Tiešraide no Doma laukuma

GERADS Reģ.: 02.12.2008
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..11
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

uupis rakstīja:

pļaķ

min.prežā 'noprivatizētās' villas adresi varu Teu pačukstēt

iesi svilināt????

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

uupis rakstīja:

Ko tu ar to gribēji teikt?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: min.prežā 'noprivatizētās' villas adresi varu Teu pačukstēt

iesi svilināt????

Dod adresi – noderēs.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nē labāk nedod – citādāk drošībnieki tev uz astes uzsēdīsies. Mēģinās vēl izrakstīt ceļazīmi uz Lemberga kūrortu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

btw , viņš tur nedzīvo . tur viņa ķošša mīt .

a viņa mežparkā noprivatizēto adresi nezinu .

nedomāju ka viņu villas pūtu jādedzina -jak zemnieki to darija ar muižām 1905ajā gadā .

ir jānāk specKNABAM un :

1. jāpārrevidē VISU prihvatizāciju kā tādu .

2. jānoskaidro konkrēti un personiski visas sejas , kuras ir vainojamas pie esošās situācijas .

3. atklātās sejas - jāatkulako no sagrābtās bagātības un jāuzliek liegums nodarboties ar politiku .

utt.utml.kautkā tā .

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: ir jānāk specKNABAM un :

1. jāpārrevidē VISU prihvatizāciju kā tādu .

2. jānoskaidro konkrēti un personiski visas sejas , kuras ir vainojamas pie esošās situācijas .

3. atklātās sejas - jāatkulako no sagrābtās bagātības un jāuzliek liegums nodarboties ar politiku .

utt.utml.kautkā tā .

Arī dienzgan utopisks pasākums – nerealizējams parksē.

Varai vajag kāpostu. Un lai šo kāpostu noturētu vajag varu. Tā kā tas ir koks ar abiem galiem. Citādāk ir Somālija. Tā kā vara un kāposts būs nedalāmi jēdzieni vienmēr, bet tādus demogoģiskus apgalvojumus, kā, speciāli sagrauta ekonomika, nav kam piešūt.

Cits jautājums cik idejiski vai savtīgi ir cilvēki pie varas un kādās interesēs notiek varas realizēšana. Un ja tas nav labklājības un tautas interesēs, tad jau tā ir zara zāģēšana uz kura sēd pats zāģētājs.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ja nopietni, tad izdzīvos kas pielāgosies. Vajag ražot to, kam ir noiets, strādāt jomā, kurā var nopelnīt. Ja visi audzēs graudus un govis, tad bardaks būs. Apvienošanās un dalīšanās pa nozarēm - tā ir zemniecības nākotne.

Kas tas par sviestu?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Siksparnis rakstīja: Paskat ko, atceries gan tomēr.

Ne to vien atceros. Godmaņa taupības krāsniņas arī neesam aizmirsuši.

Man kaut kur mājās ir Godmaņa fufaika saglabājusies, ko pirku par 3 latiem gluži jaunu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Nevis sviests, bet tirgus ekonomika. Tas ka tu ražo graudus trijās paaudzēs negarantē to, ka kāds viņus pirks, ja ārzemēs viņi ir lētāki. Tāpat ar pienu u.t.t.

Tirgus ekonomika nebalstās tikai uz lētumu.

Citādāk jau neviens nepirktu Mersedesu vai Lexusu, bet visi braukātu ar KIA.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Man kaut kur mājās ir Godmaņa fufaika saglabājusies, ko pirku par 3 latiem gluži jaunu.

Nemet ārā – noderēs, kad krievs ar gāzi un elektrību sāks spēlēties

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Krievu gāze man pie kājas.

Elektrību varu pārnest mājās no darba.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Krievu gāze man pie kājas.

Elektrību varu pārnest mājās no darba.

Latvietis īstenais bezbērnu eksemplārs.

Bērnudārzs pie kājas, skola pie kājas, slimnīcas pie kājas... utt. utjp.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ple, nu ko man darīt, ja es krievu gāzi nelietoju?

Teikt, ka nav pie kājas

Nu ir pie kājas, līdz pašam augšgalam!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tirgus ekonomika balstās uz pieprasījumu/piedāvājumu. Ja nav pieprasījuma pēc dārgiem graudiem, tad kādēļ viņus piedāvāt?

Tad kakova mārrutka pēc šī tirgus ekonomika lika spešal ministram skriet uz SVF un blamēties televīzijā. Vai vispār Latvijā ir redzēta tirgus ekonomika?

Te lielākai daļai business beidzas pie kidalovo un nakolova žanra.

Izskraidīt pa frmām – saņemt pakalpojumu un kad aplītis noslēdzas tad bankrat.

Jeb arī iebrist tirgū ar dempinga cenām, sačakarēt visu, un aizvērties, ķipa neizdevīgs business.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Jebšu tu par tirgus ekonomiku sauc naudas stumdīšanu un IKP uz papīra, kurš dabā nemaz nepastāv.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

uupis rakstīja:

Kaksis rakstīja: Nevis sviests, bet tirgus ekonomika. Tas ka tu ražo graudus trijās paaudzēs negarantē to, ka kāds viņus pirks, ja ārzemēs viņi ir lētāki. Tāpat ar pienu u.t.t.

Tirgus ekonomika nebalstās tikai uz lētumu.

Citādāk jau neviens nepirktu Mersedesu vai Lexusu, bet visi braukātu ar KIA.

Tirgus ekonomika balstās uz pieprasījumu/piedāvājumu. Ja nav pieprasījuma pēc dārgiem graudiem, tad kādēļ viņus piedāvāt?

Ierastā shēma. Tev lētus graudus piedāvā kamēr nav nobeidzies vietējais ražotājs. Tad kad tas ir noticis, tad var pacelt cenas. Rezultāts mēs paliekam par patērētajiem, kuri atkarīgi no importa, kādi pašlaik arī esam, un kādus bija domāts mūs no ES pataisīt.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tagad paceļ rokas tie, kuri bija par iestāšanos ES?

Es gāju balsot un nobalsoju PRET iestāšanos ES.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Tagad paceļ rokas tie, kuri bija par iestāšanos ES?

Praktiski neko tas nemainītu vai esam ES vai nē.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Praktiski neko tas nemainītu vai esam ES vai nē.

Kā nemainītu???

Tūrfirmām būtu ko rauties formējot vīzas.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Siksparnis rakstīja: Praktiski neko tas nemainītu vai esam ES vai nē.

Kā nemainītu???

Tūrfirmām būtu ko rauties formējot vīzas.

Surr Reģ.: 31.08.2006
0 0 Atbildēt

Es biju par. Un vēljoprojām uzskatu, ka Latvijas iestāšanās ES bija vienīgais pareizas attīstības ceļš.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tikai tāds sīkums, ES jau nav lauksaimniecības grāvējs, bet gan mūsu pašu valdība. ES nelika likvidēt cukura nozari, to izdarīja mūsējie. Un līdzīgi tagad notiek ar pārējām nozarēm.

Par to mūsu pārstāvjus ES paglauda un pasaka gud boj, rili gud.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Surr rakstīja: Es biju par. Un vēljoprojām uzskatu, ka Latvijas iestāšanās ES bija vienīgais pareizas attīstības ceļš.

Taisnākais ceļš uz miljardu parādiem...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tagad vēl atliek uzbūvēt gāzes elektrostaciju un ar otru kāju pa vistaisnāko ceļu iekāpt krievu purvā...

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Surr rakstīja: Es biju par. Un vēljoprojām uzskatu, ka Latvijas iestāšanās ES bija vienīgais pareizas attīstības ceļš.

Iespējams, bet tas vairāk nav būtiski. būtiski ir tas ka mūsējie ES komisāriem laiza dibenus, ja ES saka, ka vajag kvalitatīvu pienu, tad mūsejie vispār nogriež to nozari, tā teikt vismaz saņemsim kompensāciju no ES.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti