Volvo V50 2004 gada 2.0 dizelis nelec

mundinsh Reģ.: 09.09.2002

lieta sekojosha

2004 gada 2.0 common rail dizelis

tagad pienakusi auksta ziema, kura nav nemaz tik auksta,bet auto katru ritu negrib lekt ar pirmo valjaa

parasti pielec ar tresho vai ceturto reizi

startesana notiek ta uzsildu kvelsveci un griezhu kadas 5 sek, ja nepielec darbibu atkartoju lidz pielec. Kadas ir iespejamas problemas ??

un arii kad pielec dzird ka nedarbojas visi cilindri, bet pec 10 sek viss aiziet normali

ir kads kursh var ko ieteikt ???

 
1 2 3 4
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Rindas sūknis - 1 plunžers uz katru cilindru, plunžeri izvietoti rindā.

"Rotācijas sūknis" (Edgara termins) - 1 plunžers uz vairākiem cilindriem, darba laikā plunžers pagriežas ap savu asi vienlaicīgi veicot sadalītāja funkciju.....

Vairāk nezinu, jo toreiz kad Pasniedzējs man to stāstīja, pat TDi vēl nebija izgudrots....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele, rotācijas vai rotorsūkņos plunžeru skaits ir mazāks kā cilindru skaits! Boš sūkņos ir viens plunžers, bet Lukas sūkņos ir divi uz jebkuru cilindru skaitu.

Sretsked, nu nevajag minēt - tavā aprakstā ir pavisam nesaistītas lietas sasaistitas kopā!

čurā - izmet no sprauslas degvielu ar strūklu uz sānu, nevaidojot miglu. Sprausla ir piesērējusi, netīra, apdegusi.

ja sprausla nav hermētiska tad tā vienkāši netur spiedienu, pie nelieliem spiedieniem pil, bet miglu rada vajadzīgajā momentā. Te ir izdilums, neregulāra forma utt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Paša smidzinātājs ir absolūti identisks visām degvielas izsmidzināšanas sistēmām

...umņiki!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 1 Atbildēt

Paša smidzinātāja darbības principi ir absolūti identiski visām degvielas izsmidzināšanas sistēmām.

...umņiki!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: .....smidzinātājs ir absolūti identisks visām degvielas izsmidzināšanas sistēmām.....

labi, labi.... protams, ka tā.... izskatās, ka tu servisā pie gača strādā

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: nav nekādi vienādi smidzinātāji visām sistēma, nē pirmais, viņs nestrādā pie manis .

edgar kur tu to rāvi?

arvienvairākgribuuzinātkānošīvotrālavarizdzēsties?

kas tev traucē te nelīst un nelūrēt?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nevis vienādi smidzinātāji, bet gan vienāds to darbības princips!!!

Vēl viens kas neprot lasīt, bet kaut kādā veidā iemācījies rakstīt!

laikam esmu kaut kur palaidīs garām programmu, kura automātiski uzraksta tekstu, ko kāds gudrelis šai nodiktē.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Centis_Nuudele, rotācijas vai rotorsūkņos plunžeru skaits ir mazāks kā cilindru skaits! Boš sūkņos ir viens plunžers, bet Lukas sūkņos ir divi uz jebkuru cilindru skaitu.

.

Nu ple, un ko tad es rakstīju?????

lasi divreiz.......

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Nevis vienādi smidzinātāji, bet gan vienāds to darbības princips!!!

Vēl viens kas neprot lasīt, bet kaut kādā veidā iemācījies rakstīt!

laikam esmu kaut kur palaidīs garām programmu, kura automātiski uzraksta tekstu, ko kāds gudrelis šai nodiktē.

vienāds darbības princips nozīmē, ka smidzinātāji smidzina

tāpat augstpiediena sūknis kačā princips ir vienāds..... tikai ar to niansīti, ka komonreila gadījumā sūknis nekādi tieši neregulē iesmidzināšanas (aizdedzes) momentu un līdz ar to ir pilnīgi pouhj cik viņa ir virzuļu un vai viņi vispār tur ir varbūt tur ir iekšā nigers, kas pirž.....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked, Tu nākamo postu vairs nevari izlasīt?? Pietrūka pacietības burtot?

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Edgar, aizej pie urologa.....tu no biežas čurāšanas vairs neizšķir ko kurš rakstījis.

+1

slaaists Reģ.: 04.06.2004
0 0 Atbildēt

Oi, tak pastupēšu megaportālu!

Man 2.2 lagunai viena kvēlsvece pilnībā mirusi! Varētu būt, ka tās dēļ jau pie - 15 grādiem nevar reizēm pielaist! Uzsildu sveces pa divi lāgi, tad griežu sekundes 10 - 15, līdz jūtu ka aķis sāk ģībt. Gadās, ka pielec, un kad nelec arī gadās! Ja iepriekšējā dienā nav braukts, visticamākais nepielēks! Ja ir braukts, pie - 20 pielec. Un kas man ar to akumulatatoru ira? Vecs laikam paliek. Cik tad tā būtu normāli, ka viņš var pagiezt sekundes pirms pamirst?

ak Reģ.: 13.01.2003
1 0 Atbildēt

Tikko atkal nosprāga mūsējais volvo, mai*a. Pirms nedēļas bija nosprādzis, izrādījās, datora kļūda, noņēma kļūdu, atkal gāja. Nav uz ko kosīt-kvēlsveces tikko mainījām, novembrī, akb 1 gadu vecs. Pie reizes gribēju atbildēt slaistam, ka 1 gadu vecs aķis grieza pa 15 sek, tad pauzīte, atkal 15 sek, izturēja 5 minūtes, tad sāka ģībt Bet kas tam jo*****jam volvo s40 2.0d ira, besī ārā, šitik kaprīzs auto nekad iepriekš nav bijis, visi lūžņi ir gājuši kaut kā. Bet te -datora kļūda, un šis mēms Tā, sāpi ar pie reizes nedaudz izkliedzu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tev ir izvēles iespējas - Sviesta pasāts vai Pirmā micuks.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Pasāts ir Štirlica, nevis Sviesta Bet man vēl ir Opels, tas raustās, bet pielec uzreiz

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti