Zagta degviela no benzintanka

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007

kaut kāda maita, uztaisija mana nummura dublikātu un tankojas Rīgā.

Poliči visu laiku zvanās un nākas tiem stāstīt, kā es neesu rīdziniex un benžai pagaidam pietiek naudiņas...

 
1 2 3 4
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Zinu pietiekoši daudz cilvēku kam Parexā bija iekrājumi pa saviem 10 K Ls - es domāju ka viņi ir ļoti pateicīgi par PRX glābšanu.

Un tā reāli paskatoties, sanāk, ka valsts paņēma kredītu arī Tavā vārdā, lai atdotu tos 10tk. Personīgi man nepatīk, ka jāapmaksā citu neveiksmīgie naudas ieguldījumi. Ja es nopērku sliktu auto, man valsts nesniegs materiālo atbalstu un naudu varu norakstīt.

Yetti - iautodirseji partija būtu slikta ar nosaukumu, ir aizdomas ka jācenzē, un to, ka vairums būtu cilvēki no malas, kuri varētu sākumā nezagt un cīnīties par ideju.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Un tā reāli paskatoties, sanāk, ka valsts paņēma kredītu arī Tavā vārdā, lai atdotu tos 10tk. Personīgi man nepatīk, ka jāapmaksā citu neveiksmīgie naudas ieguldījumi. Ja es nopērku sliktu auto, man valsts nesniegs materiālo atbalstu un naudu varu norakstīt.

Yetti - iautodirseji partija būtu slikta ar nosaukumu, ir aizdomas ka jācenzē, un to, ka vairums būtu cilvēki no malas, kuri varētu sākumā nezagt un cīnīties par ideju.

Nesaku ka man patīk, bet ņemot vērā ka nekas vēļ nav beidzies ar PRX, tad vēļ ir iespējams gan labs scenārijs gan arī slikts. Priecē fakts par ERAB piesaistīšanu - tas vieš cerības. Bet ņemot vērā ka esmu reālists - naudu šajā virzienā jau esmu norakstījis - tā vienkārši vieglāk dzīvot. Un no sērijas ja tur kas labs sanāks beigās - forši.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Bet ņemot vērā ka esmu reālists - naudu šajā virzienā jau esmu norakstījis - tā vienkārši vieglāk dzīvot. Un no sērijas ja tur kas labs sanāks beigās - forši.

Tā nauda vēl nav nopelnīta, bet jau ir izšķērdēta. Kkas labs sanāktu, ja vainīgie koka mētelīšus dabūtu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

WALA rakstīja: Bet ņemot vērā ka esmu reālists - naudu šajā virzienā jau esmu norakstījis - tā vienkārši vieglāk dzīvot. Un no sērijas ja tur kas labs sanāks beigās - forši.

Tā nauda vēl nav nopelnīta, bet jau ir izšķērdēta. Kkas labs sanāktu, ja vainīgie koka mētelīšus dabūtu.

Wrong - koka mētelīši nakuj nekam neder ( pat asinis pārliešanai nepaņemsi), bet vot spaidu darbos kāda sabiedrībai noderīgā vietā gan varētu uz ilgu laiku tikt nosūtīti !!!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Spaidu darbs neesot humāni, un visticamāk tad vēl LV dižie juristi padirsīs kārtējā apelācijā par tiesas lēmumu un samaksās šamiem kompensācijas.

Īstenībā pohuj kas ar viņiem notiek, tāpat no nodokļiem šamie dzīvos.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Spaidu darbs neesot humāni, un visticamāk tad vēl LV dižie juristi padirsīs kārtējā apelācijā par tiesas lēmumu un samaksās šamiem kompensācijas.

Īstenībā ******* kas ar viņiem notiek, tāpat no nodokļiem šamie dzīvos.

Juristus ar spaidu darbos pie normālu likumu izstrādes, bez bonusiem vienlīdzīgākjaiem.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Pagājušajā nedēļā ar dažu dienu atstarpi nozaga priekšējo Nr. zīmi gan manam darba auto, gan sievas Mersītim... Zagļi, grj.obanie!!!

Bet pašam ir vienreiz dzīvē aizmirsies samaksāt Staķikā - ar darba auto 4:00 naktī pietankoju, iegāju iekšā maksāt.. Nopirku kafiju un bulciņu, samaksāju par to (atsevišķi, jo benzīnu apmaksā darba vieta), bet tajā nogurumā ne pārdevējs man naudu par degvielu paprasīja, ne pats atcerējos, ka tagad tak bija arī par beņu jāsamaksā un čekā rekvizīti vajadzīgi... Skrēju mājās gulēt.. Pēc nedēļas pavēste, ka mani gaida policijā... Parādīja Staķika iesniegumu, izdrukas no video novērošanas... Sakaunējos, samaksāju un čeku atnesu poličiem nokopēt... Ar to arī viss beidzās...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Numuru ieteicam pielīmēt ar divpusējo līmlenti un papildus piekniedēt, iepriekš nostiprinot to vietu, pie kā tiks līmēts.

Ideja- lai nevar noņemt, pamatīgi nesabojājot numurzīmi. Jaunas maksās 20 ls, ja gribēsies citam auto uzlikt, tas būs lētāk nekā ņemties ar paskaidrojumiem un tāpat jaunu numuru iegādi.

tas skoch neko netur. un ja es buutu gaajis tados darbos, tad noteikti buutu njeemis liidz urbmashiku ar ko kniedes aturbt. 15 sek. darbs. vaig taa kartiigi uz silikona liimeet visaa platumaa, bet ramiiti pie skruveet ar daudzaam skruveem. tad toch nenoraus.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Numuru ieteicam pielīmēt ar divpusējo līmlenti un papildus piekniedēt, iepriekš nostiprinot to vietu, pie kā tiks līmēts.

Ideja- lai nevar noņemt, pamatīgi nesabojājot numurzīmi. Jaunas maksās 20 ls, ja gribēsies citam auto uzlikt, tas būs lētāk nekā ņemties ar paskaidrojumiem un tāpat jaunu numuru iegādi.

tas skoch neko netur. un ja es buutu gaajis tados darbos, tad noteikti buutu njeemis liidz urbmashiku ar ko kniedes aturbt. 15 sek. darbs. vaig taa kartiigi uz silikona liimeet visaa platumaa, bet ramiiti pie skruveet ar daudzaam skruveem. tad toch nenoraus.

Nu i nah to urbi- pietiekami daudz auto numuri nav ne piekniedēti, ne citādāk papildus nostiprināti (manam tai skaitā; tūlīt ņemšu urbi un iešu uz garāžu kniedēt )

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Numuru ieteicam pielīmēt ar divpusējo līmlenti un papildus piekniedēt, iepriekš nostiprinot to vietu, pie kā tiks līmēts.

Ideja- lai nevar noņemt, pamatīgi nesabojājot numurzīmi. Jaunas maksās 20 ls, ja gribēsies citam auto uzlikt, tas būs lētāk nekā ņemties ar paskaidrojumiem un tāpat jaunu numuru iegādi.

tas skoch neko netur. un ja es buutu gaajis tados darbos, tad noteikti buutu njeemis liidz urbmashiku ar ko kniedes aturbt. 15 sek. darbs. vaig taa kartiigi uz silikona liimeet visaa platumaa, bet ramiiti pie skruveet ar daudzaam skruveem. tad toch nenoraus.

droši... +vēl ispēja uz mani uzrauties...

es to ātrgaitas griezni jamajam zarnā (taisnajā) ievadiiitu...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Hmm nakuj tā pūlēties 101 skrūvi likt ņemam un uztaisam parasto skrūvi ar seškates galvu ar uzgriezni no otras puses. un pieskruvējam pie kaut kā tāda kas nav viegli no mašīnas atraujams bez palīgierīcēm (a ļja lomiks). Un tad ar dorni uz vītnes iesitam punktu lai vaļā neskrūvejas. kamēr nebūs fleksis pie rokas maz ticams ka tie praiderasti līdīs zem auto ar uzgriežņatslēgu lai siptos ar # noņemšanu.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Pēc aptuveni stundas menti klauvēja pie mājas durvīm. Aizbrauca, samaksāja, atvainojās un viss ar to beidzās.

Krimināllietu varbūt arī nevajag, bet atlīdzināt mentu darbu gan vajadzētu pēc pilnas programmas, nu nav viņi parādu piedzinēji.

MJanis Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Gadijums nesenā pagātnē.

Pilsēta X, būvobjekts . Tuvākais Staķiks uz tās pašas ielas redzamības robežās. Lielākā tehnika brauc pati pildīties, mazajiem hlamiem degvielu (salietu kannelēs) piegādā priekšnieķelis ar firmas pikapeli.

Tā īsti neatminu, kāpēc bijām gandrīz visi sanākuši bariņā - vai vienkārši pīppauze, vai arī gaidijām degvielas pievedumu.

Piebrauc mūsu pikapels, izkāpj priekšnieķelis ar Staķika kapiju un sinepcīsiņu rokās: ...davai, veči - savāc kanneles ..... .....pa ielu lēnām ripina mentu auto un piestāj kādus 10m no mūsu bariņa .... mēs tur grozamies, menti sēž mierīgi savā tačkā, līdz viens tomēr kāpj ārā un nāk uz mūsu pusi:

- kurš ir šī auto vadītājs ?

- nu, - es - (piesakās vīrelis ar puscīsiņu mutē)

- par kafiju un cīsiņu samaksājāt, bet par degvielu arī vajadzētu samaksāt ..............

--------------------------

... mēs tur visi gar zemi bijām .............

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

daprigaļisj :auto.apollo.lv/...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: daprigaļisj :auto.apollo.lv/...

"[...]tika iepildīta degviela par kopējo vērtību aptuveni 53 lati [...] pēc Krimināllikuma 175.panta «Zādzība», par ko var draudēt brīvības atņemšanas sods uz vairākiem gadiem".

Man tā liekas, ka 'zādzība' no 100 latiem sākas, ne? Jeb vai tas bija 100 grūtgalvju kārtējais prāta aptumsums uz brīdi?

Anyway, diemžēl liekas, ka 53 lašu dēļ neviens neies ķēpāties.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

MJanis rakstīja:

Gadijums nesenā pagātnē.

Pilsēta X, būvobjekts . Tuvākais Staķiks uz tās pašas ielas redzamības robežās. Lielākā tehnika brauc pati pildīties, mazajiem hlamiem degvielu (salietu kannelēs) piegādā priekšnieķelis ar firmas pikapeli.

Tā īsti neatminu, kāpēc bijām gandrīz visi sanākuši bariņā - vai vienkārši pīppauze, vai arī gaidijām degvielas pievedumu.

Piebrauc mūsu pikapels, izkāpj priekšnieķelis ar Staķika kapiju un sinepcīsiņu rokās: ...davai, veči - savāc kanneles ..... .....pa ielu lēnām ripina mentu auto un piestāj kādus 10m no mūsu bariņa .... mēs tur grozamies, menti sēž mierīgi savā tačkā, līdz viens tomēr kāpj ārā un nāk uz mūsu pusi:

- kurš ir šī auto vadītājs ?

- nu, - es - (piesakās vīrelis ar puscīsiņu mutē)

- par kafiju un cīsiņu samaksājāt, bet par degvielu arī vajadzētu samaksāt ..............

--------------------------

... mēs tur visi gar zemi bijām .............

pļe, pa skarbo

labi, ka ar bizdoli virsū neskrēja...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Numuru ieteicam pielīmēt ar divpusējo līmlenti un papildus piekniedēt, iepriekš nostiprinot to vietu, pie kā tiks līmēts.

Ideja- lai nevar noņemt, pamatīgi nesabojājot numurzīmi. Jaunas maksās 20 ls, ja gribēsies citam auto uzlikt, tas būs lētāk nekā ņemties ar paskaidrojumiem un tāpat jaunu numuru iegādi.

mnja...

nau brīnums, ka mūs jauc...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: bet par bokseeshanos( ja vien tas neir domaats Holmsa filmu garaa) - notiek...

bet arī būtu smieklīgi...

es palektu uz Tavu pusi, tu uz atpakaļu...

kā tu norautos

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

hvz ar pindoleem vai nea... pasham Kurshos( neatceros kaa to tanku pirms tam sauca-muukusalas ielaa) ietankoja 2x vairaak kaa bij samaksaats( ~10g atpakalj bij kautkaada sisteema kaa tagad ar mazgaashanu- tankojies tik un shitik- peecaak laikam kautkas par briivu )...

izskreeja aaraa- a man neko- trubas nav ar ko atpumpeet... ieteicu lai domaa aatri neizdomaaja- man jaacapina bij taalaak... tak peec 2 nedeeljaam mentus uzsuutiija... bet taa ar palika- nekaa tb

iru sliktais

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ei, es zvaigāju

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

veel baika pa teemu- kaadu briidi bija haltuurinjas- uz objektiem (pa visu LV ar ekskavatoriem paziistams frukts raka diikjus) vadaaju dieseli... bet tankoshanaas tankaa parastajaa ..

visai interesanti veerot apsargus un paardeveejus bij peec 3aas piepildiitaas mucas(mucas busaa-shljauka pa duviim iekshaa-tb saprotams kas notiek- neir)

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja: bet par bokseeshanos( ja vien tas neir domaats Holmsa filmu garaa) - notiek...

bet arī būtu smieklīgi...

es palektu uz Tavu pusi, tu uz atpakaļu...

kā tu norautos

skaties- nesajauc- un mazaak uz atpakalj lec

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

bet ja pa nopietnam - tad pa nabu nedrīkst sist...

idiņi, bļē

P.S. par nabas sišanu uz Tevi attiecas... maita tāds....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ok un Tev pa luupam ar nesitiis... saka ka riit flauta jaaspeelee

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: veel baika pa teemu- kaadu briidi bija haltuurinjas- uz objektiem (pa visu LV ar ekskavatoriem paziistams frukts raka diikjus) vadaaju dieseli... bet tankoshanaas tankaa parastajaa ..

visai interesanti veerot apsargus un paardeveejus bij peec 3aas piepildiitaas mucas(mucas busaa-shljauka pa duviim iekshaa-tb saprotams kas notiek- neir)

es kaut ko tādu redzot Tevi vienkārši izdampētu....

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti