Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 27.04.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

2. Uz konkrētiem jautājumiem, cik, kas, kā u.tml. neviens atbildēt nevar. BET IR...

Un tieši tāpat arī otra puse - kas apgalvo, ka NAV.

Tādēļ arī savā viedoklī nosliecos uz to pusi, kura atbilst loģiskai, jo pārliecinošu faktu sava viedokļa argumentācijai nav nevienam.

Nu ja... arī citplanētieši eksistē, jo pārliecinošu faktu, ka neeksistē, nav nevienam...

Bet labi, tad parunāsim par loģiku... Pastāsti, kur tavos apglavojumos ir loģika?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ansi, tu man tā arī neatbildēji... kurās konkrēti valsts iestādēs ir tie mēneša, ceturkšņa, gada plāni...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu pilnīgi pajoļi visriņķī....

Protams, ka ir plāns, valats nevar strādāt bez plāna.. Pat dekstera purva īpašnieki plāno darbus, ienākumus un izdevumus... Pat ja pats vadonis to nenojauš....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais, tu beidzot pastāstīsi, kas tev par sāpi uz to vadoni, ka tu šamo katrā komentārā piemini?

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Plāns, ne plāns, bet pie +/- 250-300 Ls mēnešalgas ierindas CP inspektoram droši ka kāds bonus ir ļoti noderīgs, a kā viņu aprēķināt (novērtēt inspektora darbu)? Es domāju protokols x $$$ novērsto pārkāpumu skaits un to nopietnība . Aktivizēšanās mēneša beigās, pieņemu, ka ir degvielas limits nobraukt to pa "tukšo" meneša sākumā, taktiski nebūtu sevišķi prātīgi, mēneša beigās sabraucam visu līdz "0" un mēģinam iegūt max. bonusu. Kā varētu izskaidrot 5 ekipāžas trešdien posmā Rīga-Kandava? Kur normālā dienā labi ka viena ap Tukumu vai Jūrmalas apvedceļa sākumā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja: Es domāju protokols x $$$ novērsto pārkāpumu skaits un to nopietnība . Aktivizēšanās mēneša beigās, pieņemu, ka ir degvielas limits nobraukt to pa "tukšo" meneša sākumā

Tas,ka tu tā domā nenozīmē,ka tas tā arī ir.

Plus vēl viens,kuram policisti mēneša beigās rēgojas.

Citiem nerēgojas, citiem rēgojas.

Kā tāds Seene, tam arī visur uzglūn

PS. Bailēm lielas acis,ir tāds teiciens.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja: Plāns, ne plāns, bet pie +/- 250-300 Ls mēnešalgas ierindas CP inspektoram droši ka kāds bonus ir ļoti noderīgs, a kā viņu aprēķināt (novērtēt inspektora darbu)? Es domāju protokols x $$$ novērsto pārkāpumu skaits un to nopietnība . Aktivizēšanās mēneša beigās, pieņemu, ka ir degvielas limits nobraukt to pa "tukšo" meneša sākumā, taktiski nebūtu sevišķi prātīgi, mēneša beigās sabraucam visu līdz "0" un mēģinam iegūt max. bonusu. Kā varētu izskaidrot 5 ekipāžas trešdien posmā Rīga-Kandava? Kur normālā dienā labi ka viena ap Tukumu vai Jūrmalas apvedceļa sākumā.

Ak tad tagad pārdomāji - vakar bija tikai $$$, šodien jau domā, ka vēl klāt protokoli plus novērstie pārkāpumi un nopietnība? Ātri gan tev tās domas mainās, kad nav, ko atbildēt... Bet tā arī neatbildēji - cik tad īsti ir jāsavāc? Un, kāds tad ir tas bonuss?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Raacens rakstīja: Es domāju protokols x $$$ novērsto pārkāpumu skaits un to nopietnība . Aktivizēšanās mēneša beigās, pieņemu, ka ir degvielas limits nobraukt to pa "tukšo" meneša sākumā

Tas,ka tu tā domā nenozīmē,ka tas tā arī ir.

Plus vēl viens,kuram policisti mēneša beigās rēgojas.

Citiem nerēgojas, citiem rēgojas.

Kā tāds Seene, tam arī visur uzglūn

PS. Bailēm lielas acis,ir tāds teiciens.

Kā man kādu laiku atpakaļ teica pazīstams CP - vienkārši ir tāda kategorija cilvēku, kuri uzskata, ka viņam ir tikai tiesības, nevis pienākumi... un tā kā savu vainu pārkāpumos atzīt negrib, tad žulti izgāz uz citiem, visbiežāk tiem, kas viņus soda. Un tad arī panesas visādi teksti par plāniem un vēl sazinko... Tā vietā, lai būtu veči un uzņemtos atbildību par izdarīto...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Kā man kādu laiku atpakaļ teica pazīstams CP - vienkārši ir tāda kategorija cilvēku, kuri uzskata, ka viņam ir tikai tiesības, nevis pienākumi... un tā kā savu vainu pārkāpumos atzīt negrib, tad žulti izgāz uz citiem, visbiežāk tiem, kas viņus soda. Un tad arī panesas visādi teksti par plāniem un vēl sazinko... Tā vietā, lai būtu veči un uzņemtos atbildību par izdarīto...

Ir jau gan tāda kategorija. Un lielākā daļa šīs kategorijas cilvēku valkā zaļas vestītes un žulti izgāž uz autovadītājiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nabadziņš... nez kāpēc uz mani un nospiedošo vairākumu man pazīstamo neviens neizgāž? Varbūt vainu sevī būtu vērts pameklēt?

Kā tur bija, Ansi, ar tiem iestāžu plāniem?

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nabadziņš... nez kāpēc uz mani un nospiedošo vairākumu man pazīstamo neviens neizgāž? Varbūt vainu sevī būtu vērts pameklēt?

Kā tur bija, Ansi, ar tiem iestāžu plāniem?

Nezinu, varbūt tādēļ, ka lielākajā daļā komunikācijas epizožu starp autovadītāju un CP ir novērojams stereotipisks uzvedības modelis - CP ir tiesības (drāzt) un vadītājam ir pienākumi (pieliekties), kas ir abpusēji pieņemams. Attiecīgi problēmas ir tikai tiem nedaudzajiem, kas uzskata, ka abām pusēm ir gan tiesības, gan pienākumi.

Kā ar iestāžu plāniem? Viss kārtibā, viss notiek.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

26.03.2013 CP statistika:

www.vp.gov.lv/...

212 - ātruma protokoli

12 - alkohols

Paskatīsimies uz cipariem aprīļa sākumā.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Klau ānsi...

Idomājies - tu esi nonācis ļaunā murgā, esi kļuvis par CP inspektoru...

Stāvi ar savu Iskru uz Salu tilta, kur ir ātruma ierobežojums (50). Pa ceļu visi brauc ~ 55 km/h, bet te pēkšņi viens ar kaut kādu reni velk ātrāk. Tu uzšauj ar radaru 76 un liec viņu mierā...

Un tad atveras logs, stādies priekšā un tev pretī aizvainotā ņirdzīgumā viens sāk ārstēt - par ko mani apturējāt, es braucu normāli, ko citus nestādinājāt, tas nav mans ātrums utt... Pērles... Un tā zināma daļa no apturētajem. Tava reakcija? Secinājumi?

Un nesatraucies tā vadītāji rīkojas ne tikai tavā ļaunajā murdIņā, bet reālaj¿ dzīvē. Daļa godīgi. Psaka - jā p¿rkāpu, raksti protokolu, nākamie saka,lai aplūko apdrošināšanu, vēl vieni sāk dzīt šito tuftu...

Viedoklis par ļaunajiem poličiem rodas no tiem, kam neapstiprināja apdrošināšanu, vai nepiekrita neredzēt faktisko pārkāpumu...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

P.s. Un tie, kas automātiski sāk rādīt "uzpildītu" apdrošināšanu arī nav par paraugpilsoņiem uzskatāmi...

Zina, ka pārkāpj, bet grib sarunāt ar amatpersonu koruptīvu acu pievēršanu... Forši vai ne...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Idomājies - tu esi nonācis ļaunā murgā, esi kļuvis par CP inspektoru...

Vau iedomāties arī vēl virkni citu nepateicīgu amatu/pienākumu, kurus to darītāji pilda pēc labākās sirdsapziņas. Nez kādēļ tieši CP grūtie darba apstākļi kļūst par iemeslu un attaisnojumu izgāzt savu žulti un izrādīt pārākumu pret citiem sabiedrības locekļiem, kas nav ne pie kā vainīgi.

Pamēģini iedomāties citu situāciju. Rīgas centrā ir vieta, kur bomži faktiski ir ierīkojuši sabiedrisko tualeti. Tā atrodas starp dzīvām sabiedriskā transporta pieturām un pavisam netālu no policijas iecirkņa. Policisti par notiekošo neliekas ne zinis... Bet sētnieks apzinīgi to visu cenšas satīrīt, nevis ar lāpstu mest virsū turpat pieturā stāvošajiem, kā to pēc analoģijas dara tevis aizstāvētie CP.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Idomājies - tu esi nonācis ļaunā murgā, esi kļuvis par CP inspektoru...

Vau iedomāties arī vēl virkni citu nepateicīgu amatu/pienākumu, kurus to darītāji pilda pēc labākās sirdsapziņas. Nez kādēļ tieši CP grūtie darba apstākļi kļūst par iemeslu un attaisnojumu izgāzt savu žulti un izrādīt pārākumu pret citiem sabiedrības locekļiem, kas nav ne pie kā vainīgi.

Pamēģini iedomāties citu situāciju. Rīgas centrā ir vieta, kur bomži faktiski ir ierīkojuši sabiedrisko tualeti. Tā atrodas starp dzīvām sabiedriskā transporta pieturām un pavisam netālu no policijas iecirkņa. Policisti par notiekošo neliekas ne zinis... Bet sētnieks apzinīgi to visu cenšas satīrīt, nevis ar lāpstu mest virsū turpat pieturā stāvošajiem, kā to pēc analoģijas dara tevis aizstāvētie CP.

Tev viss labi?

Kāds sakars CP ar sētnieku?

Es Tev prasu vēlreiz - kā tieši izpaužas CP inspektora žults pret "paraugpilsoni" kurš nespēj kā vīram pienākas atzīt savu vainu pārkāpumā? Žults ir protokols??? Brīdinājuma vietā "nevainīgajam" izsniegt pelnītos punktus un naudassodu?

Manuprāt, jelkāda attīstība un dialogs sākās ar paskatīšanos uz sevi no malas. Kamēr vadītāji permanenti pārkāps dažus CSN punktus un uzskatīs, ka viņiem ir taisnība un nesaskatīs tajā pārkāpumu ar savu autorību - tikām būs "sliktie " miliãi un "nevainīgie" ānši...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Idomājies - tu esi nonācis ļaunā murgā, esi kļuvis par CP inspektoru...

Vau iedomāties arī vēl virkni citu nepateicīgu amatu/pienākumu, kurus to darītāji pilda pēc labākās sirdsapziņas. Nez kādēļ tieši CP grūtie darba apstākļi kļūst par iemeslu un attaisnojumu izgāzt savu žulti un izrādīt pārākumu pret citiem sabiedrības locekļiem, kas nav ne pie kā vainīgi.

Pamēģini iedomāties citu situāciju. Rīgas centrā ir vieta, kur bomži faktiski ir ierīkojuši sabiedrisko tualeti. Tā atrodas starp dzīvām sabiedriskā transporta pieturām un pavisam netālu no policijas iecirkņa. Policisti par notiekošo neliekas ne zinis... Bet sētnieks apzinīgi to visu cenšas satīrīt, nevis ar lāpstu mest virsū turpat pieturā stāvošajiem, kā to pēc analoģijas dara tevis aizstāvētie CP.

Tev viss labi?

Kāds sakars CP ar sētnieku?

Es Tev prasu vēlreiz - kā tieši izpaužas CP inspektora žults pret "paraugpilsoni" kurš nespēj kā vīram pienākas atzīt savu vainu pārkāpumā? Žults ir protokols??? Brīdinājuma vietā "nevainīgajam" izsniegt pelnītos punktus un naudassodu?

Manuprāt, jelkāda attīstība un dialogs sākās ar paskatīšanos uz sevi no malas. Kamēr vadītāji permanenti pārkāps dažus CSN punktus un uzskatīs, ka viņiem ir taisnība un nesaskatīs tajā pārkāpumu ar savu autorību - tikām būs "sliktie " miliãi un "nevainīgie" ānši...

Nezinu, ko lai tev atbild. Acīmredzot tev, tāpat kā CP, pat neienāk prātā, ka iespējams arī neko nepārkāpt. Mani īpaši nesatrauc, kāda ir CP attieksme pret kukuļdevējiem un ļaunprātīgiem pārkāpējiem. Toties tev acīmredzami neienāk prātā, ka ar CP nākas komunicēt arī likumpaklausīgiem braucējiem un dēļ citu vainas cietušajiem negadījumos...

Mana pēdējā komunikācija - ejot pa ielu, redzēju, kā viens "kepočņiks" nogriežoties ietriecas sāvošā mašīnā un paspēju situāciju ar telefonu nofotografēt, pirms viņš no notikuma vietas aizbēga. Kamēr meklēju papīru, lai atstātu savu telefonu, uzradās arī mašīnas īpašnieks, kam attiecīgi izstāstīju situāciju, pārsūtīju bildi un atstāju savas koordinātes kā liecinieks. Un kā tev liekas, kas bija tālāk? Jā - zvans no policijas - mani netiešā tekstā nosauca par muļķi, kas viņiem ir radījis liekas problēmas, jo man būtu vajadzējis mierīgi iet tālāk un atstāt šo jautājumu apdrošinātāju ziņā, netraucējot svarīgajos darbos visvareno CP...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Tev arī karama kā sēnēm, kam visi uzglūn???

Es vēlreiz jautāju, ko darītu Tu CP inspektora vietā, kad esi aizturējis paraugpilsoni ar +25 pie atļautā, bet kurš sāk ārstēt, ka lūk viņš neko nav pārkāpis, ka Tev rādās un ka Tev ir plāns un, ka Tu ments rīt vairs nestrādāsi!

Ko darīsi Tu šādā situācijā? Jo atkal te piemiņni ar jautājumu nesaistītas tēmas...

Vai problēmas ar uztveri un ir nespēja atbildēt uz ikdienišķu notikumu CP ikdienā?

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Tev arī karama kā sēnēm, kam visi uzglūn???

Es vēlreiz jautāju, ko darītu Tu CP inspektora vietā, kad esi aizturējis paraugpilsoni ar +25 pie atļautā, bet kurš sāk ārstēt, ka lūk viņš neko nav pārkāpis, ka Tev rādās un ka Tev ir plāns un, ka Tu ments rīt vairs nestrādāsi!

Ko darīsi Tu šādā situācijā? Jo atkal te piemiņni ar jautājumu nesaistītas tēmas...

Vai problēmas ar uztveri un ir nespēja atbildēt uz ikdienišķu notikumu CP ikdienā?

Ar uztveri acīmredzot problēmas ir tev. Kāpēc man jāatbilt uz jautājumu par citu tēmu?! Atkārtoju vēlreiz - mani uztrauc CP attieksme pret likumpaklausīgiem autovadītājiem.

Pat ja tavu draugu/paziņu lokā tādu nav, nevajag uzskatīt, ka visi citi arī ir noziedznieki.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Reāli likumpaausīgus autovadītāju ir gauži maz. Tev un taviem paziņām regulāri piesien neizdarītus pārkāpumus??? Man un milzīgas daļai autovadītāju neko nepiesien. Reizēm fiksē pa kādam pārkāpumam un viss.

Šitās pasakas par to, ka neko nepārkājošiem ānšiem kaut ko nemitīgi un viemnēr piesien, dziedāja tikai sēne. Kaut kā ikdienā nekas tāds nav novērots. Drīzāk tādiem ānšiem šķiet ka bišķi jau drīkst, bet milicis par to neko tik svarīgiem pilsoņiem neko nedrīkst.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Reāli likumpaausīgus autovadītāju ir gauži maz. Tev un taviem paziņām regulāri piesien neizdarītus pārkāpumus??? Man un milzīgas daļai autovadītāju neko nepiesien. Reizēm fiksē pa kādam pārkāpumam un viss.

Šitās pasakas par to, ka neko nepārkājošiem ānšiem kaut ko nemitīgi un viemnēr piesien, dziedāja tikai sēne. Kaut kā ikdienā nekas tāds nav novērots. Drīzāk tādiem ānšiem šķiet ka bišķi jau drīkst, bet milicis par to neko tik svarīgiem pilsoņiem neko nedrīkst.

Tāda sajūta, ka tu labāk par mani zini, ko drīkst un ko nedrīkst. Par to, ka piesien... ir pāris reizes mēģinājuši, bet ne pārāk veiksmīgi, bet tie tiešām ir atsevišķi gadījumi, par ko manuprāt nav jāsatraucas kā par vispārēju tendenci. Tomēr interesanti kļūst tas, ka tu šo faktu pieminēji, lai gan es runāju pavisam par ko citu

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Čalīt, neko nesauc? Es Tev apvaicājos ko Tu darītu CP inspektora vietā, kad tiek paņemts "neko nepārkāpušais" ānsis, bet nē - tiek mainītas tēmas, piesauktas nesaistītas lietas, teikts ka uz jautājumu nav jāatbild, jo tas neesot par tēmu un beigās uztraukums par sēnēm.

Jautājumu atkārtošu, ko darīt CP inspektoram ar nesodīti pārkāpt gribošiem vadītājiem, kuri milicī saskata nelieti, kas viņam to neļauj? Milicis tak neliek pārkāpt un pedāli nespiež...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Čalīt, neko nesauc? Es Tev apvaicājos ko Tu darītu CP inspektora vietā, kad tiek paņemts "neko nepārkāpušais" ānsis, bet nē - tiek mainītas tēmas, piesauktas nesaistītas lietas, teikts ka uz jautājumu nav jāatbild, jo tas neesot par tēmu un beigās uztraukums par sēnēm.

Jautājumu atkārtošu, ko darīt CP inspektoram ar nesodīti pārkāpt gribošiem vadītājiem, kuri milicī saskata nelieti, kas viņam to neļauj? Milicis tak neliek pārkāpt un pedāli nespiež...

Pag... Pats nesaproti, ka tieši TU vēlies visu sašaurināt līdz tev saprotamajai ātruma pārkāpšanai, aizmirstot, ka CP pienākumi ir daudz plašāki par ātruma kontroli.

Ja tev tik ļoti ir nepieciešama atbilde tieši uz šo jautājumu tad CP pienākums ir sastādīt administratīvā pārkāpuma protokolu likumā noteiktajā kārtībā, neielaižoties ārpusreglamenta komunikācijā ar vadītāju. Diemžēl pat ar šo ir problēmas no CP puses - tieši CP ir tie, kas "velk uz grāvi" un ir bijušas situācijas, kad ir jālūdzas, lai beidzot iet rakstīt protokolu...

Bet tagad atbildi uz manu jautājumu beidzot tu - kādēļ tavuprāt CP ir tiesības izgāst žulti uz tiem autovadītājiem, kas neko nav pārkāpuši - CSNg cietušajiem, pēkšņos satiksmes ierobežojumos apmulsušajiem un visbeidzot arī tiem, kam nākas ar "dokumentu pārbaudi" izklaidēt garlaikotas patruļas?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex-nav jēga pajoļiem skaidrot lietas, kuras normāliem cilvēkiem ir pašsaprotamas. Ir tāda āņu-sēņu kategorija, obižennije, uz kuriem vadā ūdeni, viņiem tāds liktenis.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ņirdzu līdz krampjiem - ānis/sēne ir spējīgs pēkšņi apjukt satiksmes ierobežojumos...

Aizej un nodod CSDD vadītāja apliecību un satiksme būs drošāki pārējiem...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti