tallinas šoseja

argis Reģ.: 07.10.2004

Vakar vakarā, braucot uz Saulkrastiem, no Gaujas tilta sākas tāds kā sastrēgums Rīgas virzienā līdz Lilastei. Tas vienkārsi ir pzd, kas tur notiek!! Visi normāli lēnām virzās uz priekšu pa savu joslu, bet atrodās visādi frīki, kas izdomā, ka apdzīs visus pa pretējo joslu, neņemot vērā to, ka pretī brauc mašīnas. Sanāca tā, ka man jāmet pa bremzēm, jāizvairās no tādiem ideotiem, jānobrauc jau no alfalta un šie vēl pretī man mahājās un pīkšķina, ka es šiem maisoties!!!

Nu ja kāds no tiem pāķiem lasa šo, tad cepurīti uzvelciet galvā pirms sauļošanās, lai skaidas galvā nepārkarst, un nākošreiz toč aizņemošos Kadagā kādu bruņmašīnu un vienaldzīgi braukšu pa savu joslu gar balto līniju...

P.S. Nez kāpēc menti neganās tādos pasākumos. Uz Madonas konci gan lielījās, cik tur noķēruši. Da te agresīvā braukšana ik pa 2min, kas pa kāpostu budžetā!!!

 
1 2 3
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

bet ja ir raustīta līnija, tad es drīkstu to šķērsot.. ta kā ilgstoši pa to nebraucu, tad diez vai varam tulkot, kā noteikumu pārkāpumu..

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

Laikam tomēr noteikumos nekas nav teikts, ka tev kaut kur ir jāpavācās malā. Ja grib ļoti apdzīt, tam ir paredzēta vidējā raustītā līnija. A vai paspiesties uz labo pusi, tas ir katra paša autobraucēja brīva izvēle.

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

Jāņem vērā, ka braucēju kategorijas ir visdažādākās.

Vieni uzskatīs, ka viņam pēc noteikumiem tas nav jādara un viss.

Citam/ai braucot ap 90 vispār stūri un galvu pagriezt bail.

Citi tanī brīdī vsipār ir aizdomajušies un po kas notiek apkārt.

Citi skatās TV, citu runā pa tel.

Nu ir arī , kas skaisti pastumjās pa labi.... un salasa visus tur esošos samorezus.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kādam paliek sliktāk no tā, ja kāds pabrauc malā un cits netraucēti pabrauc garām ????

Vot pasakiet, kuram no tā sliktums rodas ??

Tīri teorētiski, un laikam ne tikai, šajā sitūācijā der teiciens – ar labiem nodomiem ceļš uz elli bruģēts.

Pa pusjoslu nebrauc daudz – tātad visa draza no ceļa mētājas tieši tur. Naglas, skrūves, drātis, sadauzītas pudeles.

Tad kāda mārrutka pēc man jāpavācās malā jāsadur savas riepas lai cits var netraucēti braukt?

Kāpēc man par savu laipnību ir jācieš materiāli – lūdzu viens liels un nesmuks sliktums…

normislabs Reģ.: 01.07.2005
0 0 Atbildēt

Tā ir Čerņigovas šoseja,autostrāde...un kā viņu tur vēl sauc...

normislabs Reģ.: 01.07.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kādam paliek sliktāk no tā, ja kāds pabrauc malā un cits netraucēti pabrauc garām ????

Vot pasakiet, kuram no tā sliktums rodas ??

Tīri teorētiski, un laikam ne tikai, šajā sitūācijā der teiciens – ar labiem nodomiem ceļš uz elli bruģēts.

Pa pusjoslu nebrauc daudz – tātad visa draza no ceļa mētājas tieši tur. Naglas, skrūves, drātis, sadauzītas pudeles.

Tad kāda mārrutka pēc man jāpavācās malā jāsadur savas riepas lai cits var netraucēti braukt?

Kāpēc man par savu laipnību ir jācieš materiāli – lūdzu viens liels un nesmuks sliktums…

kad Tu pēdējo reiz esi ceļa nomalē sadūris riepas, ja tās tik nav simtu gadu vecas....krievu laikos laikam pēdējoreiz..

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

normislabs rakstīja: kad Tu pēdējo reiz esi ceļa nomalē sadūris riepas, ja tās tik nav simtu gadu vecas....krievu laikos laikam pēdējoreiz..

No ceļmalām nebaidās 2 veidu šoferi.

Vai nu jauns un dumjš vai nu tehnisku defektu ieguvis autovadītājs…

Pēdējoreiz riepa sadurta uz Vanšu tilta gadu atpakaļ. Tāpēc ka apstākļu spiests pierāvos dikti pa labi un atrāvos plaķenes rokturi riepā…

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

protams, ka aizmugurējam nav tiesību no manis prasīt, lai es braucu dzelzzs apmalē vai pa nepartrauktajiem apzīmējumiem, velosipēdistiem vai stpētājiem.. bet, ja vienīgais, ko no manis prasa, ir pārskatāmā drošā posmā pagriezt stūri un pēc pēc pusminūtes atgriezt atpakaļ, nu nav takš tik grūti..

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kādam paliek sliktāk no tā, ja kāds pabrauc malā un cits netraucēti pabrauc garām ????

Vot pasakiet, kuram no tā sliktums rodas ??

Nevienam nerodas, taču arī tie apdzinēji dažreiz ir loši totālākie.

Vienmēr cenšos visus palaist kas grib tikt garām, taču dažreiz ir tas stulbums, ka daži piebrauc aizmugurē, pielīp tev, tu pavirzies pa labi, a viņi i nedomā tev garām braukt.(patīk viņiem laikam braukt kādam aizmugurē)

Tagad daru tā - braucu savas joslas ietvaros maksimāli tuvu labajai līnijai, ja kāds aizmugurē ieslēdz pagriezienu un nepārotami parāda ka grib apdzīt , tad momentāli dodu ceļu.

Ja pēc ceļa padošanas apdzinējs kasās un nevar uzsākt apdzīšanu, tad atvirzos atpakaļ uz savu joslu jo man zb 300m braukt pa nomali kamēr kaut kāds bremze ar +1km/h iet tev garām.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

protams, runa ir par normāliem braucējiem..

lošu pietiek gan starp lēnajiem gan ātrajiem gan vidējajiem

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

tāda sajūta, ka uz vantenieka katru dienu papildina labajā malā izbērto flaķeņu kolekciju, lai kāds tās uzlasītu ieraujot ratā, pavirzoties pārāk tuvu ceļa apmalei...

argis Reģ.: 07.10.2004
0 0 Atbildēt

Pie intensīvākas satiksmes nav vēlams braukt tajā pusjoslā, jo tad vesels bars sāks braukt tev garām un ja nu tajā pusjoslā kāds ir noparkojies, gājējs, riteņbraucējs u.c. šķērslis, tad tev nāksies cīnīties par tikšanu uz pilnās joslas. Gadās, ka šādu pa pusjoslu braucēju dēļ vienā virzienā 3 rindās brauc.

Ja nav lēnais braucējs, tad pilnīgi pietiek ar to, ka brauc max tuvu raustītajai līnijai, kas atdala to pusjoslu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: tāda sajūta, ka uz vantenieka katru dienu papildina labajā malā izbērto flaķeņu kolekciju, lai kāds tās uzlasītu ieraujot ratā, pavirzoties pārāk tuvu ceļa apmalei...

PSEC. Papilno te komentu par flaķenēm uz Vanšu tilta. Nepaliec par histēriķi un nepiedod vienam komentam topika statusu.

Man pajautāja vai esmu sadūris riepu – es atbildēju, bet jūs uzreiz krītat bērnišķīgā histērījā uzpūšot no oda zīloni…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: tāda sajūta, ka uz vantenieka katru dienu papildina labajā malā izbērto flaķeņu kolekciju, lai kāds tās uzlasītu ieraujot ratā, pavirzoties pārāk tuvu ceļa apmalei...

Ja jums rodas tāda sajūta – tad man jājautā ko jūs pīpējat?

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Laikam esmu baigais pārkāpējs, jo mani tur neviens neapdzen, visus apdzenu es. Ja mani palaiž - super, ja nelaiž- pagaidu un tad apdzenu - nav jau grūti.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Viedi vārdi.

Cepās nemotoru eupašnieki un neirastēniķi…

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Viedi vārdi.

Cepās nemotoru eupašnieki un neirastēniķi…

nezinu.. braucu vidēji uz 115 pa "TO" šoseju.. bet nu gana daudz nākas arī laist..

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nezinu.. braucu vidēji uz 115 pa "TO" šoseju.. bet nu gana daudz nākas arī laist..

Ko nezini? Varbūt teiksi ka neirastēniķi ir mierīgāki par trusīšiem? Varbūt teiksi ka cepās, taurē, midžina ar lukturiem lai pavācies malā tie, kuri brauc mierīgi? Gribi teikt ka 1.1 l Opelītis pluina ar 2 rubļi pulkstenī?

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: tāda sajūta, ka uz vantenieka katru dienu papildina labajā malā izbērto flaķeņu kolekciju, lai kāds tās uzlasītu ieraujot ratā, pavirzoties pārāk tuvu ceļa apmalei...

Arī tevi kaut kur gaida tavs samorezs vai plaķene.

Nemīz! Gan jau jūs satiksieties.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

turbopiile rakstīja: nezinu.. braucu vidēji uz 115 pa "TO" šoseju.. bet nu gana daudz nākas arī laist..

Ko nezini? Varbūt teiksi ka neirastēniķi ir mierīgāki par trusīšiem? Varbūt teiksi ka cepās, taurē, midžina ar lukturiem lai pavācies malā tie, kuri brauc mierīgi? Gribi teikt ka 1.1 l Opelītis pluina ar 2 rubļi pulkstenī?

Man paziņa stāstīja- bija džeki dabūjuši mantojumā no vecfātera ļoti maz brauktu moskviču, vārdu sakotm motors griezās diezgan labi, tad nu jamie bija pa pleskaveni paplosījušies- atvilka uz 140 un ar midžināšanu signalizējuši, lai dod ceļu pa otro joslu braucot, vairāki auto pēc tam, kad pavācās malā un redzēja, ka garām panesas mosis (bija jau patumšs), mēģināja spiest grīdā un par katru cenu tikt garām

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Man paziņa stāstīja- bija džeki dabūjuši mantojumā no vecfātera … un redzēja, ka garām panesas mosis (bija jau patumšs), mēģināja spiest grīdā un par katru cenu tikt garām

Lābs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

uupis rakstīja:

turbopiile rakstīja: nezinu.. braucu vidēji uz 115 pa "TO" šoseju.. bet nu gana daudz nākas arī laist..

Ko nezini? Varbūt teiksi ka neirastēniķi ir mierīgāki par trusīšiem? Varbūt teiksi ka cepās, taurē, midžina ar lukturiem lai pavācies malā tie, kuri brauc mierīgi? Gribi teikt ka 1.1 l Opelītis pluina ar 2 rubļi pulkstenī?

Man paziņa stāstīja- bija džeki dabūjuši mantojumā no vecfātera ļoti maz brauktu moskviču, vārdu sakotm motors griezās diezgan labi, tad nu jamie bija pa pleskaveni paplosījušies- atvilka uz 140 un ar midžināšanu signalizējuši, lai dod ceļu pa otro joslu braucot, vairāki auto pēc tam, kad pavācās malā un redzēja, ka garām panesas mosis (bija jau patumšs), mēģināja spiest grīdā un par katru cenu tikt garām

vēvēfana merivas maksimālais ātrums ir 138

Bench Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

par mosīšiem ir interesanti...

man stāv garāžā mosītis un kad gribās actionu nedēļas nogalēs, ar to pavizinos. actions aptuveni ir tāds - braucu kāju nofiksējis uz 120km/h un notiek kas? apdzenot kādu 80% gadījumos tam ir skartas dziļākās jūtas un mēģina apdzīt atpakaļ, vai nu arī daļa izdomā apdzīt un, kad pielein priekšā, dod pa bremzēm līdz samazina ātrumu līdz 100km/h. kad dzenu šo, šim lielas acis (labākajā gadījumā) vai arī sāk spiest gāzes pedāli. katrā gadījumā par uzmanības trūkumu sūdzēties nevar

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

turbopiile rakstīja: nezinu.. braucu vidēji uz 115 pa "TO" šoseju.. bet nu gana daudz nākas arī laist..

Ko nezini? Varbūt teiksi ka neirastēniķi ir mierīgāki par trusīšiem? Varbūt teiksi ka cepās, taurē, midžina ar lukturiem lai pavācies malā tie, kuri brauc mierīgi? Gribi teikt ka 1.1 l Opelītis pluina ar 2 rubļi pulkstenī?

ar "nezinu", domāju, ka uz cik tad ikdienā jābrauc, lai tikai dzītu nevis laistu..

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: ar "nezinu", domāju, ka uz cik tad ikdienā jābrauc, lai tikai dzītu nevis laistu..

Var jau būt ka kautkas pa mēnesi ir mainījies, bet līdz šim bija tā, ka ja ej ar +10 tad praktiski visiem garām un tikai retais ar +20 un vairāk tev aiziet garām.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti