Jaunaa Nissan Micra, par kriizes cenu!

Icikinsh Reģ.: 12.02.2004
 
1 2 3 4 5
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Un sarpība arī ir tajā vai tev līdz stūrei ir 30 cm, vai metrs.

neuztveru ideju...

tas žigaa motors ar visu stuures stieni naaca salonaa ieksaa...

paskaties kraštestus..parasti salons un vadiitaaja dziives telpa paliek veseli.iipasi jaunajaam masiinaam...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ozz rakstīja: atgriežoties pie micras-

gan jau ka dienesta autoss, firmaa savu pamatliidzeklja veertiibu atstraadaajis, jaac un kauc uz nebeedu.

140 kkm jau nav visam beigas, bet taadam mazulim pie šāda nobraukuma var iznaakt diezgan daudz viskautko mainiit...

Ne vairāk kā jebkuram "tikko no Vācijas". Mazam auto ir mazāka masa, līdz ar to arī mazākas slodzes piekarei, motoram, u.t.t.

ar norunu, ka arii detaļas ir mazaakas.(un ir- šitiem piekares detaļas taadas kaa manas muteres Zinger šujmašīnai iekšā)

bet bedres ta visur vienaadas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ozz rakstīja:

Kaksis rakstīja: Un sarpība arī ir tajā vai tev līdz stūrei ir 30 cm, vai metrs.

neuztveru ideju...

tas žigaa motors ar visu stuures stieni naaca salonaa ieksaa...

paskaties kraštestus..parasti salons un vadiitaaja dziives telpa paliek veseli.iipasi jaunajaam masiinaam...

Ideja bija micra vs S-class.

taadaa micraa tu atrodies 30 cm no bampera

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: mani vienmeer ir fascineejusi taa doma, ka varu braukt cik praatiigi vien gribu, bet vienmeer pastaav procents, ka kaads sagribees ienaakt manii.

taapeec drošaak juutos savaa volvo kantainajaa cietoksnii...

Tā jau ir, par citiem atbildēt nevar. Taču man šķiet, ka saskaņā ar statistiku vairāk cilvēku iet bojā avārijās, kur kāds ir ielicies kokā vai grāvī, jo nav izvēlējies pareizu, ceļa apstākļiem un braukšanas prasmēm atbilstošu, braukšanas ātrumu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ar bojaaiešanu taapat kaa ar tiršanu- kad jaaiet tad jaaiet...

bet pilseetas satiksmei raksturiigaa sadursmee micra vs volvo es triecienu sajutiišu n reizes mazaak, attieciigi izredzes saglabaat darbaspeejas jau tajaa pasaa dienaa ir daudz lielaakas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ozz rakstīja: ar bojaaiešanu taapat kaa ar tiršanu- kad jaaiet tad jaaiet...

bet pilseetas satiksmei raksturiigaa sadursmee micra vs volvo es triecienu sajutiišu n reizes mazaak, attieciigi izredzes saglabaat darbaspeejas jau tajaa pasaa dienaa ir daudz lielaakas.

Tu pats tagad nesapisies. Pirmīt teici, ka jo mīkstāki bleķi, jo mazākas sekas braucējam. Tad kuram auto bija tie mīkstie bleķi - micrai vai volvo?

paskaidroju-

aatrums nenogalina-nogalina paaraak strauja apstaashanaas. pie sitiena pat esot piespraadzeetam tevi meetaa kaa pelavu maisu un dauza gan prat durviim, gan paneli.volvii ir daudz vairaak dziives telpas kaa micraa.un volvim ir daudz vairaak blekju-no bampera liidz motoram apmeeram pusmetrs briivas vietas.

ja pienjemam ka avaarija ir bez letaalaam sekaam, tad siikas traumas dabuus vairaak tas, kurš atrodas šauraakaa telpaa.

.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ja vien Tu neesi kaut kaadaa konservu bundzaa...

es ieks polo mk bordjuuru panjeemu uz 20 kmh, izmezgjiiju roku, sasitu ribas un paarsitu galvu prat jumtu.pie tam nabaga polo bija nebraucams un diez vai remonteejams.

savukaart kad cieniigaa ar 940to gaaja liidziigaa aatrumaa smagaas masiinas ritenii ieksaa, es pat laaga sitienu nesajutu. un lai arii ar nošķiltu purnu pašu speekiem tikaam maajaas- pat radiators nebija paarsists.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ko tu ar to roku tajā brīdī darīji un kā var pārsist galvu pret jumtu ja ir piesprādzējies?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

elektro rakstīja: SPAMOFF: ir smieklīga deksterveidīgo apsēstība ar latviešu izlepušajai pakaļai (un trulajai galvai) piemērotiem MEGAVĀGENIEM. milzīgs komplekss par savu latvietisko (un vīrietisko) pārākumu, pašvērtību, panisko apliecināšanās vēlmi utt utjp uc... pie tam tā 50 gadus vecā maskēšanās aiz tipa "ģimenes glābēja maskas" - sak, es savējos tādā nesēdināšu.. iesākumam var nočekot šo video

www.youtube.com/...

man ,savukārt, smieklīga šķiet pārvietošanās ar futbolbumbai ļoti līdzīgu priekšmetu. Tipa- gribu būt auto, bet nesanāk

Vienmēr esmu devis priekšroku lieliem auto ar plašu salonu.

PS. Krāns man ir pietiekami liels, par to vari nesatraukties

Pļin. Agrāk tu rakstīji sakarīgākus tekstus

Kas tad ir mašīna? Ikspieci, kjūseptiņi, tuaregs, reindžrovers?

Mošk tie mūsu valdības dauņi beidzot ieviesīs statusa mašīnām nodokli, tas būtu vienīgais no visām jamu stulbībām, ko varētu atbalstīt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Atloca...no rīta aizgājis atpakaļ...

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

juha rakstīja: Ja sanāk konfrontācija ar kardan kamaza, tad ir pilnīgi vienalga vai sēdi pustonnīgā, vai divtonnīgā autosā. Nozīme sāks izpausties, ja uz masu būs jāpaķer kāds lielāks suns, gājējs, riteņbraucējs, motociklists vai cits vieglais automobilis. Taču man šķiet, ka mūsdienās drošumu vai nedrošumu nosaka ne tik daudz bleķu biezība un centneru skaits, cik vadītāja atsaldētības pakāpe.

Gribi teikt, ja Tico vietā būtu XC90, tad arī rezultāts būtu tāds pats??? ..sadursmē bija izirusi ne tikai \"Tico\" apšaubāmā virsbūve, bet arī saspiests motors, bet ātrumkārbas korpuss bija burtiski sadrupis.. www.tvnet.lv/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ko tu ar to roku tajā brīdī darīji un kā var pārsist galvu pret jumtu ja ir piesprādzējies?

polo mk1 ir maza masiiniite.un bez stuures pastiprinaataaja-iefisiisi pa bortinju ar riteni- un viss sitiens pa stuures stieni aiziet uz roku..

jumts tas gluzi nebija- durvju augsmala. bet turpat vien bija. tas hlams pret to bortinju kaa pret sienu atduuraas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

PS. Krāns man ir pietiekami liels, par to vari nesatraukties

p.n.

man ir šitas aprāts www.kompernass.com/...

varam tavu krānu pārmērīt

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Sretsked rakstīja:

elektro rakstīja: SPAMOFF: ir smieklīga deksterveidīgo apsēstība ar latviešu izlepušajai pakaļai (un trulajai galvai) piemērotiem MEGAVĀGENIEM. milzīgs komplekss par savu latvietisko (un vīrietisko) pārākumu, pašvērtību, panisko apliecināšanās vēlmi utt utjp uc... pie tam tā 50 gadus vecā maskēšanās aiz tipa "ģimenes glābēja maskas" - sak, es savējos tādā nesēdināšu.. iesākumam var nočekot šo video

www.youtube.com/...

man ,savukārt, smieklīga šķiet pārvietošanās ar futbolbumbai ļoti līdzīgu priekšmetu. Tipa- gribu būt auto, bet nesanāk

Vienmēr esmu devis priekšroku lieliem auto ar plašu salonu.

PS. Krāns man ir pietiekami liels, par to vari nesatraukties

Pļin. Agrāk tu rakstīji sakarīgākus tekstus

Kas tad ir mašīna? Ikspieci, kjūseptiņi, tuaregs, reindžrovers?

Mošk tie mūsu valdības dauņi beidzot ieviesīs statusa mašīnām nodokli, tas būtu vienīgais no visām jamu stulbībām, ko varētu atbalstīt.

Vot tuaregs gan te neiederas, tas tāds uzpūsts golfs vien ir.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

gan jau ka dienesta autoss, firmaa savu pamatliidzeklja veertiibu atstraadaajis, jaac un kauc uz nebeedu.

tas, ka auto pieder firmai, ķipa skaitās dienesta auto, neko nenozīmē....

p.n.

sarkanais renaults arī ir firmas pamatlīdzekļos

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

par tiem japāņu 'sliktajiem/plānajiem' bleķiem : kad pirmo , līdz tam tik audaki un golpi , reizi pirku 'japāni' , ar uzdevu 'bleķu/drošības' jautājumu uz ko pardevējs man parādija bildes camry vs tramvajs un camry vs WESS servisa reklāmas staps izskatijās pārliecinoši un 'bez bazara' tika iexavoc camry analogas komplektacijas A6 maksāja par ~10kls dārgāk....

taxšto 3,14zgjošš viss par tiem 'plānajiem' japaņu bleķiem ira un ņefik te cacāt 'ņe proboval no mņeņije imeju'.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja:

gan jau ka dienesta autoss, firmaa savu pamatliidzeklja veertiibu atstraadaajis, jaac un kauc uz nebeedu.

tas, ka auto pieder firmai, ķipa skaitās dienesta auto, neko nenozīmē....

p.n.

sarkanais renaults arī ir firmas pamatlīdzekļos

piedrists salons varbuut ir gaumes jautaajums, bet kaa var tikai privaataam vajadzibaam nobraukt 3 gados 150 kkm ar to mazo drapaku un nesajukt praataa

Pareizi- darbs taads. un ja magja nav un pat ne vadu, taatad njemts visplikaakajaa komplektaacijaa...atkal paardomas par to vai tik iistais iipasnieks nav bijis kaada piceerija vai kurjerfirma

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

juha rakstīja: Ja sanāk konfrontācija ar kardan kamaza, tad ir pilnīgi vienalga vai sēdi pustonnīgā, vai divtonnīgā autosā. Nozīme sāks izpausties, ja uz masu būs jāpaķer kāds lielāks suns, gājējs, riteņbraucējs, motociklists vai cits vieglais automobilis. Taču man šķiet, ka mūsdienās drošumu vai nedrošumu nosaka ne tik daudz bleķu biezība un centneru skaits, cik vadītāja atsaldētības pakāpe.

Gribi teikt, ja Tico vietā būtu XC90, tad arī rezultāts būtu tāds pats??? ..sadursmē bija izirusi ne tikai "Tico" apšaubāmā virsbūve, bet arī saspiests motors, bet ātrumkārbas korpuss bija burtiski sadrupis.. www.tvnet.lv/...

Tu ceri, ka šādā sadursmē XC90 braucošie būtu palikuši dzīvi? Mašīna nebūtu tik sagumzīta, bet līķim jau vienalga vai to izvelk no pavisam plakanas bundžas ar saspiestu motoru vai pusplakanas bundžas ar nesaspiestu motoru un nenodrupušu ātrumkārbu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

XC ir lielaaks, taapeec nebuutu paskreejis apaksaa...

bet par to tico atcereejos to anekdoti kur veči zapiņam ar kamazu paari paarbrauca un veel striideejaas- vai taa bija mašīna vai tomeer spainis

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: par tiem japāņu 'sliktajiem/plānajiem' bleķiem : kad pirmo , līdz tam tik audaki un golpi , reizi pirku 'japāni' , ar uzdevu 'bleķu/drošības' jautājumu uz ko pardevējs man parādija bildes camry vs tramvajs un camry vs WESS servisa reklāmas staps izskatijās pārliecinoši un 'bez bazara' tika iexavoc camry analogas komplektacijas A6 maksāja par ~10kls dārgāk....

taxšto 3,14zgjošš viss par tiem 'plānajiem' japaņu bleķiem ira un ņefik te cacāt 'ņe proboval no mņeņije imeju'.

Tā gluži jau nu nav. Pazīstams krāsotājs taisnoja bleķus mazdai 6 knapi 6 gadus veca, viena no pirmajām, spļaudījās - sapuvusi. Skrūves nevar atskrūvēt - lūst nost. Pirkta un braukta Latvijā, viena saimniece. Un nebija pirms tam sista, vismaz stipri nebija.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Viss, paarliecinaajaat- lielu autosu vajag, ta viss bumbaas! Ko speci saka par shaadu? foto.krabjiem.lv/...

Buushu droshiibaa Teiksim ja starp mazdaam \"vilcieninjaa\" tiek?!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

M77 rakstīja:

msh rakstīja:

Sretsked rakstīja:

elektro rakstīja: SPAMOFF: ir smieklīga deksterveidīgo apsēstība ar latviešu izlepušajai pakaļai (un trulajai galvai) piemērotiem MEGAVĀGENIEM. milzīgs komplekss par savu latvietisko (un vīrietisko) pārākumu, pašvērtību, panisko apliecināšanās vēlmi utt utjp uc... pie tam tā 50 gadus vecā maskēšanās aiz tipa "ģimenes glābēja maskas" - sak, es savējos tādā nesēdināšu.. iesākumam var nočekot šo video

www.youtube.com/...

man ,savukārt, smieklīga šķiet pārvietošanās ar futbolbumbai ļoti līdzīgu priekšmetu. Tipa- gribu būt auto, bet nesanāk

Vienmēr esmu devis priekšroku lieliem auto ar plašu salonu.

PS. Krāns man ir pietiekami liels, par to vari nesatraukties

Pļin. Agrāk tu rakstīji sakarīgākus tekstus

Kas tad ir mašīna? Ikspieci, kjūseptiņi, tuaregs, reindžrovers?

Mošk tie mūsu valdības dauņi beidzot ieviesīs statusa mašīnām nodokli, tas būtu vienīgais no visām jamu stulbībām, ko varētu atbalstīt.

Vot tuaregs gan te neiederas, tas tāds uzpūsts golfs vien ir.

Pilnīgas muļķības. Palasi testus...X5 atpaliek caurgājamībā. Un ,aizej,paņem jaunas brilles, ja Golf un tuaregs ir viens un tas pats....

tourans, nevis tuaregs

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja:

gan jau ka dienesta autoss, firmaa savu pamatliidzeklja veertiibu atstraadaajis, jaac un kauc uz nebeedu.

tas, ka auto pieder firmai, ķipa skaitās dienesta auto, neko nenozīmē....

p.n.

sarkanais renaults arī ir firmas pamatlīdzekļos

Loģiski takš. Diemžēl tikai nevarēju savam iepriekšējam priekšniekam to ieskaidrot.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

PS. Krāns man ir pietiekami liels, par to vari nesatraukties

p.n.

man ir šitas aprāts www.kompernass.com/...

varam tavu krānu pārmērīt

Nav nepieciešams mēri vien pats savu,ja reiz esi iepircis

varētu pārmērīt pirms un pēc sūķņa pielietošanas

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: Viss, paarliecinaajaat- lielu autosu vajag, ta viss bumbaas! Ko speci saka par shaadu? foto.krabjiem.lv/...

Buushu droshiibaa Teiksim ja starp mazdaam "vilcieninjaa" tiek?!

Grūti būs garāžu atrast piemērotu.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti