tallinas šoseja

argis Reģ.: 07.10.2004

Vakar vakarā, braucot uz Saulkrastiem, no Gaujas tilta sākas tāds kā sastrēgums Rīgas virzienā līdz Lilastei. Tas vienkārsi ir pzd, kas tur notiek!! Visi normāli lēnām virzās uz priekšu pa savu joslu, bet atrodās visādi frīki, kas izdomā, ka apdzīs visus pa pretējo joslu, neņemot vērā to, ka pretī brauc mašīnas. Sanāca tā, ka man jāmet pa bremzēm, jāizvairās no tādiem ideotiem, jānobrauc jau no alfalta un šie vēl pretī man mahājās un pīkšķina, ka es šiem maisoties!!!

Nu ja kāds no tiem pāķiem lasa šo, tad cepurīti uzvelciet galvā pirms sauļošanās, lai skaidas galvā nepārkarst, un nākošreiz toč aizņemošos Kadagā kādu bruņmašīnu un vienaldzīgi braukšu pa savu joslu gar balto līniju...

P.S. Nez kāpēc menti neganās tādos pasākumos. Uz Madonas konci gan lielījās, cik tur noķēruši. Da te agresīvā braukšana ik pa 2min, kas pa kāpostu budžetā!!!

 
1 2 3
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Kam par godu vakar bija korkjis? atkal avaarija?

argis Reģ.: 07.10.2004
0 0 Atbildēt

Tā tur vienmēr ir pēc siltām brīvdienām.

Avārijas nebija, vienkārši tilta abās pusēs ir pagriezieni uz jūras pusi. Tad no turienes visi griež uz tallinas šoseju virsū un bremzē satiksmi. Tiklīdz garām Gaujas tiltam (Rīgas virzienā), tā sastrēgums beidzās.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

daudz mašīnu..

es sestdien braucu uz Siguldas pusi Rīgas.. redzēju, ka lai tiktu uz Tallinas apvadceļa jau uz Pleskavenes bija korķis..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

domāts.. ..uz Siguldas pusi no Rīgas.

piedevām tā braukšanas kultūra pa nepilnajām joslām, kas uz Tallinas šosejas ir vienkārši satriecoši tizla, kad šitie atpūtnieki salien uz ceļa..

lielais vairums patiesām iedomājies, ka kautkādi noteikumi paredz, ka pretējā josla ir domāta viņiem, nereti pat izveidojot trešo joslu vienā virzienā..

Kuznecss Reģ.: 11.06.2007
0 0 Atbildēt

argis rakstīja: Vakar vakarā,

Vispār tā ir Ainažu šoseja nevis kaut kādas tallinas! Nav mūsu valstī vietas ar nosaukumu tallina, šosejas galējais punkts Latvijā ir Ainaži!!!

Pamēģini Ikaunijā kaut kur uz tās trases atrast vārdu Rīga (vai Riia pēc vietējā) nav tāda, ir Ikla un viss! Pašā pierobežā tik parādās Riia!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kuznecss rakstīja:

Vispār tā ir Ainažu šoseja nevis kaut kādas tallinas! Nav mūsu valstī vietas ar nosaukumu tallina, šosejas galējais punkts Latvijā ir Ainaži!!!

Pamēģini Ikaunijā kaut kur uz tās trases atrast vārdu Rīga (vai Riia pēc vietējā) nav tāda, ir Ikla un viss! Pašā pierobežā tik parādās Riia!

Tallinas ir Tallinas šoseja tāpat kā Pleskavas un Maskavas un Daugavpils.

Va tik nesāk smaržot pēc nacionālradikāļa????

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

cik % pa to ceļu brauc uz Ainažiem un cik uz Tallinu

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: cik % pa to ceļu brauc uz Ainažiem un cik uz Tallinu

Droši jau ka 95% brauc uz… hmm…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

… hmm … Ainažiem…

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Rīga (Baltezers) - Igaunijas robeža (Ainaži) šoseja tak nemaz neiet caur Ainažiem

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Droši jau ka 95% brauc uz… hmm…

Uz Pjornavu!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

haademasti

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja: … hmm … Ainažiem…

Nu tak, tas Ainažu kalējs ir apvainojies. Gan jau karstasinīgsais ziemeļnieks

Bijušais Limbažu rajons jau tāds visapdzīvotākais Latvijā ir bijis no neatminamajiem Ulmaņlaikiem…

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Kuznecss rakstīja:

argis rakstīja: Vakar vakarā,

Vispār tā ir Ainažu šoseja nevis kaut kādas tallinas! Nav mūsu valstī vietas ar nosaukumu tallina, šosejas galējais punkts Latvijā ir Ainaži!!!

Pamēģini Ikaunijā kaut kur uz tās trases atrast vārdu Rīga (vai Riia pēc vietējā) nav tāda, ir Ikla un viss! Pašā pierobežā tik parādās Riia!

Aizbrauc pa so soseju lidz galam- Tallinai un ieraudzīsi norādes uz Rīgu, Pērnavā arī ir

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Tautā iegājies nosaukums, to nemūžam nemainīsi, tāpat, kā iemītas taciņas pat sēta nav šķērslis!

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: daudz mašīnu..

es sestdien braucu uz Siguldas pusi Rīgas.. redzēju, ka lai tiktu uz Tallinas apvadceļa jau uz Pleskavenes bija korķis..

"Tallinas apvedceļš".. Latvijā?

Tak tā ir Salacgrīvas šose! To tak katrs fana fans zina!

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Kuznecss rakstīja:

argis rakstīja: Vakar vakarā,

Vispār tā ir Ainažu šoseja nevis kaut kādas tallinas! Nav mūsu valstī vietas ar nosaukumu tallina, šosejas galējais punkts Latvijā ir Ainaži!!!

Pamēģini Ikaunijā kaut kur uz tās trases atrast vārdu Rīga (vai Riia pēc vietējā) nav tāda, ir Ikla un viss! Pašā pierobežā tik parādās Riia!

nu uz trases varbūt nav, bet pirms uzbrauktuves uz tās trases iraid gan.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Tak tā ir Salacgrīvas šose! To tak katrs fana fans zina!

Nē … tā ir Salacupes šoseja …

Nē … tā ir Minhauzenmuzeja šoseja …

Nē … tā ir Carnikavas šoseja …

Nē … tā ir Gaujasupes šoseja …

… Vēl kādas ideja …

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: Tak tā ir Salacgrīvas šose! To tak katrs fana fans zina!

Nē … tā ir Salacupes šoseja …

Nē … tā ir Minhauzenmuzeja šoseja …

Nē … tā ir Carnikavas šoseja …

Nē … tā ir Gaujasupes šoseja …

… Vēl kādas ideja …

Baltezera

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tur kur pirms lilastes nezinu nosaukumu ezeriņš šosejas malā - šoseja

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: tur kur pirms lilastes nezinu nosaukumu ezeriņš šosejas malā - šoseja

Labais un diktan advancēts nosaukums …

Pirms Lilastes, nezinu nosaukumu, ezeriņš šosejas malā šoseja.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

A kā jums tāds:

Pusjoslu šoseja?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: A kā jums tāds:

Pusjoslu šoseja?

a par tam pusjislām bļin vajadzētu papildus apmācību, kad mācās tiesībām.. man sanāk šis ceļš ir "ikdienā visvairak brauktā - šoseja"

ja es ne ko neesmu pārpratis, tad pareizi ir tā..

braucu pa savu pilno joslu.. ja mani kāds panāk, parādu pagriezinu, pavirzos pa labi, šis mani apsteidz, es ieņemu atpakaļ savu pilno joslu..

ja gadās, ka kāds pa pretējo apsteidz malā pierāvušos fūri, tad es arī palaižu šo pretī braucēju, kad tas bišķiņ ielien manā, pretī braukdams..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu vot!! a viena daļa, īapši atpūtnieki brauc tā..

1) principiālie pa malu braucēji.. (nedrīkst taču pa apzīmējumiem braukt - un risks rodas, kad šiem šķēršļi un tad neskatoties laiž iekša pilnajā)..

2) principiālie pa pilno joslu raucēji.. (vai tad tik grūti kādu palaist).

3) un principiālie pa pretējo apdzinēji.. (vai tad grūti sagaidīt drošu situāciju, kad palaiž)

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nu vot!! a viena daļa, īapši atpūtnieki brauc tā..

1) principiālie pa malu braucēji.. (nedrīkst taču pa apzīmējumiem braukt - un risks rodas, kad šiem šķēršļi un tad neskatoties laiž iekša pilnajā)..

2) principiālie pa pilno joslu raucēji.. (vai tad tik grūti kādu palaist).

3) un principiālie pa pretējo apdzinēji.. (vai tad grūti sagaidīt drošu situāciju, kad palaiž)

Pēc CSN, laikam, būs pareizi #2.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti