Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.03.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Nu tad 3. reizi - kāda šeit, tobiš, CP mistiskajos plānos, ir loģiska saistība?

GB12 rakstīja:

d) nu, ja nav informācijas, tad ir tikai tirgus sievu un neapmierinātu alkānu baumas. Par ko tad mēs te vispār runājam?

Par ko runājam? Izlem tak pats beidzot - tu taču jautāji par LOĢIKU, nevis faktiem?

P.S. Nav baumu bez iemesla. Acīmredzot mūsu skatu punkti ievērojami atšķiras - tu CP darbu vērtē kā regulārs "apbižots" pārkāpejs, es - kā cilvēks, kurš arī daudz braukājot nav aizrāvies ar CSN pārkāpšanu un ar CP biežāk esmu saskāries citā kontekstā - piemēram līdzīgā situācijās, kad cietušais pēkšņi kļūst par vainīgo...

www.tvnet.lv/...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Viens uzņēums kārtīgi maksā nodokļus un šāda neprecizitāte ir pimo reizi - ierēdnis pakrata ar pirkstu!

Cits uzņēmums nodokļus maksā neregulāri, grāmatvedības dokumentācija totālā bardakā - ierēdnis uzliek sodu.

Manuprāt, loģiski un normāli.

Ja tā patiešām būtu, tad varētu tev piekrist un šādus sistēmu tikai atbalstīt. Bet diemžēl kārtība nav šāda. Vari dabūt max sodu par pirmo reizi kārtīgā uzņēmumā un ar pirkstu pakratīs regulāram nemaksātājam...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Un - kā tu zini ka viens ir kārtīgs uzņēmums un ka otrs zlostnijs nemaksātājs? Tici uz vādra visam, ko tev tie uzņēmēji (viņi atšķirībā no VID darbiniekiem "NEKAD nemelo") paši saka?

Zini kā vēl ir...

Vieni cilvēki saka ka tiem ir talants izkulties no jebkuras ķezas... Itkā jau forši, bet ja tā padomā - tas nozīmē ka ir talants tajās ķezās regulāri iekulties!

Ja ir talants iekulties ķezās biežāk kā pārējiem - ir jāpadomā, kas ar tevi nav labi. Kas ir jāizmaina sevī, lai nemitīgi nekāptu uz grābekļa... Cīņa ar sekām, protams, ir forša lieta, bet novākt cēloņus - daudz efektīvāka...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

p.s.

un ļoti bieži gan privātos, gan valsts uzņēmumos/iestādēs strādā čakli cilvēki, kam tik krauj virsū, jo tie dara un ir sašutums, ka tie atļaujas vienu dienu saslimt, bet ir dīkdieņi, kas var uz darbu nākt ar pusotras stundas kavējumu, pazust 10 min pirms darba laika, neiespringt un tāpat turpināt apmeklēt darbu...

un?

var protams ievērot slikto pusi, var ievērot labo pusi.

Izvēle tavā ziņā...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Un - kā tu zini ka viens ir kārtīgs uzņēmums un ka otrs zlostnijs nemaksātājs? Tici uz vādra visam, ko tev tie uzņēmēji (viņi atšķirībā no VID darbiniekiem "NEKAD nemelo") paši saka?

Zini kā vēl ir...

Vieni cilvēki saka ka tiem ir talants izkulties no jebkuras ķezas... Itkā jau forši, bet ja tā padomā - tas nozīmē ka ir talants tajās ķezās regulāri iekulties!

Ja ir talants iekulties ķezās biežāk kā pārējiem - ir jāpadomā, kas ar tevi nav labi. Kas ir jāizmaina sevī, lai nemitīgi nekāptu uz grābekļa... Cīņa ar sekām, protams, ir forša lieta, bet novākt cēloņus - daudz efektīvāka...

Redz jā - ir cilvēki, kas saka, ka man ir šāds talants un tādēļ ļoti bieži prasa padomu. Un tā nu sanāk, ka esmu lietas kursā (nevis pats iekūlies) par "ķezām" biežāk nekā citi.

Ja nepamanīji - tad abās situācijās, kuras aprakstīju, es nekur nebiju iekūlies - vien atšķirībā no vairākuma - nepagāju vienaldzīgi garām

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Ja ir talants iekulties ķezās biežāk kā pārējiem - ir jāpadomā, kas ar tevi nav labi. Kas ir jāizmaina sevī, lai nemitīgi nekāptu uz grābekļa... Cīņa ar sekām, protams, ir forša lieta, bet novākt cēloņus - daudz efektīvāka...

Īpaši jau šādos gadījumos:

aansis:

es - kā cilvēks, kurš arī daudz braukājot nav aizrāvies ar CSN pārkāpšanu un ar CP biežāk esmu saskāries citā kontekstā

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Un - kā tu zini ka viens ir kārtīgs uzņēmums un ka otrs zlostnijs nemaksātājs? Tici uz vādra visam, ko tev tie uzņēmēji (viņi atšķirībā no VID darbiniekiem "NEKAD nemelo") paši saka?

Zini kā vēl ir...

Vieni cilvēki saka ka tiem ir talants izkulties no jebkuras ķezas... Itkā jau forši, bet ja tā padomā - tas nozīmē ka ir talants tajās ķezās regulāri iekulties!

Ja ir talants iekulties ķezās biežāk kā pārējiem - ir jāpadomā, kas ar tevi nav labi. Kas ir jāizmaina sevī, lai nemitīgi nekāptu uz grābekļa... Cīņa ar sekām, protams, ir forša lieta, bet novākt cēloņus - daudz efektīvāka...

Redz jā - ir cilvēki, kas saka, ka man ir šāds talants un tādēļ ļoti bieži prasa padomu. Un tā nu sanāk, ka esmu lietas kursā (nevis pats iekūlies) par "ķezām" biežāk nekā citi.

Ja nepamanīji - tad abās situācijās, kuras aprakstīju, es nekur nebiju iekūlies - vien atšķirībā no vairākuma - nepagāju vienaldzīgi garām

No kapraču viedokļa - valstī ir ŠAUSMĪGA mirstība - katru dienu kāds strēķis cilvēku ņem un nomirī...

No vecmāšu viedokļa - bērni tik dzimst un dzimst - ne dienas bez jaundzimušajiem...

Bet vienas dzimtas ietvaros - nekā īpaša - vienkārš laika un dzīves cikla ritums...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Par ko runājam? Izlem tak pats beidzot - tu taču jautāji par LOĢIKU, nevis faktiem?

Loģika izriet no faktiem, nevis otrādi...

P.S. Nav baumu bez iemesla.

Atgādina viena mācītāja stāstu par to, ka vienā sīkpilsētiņā (Latvijā, starp citu) panesās baumas, ka vietējā baznīcā dievkalpojumu laikā notiekot grupņiks. 3 reizes vari minēt, vai kāds no tiem baumotājiem pats bija uz turieni aizgājis paskatīties, kā tas notiek. Bet, nu, tu jau tam noticēsi, jo "nav taču baumu bez iemesla"...

Acīmredzot mūsu skatu punkti ievērojami atšķiras - tu CP darbu vērtē kā regulārs "apbižots" pārkāpejs, es - kā cilvēks, kurš arī daudz braukājot nav aizrāvies ar CSN pārkāpšanu un ar CP biežāk esmu saskāries citā kontekstā - piemēram līdzīgā situācijās, kad cietušais pēkšņi kļūst par vainīgo...

Pārkāpējs - jā, bija jaunībā tādi grēki. Apbižots - nē. Visi sodi, kas man ir bijuši uzlikti, ir bijuši pamatoti un nekad neesmu tos apšaubījis, izņemot vienā strīdīgā situācijā, kur mani beigās pēc nelielas, bet pieklājīgas diskusijas palaida ar, tā teikt, mutisku brīdinājumu.

www.tvnet.lv/...

Zinot to, kā tvnet cepj šāda stila rakstus, esmu 100% pārliecināts, ka tur viss nav pateikts līdz galam. Plus, ja mēs skatāmies, kas ir veidojis sižetu, plus mīnus domājošam cilvēkam pa lielam ir skaidrs, cik ticama ir tā informācija, kas tiek pasniegta. Tā kā man darbs ir saistīts ar apdrošināšanu un attiecīgi ar apdrošināšanas gadījumiem, vienkāršā valodā sakot, avārijām, un nedaru to pirmo gadu, pieredze rāda, ka 99% šādos līdzīgos gadījumos tie "baltie un pūkainie" bieži kaut ko noklusē un tad gaužas, cik tie pārējie ir slikti. Kāreiz, pēc pēdējā posta ir redzams, ka tu esi viens no tiem, redzies, es - balts un pūkains, bet man tikai šuj visu ko klāt... Nez kāpēc man, palaidniekam un vēl lielākajam vairumam pilsoņu neviens neko nešuj...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Loģika izriet no faktiem, nevis otrādi...

Bet, nu, tu jau tam noticēsi, jo "nav taču baumu bez iemesla"...

Zinot to, kā tvnet cepj šāda stila rakstus, esmu 100% pārliecināts, ka tur viss nav pateikts līdz galam...

Tieši tā - tikai tev laikam ir aizmirsies, ka baumu esamība arī ir fakts.

Nevis noticēšu tieši teiktajam, bet aizdomāšos par to, kas ir šādu baumu cēlonis. Tu viennozīmīgi uzskatīsi, ka mācītājam atriebjas kāds apbižotais, jo esi pieņēmis, ka mācītājs var būt tikai balts un pūkains, jo tic dievam (pieņēmums). Es tomēr pieļaušu iespēju, ka šādu baumu cēlonis var būt, piemēram, arī tāds mācītāju aprindās populārs netikums, kā pedofilija (fakts).

Piekrītu, ka TvNet rakstus cepj ļoti nekvalitatīvi, bet šī informācija nav tikai TvNet - oriģinālā ir "Nekā personīga sižets". Atkal jau - tev varētu būt taisnība, ka arī "nevainīgā" puse mēdz kaut ko noklusēt (pieņēmums). Tomēr esmu personīgi saskāries ar CP nevēlēšanos fiksēt visus negadījuma apstākļus (fakts) un uzskatu maiņu apdrošinātāju interesēs (fakts).

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Vislabāk ar faktiem pamatotās baumas bija par Swedbankas krahu, kāpēc fiksi bija jāvāc ārā no turienes nauda.

Nu fakts bija tikai viens - reāla basņa bija... Bet daudzi pavilkās...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Vislabāk ar faktiem pamatotās baumas bija par Swedbankas krahu, kāpēc fiksi bija jāvāc ārā no turienes nauda.

Nu fakts bija tikai viens - reāla basņa bija... Bet daudzi pavilkās...

Pārāk maz pavilkās, jo baumu mērķis bija Swedbank sagraušana. Tālu nebija, lai izdotos...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

Loģika izriet no faktiem, nevis otrādi...

Bet, nu, tu jau tam noticēsi, jo "nav taču baumu bez iemesla"...

Zinot to, kā tvnet cepj šāda stila rakstus, esmu 100% pārliecināts, ka tur viss nav pateikts līdz galam...

Tieši tā - tikai tev laikam ir aizmirsies, ka baumu esamība arī ir fakts.

Ne vienmēr... Patiesībā, diezgan reti...

Nevis noticēšu tieši teiktajam, bet aizdomāšos par to, kas ir šādu baumu cēlonis. Tu viennozīmīgi uzskatīsi, ka mācītājam atriebjas kāds apbižotais, jo esi pieņēmis, ka mācītājs var būt tikai balts un pūkains, jo tic dievam (pieņēmums). Es tomēr pieļaušu iespēju, ka šādu baumu cēlonis var būt, piemēram, arī tāds mācītāju aprindās populārs netikums, kā pedofilija (fakts).

Nē, es neuzskatīšu, ka atriebjas, es vienkārši aiziešu un paskatīšos, vai tas tur tiešām notiek. Bet, kā redzams, tu ticēsi baumām, kas balstās uz citām baumām (par populāro netikumu mācītāju vidū).

Piekrītu, ka TvNet rakstus cepj ļoti nekvalitatīvi, bet šī informācija nav tikai TvNet - oriģinālā ir "Nekā personīga sižets".

Es jau iepriekš rakstīju, ja skatāmies, kas veidojis sižetu, īpaši šaubām par tā ticamību nevajadzētu būt... "Nekā personīga" jau nu ir baigi ticamais informācijas avots... Cilvēk, kādā dimensijā tu dzīvo?

Atkal jau - tev varētu būt taisnība, ka arī "nevainīgā" puse mēdz kaut ko noklusēt (pieņēmums). Tomēr esmu personīgi saskāries ar CP nevēlēšanos fiksēt visus negadījuma apstākļus (fakts) un uzskatu maiņu apdrošinātāju interesēs (fakts).

Kā jau tev saka - sāc meklēt vainu sevī, jo nospiedošajam vairākumam cilvēku šādu problēmu nav.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Kā jau tev saka - sāc meklēt vainu sevī, jo nospiedošajam vairākumam cilvēku šādu problēmu nav.

Nu bet par to tak sen jau ir skaidrs. Nospiedošajam vairākumam nav problēmu, jo kabatā ir vazelīna tūbiņa. Man ir problēmas, jo šāds process nepatīk. Vainu sevī esmu atradis, bet mainīt šajā ziņā neko netaisos

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aa - vieniem esot vazelīna tūbiņa... Baigi "informēts" laikam esi par tiem...

Kaut kā nemanu ka viņa lielākajam vairumam būu nepieciešama. Jo viņus vienkārši nepamatoti neņem priekšā...

Toties tu braži stājies procesā bez lubrikantiem

Nu, ko lai saka - īsts mačo! Tā turēt!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Vislabāk ar faktiem pamatotās baumas bija par Swedbankas krahu, kāpēc fiksi bija jāvāc ārā no turienes nauda.

Nu fakts bija tikai viens - reāla basņa bija... Bet daudzi pavilkās...

Pārāk maz pavilkās, jo baumu mērķis bija Swedbank sagraušana. Tālu nebija, lai izdotos...

Lasu un rēcu... Zobu feja arī ir īsta...

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Un tā:

26.03.2013 CP statistika:

212 - ātruma protokoli

12 - alkohols

01.04.2013:

232 - ātruma protokoli

14 - alkohols

02.04.2013

159 - ātruma protokoli

14 - alkohols

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja: Un tā:

26.03.2013 CP statistika:

212 - ātruma protokoli

12 - alkohols

01.04.2013:

232 - ātruma protokoli

14 - alkohols

02.04.2013

159 - ātruma protokoli

14 - alkohols

Nu un? Ko ntu ar to gribi teikt? svētdien, pirmdien bija brīvdienas, attiecīgi vairāk šmigotāju, pie tam, arī vairāk ļaužu pa dienu uz ielām, kas atgriežas no laikuiem. Vakar bija parasta darba diena... Bez tam, pēc Plāna loģikas, 1. datums ir jauns mēnesis...

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Raacens rakstīja: Un tā:

26.03.2013 CP statistika:

212 - ātruma protokoli

12 - alkohols

01.04.2013:

232 - ātruma protokoli

14 - alkohols

02.04.2013

159 - ātruma protokoli

14 - alkohols

Nu un? Ko ntu ar to gribi teikt? svētdien, pirmdien bija brīvdienas, attiecīgi vairāk šmigotāju, pie tam, arī vairāk ļaužu pa dienu uz ielām, kas atgriežas no laikuiem. Vakar bija parasta darba diena... Bez tam, pēc Plāna loģikas, 1. datums ir jauns mēnesis...

Nevis svētdien, bet otrdien parastā darba dienā 26.03 ir bijuši gandrīz tik pat ātruma pārkāpēji, kā "reidu" svētku dienā 01.04. un jau pirmajā darba dienā 02.04 mēneša sākumā ātruma pārkāpēju skaits krities par 25% salīdzinot ar parastu darba dienu mēneša beigās. Nu ko pagaidām izskatās ka mēneša sākumā braucam prātīgāk . Kā jau teicu iepriekš žēl, ka dienu statistiku VP mājas lapā nevar redzēt arhīvā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu pēc viena otra teorētiķa domām mēneša sākumā plāns vēl nedeg, tāpēc arī cipari mazāki

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

GB12 rakstīja:

Raacens rakstīja: Un tā:

26.03.2013 CP statistika:

212 - ātruma protokoli

12 - alkohols

01.04.2013:

232 - ātruma protokoli

14 - alkohols

02.04.2013

159 - ātruma protokoli

14 - alkohols

Nu un? Ko ntu ar to gribi teikt? svētdien, pirmdien bija brīvdienas, attiecīgi vairāk šmigotāju, pie tam, arī vairāk ļaužu pa dienu uz ielām, kas atgriežas no laikuiem. Vakar bija parasta darba diena... Bez tam, pēc Plāna loģikas, 1. datums ir jauns mēnesis...

Nevis svētdien, bet otrdien parastā darba dienā 26.03 ir bijuši gandrīz tik pat ātruma pārkāpēji, kā "reidu" svētku dienā 01.04. un jau pirmajā darba dienā 02.04 mēneša sākumā ātruma pārkāpēju skaits krities par 25% salīdzinot ar parastu darba dienu mēneša beigās. Nu ko pagaidām izskatās ka mēneša sākumā braucam prātīgāk . Kā jau teicu iepriekš žēl, ka dienu statistiku VP mājas lapā nevar redzēt arhīvā.

Nu vot, tad, kad tev būs dati par visām dienām, tad arī parunāsim... Tā kā tu nezini, cik vija 25., 27., 10., 15., 17., 4 utt., tad tava teorija par plānu mēneša beigās ir ...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Nu vot, tad, kad tev būs dati par visām dienām, tad arī parunāsim... Tā kā tu nezini, cik vija 25., 27., 10., 15., 17., 4 utt., tad tava teorija par plānu mēneša beigās ir ...

Bez tam, lai izdarītu kaut kādus secinājumus par tendencēm mēneša beigās, vajadzīgi vairāku mēnešu dati.

Starp citu, man arī mēneša beigās ir vairāk darba. Plānu man nav...

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: ...Starp citu, man arī mēneša beigās ir vairāk darba. Plānu man nav...

Nu ja nav plānu, kāpēc "vairāk darba" mēneša beigās nepārlikt uz "mazāk darba" mēneša sākumā?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

GB12 rakstīja: ...Starp citu, man arī mēneša beigās ir vairāk darba. Plānu man nav...

Nu ja nav plānu, kāpēc "vairāk darba" mēneša beigās nepārlikt uz "mazāk darba" mēneša sākumā?

Darba specifika neļauj.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja: Vari dabūt max sodu par pirmo reizi kārtīgā uzņēmumā un ar pirkstu pakratīs regulāram nemaksātājam...

Ir piemēri ? Vai atkal no pirksta zīdi?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Vislabāk ar faktiem pamatotās baumas bija par Swedbankas krahu, kāpēc fiksi bija jāvāc ārā no turienes nauda.

Nu fakts bija tikai viens - reāla basņa bija... Bet daudzi pavilkās...

Pārāk maz pavilkās, jo baumu mērķis bija Swedbank sagraušana. Tālu nebija, lai izdotos...

Ir pierādījumi, ka tāds bija mērķis? Cik tieši tālu bija līdz tam, lai izdotos? Konkrētos ciparos, cik tieši tālu bija?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti