Zagta degviela no benzintanka

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007

kaut kāda maita, uztaisija mana nummura dublikātu un tankojas Rīgā.

Poliči visu laiku zvanās un nākas tiem stāstīt, kā es neesu rīdziniex un benžai pagaidam pietiek naudiņas...

 
1 2 3 4
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. jā, un krīzē vainojami cionisti, bin lādens, obama, prunskiene, tik ne mūsu urodi...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

offtopic:

vot pļe - tas par ko valdību vajag trāzt un ninki ir par to ka zinot ka liela daļa ir pasaciņas turpināja bazunēt par trekniem gadiem. Būtu objektīva info visiem, būtu dzīve daudziem vienkāršāka mūsdienās.

Bet arī pie visas dezinformācijas nav tikai mūs valdība vainīga - bankas būtu jādrāž ne mazāk.

Bet tad atkal atceramies par ierēdniecības uzblīzšanu, un atkal ir pamats par ko drāzt valdību, tā kā atrast kur piesieties var, bet jāºēķinās ka ne viss pr ko tauta vārās ir pamatoti !!!

Un par klūdīties ir ceilvēcīgi tēmu - gri

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Un par klūdīties ir cilvēcīgi tēmu - gribas teikt - nekad neesat pieņēmuši kādu darbā, un pēc tam sapratuši ka cilvēķs tam amatam nakuj nav derīgs utml. Tā ir nepatīkama kļūda, bet ne nāvējoša. Tādēļ tomēr uzstāju ka izņemot atsevišķus gadījumus - kļūdīties ir cilvēcīgi !!!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: ...

Un par klūdīties ir ceilvēcīgi tēmu - gri

kļūdīties ir cilvēcīgi, kad tu pēc mīzšanas pipeli pa ātru apakšbiksēs ievadi, nevis 2.26mio likteņus lem... dakteri par cilvēcīgu kļūdīšanos tiesā (pat nevajag atdzist, pietiek ja pa kropli pataisa...)

te sauja urodu mūs par savu terāriju uztaisījuši... ui, sorry, nesanāca, davai no sākuma...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Un par klūdīties ir cilvēcīgi tēmu - gribas teikt - nekad neesat pieņēmuši kādu darbā, un pēc tam sapratuši ka cilvēķs tam amatam nakuj nav derīgs utml. Tā ir nepatīkama kļūda, bet ne nāvējoša. Tādēļ tomēr uzstāju ka izņemot atsevišķus gadījumus - kļūdīties ir cilvēcīgi !!!

Nu bet par tādu kļūdu samaksā. Ja paveicas, tad tikai tās personas algu, bet ja nepaveicas, var arī visu uzņēmumu nogremdēt. Pa tēmu, nesamaksāji, atcerējies pēc 5min. samaksāji vai atcerējies un nesamaksāji, a moš nenoķer. Ja kļūdu izlabo, tad ir piedodami, ja ne, tad jāuzņemas atbildība, nesamaksāji - kriminālsods un punkts.

Yetti - tā sauja nav urodi, viņi ir vienkārši zagļi, kuri gan Tavā, gan manā, gan mūsu bērnu vārdā paņem kredītu, ko pašiem nekad nenāksies atdot. Un to zin visi, labi ja kāds no tiem gļēvajiem deputātiem ir reāli kko nopelnījis, ne tikai no nodokļu naudas pārticis un zadzis.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

pļe tie urodi varbūt arī ir iešņaukusi kādu lieku piķi nāsīs, bet apgalvot ka viņi sagrāva ekonomiku - nu tik spējīgi viņi nav un nekad nav bijuši !!!

Tie kas sagrāva ekonomiku ir mazie pelēkie strādnieķeļi, kas nereti nebija gatavi strādāt gaišākas nākotnes vārdā. Kuļiš visiem kam nebija slinkums bija jāfenderē no kolhoziem ?!?!? Kuļis laukos bija jādzerstās līdz līmenim ka kolchozam labi ja 1 no 10 darbiniekiem ir konkrētajā dienā spējīgs strādāt un citu pļe ar vietā nav ko likt, jo tas vispāº kā uzkāpj ... tā nav ar uguni rokā sadzenams.

Tas pats ar rūpnīcām, būtu bijuši dažās vietās saprātīgāki vadītāji - būtu tās rūpnīcas dzīvas, bet pie CCCP stila vadīšanas tur nekas labs nesanāktu pat ja vēlēšanās būtu. Es tajā visā ar šodienas skatu uz dzīvi neredzu citu iespēju kā varēja izdarīt, ja vienīgi izveidot Lattelekom tipa modeli ( jā varbut ne pats efektīvākais un izdevīgais LV valstij, bet tomēr uzņēmums dzīvo un pelna !!!).

Tā kā gudri tirst jau mēs varam un vainot vienu valdību pēc otras, bet nu mazliet jātkāpjas un kontekstu jāpaskatās. Ja nav pieredzes kā pareizi vadīt lietas nevar gribēt lai tā pati valdība nemkļūdītos.

P.S. Paskaties uz ASV - viņi ne vienu vien ekonomisko krīzi ribās ir dabūjuši ( arī tieši banku sektorā) - vai tas viņiem palīdzēja izvairīties no šī visa - kuju - tādā dubenā ka maz neliekas, un ja tā ņem tad tā tauta maksā arī ar savām "asinīm" tāpat kā mēs ( tik viņu protams ir vairāk ).

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Nu bet par tādu kļūdu samaksā. Ja paveicas, tad tikai tās personas algu, bet ja nepaveicas, var arī visu uzņēmumu nogremdēt. Pa tēmu, nesamaksāji, atcerējies pēc 5min. samaksāji vai atcerējies un nesamaksāji, a moš nenoķer. Ja kļūdu izlabo, tad ir piedodami, ja ne, tad jāuzņemas atbildība, nesamaksāji - kriminālsods un punkts.

OK par šādu interpretāciju piekrītu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: ...

Yetti - tā sauja nav urodi, viņi ir vienkārši zagļi, ....

Tu riskē atrauties no zagļiem...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: pļe tie urodi varbūt arī ir iešņaukusi kādu lieku piķi nāsīs, bet apgalvot ka viņi sagrāva ekonomiku - nu tik spējīgi viņi nav un nekad nav bijuši !!!

Tie kas sagrāva ekonomiku ir mazie pelēkie strādnieķeļi, kas nereti nebija gatavi strādāt gaišākas nākotnes vārdā. Kuļiš visiem kam nebija slinkums bija jāfenderē no kolhoziem ?!?!? Kuļis laukos bija jādzerstās līdz līmenim ka kolchozam labi ja 1 no 10 darbiniekiem ir konkrētajā dienā spējīgs strādāt un citu pļe ar vietā nav ko likt, jo tas vispāº kā uzkāpj ... tā nav ar uguni rokā sadzenams.

Tas pats ar rūpnīcām, būtu bijuši dažās vietās saprātīgāki vadītāji - būtu tās rūpnīcas dzīvas, bet pie CCCP stila vadīšanas tur nekas labs nesanāktu pat ja vēlēšanās būtu. Es tajā visā ar šodienas skatu uz dzīvi neredzu citu iespēju kā varēja izdarīt, ja vienīgi izveidot Lattelekom tipa modeli ( jā varbut ne pats efektīvākais un izdevīgais LV valstij, bet tomēr uzņēmums dzīvo un pelna !!!).

Tā kā gudri tirst jau mēs varam un vainot vienu valdību pēc otras, bet nu mazliet jātkāpjas un kontekstu jāpaskatās. Ja nav pieredzes kā pareizi vadīt lietas nevar gribēt lai tā pati valdība nemkļūdītos.

P.S. Paskaties uz ASV - viņi ne vienu vien ekonomisko krīzi ribās ir dabūjuši ( arī tieši banku sektorā) - vai tas viņiem palīdzēja izvairīties no šī visa - kuju - tādā dubenā ka maz neliekas, un ja tā ņem tad tā tauta maksā arī ar savām "asinīm" tāpat kā mēs ( tik viņu protams ir vairāk ).

visu cieņu Tev, bet pie tik "plaša" skata...

nathing spešial... vienkārši nav ko teikt...

īsumā, vainīgs tas piedzēries traktorists Kārsavā....

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

recluse rakstīja: ...

Yetti - tā sauja nav urodi, viņi ir vienkārši zagļi, ....

Tu riskē atrauties no zagļiem...

Par taisnību nav žēl.

Ja mani nodokļi aiziet parex glābšanai, ārzemju ceļojumiem un dienesta auto ar šoferi un apsardzi, uzskatu ka mani apzog. Tā īsti nevaru nosaukt nevienu darbu ko šamie būtu izdarījuši sabiedrības labā neko nesačakarējot un nepārmaksājot . Ja es kļūdos, esmu gatavs viņus nesaukt par zagļiem.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: pļe tie urodi varbūt arī ir iešņaukusi kādu lieku piķi nāsīs, bet apgalvot ka viņi sagrāva ekonomiku - nu tik spējīgi viņi nav un nekad nav bijuši !!!

Viņi kādu piķi nav iešņaukuši arī? Pateicoties birokrātijai un pārspīlētajām ES normu izpildes prasībām, daļa ražošanas ir iznīcināta un pārējā nīkuļo. Ja tā nav apzināta ekonomikas sagraušana, tad es pat nezinu kā to var nosaukt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ei Wala, no pēdējām "ņeponjatkām" - kāpēc visa info par PRX un SVF ir noslepenota līdz ... (nav sinonīmu)...

vai mani tas neskar?

kā saprast "smuko iekšu" izteikumus par "savējiem"? viņš saulespuķu sēklas vai trenniņbikses tirgo? kas viņam mūsu smilšukasti par slaucamgovi uztaisīja?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti - man tev nav atbildes par to kapēc ir tā ka ir ar PRX un SVF. Viena lieta ko es zinu skaidri ir tas, ka ja PRX ir ļoooooti sūdīgi, tad tautai šo faktu tiešām nedrīkst stāstīt, jo panika uz mūsu pa lielam lētticīgās tautas iedarbojas vienkārši pī....

Bet tas ir štrunc, ja būs gribēšana ar visiem PRX sūdiem tiks galā, un pēcāk varēs pastāštīt kā nevajadzēja darīt + iepsējams būs iemesls kādu pāris "djukus" ietupināt. Dzīvosim - redzēsim, man patreiz nav pamata izdarīt kadus secinājumus par to cik slikti bija glābt Parex. Zinu pietiekoši daudz cilvēku kam Parexā bija iekrājumi pa saviem 10 K Ls - es domāju ka viņi ir ļoti pateicīgi par PRX glābšanu.

Jā jā protams drošī tīšam vai netīšam arī lielāķus visādus "djukus" izglāba, bet kā redzi tas nav tik viennozīmīgi.

SVF noslepenota - nu XVZ, var jau bīdīt visādas tur sazvērestības teorijas, bet vai tam ir jēga. Tai SVF info īsti nav lielas jēgas neredzot kopainu - un mums nav kopainas it tikai tas ko kāds žurnālists ir dabūjis vai arī jamam ticis "iebarots" !!! Pie kam ko ta mēs tagad darīsim visi tagad gudri spriedīsim par to kurā vizienā ir ekonomiski pamatoti gºust naudu ?!?!?

Tas kas ir svarīgi - kur paliks tā nauda ko no SVF utml. vietām mēs iegrūžam mūsu ekonomikā !!! Tur gan arī nebūs kopainas un liela jēga no info nebūs, bet vismaz zināsim.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

WALA rakstīja: pļe tie urodi varbūt arī ir iešņaukusi kādu lieku piķi nāsīs, bet apgalvot ka viņi sagrāva ekonomiku - nu tik spējīgi viņi nav un nekad nav bijuši !!!

Viņi kādu piķi nav iešņaukuši arī? Pateicoties birokrātijai un pārspīlētajām ES normu izpildes prasībām, daļa ražošanas ir iznīcināta un pārējā nīkuļo. Ja tā nav apzināta ekonomikas sagraušana, tad es pat nezinu kā to var nosaukt.

Kā lai to pasaka tā birokrātija satāv no mūsu pašu cilvēkiem !!! Es šīs birokrātijas gaiteņus neesmu staigājis - man grūti spriest vai kas ir neoptimāli, vai kāds kukuļus prasa utml. Tik cik ir nācies - ir bijis OK. Ir radiem nācies saskarties ar Lauksaimniecības atbalsta lietam utml. - nu nav tur viss slikti bijis. Un stingras prasības nav slikta lieta, cits jautājums vai dažās jomās nav vajadzīgs atbalsts tam lai sagatavotos šadām vai citām normām utml. Un vēl iespaids par lielu daļu latviešu ir ka jamie ir gatavi pakunkstēt tā vietā lai kaut ko izdarītu.

P.S. varu minēt konkrētu piemēru ar to kas sagrāva CCCP laika kolchozu kuru vadīja sievastēvs ja kādam ir incanti. Un valdība tur toč ņepričom ( jams godīgi davilka līdz 2007 gadam un pat attīstījās )

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Yetti - man tev nav atbildes par to kapēc ir tā ka ir ar PRX un SVF. ...

neziņa rada tenkas...

kāpēc valstij bij jāglābj privāts kantoris?

tāpēc ka šmuce kļuva lielāka par uzsūktspējīgām "prokladkām"?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

WALA rakstīja: Yetti - man tev nav atbildes par to kapēc ir tā ka ir ar PRX un SVF. ...

neziņa rada tenkas...

kāpēc valstij bij jāglābj privāts kantoris?

tāpēc ka šmuce kļuva lielāka par uzsūktspējīgām "prokladkām"?

vienīgais apstāklis, kas mani mulsina-

mēs visi tajā pakaļā esam sabāzuši miljardu latu..... bet galvenie varoņi joprojām ir miljonāri

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

braucot no galvaspilsētas iegriezos SKY veikalā...

1020 auto īpašnieks nebija izkāmējis... a nahuj man tā diēta?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ...mēs visi tajā pakaļā esam sabāzuši miljardu latu..... bet galvenie varoņi joprojām ir miljonāri

ja godīgi - man viņu mantiskais stāvoklis ir pie brošas...

bet es dikti gribētu apstrīdēt kaut kādu sabiedriskās domas "iegūšanu"...

tjipa: "mēs visi"...

dikti gribētu redzēt tos pārstāvjus...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

WALA rakstīja: Yetti - man tev nav atbildes par to kapēc ir tā ka ir ar PRX un SVF. ...

neziņa rada tenkas...

kāpēc valstij bij jāglābj privāts kantoris?

tāpēc ka šmuce kļuva lielāka par uzsūktspējīgām "prokladkām"?

Piekrītu par tenkām.

Nezinu patieso motivāciju PRX spilvena palikšanai, bet varanti ir vismaz 4 :

1) bija pietiekošī daudz turīgu ( bet ne miljonāru) LV vidusslāņa pilsoņu kas iekrājumus turēja PRX ( tipa godīgais variants)

2) bija pāris miljonāru kuriem bija svarīgi savākt savu naudu no Parex

3) Bija lieli LV valdībai pietuvināti deguni kuriem vajadzēja izvākt naudu no PRX

4) mūsējie valdības vīri sagribēja paspēlēties ausgtākajā līgā un parādīt - mēs ar varam tāpat kā citas valstis

NU un gan jau vēl k-ko var piedomāt. Nezinot situāciju un motivāciju ir gºuti objektīvi spriest par šo lietu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Yetti rakstīja:

WALA rakstīja: Yetti - man tev nav atbildes par to kapēc ir tā ka ir ar PRX un SVF. ...

neziņa rada tenkas...

kāpēc valstij bij jāglābj privāts kantoris?

tāpēc ka šmuce kļuva lielāka par uzsūktspējīgām "prokladkām"?

Piekrītu par tenkām.

Nezinu patieso motivāciju PRX spilvena palikšanai, bet varanti ir vismaz 4 :

1) bija pietiekošī daudz turīgu ( bet ne miljonāru) LV vidusslāņa pilsoņu kas iekrājumus turēja PRX ( tipa godīgais variants)

2) bija pāris miljonāru kuriem bija svarīgi savākt savu naudu no Parex

3) Bija lieli LV valdībai pietuvināti deguni kuriem vajadzēja izvākt naudu no PRX

4) mūsējie valdības vīri sagribēja paspēlēties ausgtākajā līgā un parādīt - mēs ar varam tāpat kā citas valstis

NU un gan jau vēl k-ko var piedomāt. Nezinot situāciju un motivāciju ir gºuti objektīvi spriest par šo lietu

bez uzdirsiena - viss Tevis pieminētais vienkārši NAU...

lv vidusslānis... kaut kur pa starp anālo atverei un maksti vai riekstiem...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: ...Nezinot situāciju un motivāciju ir gºuti objektīvi spriest par šo lietu

nau jēgas... labāk nespried...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti- priekaa

seedeeju ....laku...luuriiju padebiilas filmas... i lasiiju no telepones shito visu...

neiztureeju- palasies iesakumaa ishtento www.kompromat.lv/...

uz nosakumu- neluureet! iru paaris lietas atkodis kas shai lapai visnotalj lielu ticamiibu pieshkjir...

taalaak- Yettijam diktam ieteicams palasiities pingviniem.info/... ne tikai raxti... tie arii ieksh to SWH i lielaakoties dzirdami... bet arii komentaari ( P.S. atbalstiitaajos es toch iru... Ozz ar teicaas esam ... un tiiri personiigi- domaaju ka esi no tiem...kam ideja/doma tiik)

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

es negrib rakstus...

es negrib boksēšanos...

bet ja vaig, es kausies...

kindzuli, danke...

ar ko sūdīga būtu iautodirseji partija?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tikai ar taadu mazu siikumu... ka taa arii paliek- iautotirseeji...

tas nevienam neiraid apvainojums....vnk taa ir( es ar taads pats)

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

bet par bokseeshanos( ja vien tas neir domaats Holmsa filmu garaa) - notiek...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti