Kur veikt pilnu diagnoski vecajam AUDI

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.04.2024

aspratis kaksis

 
405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

Es ieteiktu IGLIT servisu, viņi krāmejas parsvarā ar paveiciem Audi. Atrodas Rāmuļu ielā. Ja nemaldos viņu mājas lapā var uzjautāt kas cik maksā.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

SaBILES 5, MĒĢINĀJI?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Esmu testējies Grosā. Normāli. Maksāja 32 Ls.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

lusja, ko tieshi vajag diagnosticeet? tu doma datordiagnostiku? varu iedot vienu meistaru, kursh visu shito dara. ja interesee, suuti man PM!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

auto rīga

katrā gadījumā visādi plastmasas salonu sūdiņi jauni ir lētāki kā šrotā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: meklē lietotāju msh

Lašara Tad redz kāpēc man ir privāts spams

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja: Vajag pilnu diagnostiku 13 gadu vecajam AUDI A4, iesakiet (servisa nosaukumu un cenu), kur labi, bet saprotamas cenas

pilna diagnostika varētu maksāt vairāk kā pats auto...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja: Par Iglit Audikluba forumā vairāk negatīvas atsauksmes nekā pozitīvas.

Diagnoscēt (i rītošo, i bremzes, i varbūt arī motoru) grib vīrs, jo neuzticas manam meistaram

Man jau liekas ka priekš tāda vecuma mašīna ir ļoti labā stāvoklī, ir daži sīkumi, bet ne ātrumu, ne drošību tie neietekmē

tā gan nesaki...

un ja vīrs to grib, tad, laikam mīl...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja: Par Iglit Audikluba forumā vairāk negatīvas atsauksmes nekā pozitīvas.

Diagnoscēt (i rītošo, i bremzes, i varbūt arī motoru) grib vīrs, jo neuzticas manam meistaram

Man jau liekas ka priekš tāda vecuma mašīna ir ļoti labā stāvoklī, ir daži sīkumi, bet ne ātrumu, ne drošību tie neietekmē

CSDD TA līnija ritošajai un bremzēm.

Vēl var pamēģināt Raiser, ja NAV doma pie viņiem ko remontēt.

Citēšu no cita foruma par šiem "Piekares diagnostika uz stenda šiem ir OK, galvenais jāprasa izdruka. Savirzes stends arī ir OK - atkal jau jāprasa izdruka. Vecos 8v motorus diagnosticē ļoti labi un labprāt (motora diagnostika)".

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja viss ir labi, ko tur diagnosticēt?

Par ieteikumu par TA pārbaudes ļoļikiem var tikai pasmieties. Nesens piemērs iz dzīves vienam cilvēkam - nesaudzīgi ekspluatēts D2 A8 aizbrauc uz TA [bet tikpat naudu nesaudzējot[uz detaļām nesaudzējot ] remontēts] aizbrauc uz TA, TA iedeva divnieku par ieplīsušu miglu, par piekari neko. Nākamajā dienā sāk grabēt kaut kāda piekares svira...

Brauksim diagnosticēties uz TA?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

mīl mani vai mašīnu?

šķiet, ka Tevi...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

lai cik dīvaini nebūtu, bet TA veiktā diagnostika atšķiras no standarta TA pārbaudes

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ja viss ir labi, ko tur diagnosticēt?

Par ieteikumu par TA pārbaudes ļoļikiem var tikai pasmieties. Nesens piemērs iz dzīves vienam cilvēkam - nesaudzīgi ekspluatēts D2 A8 aizbrauc uz TA [bet tikpat naudu nesaudzējot[uz detaļām nesaudzējot ] remontēts] aizbrauc uz TA, TA iedeva divnieku par ieplīsušu miglu, par piekari neko. Nākamajā dienā sāk grabēt kaut kāda piekares svira...

Brauksim diagnosticēties uz TA?

Da lab, nemuldi, servisā tieši tāpat var gadīties...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Da lab, nemuldi, servisā tieši tāpat var gadīties...

Ja servisā krata ar kratekli tad varbūt. Bet ja mierīgi pagroza sviras ar moņķirofku, tur jābūt vienīgi šmigā vai aklam lai nepamanītu beigtu sviru

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ja servisā krata ar kratekli tad varbūt. Bet ja mierīgi pagroza sviras ar moņķirofku, tur jābūt vienīgi šmigā vai aklam lai nepamanītu beigtu sviru

Ja ir krateklis, tad jau, parasti, to arī izmanto.

Jā, ta jā ziņā parastam pacēlājam un lomikam ir priekšrocība

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: lai cik dīvaini nebūtu, bet TA veiktā diagnostika atšķiras no standarta TA pārbaudes

jā... jamie skatās, lai tā bundža turas uz ceļa....

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

405 rakstīja: Es ieteiktu IGLIT servisu, viņi krāmejas parsvarā ar paveiciem Audi. Atrodas Rāmuļu ielā. Ja nemaldos viņu mājas lapā var uzjautāt kas cik maksā.

dievs PASARG !

tur jau sen viss ir garaam

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

bija akcija ieksh www.af.lv varu pateikt tikai to labaako,vai tas ka diagnosts bija mo A/S(domu biedrs),vai kaa,bet bija OKI.

bija maziiinji kashaki no vinju puses,bet negribu par to siikumos iebrist

viens ka tek eljas no aatrumkaarbas. es prasu KUR ? shie re gar aatrumpaarsleega shtoku. bet tur taads viegls SVIIDUMS,ne nu tek,ne nu kaa es teicu ,lai tik raksta ja taa vajag

tik d

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

auto no 92 gada,protams ka gar stoku kaut kas buus nav tak jauns

ja pats nesaprot neko no auto,tad diagnostika neliidzees.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti