Vai ATV kvadracikli ir ok ?

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
 
1 2 3
ZZXX Reģ.: 14.03.2006
0 0 Atbildēt

Galīgi nepiekrītu runām par to ,ka ATV 110 ir galīgais sūds un viss tik jūk. Ir pa laukiem nomaukti 2,5 gadi (katras brīvdienas,visbiežāk pa dubļiem un bedrēm) un nekas nav jucis. Lec kā silts tā auksts ļoti labi. Ar eļlas maiņu nēēsmu aizrāvies-tā arī ne reizi nav mainīta,jo galu galā pirkts jau tika tā..prikola pēc nu un arī ziemā uz ledus ar moci ir grūtāk. Nojuks,tad nojuks paņemšu citu,bet nevienu sliktu vārdu teikt nevaru. Varbūt man paspīdēja labs eksemplārs. P.s. Kas te teica,ka ar kvadru brauc tikai lohi,kas nejēdz moci vadīt-nu,nu gribu redzēt kā Tu to kvadru pilnā ručkā pa bedrēm (bez difera) novaldīsi. Autor,Tev priekš 5 reizēm gadā būs vnk ideāli par mazām naudām.

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

ZZXX padalies kāds precīzi modelis tev ir un kurā veicī ņēmi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: .... ar kjiinu ir paredzamas tikai mokas.

+1

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ZZXX rakstīja: Galīgi nepiekrītu runām par to ,ka .... ir galīgais sūc... viš i sūcam garām nests... vai ar to pietiek?

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

man kautkaa velk noriskeet uz sito eksemplaaru:

www.abi-t.lv/...

www.youtube.com/...

vismaz ir rezgis, kur var piesiet kaadu koku un pavilkt

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kā krogā saka - tu pasūti mūziku...

es no tās figņas pa gabalu muktu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kā, lai vienkāršāk kungiem izstāsta.... pie nosacījuma, ka cllvēks zina ko dara...

ja ir sapratne, ko darīsi, tas negarantees pilnīgi, nekādus, rezultātus....

tā ir ķīna.... tā ir LV 1990...

es nemāku izteikt, tā, lai, Teu pielektu....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. ja rocība ļauj - ņem zīmolu...

ja ne - x3 padomā - Tev to vajag?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja: man kautkaa velk noriskeet uz sito eksemplaaru:

www.abi-t.lv/...

www.youtube.com/...

vismaz ir rezgis, kur var piesiet kaadu koku un pavilkt

foto.inbox.lv/...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ZZXX rakstīja: Galīgi nepiekrītu runām par to ,ka ATV 110 ir galīgais sūds un viss tik jūk. Ir pa laukiem nomaukti 2,5 gadi (katras brīvdienas,visbiežāk pa dubļiem un bedrēm) un nekas nav jucis. Lec kā silts tā auksts ļoti labi. Ar eļlas maiņu nēēsmu aizrāvies-tā arī ne reizi nav mainīta,jo galu galā pirkts jau tika tā..prikola pēc nu un arī ziemā uz ledus ar moci ir grūtāk. Nojuks,tad nojuks paņemšu citu,bet nevienu sliktu vārdu teikt nevaru. Varbūt man paspīdēja labs eksemplārs. P.s. Kas te teica,ka ar kvadru brauc tikai lohi,kas nejēdz moci vadīt-nu,nu gribu redzēt kā Tu to kvadru pilnā ručkā pa bedrēm (bez difera) novaldīsi. Autor,Tev priekš 5 reizēm gadā būs vnk ideāli par mazām naudām.

Teu laikam augums 1,44m(ar kepku) un svars 'akadēmiskais'- 144-100=44kg .

P.S. zem manīm piem. pat KBF750 'pazūd'

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Re ku pārbaudītas vērtības

www.ss.lv/...

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Ar uz šito skatijos un brīnijos. Kā tas IZ motors ar gaisa dzesi "uzvedās" gadījumos ja tas kvadris iestrēgst dubļos???

Rashns rakstīja: Re ku pārbaudītas vērtības

www.ss.lv/...

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Starp citu noperkto leto kinieti +to parbuvejot gala cipars tik unta pavilksis uz 500 naudinjam.

rekur lidzigu eksemplaru tirgo- pievers uzmanibu kas ir parbuvets lai ar mazcenas kinieti varetu pabraukt: www.ss.lv/...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

japcar

25.05.2009 10:32

Ar uz šito skatijos un brīnijos. Kā tas IZ motors ar gaisa dzesi "uzvedās" gadījumos ja tas kvadris iestrēgst dubļos???

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

))))))) Nu vispaar jau 350 ccm "Planeetas" motors iraid baisais tanks. Lai vinju nokautu, ir ooooooooi cik puulju jaapieliek, noteikti x reizes vairaak, nekaa kjiinietim Kaa nekaa vaacu skola (DKW)

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

man bija tāds uz invaļidkas. skrūvju caurumi bija izļurkājušies un eļļa tecēja ārā. ielej kaut cik, izgāz līkumu un motorā sauss. a tam neko

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: japcar

25.05.2009 10:32

Ar uz šito skatijos un brīnijos. Kā tas IZ motors ar gaisa dzesi "uzvedās" gadījumos ja tas kvadris iestrēgst dubļos???

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

))))))) Nu vispaar jau 350 ccm "Planeetas" motors iraid baisais tanks. Lai vinju nokautu, ir ooooooooi cik puulju jaapieliek, noteikti x reizes vairaak, nekaa kjiinietim Kaa nekaa vaacu skola (DKW)

bet nu kule gogelmogelii....

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: japcar

25.05.2009 10:32

Ar uz šito skatijos un brīnijos. Kā tas IZ motors ar gaisa dzesi "uzvedās" gadījumos ja tas kvadris iestrēgst dubļos???

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

))))))) Nu vispaar jau 350 ccm "Planeetas" motors iraid baisais tanks. Lai vinju nokautu, ir ooooooooi cik puulju jaapieliek, noteikti x reizes vairaak, nekaa kjiinietim Kaa nekaa vaacu skola (DKW)

pupu mizas , ielēju benžu , eļļas nebij ( kā jau cccp ) , sacerējos tikt līdz sķūnītī 'noglabātajai' eļļiņai un kūūūūūū , pēc ~10km motors nosvila -kloķene , virzulis,cilindrs u.c. štruntiņi pa kāju

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tak vareeji kaut riicineļļu no ômes kraajumiem iegaazt. vai saulespuķu eļļu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: tak vareeji kaut riicineļļu no ômes kraajumiem iegaazt. vai saulespuķu eļļu

bij ~1982 gac .vienk., kā parasti , degmaisijums beidzās pēkšņi pie Āgenskalna tirgus , M.Nometņu ielas 'LN' 'kujankštellē' eļļas nebij 'kā sugas ' , tiku līdz Babītes mežam ......

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

zinu caljus kas 638 JAWA leeja elju(benciinaa),tik ja dabuuja.

i nehuja vinjai nenotika.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: zinu caljus kas 638 JAWA leeja elju(benciinaa),tik ja dabuuja.

i ne f i g a vinjai nenotika.

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja: man kautkaa velk noriskeet uz sito eksemplaaru:

www.abi-t.lv/...

www.youtube.com/...

vismaz ir rezgis, kur var piesiet kaadu koku un pavilkt

Provēt vienmēr vajag !

Režģis gan jau ka domāts vieglākai stumšanai mājā ,kad bezīns beidzies .

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

ursis rakstīja: zinu caljus kas 638 JAWA leeja elju(benciinaa),tik ja dabuuja.

i ne******* vinjai nenotika.

da õpju pertele tā jaffa bij (bij arī tāda)

speks bij sporta ižā ( ar mikuni karbuli , K-32 sux )

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: zinu caljus kas 638 JAWA leeja elju(benciinaa),tik ja dabuuja.

i ne******* vinjai nenotika.

paveicās moš... vai arī bieži dabūja eļļu

man bračka reiz paņēma manējo jafeli (ar praktiski tukšu bāku) kautkur bija dabūjis kaukādu bencīnu....eļļu nepielēja....

rezultāts man vēl tagad kautkur laukos mētājas - nezinu kādā secībā salūza, bet viens virzulis bija vienā pusē apaļš līdz pat pēdējā gredzena vietai... gredzeni bija salūzuši apmēram 5mm garos gabalos un nospiedumi bija galvā un arī atlikušajā virzuļa aukšpusē.... otram virzulim bija tikai bišķi apkususi maliņa pretī izplūdes lūkai, līdz augšējam gredzenam gandrīz... bet gredzens bija vesels

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

autor, tev tadu kvadru nevajag. ja nevari sakasit 2000LVL kaucik normaalam aparatam, tad labak mauc ar kajam

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti