Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 24.04.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ko ta tādu latvieši darīja ap 1960.-to gadu? nekas nav dzirdēts. pastāsti mums.

bija tāds kuces bērns Voss, Pelše... pēc viņu pavēles Jāņu ugunskurus menti dzēsa...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nežagojies. Es pajautāju, tu uzvārījies. Tad jau nebūs tālu no patiesības.... daudz mūsu tautā nodevēju bijis...

Situācijā kad jābūt mugurkaulam – 100% nodevējs būs dekss. It sevišķi ja zina ka šams jautājumus kuri atrisināmi vienkārši aprunājoties, kārto ar pašvaldības policijas starpniecību… Tā kā runā runā par nodevējiem – tik neizmirsti pastumt malā to lielo baļķi savā acī lai skats neaizmiglojas…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Labi – nav ko kašķēties savā starpā – ir jāravē korupcija no CP rindām ārā un ar tiem jākašķējas…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kas ir tas ' it sevišķi ja ZINA,ka'

Vari pateikt,ko esmu ar pašvaldības policiju risinājis un kas tā ir par situāciju,kuru var atrisināt, 'vienkārši aprunājoties' ??

Vai automātiski ieliksi sevi kategorijā pie pirmā un kakša ? Kuri to vien var,kā stumt tekstus, pilnīgi neko nezinot.

Abi ar Pirmo te netā bļaustījāties ka viens slēpies bet otrs King Kongu tēlojis. Tā kā nekas nav izvantazēts bet viss pieraklstīts no jūsu vārdiem…

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja:

anonimikis rakstīja: ko ta tādu latvieši darīja ap 1960.-to gadu? nekas nav dzirdēts. pastāsti mums.

bija tāds kuces bērns Voss, Pelše... pēc viņu pavēles Jāņu ugunskurus menti dzēsa...

Tas ir šitais ??

Yetti rakstīja: ... latvieši ir tā nācija, kas 50 gadus atpakaļ vislielākos sūdus pasaulē sataisīja...

Vēsture stāsta, ka eseru dumpi sarkanie streļķi apspieda... un Uļjanovu arī viņi sargāja.... un ja tajā kastē parokas, tad vēl vesela čupa arā lien...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Sretsked rakstīja: Vai automātiski ieliksi sevi kategorijā pie pirmā un kakša ? Kuri to vien var,kā stumt tekstus, pilnīgi neko nezinot.

Labrīt!!! Tas jau sen ir noticis.

Jūs jau ar neesat izstāstījis kur tad slēpjās tā augstā pievienotā vērtība jūsu supergrūtajā darbā…

Un kur tad ir tā fiška apdirsinātāju naudas kārei, ja tagad polises cena ir n-reizes zemāka bet autoremonta izmaksas dzīvo tajās pašās robežās un ir pat vēl dārgākas?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja:

anonimikis rakstīja: ko ta tādu latvieši darīja ap 1960.-to gadu? nekas nav dzirdēts. pastāsti mums.

bija tāds kuces bērns Voss, Pelše... pēc viņu pavēles Jāņu ugunskurus menti dzēsa...

Tas ir šitais ??

Yetti rakstīja: ... latvieši ir tā nācija, kas 50 gadus atpakaļ vislielākos sūdus pasaulē sataisīja...

Vēsture stāsta, ka eseru dumpi sarkanie streļķi apspieda... un Uļjanovu arī viņi sargāja.... un ja tajā kastē parokas, tad vēl vesela čupa arā lien...

1960. gadā ?

beidz no sevis spaini taisīt...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kas ir tas ' it sevišķi ja ZINA,ka'

Vari pateikt,ko esmu ar pašvaldības policiju risinājis un kas tā ir par situāciju,kuru var atrisināt, 'vienkārši aprunājoties' ??

Vai automātiski ieliksi sevi kategorijā pie pirmā un kakša ? Kuri to vien var,kā stumt tekstus, pilnīgi neko nezinot.

Abi ar Pirmo te netā bļaustījāties ka viens slēpies bet otrs King Kongu tēlojis. Tā kā nekas nav izvantazēts bet viss pieraklstīts no jūsu vārdiem…

tur bija Sviests un es. Viens pārdzēris jēgu spārdīja mana dzīvokļa durvis, es viņu nelaidu iekšā. Par cik tas viss notika daudzdzīvokļu mājas iekšpusē un traucēts tika citu pilsoņu miers,jo tas notika pavēlu vakarā,kad vienam bija aizbraucis širmis, izsaucu VALSTS policiju. Es netaisos iet un kauties ar pārdzērušu jēgu pilsoni. Pamēģini ar dzērumā esošu kaut ko pārrunāt.

Vairs neskaidrošu.

Kāds tu gan esi mīkstais... pat dzērāju nevari nolikt pie vietas... pisec, šitāds sevi sauc par latvieti...

p.s. cepies!!!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Svarīga nav pievienotā vērtība, bet sausais atlikums!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Pievienotās vērtības radītājs hre.ovijs.

Uzcepās…

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: ...parādi man to servisu (konkrētu), kurā auto remonta izmaksas ir kļuvušas dārgākas kā treknajos gados.

...

arī interesē...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Svarīga nav pievienotā vērtība, bet sausais atlikums!

sausais atlikums ir rozīnes tavās apakšbiksēs...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Mnde

visvairāk kretinē tā glumekļa monogogs par Babajeva kunga svētumu ~24:30 minūtē...

Ja jau Leimanis par advokātu jāaicina, tad jau vainīgs

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Mnde

visvairāk kretinē tā glumekļa monogogs par Babajeva kunga svētumu ~24:30 minūtē...

Ja jau Leimanis par advokātu jāaicina, tad jau vainīgs

interesantākais ta, ka šādu advokātu var atļauties noalgot ierindas CP inspektors par savu algu...

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

uupis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Pievienotās vērtības radītājs hre.ovijs.

Uzcepās…

...... Brokera pakalpojumi ir bijuši vajadzīgi visā pasaulē un tādi pajoliņi-tukšpļūtītāji kā tu neko tur neietekmēs.

.......

Nu nezinu, nezinu... Piekrītu, ka ļoti daudzi izmanto brokeru pakalpojumus, bet vai tie ir vajadzīgi ir diskutējams jautājums. Cik esmu mēģinājis nopirkt apdrošināšanu ar brokeru palīdzību, NEKAD brokeris nav piedāvājis izdevīgāku cenu nekā pats esmu sarunājis ar apdrošinātāju.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

uupis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Pievienotās vērtības radītājs hre.ovijs.

Uzcepās…

Nemaz ar' ne. Kā parasti, ierēcu par tādiem urļikiem kā tu, kas mēģina mani aizvainot, piesaucot nodarbošanos. Bet, kā jau rakstīju, kucēni rej, karavāna iet tālāk. Brokera pakalpojumi ir bijuši vajadzīgi visā pasaulē un tādi pajoliņi-tukšpļūtītāji kā tu neko tur neietekmēs.

Bet tu tik papļūtī tālāk, moš atkal kaut ko rēcīgu izspļausi. Kā, piemēram, par 400 ļimoniem iekasētām soda naudām.

Uzliec brilles un paņem atpakaļ savu urļiku ja nejēdz izlasīt ka teicu ka kļūdījos ar nullēm…

Urļiks tāds kā tu nekad neatzīst savas kļūdas bet citu redz un bāž visiem acīs…

Šaubos ka kādreiz izmantošu jūsu kantora pakalpojumus tāpēc varat neaģitēt par saviem brīnumlaukiem…

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:...

interesantākais ta, ka šādu advokātu var atļauties noalgot ierindas CP inspektors par savu algu...

tad, visai smagi, klibo kāds no kontroles mehānismiem...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

jugasvilli rakstīja: ...parādi man to servisu (konkrētu), kurā auto remonta izmaksas ir kļuvušas dārgākas kā treknajos gados.

...

arī interesē...

2007. gadā – savirzes regulēšana – Ls 10

2010. gadā – savirzes regulēšana – Ls 17

Servisu sarakstu uzrakstīt ļoti lielu.

Kaut vai sākot ar riepu montāžām.

Ja nu vienīgi lētāki palikuši oficiālie dīleru servisi par tiem nezinu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Yetti rakstīja:

jugasvilli rakstīja: ...parādi man to servisu (konkrētu), kurā auto remonta izmaksas ir kļuvušas dārgākas kā treknajos gados.

...

arī interesē...

2007. gadā – savirzes regulēšana – Ls 10

2010. gadā – savirzes regulēšana – Ls 17

Servisu sarakstu uzrakstīt ļoti lielu.

Kaut vai sākot ar riepu montāžām.

Ja nu vienīgi lētāki palikuši oficiālie dīleru servisi par tiem nezinu.

piekari baudīt dodu tikai Talsos (tur viens no puikām autobraucējs, baidos teikt uzvārdu, bail kļūdīties), bet tas nepaaugstina vai nepazemina servisa vērtību... vēl nekad nav nācis nožēlot...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:...

piekari baudīt dodu tikai Talsos (tur viens no puikām autobraucējs, baidos teikt uzvārdu, bail kļūdīties), bet tas nepaaugstina vai nepazemina servisa vērtību... vēl nekad nav nācis nožēlot...

no Pastendes puses, pēc Talsu zīmes apmēram 1km...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Yetti rakstīja:...

piekari baudīt dodu tikai Talsos (tur viens no puikām autobraucējs, baidos teikt uzvārdu, bail kļūdīties), bet tas nepaaugstina vai nepazemina servisa vērtību... vēl nekad nav nācis nožēlot...

no Pastendes puses, pēc Talsu zīmes apmēram 1km...

un serviss nodarbojas TIKAI ar piekari...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Un, ja tevi interesētu arī patiesa informācija, tad gan jau ka būtu izlasījis, ka paši apdrošinātāji atzīst, ka servisi ir pamatīgi nometuši cenas.

Tātad jūs apgalvojat ka fakts ka 2007. gadā savirze maksāja 10 latus bet tagad 17 latus ir klaji meli? Un tas ka pēc virsbūves taisnošanas savirze nav nepieciešama ir kaut kādu jauno ūberkruto tehnoloģiju uzvaras gājiens?

Tas ka riepu montāžas cenas ir palikušas lētākas arī ir vispārzināms fakts. No 2,50 uz 4,50 par ratu ir nepārprotams cenu kritums. www.ziemasriepas.lv/... Agrāk 2.50 tagad 4.50 kritums ar mīnuss zīmi…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Kāpēc nenosauc kaut trijus?

Kurus trijus tev vajag?

AutoPlus? Latbema? Arfila?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

uupis rakstīja: Šaubos ka kādreiz izmantošu jūsu kantora pakalpojumus tāpēc varat neaģitēt par saviem brīnumlaukiem…

Nu gan visa nozare bankrotēs!!! Viens tirliņš nekad neizmantos mūsu pakalpojumus. P..ģec, ko nu lai dara???

Visa nozare nebankrotēs – bet tev nespīd…

Un cenas savām polisēm būsi spiests nākamgad paaugstināt…

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

uupis rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

uupis rakstīja: Šaubos ka kādreiz izmantošu jūsu kantora pakalpojumus tāpēc varat neaģitēt par saviem brīnumlaukiem…

Nu gan visa nozare bankrotēs!!! Viens tirliņš nekad neizmantos mūsu pakalpojumus. P..ģec, ko nu lai dara???

Visa nozare nebankrotēs – bet tev nespīd…

Un cenas savām polisēm būsi spiests nākamgad paaugstināt…

Ne jau es tās paaugstinu, jefiņ.

Bet man tikai būs labi, ja paaugstināsies. Tas nozīmē, ka man lielāka alga būs.

Gan jau, ka neesi pelnījis lielāku algu, tāpēc visdrīzāk nebūs gan.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti