āāāākcija,pārdošu pirmsfeislift lukturu komplektu ģošakā+būs iespēja kauties ar mani saņemot preci

Pag...nevērtē sevi tik augstu, kāpēc tu esi iedomājies, ka kādam no šejienes ir vēlme iekāpt govs sūdā??

wtf? viss ir labi-spīd,deg,diožu nav,ir olsskūls,priekšā par xrenoni stāv

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti