Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Klau sēne/Ansi...

Es vēlreiz rakstu - pārkāpēja apturēšana un protokola sastādīšana, manuprāt, nav nekāda žults izgāšana. Turpretī uzskatu, ka pārkāpējam nav ne mazāko tiesību savu žulti par pārkāpuma fiksēšanu izgāzt uz savus dienesta pienākumus pildošo CP inspektoru.paskaties čalīt vispirms spogulī. Varbūt pieleks! Milicis Tev nav neko parādā. Kamēr nemainīsi savu attieksmi, no apbižotā karmas neizrausies...

P.s. Kaut kā manā krietni lielajā paziņu lokā nav neviena, kam ne tikai regulāri, bet kaut pa retam kāds CP inspektors mēģinātu piesiet neizdarītus pārkāpumus. Es šeit domāju pēdējo vismaz piecu gadu periodu. Delīrijam un paranojai neredzu iemesla...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Klau sēne/Ansi...

Es vēlreiz rakstu - pārkāpēja apturēšana un protokola sastādīšana, manuprāt, nav nekāda žults izgāšana. Turpretī uzskatu, ka pārkāpējam nav ne mazāko tiesību savu žulti par pārkāpuma fiksēšanu izgāzt uz savus dienesta pienākumus pildošo CP inspektoru.paskaties čalīt vispirms spogulī. Varbūt pieleks! Milicis Tev nav neko parādā. Kamēr nemainīsi savu attieksmi, no apbižotā karmas neizrausies...

P.s. Kaut kā manā krietni lielajā paziņu lokā nav neviena, kam ne tikai regulāri, bet kaut pa retam kāds CP inspektors mēģinātu piesiet neizdarītus pārkāpumus. Es šeit domāju pēdējo vismaz piecu gadu periodu. Delīrijam un paranojai neredzu iemesla...

Ok, sapratu... Tu, tieši tāpat kā CP uzskati, ka tas, ka labprātīgi pieteicos kā liecinieks cietušajam un piefiksēju aizbēgšanu no CSNg vietas ir steidzami nepieciešama attieksmes maiņa. Ceru, ka nākamreiz pietiks prāta paiet vienaldzīgi garām tad, kad tev būs gadījusies nelaime...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Klau sēne/Ansi...

Es vēlreiz rakstu - pārkāpēja apturēšana un protokola sastādīšana, manuprāt, nav nekāda žults izgāšana. Turpretī uzskatu, ka pārkāpējam nav ne mazāko tiesību savu žulti par pārkāpuma fiksēšanu izgāzt uz savus dienesta pienākumus pildošo CP inspektoru.paskaties čalīt vispirms spogulī. Varbūt pieleks! Milicis Tev nav neko parādā. Kamēr nemainīsi savu attieksmi, no apbižotā karmas neizrausies...

P.s. Kaut kā manā krietni lielajā paziņu lokā nav neviena, kam ne tikai regulāri, bet kaut pa retam kāds CP inspektors mēģinātu piesiet neizdarītus pārkāpumus. Es šeit domāju pēdējo vismaz piecu gadu periodu. Delīrijam un paranojai neredzu iemesla...

Ok, sapratu... Tu, tieši tāpat kā CP uzskati, ka tas, ka labprātīgi pieteicos kā liecinieks cietušajam un piefiksēju aizbēgšanu no CSNg vietas ir steidzami nepieciešama attieksmes maiņa. Ceru, ka nākamreiz pietiks prāta paiet vienaldzīgi garām tad, kad tev būs gadījusies nelaime...

Čalīt es neticu tavai pasakai šajā gadījumā. Drīzāk tu pats to ar savu attieksmi izčakarēji un padarīji par tādu...

Kamēr pats nemainīsies karma tevi vajās... Gribi lai citi mainās - sāc ar sevi. Bet noprotu tas tev ir nesaprotams kalambūrs

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tu taču esi pilnīgi stulbs

Pirmais jau tev sen uzrakstīja, ka plāni ir VISĀS valsts iestādēs, ieskaitot policiju

Kopš kura laika, ja Pirmais uzraksta, tad tas tā IR ? Kurā palātā tu sēdi, dievs ?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais un aansis ( Seene) drīkst uzrādīt dokumentus, kuri apliecina plānu esamību valsts iestādēs sodu sakarā.

Jau tagad gan prognozēju,ka viņiem tādu nav un to visu viņi izlasījuši Delfu komentāros utt. Attiecīgais līmenis.

PAr CP attieksmi. Nu jau gadus 10 tā ir manāmi izmainījusies, un it sevišķi pēdējos gados 5os.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Aicini mani izdarīt likumpārkāpumu? Tas, ko prasi, ir ar likumu aizsargāta sensitīva personas informācija, kuras izpaušana trešajām personām ir aizliegta.

Bet izskatās, ka tev pašam nav vēlmes atbildēt uz tev uzdotajiem jautājumiem. Tik vien spēj kā uzdot savējos, kas jau pārkāpj likuma robežas... Lielisks "piemērs" no tāda cilvēka puses, kas citiem iesaka sākt likumu ievērošanu ar sevi

Afigeķ... uzdot jautājumu skaitās pārkāpt likuma robežas...

Starp citu, es jautājumu uzdevu pirmais, līdz ar to, būtu tikai godīgi, ka tu arī atbildētu pirmais.

Kas tieši ir neizpaužama informācija? Tas, ka IR disciplinārsodi vai arī tas, cik tie ir lieli, vai arī - kurš konkrēti ir saņēmis to? Un tad pie šī nākamais - kurš konkrēti normatīvais akts nosaka, ka tā ir aizsargāta informācija?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tu taču esi pilnīgi stulbs

Pirmais jau tev sen uzrakstīja, ka plāni ir VISĀS valsts iestādēs, ieskaitot policiju

No tāda lasu... ja nesajēdz vārda "plāns" nozīmi šajā kontekstā...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

P.s. Kaut kā manā krietni lielajā paziņu lokā nav neviena, kam ne tikai regulāri, bet kaut pa retam kāds CP inspektors mēģinātu piesiet neizdarītus pārkāpumus. Es šeit domāju pēdējo vismaz piecu gadu periodu. Delīrijam un paranojai neredzu iemesla...

A tev kāds ir lūdzies, lai iet rakstīt protokolu?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Kamēr pats nemainīsies karma tevi vajās... Gribi lai citi mainās - sāc ar sevi.

+100

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene, tev kauns no sava vecā nika?

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Afigeķ... uzdot jautājumu skaitās pārkāpt likuma robežas...

Starp citu, es jautājumu uzdevu pirmais, līdz ar to, būtu tikai godīgi, ka tu arī atbildētu pirmais.

Nevis uzdot jautājumu, bet aicināt uz pretlikumīgu rīcību.

"Starp citu" uz jautājumu, ko uzdevi pirmais, esmu jau atbildējis. Bet tā vietā lai atbildētu uz tev uzdoto, tu jau pēc tam esi uzdevis virkni papildjautājumu, lai tikai nevajadzētu pašam atbildēt...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Čalīt es neticu tavai pasakai šajā gadījumā. Drīzāk tu pats to ar savu attieksmi izčakarēji un padarīji par tādu...

Kamēr pats nemainīsies karma tevi vajās... Gribi lai citi mainās - sāc ar sevi. Bet noprotu tas tev ir nesaprotams kalambūrs

Ja jau labāk par mani zini, kā viss notika, tad pastāsti, ko tieši es izdarīju nepareizi aprakstītajā situācijā un kas būtu jāmaina manā attieksmē, lai zvanītāja no policijas man nepārmestu, ka esmu viņus lieki apgrūtinājis.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Čalīt es neticu tavai pasakai šajā gadījumā. Drīzāk tu pats to ar savu attieksmi izčakarēji un padarīji par tādu...

Kamēr pats nemainīsies karma tevi vajās... Gribi lai citi mainās - sāc ar sevi. Bet noprotu tas tev ir nesaprotams kalambūrs

Ja jau labāk par mani zini, kā viss notika, tad pastāsti, ko tieši es izdarīju nepareizi aprakstītajā situācijā un kas būtu jāmaina manā attieksmē, lai zvanītāja no policijas man nepārmestu, ka esmu viņus lieki apgrūtinājis.

spriežot pēc esošās diskusijas - kaut vai tonis...

Bet ko nu es par tām, Tev nesaprotamajām lietām...

Kamēr uzskatīsi ka miliči visi ir slikti, kaviņi to vai viņi šito, vai ka viņi šā vai tā, un ka tur nestrādā tādi paši cilvēki kā tu, un Tu ar savu piemēru nerādīsi labāku rīcību - nekas nemainīsies...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

Afigeķ... uzdot jautājumu skaitās pārkāpt likuma robežas...

Starp citu, es jautājumu uzdevu pirmais, līdz ar to, būtu tikai godīgi, ka tu arī atbildētu pirmais.

Nevis uzdot jautājumu, bet aicināt uz pretlikumīgu rīcību.

"Starp citu" uz jautājumu, ko uzdevi pirmais, esmu jau atbildējis. Bet tā vietā lai atbildētu uz tev uzdoto, tu jau pēc tam esi uzdevis virkni papildjautājumu, lai tikai nevajadzētu pašam atbildēt...

Uz konkrēti kuru jautājumu neesmu tev atbildējis?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es atcerējos labu vārdu priekš aanšseenes. Dornis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Dornis.

Ko tas nozīmē?

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

spriežot pēc esošās diskusijas - kaut vai tonis...

Bet ko nu es par tām, Tev nesaprotamajām lietām...

Kamēr uzskatīsi ka miliči visi ir slikti, kaviņi to vai viņi šito, vai ka viņi šā vai tā, un ka tur nestrādā tādi paši cilvēki kā tu, un Tu ar savu piemēru nerādīsi labāku rīcību - nekas nemainīsies...

Spriežot pēc tevis teiktā - "Kņigu ņe čital...". Kāds vēl tonis, ja es ar CP vispār nebiju nekādā veidā komunicējis, pirms viņi man piezvanīja lai izklāstītu savus pārmetumus?! Vai man jāsaprot, ka tonis bija uzņemtajā foto, vai arī cietušajam atstātajā tālruņa numurā?! Vispār saproti, līdz kādam absurdam esi gatavs aizstāvēt savu nepamatoto viedokli?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

spriežot pēc esošās diskusijas - kaut vai tonis...

Bet ko nu es par tām, Tev nesaprotamajām lietām...

Kamēr uzskatīsi ka miliči visi ir slikti, kaviņi to vai viņi šito, vai ka viņi šā vai tā, un ka tur nestrādā tādi paši cilvēki kā tu, un Tu ar savu piemēru nerādīsi labāku rīcību - nekas nemainīsies...

Spriežot pēc tevis teiktā - "Kņigu ņe čital...". Kāds vēl tonis, ja es ar CP vispār nebiju nekādā veidā komunicējis, pirms viņi man piezvanīja lai izklāstītu savus pārmetumus?! Vai man jāsaprot, ka tonis bija uzņemtajā foto, vai arī cietušajam atstātajā tālruņa numurā?! Vispār saproti, līdz kādam absurdam esi gatavs aizstāvēt savu nepamatoto viedokli?

Paga, paga...

Nu iezvanīja cilvēks, apvaicājās kas un kā. Ja cilvēks apvainoja Tevi darba sagādāžanā viņam - tak sakiez sinot kā rīkoties.

Pagaidām man šķiet situācija bija tāda

- Labdien!

- Labdien!

- Vai Sēne tāds un tāds?

- jā!

- Te jūs no CP. Mums te jūsu liecība ir ar auto fočeni.

- Nu?

- Vajadzētu atnākt un liecināt...

- Da jūS k? Jums manu pierādījumu maz, man vēl savs laiks jātērē, j.ūsu uzdevums ir to ņēmt vērā...

- Bet mums ir vajadzīga jūsu liecību dokumentēt...

- Da jūs ko - kāpēc man jātērē savs laiks...

- Un kāpēc mums jātērē laiks lieciniekam, kurš negrib kā nākās noformēt savu liecību?

- Da jūs tajā CP visi esat prātu izkūkojuši - tieciet paši skaidrībā...

Pī, pī, pī. pī...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Šorīt tuvojos Rīgai pa Liepājas šoseju. Starp Kalnciema šoseju un Lāču ceptuvi policija eleganti nolika mierā kādu Volvo-S80, kurš pirms brīža bija mani apdzinis. Prieks par policijas darbu! Lai nu kad, bet tagad pēdējā sniega laikā gan nevajag pārkāpt ātrumu!

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Paga, paga...

Nu iezvanīja cilvēks, apvaicājās kas un kā. Ja cilvēks apvainoja Tevi darba sagādāžanā viņam - tak sakiez sinot kā rīkoties.

Pagaidām man šķiet situācija bija tāda

- Labdien!

- Labdien!

- Vai Sēne tāds un tāds?

- jā!

- Te jūs no CP. Mums te jūsu liecība ir ar auto fočeni.

- Nu?

- Vajadzētu atnākt un liecināt...

- Da jūS k? Jums manu pierādījumu maz, man vēl savs laiks jātērē, j.ūsu uzdevums ir to ņēmt vērā...

- Bet mums ir vajadzīga jūsu liecību dokumentēt...

- Da jūs ko - kāpēc man jātērē savs laiks...

- Un kāpēc mums jātērē laiks lieciniekam, kurš negrib kā nākās noformēt savu liecību?

- Da jūs tajā CP visi esat prātu izkūkojuši - tieciet paši skaidrībā...

Pī, pī, pī. pī...

Vispār jau sākums ir tuvu patiesībai. Tikai teksts par to "kāpēc man jātērē savs laiks" bija no CP puses. Pateica, ka tagad arī man būšot savu laiku jātērē un jāierodas policijā noformēt liecību, kas nebūtu jādara, ja viņus netraucētu bez vajadzības un problēmu risinātu ar apdrošinātājiem. Kad pieklājīgi apjautājos par darba laikiem, izrādījās, ka pietiek arī nosūtīt e-pastā savu situācijas aprakstu - faktiski cerēja, ka atteikšos ierasties, un viņi varēs lietu izbeigt - t.i. tieši CP gribēja, lai saruna būtu tāda kādu tu to mēģini attēlot. Vai nav kāda saistība?

P.S. Paskaidro lūdzu vai manis saukšana par Sēni ir domāta kā kopliments vai apvainojums?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pilsētā uz žogiem un pamestām mājām esu ievērojis uzrakstus ar krāsu "saki sēne"...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Domājams ka aptuveni tāda saruna sēņānim arī bija ar CP pārstāvi kā Palaidniex raksta.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

P.S. Paskaidro lūdzu vai manis saukšana par Sēni ir domāta kā kopliments vai apvainojums?

Aizvainojošs kompliments.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: pilsētā uz žogiem un pamestām mājām esu ievērojis uzrakstus ar krāsu "saki sēne"...

Vari vairāk par šiem vārdiem uzzināt šeit spoki.tvnet.lv/...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Eu, Ansi, tagad no atbildes neizvairies tu... uz kuru jautājumu neesmu tev atbildējis?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti