Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.03.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Darba specifika neļauj.

Nu re un saki, ka plāna nav, неувязочка вышла .

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Vislabāk ar faktiem pamatotās baumas bija par Swedbankas krahu, kāpēc fiksi bija jāvāc ārā no turienes nauda.

Nu fakts bija tikai viens - reāla basņa bija... Bet daudzi pavilkās...

Pārāk maz pavilkās, jo baumu mērķis bija Swedbank sagraušana. Tālu nebija, lai izdotos...

Lasu un rēcu... Zobu feja arī ir īsta...

ja zobu feja būtu bijusi īsta, tad jau Barons būtu piefiksējis kādu dainu par to zvēriņu

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Latvijā CP būt!

www.tvnet.lv/...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

GB12 rakstīja: Darba specifika neļauj.

Nu re un saki, ka plāna nav, неувязочка вышла .

Te neiet runa par plānu vai finansēm, bet par darba specifiku.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Raacens rakstīja:

GB12 rakstīja: Darba specifika neļauj.

Nu re un saki, ka plāna nav, неувязочка вышла .

Te neiet runa par plānu vai finansēm, bet par darba specifiku.

Nju i kas notiks, ja neizdarīsi? Neizpildīsi darba specifiku (plānu), gan jau zināmā laikā nonāks arī līdz finansēm, vai ne?

Tā pat CP, kā lai vadība kontrolē darbiniekus, par tēmu pienākumu izpilde? Varbūt ir degvielas apjoms, kas patruļmašīnai jānobrauc, varbūt protokoli jāatved, varbūt $$$, bet tieši vai netieši plāns ir pretējā gadījumā uz ceļa būtu tikai sevišķi ieinteresētie .

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

GB12 rakstīja:

Raacens rakstīja:

GB12 rakstīja: Darba specifika neļauj.

Nu re un saki, ka plāna nav, неувязочка вышла .

Te neiet runa par plānu vai finansēm, bet par darba specifiku.

Nju i kas notiks, ja neizdarīsi? Neizpildīsi darba specifiku (plānu), gan jau zināmā laikā nonāks arī līdz finansēm, vai ne?

Tā pat CP, kā lai vadība kontrolē darbiniekus, par tēmu pienākumu izpilde? Varbūt ir degvielas apjoms, kas patruļmašīnai jānobrauc, varbūt protokoli jāatved, varbūt $$$, bet tieši vai netieši plāns ir pretējā gadījumā uz ceļa būtu tikai sevišķi ieinteresētie .

Te jau diskusija izvērtās par to, ka plāns ir uz soda naudu iekasēšanu un protokolu sarakstīšanu.

Tas, ka policijai ir jāatrodas satiksmē un uz ielām un jārada klātbūtnes efekts, nav plāns. Tagad katram saliek GPS un redzams, kur ir un ko dara. Ne jau pēc iekasēto sodu daudzuma nosaka policista darba stundas.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

moš ir plāns samazināt CSNg ievainoto skaitu...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

GB12 rakstīja:

Raacens rakstīja:

GB12 rakstīja: Darba specifika neļauj.

Nu re un saki, ka plāna nav, неувязочка вышла .

Te neiet runa par plānu vai finansēm, bet par darba specifiku.

Nju i kas notiks, ja neizdarīsi?

Kas notiks, ja tu jaungada naktī dabūsi raķeti pakaļā un dakteris tevi neapskatīs? Kas notiks, ja pavasarī kūla nodedzinās tavu māju un ugunsdzēsēji nebrauks to dzēst? Kas notiks, ja tu kā grāmatvedis laikā neiesniegsi gada pārskatu VIDam? Tu pats saproti, kādās auzās brauc?

Neizpildīsi darba specifiku (plānu), gan jau zināmā laikā nonāks arī līdz finansēm, vai ne?

Tā pat CP, kā lai vadība kontrolē darbiniekus, par tēmu pienākumu izpilde? Varbūt ir degvielas apjoms, kas patruļmašīnai jānobrauc, varbūt protokoli jāatved, varbūt $$$, bet tieši vai netieši plāns ir pretējā gadījumā uz ceļa būtu tikai sevišķi ieinteresētie .

Nevis plānu, bet darba pienākumus. Tu tagad jauc 2 dažādas lietas.

Bez tam, netiek jau noliegts, ka eksistē kaut kādi kritēriji, pēc kuriem nosaka darbinieka efektivitāti. Runa iet par to, ka, kā te daži apgalvo, eksistē kaut kāds finanšu vai protokola plāns un uz mēneša beigām CP īpaši uzglūn autovadītājiem, lai tikai rakstītu protokolus par 2 latiem, jo viņiem taču uz protokoliem vai $$$ ir Plāns.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

darba pienākumi savlaicīga izpilde pēc definīcijas ir PLĀNA IZPILDE

vieni vienīgi pajolīši visriņķī

menti arī - no rīta iziet ielās un vakarā atved cik nu kuram labpatīkas.... vids arī - pokui jamiem cik kāposta ienāk, galvenais, ka papīri kārtībā

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: ...................

Par ko tāds "strjoms". Esi jutis raķeti pakaļā, un bez daktera? No sākuma "opreģiļis", kam iestājas sekas pēc plāna-pienākumu nepildīšanās. Prātvēders

EZ Reģ.: 04.03.2004
0 0 Atbildēt

pēc FR impērijas misēkļa, CP dara stils ir daudz mainījies. Tādi ir mani novērojumi. Vairs uz ielām nemana dirnējošas brigādes, kas atgādina karastavokli valstī un kadrus no populārā TV seriāla "17 pavasara mirkļi". Pat, vairs neatceros, kad pēdējo reizi biju apstādināts. Liekas 2 gadus atpakaļ par jostas nelietošanu. Tika izteikts brīdinājums. Var jau būt, ka būtu palaiduši tāpat vien, bet, sagadījās, ka aizmirsusies bija arī vad. apliecība mājās agrs ziemas rīts, ceļš uz bērna skolu. Viss korekti, likuma ietvaros, nosaucot dienesta pakāpi un uzvārdu.

Vienlaikus, ievērotas lielāka, mazāka daudzuma videokameru parādīšanos ceļu malās. Kā arī nemanāmi patrulējošas ekipāžas. Kas, šad tad, apstādina kādu pārkāpēju.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

GB12 rakstīja: ...................

Par ko tāds "strjoms". Esi jutis raķeti pakaļā, un bez daktera? No sākuma "opreģiļis", kam iestājas sekas pēc plāna-pienākumu nepildīšanās. Prātvēders

Strjoma nav... ir smieklīgi un vienlaicīgi nožēlojami lasīt, kā it kā pieauguši cilvēki informāciju ņem no tirgus tantiņām, apvainotiem alkašiem un sazinkādiem vēl apšaubāmiem tipiņiem un kladzina kā absolūtu patiesību.

Bet "opreģiļitsja" vajadzētu tev pašam... un nejaukt dažādas lietas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

vieni vienīgi pajolīši visriņķī

Bet tā nevar bez tiem pajolīšiem iztikt... gadiem sēž un čato ar tiem... Tā var kompensēt savus kompleksus - vienīgais viedais starp pajolīšiem...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kāpēc viedais? varbūt superpajolis ?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: darba pienākumi savlaicīga izpilde pēc definīcijas ir PLĀNA IZPILDE

vieni vienīgi pajolīši visriņķī

menti arī - no rīta iziet ielās un vakarā atved cik nu kuram labpatīkas.... vids arī - pokui jamiem cik kāposta ienāk, galvenais, ka papīri kārtībā

Lasu un rēcu...

Man kaut kā nav apturējis milicis ar teksu - man pietrūkst līdz plānam 30 LVL un 1 protokols, maiņa iet uz beigām un man nav laika gaidīt, kad Tu kaut ko pārkāpsi, tāpēc 'ekur Tev protokols par Ls 30 + 1 soda punkts par faktiski Tevis neizdarītu ātruma pārkāpumu... Jo man ir plāns!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Pirmais rakstīja: darba pienākumi savlaicīga izpilde pēc definīcijas ir PLĀNA IZPILDE

vieni vienīgi pajolīši visriņķī

menti arī - no rīta iziet ielās un vakarā atved cik nu kuram labpatīkas.... vids arī - pokui jamiem cik kāposta ienāk, galvenais, ka papīri kārtībā

Lasu un rēcu...

Man kaut kā nav apturējis milicis ar teksu - man pietrūkst līdz plānam 30 LVL un 1 protokols, maiņa iet uz beigām un man nav laika gaidīt, kad Tu kaut ko pārkāpsi, tāpēc 'ekur Tev protokols par Ls 30 + 1 soda punkts par faktiski Tevis neizdarītu ātruma pārkāpumu... Jo man ir plāns!

Viens te nesen mēģināja iestāstīt (vai tik ne tas pats ansis?), ka esot apturējuši par dokumentiem un esot izrakstījuši protokolu par divīti, jo viņam ļoti esot vajadzīgs šis protokols plāna izpildei.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Interesanti gan, kā savādāk, ja ne ar protokolu var likumīgi iekasēt APK tarificētā pārkāpuma pienākošos soda naudu?

Vienīgais izskaidrojums ir PLĀNS!

"Tarifikācija" par tā soda divīša paņēmšanu ķešā sekas apraksta KK, ne vairs APK...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Joprojām neviens nevar izlikt apskatei to Papīru, kurš apstiprina plāna esamību.

Pirmā teksts 'es teicu' ir līdzvērtīgs kakucim podā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Te jau kādu laiku cilvēks, kura teiktajam tiešām ir piešķirams svars teica, ka plānu nav vairs. Tas bija Krankšafts.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Joprojām neviens nevar izlikt apskatei to Papīru, kurš apstiprina plāna esamību.

Pirmā teksts 'es teicu' ir līdzvērtīgs kakucim podā.

Nu, vēl jau ir ikdienas viesa "man viens pazīstams študents teica", aanša "viena tante teica" un vēl citi "ticami informācijas avoti, pēc kuriem var loģiski izsecināt"

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Te jau kādu laiku cilvēks, kura teiktajam tiešām ir piešķirams svars teica, ka plānu nav vairs. Tas bija Krankšafts.

Viņš dūzenē strādā?

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Joprojām neviens nevar izlikt apskatei to Papīru, kurš apstiprina plāna esamību.

Pirmā teksts 'es teicu' ir līdzvērtīgs kakucim podā.

Joprojām neviens nevar izlikt apskatei to Papīru, kurš apstiprina plāna NEesamību.

Vispār jau es pašas diskusijas sākuma teicu, ka abām pusēm argumenti ir vienlīdz neeksistējoši. Un tas, ka sliecos ticēt plāna esamībai ir mans VIEDOKLIS.

Bet vēl vairāk - atzīstu, ka es esmu ļoti kļūdījies, uzskatot ka mūsu valstī vispār ir CP. Tā kā šī diskusija patiešām ir par "zobu feju" - cītīgi apspriežot neeksitējošas iestādes darba plānus

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

neesi visu sautrojis?

Tu saki ka kāds ir žirafe, tad pierādi to.

Nežirafei nav jāpierāda, ka tā nav žirafe...

Ir plāns - ir tam pierādījumi

Nav plāns - tātad plāna pierādījumu neesamība ir labākais pierādījums...

Ir papīs - ir pierādījums, nav papīra - nav pierādījums

Interesanti - kādai institūcijai ir jāizraksta papīrs par paīra (plāna) neesamību?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Te jau kādu laiku cilvēks, kura teiktajam tiešām ir piešķirams svars teica, ka plānu nav vairs. Tas bija Krankšafts.

Viņš dūzenē strādā?

Nē, bet viņš ir cilvēks ar zināšanām tomēr. Nav kāds nebūt ānis vai pirmais-sestais.

Un tas, ko viņš apgalvoja, bija nācis no dūzenes cilvēku puses.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Joprojām neviens nevar izlikt apskatei to Papīru, kurš apstiprina plāna NEesamību.

Tu esi līdzvērtīgs āksts ākstam pirmajam, kurš pieprasa pierādīt viņa teiktā noraidīto.

Ja tu apgalvo,ka ir, tad tev tas ir jāpierāda, pupsik mazais.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti