Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.03.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Ne jau es tās paaugstinu, jefiņ.

Bet man tikai būs labi, ja paaugstināsies. Tas nozīmē, ka man lielāka alga būs.

Ne-a…

Izdevumi lielāki…

Un vairāk būs jāmaksā ar CP inspektoriem…

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ietekme uz servisu cenām varētu būt tāda, ka ir palicis ļoti maz auto ar garantiju. Visi treknajos gados notirgotajiem garantijas ir beigušās un tos nošķiltos uz dīleru servisiem sakopt vairs nesūta. savukārt pēdējos gados jaunu pārdoto skaits ir mežonīgi krities.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Un, ja tevi interesētu arī patiesa informācija, tad gan jau ka būtu izlasījis, ka paši apdrošinātāji atzīst, ka servisi ir pamatīgi nometuši cenas.

Tātad jūs apgalvojat ka fakts ka 2007. gadā savirze maksāja 10 latus bet tagad 17 latus ir klaji meli? Un tas ka pēc virsbūves taisnošanas savirze nav nepieciešama ir kaut kādu jauno ūberkruto tehnoloģiju uzvaras gājiens?

Tas ka riepu montāžas cenas ir palikušas lētākas arī ir vispārzināms fakts. No 2,50 uz 4,50 par ratu ir nepārprotams cenu kritums. www.ziemasriepas.lv/... Agrāk 2.50 tagad 4.50 kritums ar mīnuss zīmi…

Tu uzreizi, tā ar lāpstu... apmēram starp uzacīm...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tev ir iespeeja paarbaudīt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: tev ir iespeeja paarbaudīt...

kaut gan Pirmajam vairāk tīk pa sūdiem rakties... buča arī tev...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kur un kam?

pidorasi.... klauni, plja....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Kāds sakars man ar CP inspektoriem, ja gadā sanāk uzrauties vienu reizi par ātrumu, ar viņiem nestrīdos, ja esmu pārkāpis un kukuļus nedodu principā?

Tagad viereiz nākamkad kā minimums 10 reizes. Iet tak vaļā privātie fotoradari, kuri loģiski ka tiks likti tajās vietās kur taisnā pārskatāmā (bez krustojumiem) ceļa posmā iespraudīs zīmi 30. Kaučkā tak tie brīnumi jātpelna…

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Kāds sakars man ar CP inspektoriem, ja gadā sanāk uzrauties vienu reizi par ātrumu, ar viņiem nestrīdos, ja esmu pārkāpis un kukuļus nedodu principā?

Tagad viereiz nākamkad kā minimums 10 reizes. Iet tak vaļā privātie fotoradari, kuri loģiski ka tiks likti tajās vietās kur taisnā pārskatāmā (bez krustojumiem) ceļa posmā iespraudīs zīmi 30. Kaučkā tak tie brīnumi jātpelna…

viena vieta esot zemitānu tilts, spriežot pēc tā, ka tos likšot melnajos punktos jāsecijna, ka tur notiek regulāri kreši, tgrolejbusi purns purnā, uz tilta negaidīi uzbrauc vilcieni utt...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: viena vieta esot zemitānu tilts, spriežot pēc tā, ka tos likšot melnajos punktos jāsecijna, ka tur notiek regulāri kreši, tgrolejbusi purns purnā, uz tilta negaidīi uzbrauc vilcieni utt...

Un tilta korē būs zīme 30…

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

uupis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Kāds sakars man ar CP inspektoriem, ja gadā sanāk uzrauties vienu reizi par ātrumu, ar viņiem nestrīdos, ja esmu pārkāpis un kukuļus nedodu principā?

Tagad viereiz nākamkad kā minimums 10 reizes. Iet tak vaļā privātie fotoradari, kuri loģiski ka tiks likti tajās vietās kur taisnā pārskatāmā (bez krustojumiem) ceļa posmā iespraudīs zīmi 30. Kaučkā tak tie brīnumi jātpelna…

viena vieta esot zemitānu tilts, spriežot pēc tā, ka tos likšot melnajos punktos jāsecijna, ka tur notiek regulāri kreši, tgrolejbusi purns purnā, uz tilta negaidīi uzbrauc vilcieni utt...

Tur problēma ir kreisi pagriezieni abos virzienos krustojumā ar Pērnavas ielu. Un arī tās tramvaja sliedes, uz kurām reizēm kāds ātrāks braucējs saslīd. Arī nobraukšana no tilta Purvciema pusē ir slikta - līkums un gājēju pāreja ar luksoforu.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

jaaanis rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

uupis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Pievienotās vērtības radītājs hre.ovijs.

Uzcepās…

...... Brokera pakalpojumi ir bijuši vajadzīgi visā pasaulē un tādi pajoliņi-tukšpļūtītāji kā tu neko tur neietekmēs.

.......

Nu nezinu, nezinu... Piekrītu, ka ļoti daudzi izmanto brokeru pakalpojumus, bet vai tie ir vajadzīgi ir diskutējams jautājums. Cik esmu mēģinājis nopirkt apdrošināšanu ar brokeru palīdzību, NEKAD brokeris nav piedāvājis izdevīgāku cenu nekā pats esmu sarunājis ar apdrošinātāju.

Brokeru mērķa klients nav santīmpisējs, kura vienīgais apdrošināšanas kritērijs ir cena un kurš apstaigā n kantorus, lai, kā tu rakstīji, "sarunātu" izdevīgāku cenu.

Piekrītu, ka brokeru mērķa klients nav santīm..sējs, jo tiem parasti nav naudas, ko maksāt (mūsdienās santīm..sšanu sauc par izmaksu optimizēšanu).

Varbūt neesi pamanījis, bet mūsdienās ļoooti daudzas lietas var nokārtot pa telefonu vai ar interneta starpniecību un netērējot laiku (laiks=izmaksas) apstaigājot apdrošinātājus. Retorisks jautājums, vai tu katru reizi kad gatavo klientam piedāvājumu apstaigā visus kantorus.

Ja runājam par cenu tad vēlos atgādināt, kas ar cenu ekonomikā saprot kādas preces vai pakalpojuma vērtības izteiksmi naudas vienībās. Cena izsaka vērtības attiecību starp dažādām precēm vai pakalpojumiem. Vai tu ieteiktu nevārtēt cenu, aizmirst par naudu un atgriezties pie maiņas darījumiem?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Tur problēma ir kreisi pagriezieni abos virzienos krustojumā ar Pērnavas ielu. Un arī tās tramvaja sliedes, uz kurām reizēm kāds ātrāks braucējs saslīd. Arī nobraukšana no tilta Purvciema pusē ir slikta - līkums un gājēju pāreja ar luksoforu.

Par to nav runa.

Jautājums jau par to - cik melns ir tas punkts? Uz tilta ir regulāras avārijas? Līķi? Frontālas sadursmes, Notriekti gājēji?

Vanšu tiltam arī vienā virzienā ir 70, bet otrā 50, kaut abos galos krustojumi, sastrēgumi.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Vanšu tiltam arī vienā virzienā ir 70, bet otrā 50, kaut abos galos krustojumi, sastrēgumi.

Tas ir visizteiktākais melnais punkts.

Nav divu domu.

A janu kāds ēklērgribētājs atkal grib uzkāpt vantīs bet tu nesies ar 75 km/h – viss, avārija uz līdzenas vietas, jo eklērtīkotājs domā ka tu brauc ar 69 km/h un nepaspēj laicīgi pārskriet pāri no trotuāra pie vantīm…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Uz Zemitānu tilta tāds pats melnais punkts. Kā lai gājējs normāli tiek pāri tām sešām joslām, piedevām pa vidu vēl šķēršļu pārvarēšana? Tāpēc jau jāsoda jau par +1 km/h, ne visi gājēji tik labi pieprot matemātiku un kur nu vēl stirnas.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Šodien, nē, nu jau vakar, pirms Spuņciema paņēma ar 115. Ar visu to, ka gada laikā 2. pārkāpums un šis jau ir 2. līmeņa pārkāpums, par kuru brīdinājums vairs nepienākas un arī kāds rēgs uz 2 gadiem tiek datu bāzē likts iekšā, tiku cauri ar brīdinājumu. Bez "pateicībām" un sazin kā vēl.

Kārtējais apliecinājums, kā ūpja un viņa līdzīgo nīkuļu čīkstēšana "viņiem ka tik naudu iekasēt, jo plāns jāpilda" netur kritiku. Ja normāli ar viņiem runā, kā ar cilvēkiem, sarunāt var visu ko un arī sapratni sagaidīt.

Nubet tak menesha sakums tikai, par ko tur brinities

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Šodien, nē, nu jau vakar, pirms Spuņciema paņēma ar 115. Ar visu to, ka gada laikā 2. pārkāpums un šis jau ir 2. līmeņa pārkāpums, par kuru brīdinājums vairs nepienākas un arī kāds rēgs uz 2 gadiem tiek datu bāzē likts iekšā, tiku cauri ar brīdinājumu. Bez "pateicībām" un sazin kā vēl.

Kārtējais apliecinājums, kā ūpja un viņa līdzīgo nīkuļu čīkstēšana "viņiem ka tik naudu iekasēt, jo plāns jāpilda" netur kritiku. Ja normāli ar viņiem runā, kā ar cilvēkiem, sarunāt var visu ko un arī sapratni sagaidīt.

Pavisam normāli-ja aptur,tad parasti jau zini pats,par ko un tad galvenais ir nelekties,jo pārkāpis taču esi.Ja to ievēro,tad par 115 jāmaksā točno nav...

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Man nu kaut kā nav sagadījies novērot kaut kādas izmaiņas policijas darbā mēneša beigās vai sākumā.

Varbūt pie vainas tas,ka es neapmeklēju regulāro portālu www.vissirslikti.lv

Jo es nezinu,ka Latvijā degviela ir vissliktākā pasaulē, policisti mēneša baigās sevišķi aktīvi,zeķes Latvijā ražo jau cauras ,grants mums slikta utt.

Kads tu malacis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Šodien, nē, nu jau vakar, pirms Spuņciema paņēma ar 115. Ar visu to, ka gada laikā 2. pārkāpums un šis jau ir 2. līmeņa pārkāpums, par kuru brīdinājums vairs nepienākas un arī kāds rēgs uz 2 gadiem tiek datu bāzē likts iekšā, tiku cauri ar brīdinājumu. Bez "pateicībām" un sazin kā vēl.

Kārtējais apliecinājums, kā ūpja un viņa līdzīgo nīkuļu čīkstēšana "viņiem ka tik naudu iekasēt, jo plāns jāpilda" netur kritiku. Ja normāli ar viņiem runā, kā ar cilvēkiem, sarunāt var visu ko un arī sapratni sagaidīt.

ja norēķina nost radarkļūdu, tad tur sanāk minimālais sods, tāpēc arī jamie nekrāmējās ar papīriem

moš cerēja tāpat pateicību saņemt....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Šodien, nē, nu jau vakar, pirms Spuņciema paņēma ar 115. Ar visu to, ka gada laikā 2. pārkāpums un šis jau ir 2. līmeņa pārkāpums, par kuru brīdinājums vairs nepienākas un arī kāds rēgs uz 2 gadiem tiek datu bāzē likts iekšā, tiku cauri ar brīdinājumu. Bez "pateicībām" un sazin kā vēl.

Kārtējais apliecinājums, kā ūpja un viņa līdzīgo nīkuļu čīkstēšana "viņiem ka tik naudu iekasēt, jo plāns jāpilda" netur kritiku. Ja normāli ar viņiem runā, kā ar cilvēkiem, sarunāt var visu ko un arī sapratni sagaidīt.

Kādu laiku likās, ka tev ir taisnība... Ka tiešām ir kļuvuši pieklājīgāku un normāli runājami. Bet nekā - pirms pāris nedēļām "paņēma" uz Krasta ielas - esot bijuši 85 . Nekavējoties uzaicināja uz savu auto ar gana nepārprotamiem mājieniem. Kļuva manāmi dusmīgi, kad pateicu, ka tas dīvainais cipariņš, kas deg uz kaut kādas kastītes mani galīgi nepārliecina un zinu, ka TIK ātri nebraucu, kerās pie protokola rakstīšanas. Kad palūdzu veidlapu paskaidrojumam, tālākā diskusija jau notika uz personīgu apvainojumu robežas. Pēc manis uzrakstītā izlasīšanas nācās dzirdēt virkni pārmetumu par to, ko esmu uzrakstījis un to, ka man vispār neesot kauna u.t.t. Kāda vēl normāla saruna? Kādi cilvēki?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Seene rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Šodien, nē, nu jau vakar, pirms Spuņciema paņēma ar 115. Ar visu to, ka gada laikā 2. pārkāpums un šis jau ir 2. līmeņa pārkāpums, par kuru brīdinājums vairs nepienākas un arī kāds rēgs uz 2 gadiem tiek datu bāzē likts iekšā, tiku cauri ar brīdinājumu. Bez "pateicībām" un sazin kā vēl.

Kārtējais apliecinājums, kā ūpja un viņa līdzīgo nīkuļu čīkstēšana "viņiem ka tik naudu iekasēt, jo plāns jāpilda" netur kritiku. Ja normāli ar viņiem runā, kā ar cilvēkiem, sarunāt var visu ko un arī sapratni sagaidīt.

Kādu laiku likās, ka tev ir taisnība... Ka tiešām ir kļuvuši pieklājīgāku un normāli runājami. Bet nekā - pirms pāris nedēļām "paņēma" uz Krasta ielas - esot bijuši 85 . Nekavējoties uzaicināja uz savu auto ar gana nepārprotamiem mājieniem. Kļuva manāmi dusmīgi, kad pateicu, ka tas dīvainais cipariņš, kas deg uz kaut kādas kastītes mani galīgi nepārliecina un zinu, ka TIK ātri nebraucu, kerās pie protokola rakstīšanas. Kad palūdzu veidlapu paskaidrojumam, tālākā diskusija jau notika uz personīgu apvainojumu robežas. Pēc manis uzrakstītā izlasīšanas nācās dzirdēt virkni pārmetumu par to, ko esmu uzrakstījis un to, ka man vispār neesot kauna u.t.t. Kāda vēl normāla saruna? Kādi cilvēki?

Pēc tava teksta jau skaidri redzams, kā ar viņiem runāji. Ko tad tu pretī gaidi? Baigi draudzīgo attieksmi? Viņiem tādi tirsēji, kas cenšas iegalvot, ka nav tik ātri braukuši, bet radars kļūdās, CP kļūdās, tikai ne pats, vismaz 10 gb dienā gadās un pasaki tikai, ka tevi tā nevarētu no pacietības izvest. Par tiem personīgajiem apvainojumiem arī kaut kā ticamības momenta nav. Man arī ir bijušas strīdīgas situācijas, bet nezkāpēc personīgi apvainojumi izpaliek. Tu vairāk izklausies pēc jaunkundzes, kas apbižojusies, ka CP tev nav ielīduši attiecīgajā vietā. Varbūt vispirms izvērtē savu attieksmi un tad gaidi, kad apkārtējie pret tevi savādāk izturēsies.

Nespried pēc vienas ekipāžas. Man ir bijuši līdzīgi gadījumi kad ir atsaucīgi Ceļu Policisti un gadījums kad gaidīju notikuma vietā 3h. Kad ieradās CP ekipāža pirmais teksts jau bija pārmetums par Auto marku un neapmierinātība ka viņi vispār ir izsauti.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Tur jau tā lieta, ka nespriežu pēc vienas ekipāžas. Agrāk (2005.-2007.) bijus hronisks pārkāpējs, gandrīz katru mēnesi sanāca uzrauties, tagad 1-2 reizes gadā par ātrumu līdz 30 km ārpus apdzīvotām vietām, esmu sastapies ar ļoti daudzām CP ekipāžām. Un esmu jau rakstījis, tikai divas reizes ir sanācis uzrauties uz nelabvēlīgu attieksmi. Vienu reizi, kad tumsā braucu ar gabarītlukturiem (pēc pasažiera gaidīšanas biju aizmirsis atkal ieslēgt tuvos) un otru reizi par atkārtotu ātruma pārsniegšanu nakts vidū uz Kurzemes prospekta, bet arī šīs abas reizes ar visu tizlo attieksmi no CP rezultāts labs vija, par uguņiem palaida vispār vaļā, par ātrumu pēc ilgas lamāšanās brīdinājumu izrakstīja.

Mana recepte ir vienkārša - ja esi pārkāpis, nekasies, nekačā pravas, varbūt pat mazliet piekāpies, ja arī redzi, ka CP īsti nav taisnība, tas atmaksāsies gan laika, gan nervu gan arī naudas ziņā. Neiet runa par pieliekšanās pozu, bet elementāru vēsa miera saglabāšanu, cieņas izrādīšanu (pat arī, ja otra puse to nedara), humora devu u.tml.

Mēģinu līdzīgi. Parasti palīdz.

2 x ir uzrakstīts protokols par citu, mazāku pārkāpumu bez kādām pateicībām utt.

Jāatzīstas gan, ka arī pateicības ir tikušas dotas no manas puses.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Šodien, nē, nu jau vakar, pirms Spuņciema paņēma ar 115. Ar visu to, ka gada laikā 2. pārkāpums un šis jau ir 2. līmeņa pārkāpums, par kuru brīdinājums vairs nepienākas un arī kāds rēgs uz 2 gadiem tiek datu bāzē likts iekšā, tiku cauri ar brīdinājumu. Bez "pateicībām" un sazin kā vēl.

Kārtējais apliecinājums, kā ūpja un viņa līdzīgo nīkuļu čīkstēšana "viņiem ka tik naudu iekasēt, jo plāns jāpilda" netur kritiku. Ja normāli ar viņiem runā, kā ar cilvēkiem, sarunāt var visu ko un arī sapratni sagaidīt.

nākamā reize tu jau skaitīsies brīdināts recedivists....

bez iemesla nekas nenotiek...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

man arī pirms mēneša piekasījās par gabarītiem dienas vidū - mainīju lampiņu, aizmirsu ieslēgt tuvos, 100 metrus no mājas apturēja... un nez kāpēc izrakstīja brīdinājuma protokolu... šogad otro.... precīzāk nepilnu divu mēnešu laikā...

Tā kā mentiem pasaules gals un pastara diena netuvojas, tad vai nu menti jukuši prātā, ka bezmaksas protokoliem tērē laiku un dārgo valsts papīru - vai nu "piebaro" klientus pirms Ziemassvētku prēmijām, vai nu no augšas tika dots rīkojums uzlabot statistiku, lai nebūtu kā no visiem protokoliem - labi ja 1% ir brīdinājumi...

PS. Vispār jau aizdomīgi - kā nepilnu divu mēnešu laika man izraksta tik pat daudz brīdinājumu, cik bija iepriekšējo astoņu gadu laikā...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Nekavējoties uzaicināja uz savu auto

Man arī besī šitā aicināšana uz savu auto - tas tak ir nepārprotams mājiens par kukuļņemšanas gatavību!

Neesi slinks, piezvani un izstāsti savu gadījumu:

Valsts policijas Iekšējā drošības biroja anonīmais uzticības tālrunis (automātiskais atbildētājs) - 67075456

www.vp.gov.lv/...

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Seene rakstīja: Nekavējoties uzaicināja uz savu auto

Man arī besī šitā aicināšana uz savu auto - tas tak ir nepārprotams mājiens par kukuļņemšanas gatavību!

Neesi slinks, piezvani un izstāsti savu gadījumu:

Valsts policijas Iekšējā drošības biroja anonīmais uzticības tālrunis (automātiskais atbildētājs) - 67075456

www.vp.gov.lv/...

Ja neaicina arī nav labi. Pēdējo sodu (pirmo brīdinājumu) saņēmu par izdeguši vienu tuvo gaismu. Policis apturēja, paņema dokumentus, apstaigāja mašīnu un bez kādiem komentāriem aizgāja uz savu auto. Par cik uzskatīju, ka neko neesmu pārkāpis padomāju, ka pēc kompja pārbauda datus, bet pēc kāda laika šis atnes jau uzrakstītu protokolu. Tāpēc labāk, lai uzaicina, ir iespēja aprunāties, izskaidrot ietas apstākļus, pārliecināt par attaisnojošiem iemesliem, noteikumu neatbilstību konkrētais situācijai utt.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti