Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.04.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pēc tava teksta jau skaidri redzams, kā ar viņiem runāji. Ko tad tu pretī gaidi? Baigi draudzīgo attieksmi? Viņiem tādi tirsēji, kas cenšas iegalvot, ka nav tik ātri braukuši, bet radars kļūdās, CP kļūdās, tikai ne pats, vismaz 10 gb dienā gadās un pasaki tikai, ka tevi tā nevarētu no pacietības izvest. Par tiem personīgajiem apvainojumiem arī kaut kā ticamības momenta nav. Man arī ir bijušas strīdīgas situācijas, bet nezkāpēc personīgi apvainojumi izpaliek. Tu vairāk izklausies pēc jaunkundzes, kas apbižojusies, ka CP tev nav ielīduši attiecīgajā vietā. Varbūt vispirms izvērtē savu attieksmi un tad gaidi, kad apkārtējie pret tevi savādāk izturēsies.

Kas tieši tev or redzams? Runāju kā parasti ar CP pēdējā laikā - korekti un bez emocijām. Un vēlreiz - jau teicu, ka pēdējā laikā saskarsme ar CP ir bijusi visnotaļ normāla. Citām ekipāzām nebut nav licies, ka runāju ar vieņiem "nepareizi". Kā arī laikam nepamanīji ka pieminēju, ka nekavējoties tiku uzaicināts uz CP auto ar visai nepārprotamu vēlmi sākt diskusiju par neoficiālu jautājuma atrisināšanu. Un esmu pārliecināts, ka šie CP darboņi ļoti labi zināja, ka tas NAV patiesais ātrums. Neesmu pedantisks CSN ievērotājs, bet apdzīvotā vietā ar +35 nemēdzu braukt un arī spēju sekot savam braukšanas ātrumam. Tā kā savas replikas par "jaunkundzēm" vari atstāt citur.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Seene rakstīja: Nekavējoties uzaicināja uz savu auto

Man arī besī šitā aicināšana uz savu auto - tas tak ir nepārprotams mājiens par kukuļņemšanas gatavību!

Neesi slinks, piezvani un izstāsti savu gadījumu:

Valsts policijas Iekšējā drošības biroja anonīmais uzticības tālrunis (automātiskais atbildētājs) - 67075456

www.vp.gov.lv/...

Nah man anonīmo? Esmu gatavs atbildēt par saviem vārdiem. Ierakstīju to visu jau paskaidrojumā un neaizmirsīšu pieminēt pārsūdzot lēmumu...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Seene rakstīja: Nekavējoties uzaicināja uz savu auto

Man arī besī šitā aicināšana uz savu auto - tas tak ir nepārprotams mājiens par kukuļņemšanas gatavību!

Neesi slinks, piezvani un izstāsti savu gadījumu:

Valsts policijas Iekšējā drošības biroja anonīmais uzticības tālrunis (automātiskais atbildētājs) - 67075456

www.vp.gov.lv/...

Ja neaicina arī nav labi. Pēdējo sodu (pirmo brīdinājumu) saņēmu par izdeguši vienu tuvo gaismu. Policis apturēja, paņema dokumentus, apstaigāja mašīnu un bez kādiem komentāriem aizgāja uz savu auto. Par cik uzskatīju, ka neko neesmu pārkāpis padomāju, ka pēc kompja pārbauda datus, bet pēc kāda laika šis atnes jau uzrakstītu protokolu. Tāpēc labāk, lai uzaicina, ir iespēja aprunāties, izskaidrot ietas apstākļus, pārliecināt par attaisnojošiem iemesliem, noteikumu neatbilstību konkrētais situācijai utt.

Hmm... Un ko tieši šajā gadījumā paskaidrot? Tāpat jau saņēmi minimālo sodu. Vienīgais, ko vēl tu varētu mēģināt ir iemaksāt kaut ko lai neraksta oficiālu brīdinājumu. Un te nu arī atgriežamies pie patiesajiem uzaicinājuma motīviem.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Kopš kura laika uz krastenes ir 50 ierobežojums? Līdz šim bija 70.

Par visu pārējo runājot, laikam esmu no marsa vai sazin kas, bet laikam jāsāk kompleksos grimt - kāpēc mani neviens uz mašīnu neaicina, neko nepamatotu šūt klāt nemēģina?

Nu, tas, ka tu esi par kaut ko pārliecināts, nenozīmē, ka tas tā arī ir. Kā jau rakstīju, lielākā daļa skaidro, ka viņi jau nu seko līdzi, kā brauc un nevar būt, ka tā pārsnieguši ātrumu un vispār nesaprot, par ko viņam - godīgiem, baltiem un pūkainiem pilsoņiem tie ļaunie briesmoņi zaļajās vestēs no CP piefisās. Man švāģeris no CP šitos "attaisonjumus/iebildumus" kā aņukus ģimenes saietos stāsta.

Centra virzienā esi braucis? 50 sākas pirms Salu tilta, aptuveni pirms estakādes, kura iet uz Lāčplēša ielu.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Seene rakstīja: Nekavējoties uzaicināja uz savu auto

Man arī besī šitā aicināšana uz savu auto - tas tak ir nepārprotams mājiens par kukuļņemšanas gatavību!

Neesi slinks, piezvani un izstāsti savu gadījumu:

Valsts policijas Iekšējā drošības biroja anonīmais uzticības tālrunis (automātiskais atbildētājs) - 67075456

www.vp.gov.lv/...

Nah man anonīmo? Esmu gatavs atbildēt par saviem vārdiem. Ierakstīju to visu jau paskaidrojumā un neaizmirsīšu pieminēt pārsūdzot lēmumu...

Man liekas, vienalga vajag arī piezvanīt - tas tomēr cits "kantoris" - iekšējais drošības birojs! Savādāk- pārsūdzēsi, varbūt atcels to sodu, bet lieta, varbūt, nonāks tikai līdz to policistu priekšniekam, kas, iespējams, var būt uz vienu roku ar tiem, vai arī vienkārši nebūs ieinteresēts taisīt lieku troksni par saviem padotajiem. Un piezvanīt jau nav grūti, daudz laika neaizņem.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Var arī Lindai pa taisno iečivināt: twitter.com/...

Lai gan nebūtu pareizi ministru ar to noslogot, labāk sekot viņas vārdiem (idb tos \"savējos\" bieži aztur. Var un vajag attīrīt rindas no negodīgajiem un tas izdarāms tikai ar sabiedrības atbalstu) un uzrakstīt kādu sūdzību nevis uz CP bet uzreiz uz IDB - www.vp.gov.lv/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Kopš kura laika uz krastenes ir 50 ierobežojums? Līdz šim bija 70.

Par visu pārējo runājot, laikam esmu no marsa vai sazin kas, bet laikam jāsāk kompleksos grimt - kāpēc mani neviens uz mašīnu neaicina, neko nepamatotu šūt klāt nemēģina?

Nu, tas, ka tu esi par kaut ko pārliecināts, nenozīmē, ka tas tā arī ir. Kā jau rakstīju, lielākā daļa skaidro, ka viņi jau nu seko līdzi, kā brauc un nevar būt, ka tā pārsnieguši ātrumu un vispār nesaprot, par ko viņam - godīgiem, baltiem un pūkainiem pilsoņiem tie ļaunie briesmoņi zaļajās vestēs no CP piefisās. Man švāģeris no CP šitos "attaisonjumus/iebildumus" kā aņukus ģimenes saietos stāsta.

Nu ir tev paveicies, ka neaicina. Kā jau minēju - arī man pēdējā laikā tādi gadījumi nav bijuši. Agrāk, pirms vairākiem gadiem gan. Un tagad atkal...

Bet aņukus stāsta tev tādēļ, lai noticētu, ka viņi paši ir balti un pūkaini un tu ar pilnu pārliecību klāstītu cik CP patiesībā ir labi un godīgi. Ja kādreiz vēlies padzīvot reālajā pasaulē, varu pastāstīt par gana daudz profesijām, kas mājās nestāsta patiesību par sava darba patieso būtību...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tūliņ vesels bars moralizēs,tikpat pateiks, ka viss slikti utt.

No sākuma lai tavi jaunlaicēni samksā rēķinus, savādāk tādi paši zagļi un nemaksātāji vien ir…

Moralizētājs atradies…

Nolaidies uz zemes un noņem rozā brilles…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: uupis,visticamāk, atbildi nesniegs

Raksturīgi tirsēju kompaškai.

Pēdējais keiss – lai mēs ar saviem rēķiniem ejam pie Kristovska, jo naudas neesot.

Un man jau labāk redzams – kura tad ir tā dirsēju kompaška.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ko Tu dekster muldi!!! Toč vai tev kautkas pēdējā laikā nav noticis?

Puika! ej uz skolu un neaiztiec tēta datoru!!!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Šorīt Ķekavā viens baļķvedēja šoferis pielika punktu savai karjerai uz gājēju pārejas.

Būs jāpaseko līdzi, kā šī lieta beigsies. Ja nebūs reāla/nosacīta cietumsoda ar tiesību atņemšanu uz ilgu laiku, tad būs jāceļ brēka dekstera stilā

p.s. v/n zināms, kantoris arī zināms...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Beidz taču savas iedomas uzdot par esošo.

Nopērc santehniķa zaļo vesti un pārbaudi ugunsdzēšamajam dihlofosam derīguma termiņu…

Tas lai CP nebūtu pretenziju…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja: Beidz taču savas iedomas uzdot par esošo.

Nopērc santehniķa zaļo vesti un pārbaudi ugunsdzēšamajam dihlofosam derīguma termiņu…

Tas lai CP nebūtu pretenziju…

Jā, jā, poliči to baigi pārbauda. Ko vēl neizdomāsi.? Pat apskatēs to neskatās.

Tad jau es esmu paraugbērns Man mašīnā ir 2 trījstūri (nezinu, kā uzradās), ugunsdzēšamais ar derīgu termiņu (ir gadījumi, kad pārbauda), atstarojoša veste (jau sen braukājot pa Eiropu) un rezerves lampiņu/drošinātāju komplekts smukā kastītē (čehiem, starp citu, obligāta prasiba)

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Man arī ir. Un ? Arī ugunsdzēšamajam tiek veikta ikgadējā pārbaude.

Es gan neesmu čehs un lampiņas nav līdzi.

Forši, ka tev ir. Bet dažiem liekas, ka nevajag. Tur arī un.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ... Jau zinu tavus stāstus par degvielas patēriņu ar Latvijas un ar Vācijas degvielu...

Mazmotoriem varbūt starpība nekāda, bet tikko ir normāla izmēra motors, tā starpība ir acīmredzama (t.i. vismaz 10%). Tā kā tas nav nekāds «stāsts» ...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja:

Sretsked rakstīja: ... Jau zinu tavus stāstus par degvielas patēriņu ar Latvijas un ar Vācijas degvielu...

Mazmotoriem varbūt starpība nekāda, bet tikko ir normāla izmēra motors, tā starpība ir acīmredzama (t.i. vismaz 10%). Tā kā tas nav nekāds «stāsts» ...

Un uz kā rēķina??? Ar ko tad tur degviela atšķiras?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Degvielas ekonomija man liekas ka ir cirā apstāklī nevis degvielas kvalitātē.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Degvielas ekonomija man liekas ka ir cirā apstāklī nevis degvielas kvalitātē.

Kā man teica korišs, tad uz nodokļu nemaksāšanu var ieekonomēt daudz, daudz vairāk. Pats viņš brauc ar 760-to.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

HIPPY rakstīja: Degvielas ekonomija man liekas ka ir cirā apstāklī nevis degvielas kvalitātē.

Kā man teica korišs, tad uz nodokļu nemaksāšanu var ieekonomēt daudz, daudz vairāk. Pats viņš brauc ar 760-to.

Ja jau nemaksā nodoikļus tad jau citu neko nopirkt nemaz nevar kā 760 – viens jau te nopirka Aton Martin

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Nekur jau netika minēts bembis, tikai, ka \"brauc ar 760-to\" - tikpat labi tas varētu būt arī Volvo. Vai arī Hyundai www.mascus.com/...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Protams, jautājums ir par tāda koriša esamības ticamību. Vairāk jau liekas, ka tas korišs ar bembi ir kakša slapjo sapņu tēls. Nedomāju, ka tādi cilvēki ar tādiem pajoliņiem kā kaksis pītos.

Iedod adresi, aizsūtīšu viņu pie tevis. Apsolu, ka viņš piebrauks viens... un sitiens arī būs tikai viens

bet tu jau kā mīkstais atteiksies...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Gauss rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Protams, jautājums ir par tāda koriša esamības ticamību. Vairāk jau liekas, ka tas korišs ar bembi ir kakša slapjo sapņu tēls. Nedomāju, ka tādi cilvēki ar tādiem pajoliņiem kā kaksis pītos.

Iedod adresi, aizsūtīšu viņu pie tevis. Apsolu, ka viņš piebrauks viens... un sitiens arī būs tikai viens

bet tu jau kā mīkstais atteiksies...

Kā no bērnu dārza, lielās ar citiem spēkiem...

Un, pat ja iedotu, nevarētu jau zināt, ka neesi placī iznomājis auto un atsūtījis kaut kādu urļiku, kas tevi pa vakariem kā kucīti izmanto?

Un, treškārt, nevērtēju sevi tik zemu, lai konfliktus risinātu kautiņa ceļā.

Tā ka, kaksīt, atslābsti un turpini tik smirdēt tālāk.

Nu tipiski mīkstā teksti no tevis nāk. Vienas vienīgas atmazkas un izlocīšanās. Nav pat dūšas tev saņemties un atzīt, ka esi mīkstais, gan fiziski, gan garīgi...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Sākās atkal kaušanās.

Reku ir raksts par tēmu www.iauto.lv/... ,-kas-meginaja-provocet-policistu---kriminalprocess-

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Nu jā kā jau vienmēr liki strādā superīgi

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

www.iauto.lv/... ,-kas-meginaja-provocet-policistu---kriminalprocess-

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti