Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 24.04.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

HIPPY rakstīja: Degvielas ekonomija man liekas ka ir cirā apstāklī nevis degvielas kvalitātē.

Kā man teica korišs, tad uz nodokļu nemaksāšanu var ieekonomēt daudz, daudz vairāk. Pats viņš brauc ar 760-to.

1986 gada Volvo dīzeli universālu

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Re ko Vācijas tiesnesis sadarījis www.apollo.lv/...

Tukšpļūtīšana – ko tici visām tenkām ko Latvijas baumu portāli raksta?

Klāt esi bijis?

Esi piedalījies kaut vienā šā tiesneša tiesas sēdē vai lēmumu pieņemšanas brīdī?

P.S. Ar to pašu mietu pa to pašu vietu…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu pag,pag... es taču to rakstu neizdomāju,puuce.

Nu bet tu tak apgalvo, ka vācijas tiesnesis to ir sadarījis, nevis portāls izdomājis! Tā, itkā būtu blakus stāvējis. Tukšpļūtis...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu pag,pag... es taču to rakstu neizdomāju,puuce.

Nu bet tu tak apgalvo, ka vācijas tiesnesis to ir sadarījis, nevis portāls izdomājis! Tā, itkā būtu blakus stāvējis. Tukšpļūtis...

Pag pag, ir reāls fakts-Vācijā tiesnesis to un to pateicis.

Pag, pag – es pierakstīšu

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked

Pag pag, ir reāls fakts-Vācijā tiesnesis to un to pateicis.

......................................

Ir, ir, un tai pat Vaacijaa ir gana apziniigo pilsonju, kuri

ir veselu breeku saceelushi Principaa tas tiesnesis ir izdariijies liidziigi tiem diviem urlaaniem, kuri izlikaas latviski nesaprotam kontaktaa ar polici

Tiesa, ir tur arii publika, liidziiga muusu aatrumpaarkaapshanas entuziastiem Kad palasa, kaa

vinji tur darbojas ... jo policija, ja pamana mashiinaa radardetektoru, tad standarta metode ir: aaraa no auto, rokas uz haubes / jumta, kaajas plati , tureet muti + pilniigs VISA AUTO shmons Jebkuri iebildumi tiek trakteeti kaa pretoshanaas varas paarstaavjiem

Viens viirs gan bija labi nodroshinaajies , un neko vinjam padariit nevar - noformējis sev individuaalaa uznjeemeeja licenci kaa elektroprechu tirgotaajs (vinjiem tas ir 30,- EUR) un reklameetaajs, uzliimeejis

uz auto sava radardetektora logo un darbina verkji

"demo un testa rezhiimaa reklaamas noluukos" Likums ir bezspeeciigas ...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked

Pag pag, ir reāls fakts-Vācijā tiesnesis to un to pateicis.

......................................

Ir, ir, un tai pat Vaacijaa ir gana apziniigo pilsonju, kuri

ir veselu breeku saceelushi Principaa tas tiesnesis ir izdariijies liidziigi tiem diviem urlaaniem, kuri izlikaas latviski nesaprotam kontaktaa ar polici

Tiesa, ir tur arii publika, liidziiga muusu aatrumpaarkaapshanas entuziastiem Kad palasa, kaa

vinji tur darbojas ... jo policija, ja pamana mashiinaa radardetektoru, tad standarta metode ir: aaraa no auto, rokas uz haubes / jumta, kaajas plati , tureet muti + pilniigs VISA AUTO shmons Jebkuri iebildumi tiek trakteeti kaa pretoshanaas varas paarstaavjiem

Viens viirs gan bija labi nodroshinaajies , un neko vinjam padariit nevar - noformējis sev individuaalaa uznjeemeeja licenci kaa elektroprechu tirgotaajs (vinjiem tas ir 30,- EUR) un reklameetaajs, uzliimeejis

uz auto sava radardetektora logo un darbina verkji

"demo un testa rezhiimaa reklaamas noluukos" Likums ir bezspeeciigas ...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu pag,pag... es taču to rakstu neizdomāju,puuce.

Nu bet tu tak apgalvo, ka vācijas tiesnesis to ir sadarījis, nevis portāls izdomājis! Tā, itkā būtu blakus stāvējis. Tukšpļūtis...

Pag pag, ir reāls fakts-Vācijā tiesnesis to un to pateicis.

Kur ir fakts? Apollo rakstā? Vācijā biji? Tiesnesi redzēji? Tātad apgalvo muļķības.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu pag,pag... es taču to rakstu neizdomāju,puuce.

Nu bet tu tak apgalvo, ka vācijas tiesnesis to ir sadarījis, nevis portāls izdomājis! Tā, itkā būtu blakus stāvējis. Tukšpļūtis...

Pag pag, ir reāls fakts-Vācijā tiesnesis to un to pateicis.

Kur ir fakts? Apollo rakstā? Vācijā biji? Tiesnesi redzēji? Tātad apgalvo muļķības.

Nu, ja es tur būtu bijis un redzējis, tas neko nemainītu.

PS. Palasi Crankshaft tekstu

Tukšpļūti.

tas būtu kā laboratorijas analīze mūsu DD... ka teikt no drošā avota

bet varētu sanākt arī tā.... www.youtube.com/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu pag,pag... es taču to rakstu neizdomāju,puuce.

Nu bet tu tak apgalvo, ka vācijas tiesnesis to ir sadarījis, nevis portāls izdomājis! Tā, itkā būtu blakus stāvējis. Tukšpļūtis...

Pag pag, ir reāls fakts-Vācijā tiesnesis to un to pateicis.

Kur ir fakts? Apollo rakstā? Vācijā biji? Tiesnesi redzēji? Tātad apgalvo muļķības.

Nu, ja es tur būtu bijis un redzējis, tas neko nemainītu.

PS. Palasi Crankshaft tekstu

Tukšpļūti.

tas būtu kā laboratorijas analīze mūsu DD... ka teikt no drošā avota

bet varētu sanākt arī tā.... www.youtube.com/...

Nu, šis kāreiz ir par tevi seeni un tamlīdzīgajiem. Kaut kur dzirdējuši,ka LV degviela ir slikta un nu mauj

Tak iedod vismaz linku ar tādu ziņu,ka LV soļķis slikts, kaut kas vismaz būs A tagad tikai kaut kādas tantiņu basņas.

Nu tak... tenku lapelē izlasītais ir fakts. Bet paša pieredzētais viennozīmīgi tantiņu basņas.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Seene

Kur ir fakts? Apollo rakstā? Vācijā biji? Tiesnesi redzēji? Tātad apgalvo muļķības.

--------------------------

Nu tak iemaacies kaartiigu Reiha valodu! Vaacu presee

par shito tiesnesha joku ir dah.u.ja rakstiits, kaa nekaa

vinjsh arii narkotirgonjus pestiija savulaik Veelreiz saku, maacies kaartiigu valodu!

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Tak iedod vismaz linku ar tādu ziņu,ka LV soļķis slikts, kaut kas vismaz būs

Tev linku vajag? Te būs: www.iauto.lv/...

Še vēl viens: www.iauto.lv/...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu pag,pag... es taču to rakstu neizdomāju,puuce.

Nu bet tu tak apgalvo, ka vācijas tiesnesis to ir sadarījis, nevis portāls izdomājis! Tā, itkā būtu blakus stāvējis. Tukšpļūtis...

Pag pag, ir reāls fakts-Vācijā tiesnesis to un to pateicis.

Kur ir fakts? Apollo rakstā? Vācijā biji? Tiesnesi redzēji? Tātad apgalvo muļķības.

Nu, ja es tur būtu bijis un redzējis, tas neko nemainītu.

PS. Palasi Crankshaft tekstu

Tukšpļūti.

tas būtu kā laboratorijas analīze mūsu DD... ka teikt no drošā avota

bet varētu sanākt arī tā.... www.youtube.com/...

Nu, šis kāreiz ir par tevi seeni un tamlīdzīgajiem. Kaut kur dzirdējuši,ka LV degviela ir slikta un nu mauj

Tak iedod vismaz linku ar tādu ziņu,ka LV soļķis slikts, kaut kas vismaz būs A tagad tikai kaut kādas tantiņu basņas.

Nu tak... tenku lapelē izlasītais ir fakts. Bet paša pieredzētais viennozīmīgi tantiņu basņas.

Degvielas patēriņš atkarīgs no braukšanas stila unvidējā braukšanas ātruma kādā posmā.

Man Latvijā vienmēr ir mazāks degvielas patēriņš kā ārzemēs.

Izskaidrojums?

Man šeit ir mazāks vidējais braukšanas ātrums, tas ir, gan Latvijā gan ārzemēs es vienmēr braucu kopā ar pārējo auto plūsmu, un cenšos nelekt ārā no plūsmas.

Rezultātā LV vidējais braukšanas ātrums ir , piem. posmā Rīga-Krustpils man sanāk 72km/h, bet visā maršrutā Rīga-Rēzekne (250km veicu paraskti 3h un 15 vai 20min) vidējais ātrums ir 75-77km/h.. nu un attiecīgi patēriņš 5.0-5.5l/100km (2.0 litru benzīns).

Kā braucu ārzemēs ,vienmēr vidējais braukšanas ātrums tur ir lielāks (plūsmas ātrums lielāks). Piem. visu lietuvu no grenctāles līdz LT-PLi robežai nobraucu pāgājušo nedēļ pa 2h un 40 min -tas ir vidējais braukšanas ātrums apm 100km/h -loģiski ka patēriņš pieaug. Vienriez nobraucu no Rīgas līdz Krustpilij pa 1h un 35min -vidējais ātrums ~88km/h (viena apdzīšana aiz otras ), patēriņū nepiefiskēju, bet nu degvielas rādītājs dramatiski kritās uz leju. Kruspilī nācās pildīties.

Nu lūk, un ja cilvēks šeit cenšas ārpus apdzīovotām vietām braukt konstatnti starp 100-110km/h, tad to šeit ir izdarīt grūtāk kā ārzemēs, ir vairāk jāraustās, jābremzē, jāapdzen,attiecīgi patēriņš pie tā paša vidējā kustības ātruma pēc definīcijas būs lielāks

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Degvielas patēriņš atkarīgs no braukšanas stila unvidējā braukšanas ātruma kādā posmā.

Man Latvijā vienmēr ir mazāks degvielas patēriņš kā ārzemēs.

Izskaidrojums?

Man šeit ir mazāks vidējais braukšanas ātrums, tas ir, gan Latvijā gan ārzemēs es vienmēr braucu kopā ar pārējo auto plūsmu, un cenšos nelekt ārā no plūsmas.

Rezultātā LV vidējais braukšanas ātrums ir , piem. posmā Rīga-Krustpils man sanāk 72km/h, bet visā maršrutā Rīga-Rēzekne (250km veicu paraskti 3h un 15 vai 20min) vidējais ātrums ir 75-77km/h.. nu un attiecīgi patēriņš 5.0-5.5l/100km (2.0 litru benzīns).

Kā braucu ārzemēs ,vienmēr vidējais braukšanas ātrums tur ir lielāks (plūsmas ātrums lielāks). Piem. visu lietuvu no grenctāles līdz LT-PLi robežai nobraucu pāgājušo nedēļ pa 2h un 40 min -tas ir vidējais braukšanas ātrums apm 100km/h -loģiski ka patēriņš pieaug. Vienriez nobraucu no Rīgas līdz Krustpilij pa 1h un 35min -vidējais ātrums ~88km/h (viena apdzīšana aiz otras ), patēriņū nepiefiskēju, bet nu degvielas rādītājs dramatiski kritās uz leju. Kruspilī nācās pildīties.

Nu lūk, un ja cilvēks šeit cenšas ārpus apdzīovotām vietām braukt konstatnti starp 100-110km/h, tad to šeit ir izdarīt grūtāk kā ārzemēs, ir vairāk jāraustās, jābremzē, jāapdzen,attiecīgi patēriņš pie tā paša vidējā kustības ātruma pēc definīcijas būs lielāks

Vēl viens... Protams, ka atšķiras degvielas patēriņš atkarībā no brukšanas stila. Bet kas ir iemesls atšķirties degvielas patēriņam vienā maršrutā, vienā stilā, tikai pretējos virzienos.

Pievieno arī savu versiju. Pašlaik izskanējušās ir gana intriģējošas:

- braukšana pa/pret valdošo vēju virzienu

- braukšana līdzi/pretī zemes griešanās virzienam

- brukšana uz/no kalna pie augstumu starpības 25m/1300km

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Vēl viena hipotēze - braukšana dažādos virzienos attiecībā pret Zemes magnētisko lauku.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Un vēl viena hipotēze - degvielu mazāk patērē, kad augšā ir "uzlecis" Mēness - tā gravitācijas spēks samazina auto svaru, līdz ar ko ir mazāka rites pretestība > mazāks degvielas patēriņš.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

>MayaSQL

un vēl ietaupīt var, pilnmēness laikā braucot kalnu rajonos - tur zemes centrs tālāk, un gravitācija vēl mazāka...

Riebj tie tirsēji, kas naivi tic tirgotāju godaprātam un mazo banān-valstu ierēdņu neuzpērkamībai.

Ja kaut ko tirgo lielā vairumā un nelielas korekcijas pārdodamās preces izmaksās ļauj papildus nopelnīt uzreiz pāris miljonus, tad PROTAMS, ka katrs to cenšas izmantot.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu tad ej un pavem ,ja reiz tik ļoti riebj.

Vai ieej mežā un pabļauj. Vai knāb kakā.

Izstiepies,saraujies un sēdi bariņā ar gaudojošam omķenēm-seeni un tamlīdzīgajiem.

Labāk rūgta patiesība, nekā salda ilūzija

Samierinies ...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Jo lēnāk brauc, jo mazāks patēriņš.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ... vienīgā patiesība ir tā,ka tev kaut kas riebj.

Jā jā, visi šeit jau zin, ka vienīgā patiesība ir tā, ka LV viss ir ļoti labi, neviens neko nezog, visi politiķi domā tikai par tautu un, ja tomēr kaut kas nav Ok, tad ar vienu vēstuli priekšniekam viss momentā sakārtojas

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

KSI rakstīja:

Sretsked rakstīja: ... vienīgā patiesība ir tā,ka tev kaut kas riebj.

Jā jā, visi šeit jau zin, ka vienīgā patiesība ir tā, ka LV viss ir ļoti labi, neviens neko nezog, visi politiķi domā tikai par tautu un, ja tomēr kaut kas nav Ok, tad ar vienu vēstuli priekšniekam viss momentā sakārtojas

Nu bet protams, ka nebūt ne viss ir kā vajag. Bet tas nenozīmē, ka viss ir pilnīgi slikti.

Ja viens vai 10 CP inspektoreļi paņem kukuļus, tas nenozīmē, ka visi tos ņem. Ja kāds tanks tirgo sliktu degvielu,tas nenozīmē,ka visi tirgo sliktu.

Bet tu te blā blā, viss esot skaidrs. Kas tev ir skaidrs?? Švaki informēts esi,tapēc arī saku-tirgus bāba.

Ja degvielas rūpnīca Baltijas reģionam piegādā sliktu degvielu, tad kurš tanks tirgo labo?

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Ja degvielas rūpnīca Baltijas reģionam piegādā sliktu degvielu, tad kurš tanks tirgo labo?

Ja pavaicā pašu tanku pārstāvjiem, tad katram ir leģenda, kāpēc viņa beņa ir labāka nekā pārējiem. Un ir daži, kas tam tic

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Ja degvielas rūpnīca Baltijas reģionam piegādā sliktu degvielu, tad kurš tanks tirgo labo?

atkārtošu tam, kas nesaprata...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Tas valsts standarts ir adaptētais vācu vai krievu?

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tāpēc, ka tās degvielas atšķiras, katrs iejauc savas piedevas. Esi bijis Statoil terminālī?

Nē, Statoil terminālī neesmu bijis, bet - ja pieminēji Statoil - kā reiz ikdienā lietoju tikai Statoil.

To darīju arī Norvēģijā. Kā Tu domā, kur patēriņš bija par apm 15% mazāks - braukājot ar tukšu auto pa Latvijas līdzenumiem, vai 7-cilvēki + bagāža (arī uz jumta) Norvēģijas kalnos?

Auto - Chrysler T&C 3.8AWD AT

Rallists neesmu, jo ar šo auto baigi neparaļļosi

Zinu, ka Tu šādas lietas nedzirdi tikai tāpēc, ka man nav sertificēts slēdziens par šo novērojumu...

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nez kāpēc man Norvēģijas braucienā gan tāda ekonomija ar viņu degvielu neparādījās

Jau iepriekš pieminēju kaut ko pa mazmotoriem.

Iespējams, ka šāds efekts ir tikai tādām benzīna kapsētām, kā manējā.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti