Audi īpašnieku Pieredze Ar 2.6l Un 2.8L

axel182 Reģ.: 05.12.2008

Labs vakars visiem! Stiliņā ieliku, atcerējos, ka šeit sen neesmu neko postējis...

Tātad, topiks, kur gribētu, lai izsakās visi Audi ar 2.6 vai 2.8L motoru īpašnieki vai ex. īpašnieki! :cool2:

Ko gribētu uzzināt no jums:

1) pirmais būtu, laikam standarta jautājums,- patēriņš- šose un pilsēta. Zinu, ka arī no mazmotoriem var dabūt ārā n-tos litrus uz simta, taču interesē, cik tad patērē, ja brauc normāli- ne sevi ierobežojot, ne sportojot. Ja kāds lieto gāzi, tad var uzrakstīt, cik gāze iziet, bet primāri interesētu bendža.

2) Eļļas, filtru maiņas izmaksas

3) Noteikti esat mainījuši siksnas un, līdz ar to, rullīšus; cik, kas ir izmaksājis? Interesē tīri detaļu izmaksas, nevis servisu izmaksas.

4) Ar ko potenciālam šāda auto ar šādu motoru pircējam būtu jārēķinas?

5) Kā jau jebkam, arī katram no šiem dzinējiem ir kāda vājā vieta, vai ne? (kas tāds, kas šiem plīst bieži).

6) Ko vēl varat pastāstīt par kādu no šiem dzinējiem- trūkumi un labumi, jūsuprāt?

Būšu pateicīgs par normālām atbildēm! :hi:

P.s Iztiksim bez spamošanas; ja ir kāda pieredze un, ja nav slinkums, ieraksti atbildes uz jautājumiem!

P.p.s Par ceņņikiem prasu tikai aptuveni; respektīvi, nav jāmeklē čeks par kādu no detaļām, bet apmēram, orientējoši! Kā arī negribu dzirdēt tikai apgalvojumus- dārgi vai lēti.. katram ir savādāka izpratne par to, kas ir dārgs un kas- lēts... Vajag kādu pamatojumu, kāpēc liekas, ka dārgs vai lēts.

P.p.p.s Moderi, ja, tavuprāt, neesmu īstajā sadaļā, tad, lūdzams, nedzēs, bet pārvieto pēc saviem ieskatiem tur, kur vajag! :hi:

Labots: piemirsu vēlvienu interesējošu jautājumu: 2.8 un 2.6 motori atšķiras tikai ar tilpumu vai ir vēl kas būtisks?

 
1 2
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

nopirka pa kapeikām,pārdod par miljonu

tāds sīkums.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Par 2.6 un 2.8

naskotutyis uz myusu streidu par vacôm bremzhu kalodkaam, as teu pilneigi pykreitu par tū ko saraksteyi par itīm namatorim 2.6 i 2.8. jaudas nava nikaidys i jo vacôks motoreits jo vairôk eļļis patēreij. skaņa nū itô motoreiša ar ņikaida, tai kai tyukš spaņs grabātu. ja motoreits bejs lobôs pī loba cilvāka, tad jau nav tik troki. to jau lobôk 5cilindru motoreiti ))))

a ya cilvāks uzļīk syudeigyu gôzes ikôrtu i darbynoi motoreiti cīši aukstā laikaa tad yis riskei saspridzynot īpļiudes koļektoru, esli tis nuu plostmosas. sprôgst ka prīks ))

ja raksteiba par kaut kū līcinoj, tod Tu varātu byut nu Praiļu pusis ???

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pa tēmu, ir braukts ar 2.8 (B4 un C4), subjektīvi liekas patēriņš neadekvāts jaudai. Protams salīdzinot ar 2.0 ir labāk.

Pilsētā vidēji 12-14

Diviem pazīstamiem ir 01.g. A6 ar V6 TDi, Q, abiem mehānika, vienam birst piekare, otram dzinējs, subjektīvi patīk labāk par 2.8.

P.S. Audi bez Q ir kā bezalkaholiskais alus, lietot var, bet ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: nopirka pa kapeikām,pārdod par miljonu

tāds sīkums.

principā esmu gatavs tev atdot precīzi par tik par cik nopirku.... ar visām samainītām lietām.... un sajūgu iedošu bonusā līdzi.... jams iet uz beigām, bet man slinkums mainīt....

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

ursis rakstīja: nopirka pa kapeikām,pārdod par miljonu

tāds sīkums.

principā esmu gatavs tev atdot precīzi par tik par cik nopirku.... ar visām samainītām lietām.... un sajūgu iedošu bonusā līdzi.... jams iet uz beigām, bet man slinkums mainīt....

par cik tad Tu nopirki?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

Pirmais rakstīja:

ursis rakstīja: nopirka pa kapeikām,pārdod par miljonu

tāds sīkums.

principā esmu gatavs tev atdot precīzi par tik par cik nopirku.... ar visām samainītām lietām.... un sajūgu iedošu bonusā līdzi.... jams iet uz beigām, bet man slinkums mainīt....

par cik tad Tu nopirki?

tu arī esi ursis?

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Bazhix rakstīja:

Pirmais rakstīja:

ursis rakstīja: nopirka pa kapeikām,pārdod par miljonu

tāds sīkums.

principā esmu gatavs tev atdot precīzi par tik par cik nopirku.... ar visām samainītām lietām.... un sajūgu iedošu bonusā līdzi.... jams iet uz beigām, bet man slinkums mainīt....

par cik tad Tu nopirki?

tu arī esi ursis?

Tev liekas, ka visi seko liidz Taviem dushas priekiem?

Varbuut man ir veelme to Tavu audi nopirkt..

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ja es būtu gribeejis V6 dzineeju tad sen to buutu ieguvis,un ne jau B4 bundzjaa.katram savs,tev B4 man C4.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

vinsh viņu pirka laikam pa 700,-ls(vai 1100,-eiro),gribēja tirgot pa 1600,-ls.

ja man viņš atdod pa 700-800,-ls tad man par iztērēto laiku(ap 20,-ls)

un auto tavs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Bazhix rakstīja:

Pirmais rakstīja:

ursis rakstīja: nopirka pa kapeikām,pārdod par miljonu

tāds sīkums.

principā esmu gatavs tev atdot precīzi par tik par cik nopirku.... ar visām samainītām lietām.... un sajūgu iedošu bonusā līdzi.... jams iet uz beigām, bet man slinkums mainīt....

par cik tad Tu nopirki?

tu arī esi ursis?

Tev liekas, ka visi seko liidz Taviem dushas priekiem?

Varbuut man ir veelme to Tavu audi nopirkt..

tu viņu vari dabūt par 1500... atskaiti piķi un pasaki kur to mizu atstāt

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ja ja AUDI kā vecs vīns,jo vecāks jo dārgāks

un turpini pinkšķēt,ka neviens nepērk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: vinsh viņu pirka laikam pa 700,-ls(vai 1100,-eiro),gribēja tirgot pa 1600,-ls.

ja man viņš atdod pa 700-800,-ls tad man par iztērēto laiku(ap 20,-ls)

un auto tavs.

es starp citu varu paskatīties par cik mēs viņu ņēmām.... jo visu naudu ņēmu no bankomāta.... paga bišķi

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Bazhix rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Bazhix rakstīja:

Pirmais rakstīja:

ursis rakstīja: nopirka pa kapeikām,pārdod par miljonu

tāds sīkums.

principā esmu gatavs tev atdot precīzi par tik par cik nopirku.... ar visām samainītām lietām.... un sajūgu iedošu bonusā līdzi.... jams iet uz beigām, bet man slinkums mainīt....

par cik tad Tu nopirki?

tu arī esi ursis?

Tev liekas, ka visi seko liidz Taviem dushas priekiem?

Varbuut man ir veelme to Tavu audi nopirkt..

tu viņu vari dabūt par 1500... atskaiti piķi un pasaki kur to mizu atstāt

Slikts komentaars

Bet nu skaidrs ar vinju un Tevi vinjas sakaraa

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Bazhix rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Bazhix rakstīja:

Pirmais rakstīja:

ursis rakstīja: nopirka pa kapeikām,pārdod par miljonu

tāds sīkums.

principā esmu gatavs tev atdot precīzi par tik par cik nopirku.... ar visām samainītām lietām.... un sajūgu iedošu bonusā līdzi.... jams iet uz beigām, bet man slinkums mainīt....

par cik tad Tu nopirki?

tu arī esi ursis?

Tev liekas, ka visi seko liidz Taviem dushas priekiem?

Varbuut man ir veelme to Tavu audi nopirkt..

tu viņu vari dabūt par 1500... atskaiti piķi un pasaki kur to mizu atstāt

Slikts komentaars

Bet nu skaidrs ar vinju un Tevi vinjas sakaraa

uz ko tu cereeji ?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

re kur laikam viņa sludeklis;

www.ss.lv/...

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Cereeju, ka Pirmais meklees iespeeju ietaupiit gada auto nodokli par vinju ( ), jo leetaak ir vienreiz gadaa samekleet traktoru, kas megani no kupenas izvelk, nevis shitaadu te audiii uztureet

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja: Cereeju, ka Pirmais meklees iespeeju ietaupiit gada auto nodokli par vinju ( ), jo leetaak ir vienreiz gadaa samekleet traktoru, kas megani no kupenas izvelk, nevis shitaadu te audiii uztureet

lai pa pļavu brauktu izdevumus nevajag.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Bazhix rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Bazhix rakstīja:

Pirmais rakstīja:

ursis rakstīja: nopirka pa kapeikām,pārdod par miljonu

tāds sīkums.

principā esmu gatavs tev atdot precīzi par tik par cik nopirku.... ar visām samainītām lietām.... un sajūgu iedošu bonusā līdzi.... jams iet uz beigām, bet man slinkums mainīt....

par cik tad Tu nopirki?

tu arī esi ursis?

Tev liekas, ka visi seko liidz Taviem dushas priekiem?

Varbuut man ir veelme to Tavu audi nopirkt..

tu viņu vari dabūt par 1500... atskaiti piķi un pasaki kur to mizu atstāt

Slikts komentaars

Bet nu skaidrs ar vinju un Tevi vinjas sakaraa

domā ir jau laiks mainīt to lūzni pret kilogramu šašlika, puslitru īru kandžas un kukulīti lāču maizes???

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

pietiks ar ķieģelīti,lāču maizes sagribējis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: re kur laikam viņa sludeklis;

www.ss.lv/...

negrauj pīznesu....

es toč domāju to paņemt, iziet tehnisko un iesmērēt viņam kā svējo

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Radinieks nopirka 1998.gada A6 2,8 Quattro par 1800 latiem. Vai nav aizdomīgi zema cena? Skatījos, ka tādas mašīnas parasti pārdod par 2500-3000 latiem. Vai radiniekam nedraud lieli remonta izdevumi?

Pusher Reģ.: 05.08.2003
0 0 Atbildēt

VWfans

Pareizi ir, nav ko kreņķēties pirms laika. Brauks - redzēs.

Es ar pirms laika tirgoju savu bembuku e39 sākuma nedaudz virs tirgus cenas, tad tirgus cenā un tad beidzot pārdevu ~30% lētāk par vidusmēra ss.lv cenu. Mēnešus četrus čakarējos, bet bembuks bija tīri foršs. Ar navarotiem un nesa@#ts .

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Radinieks nopirka 1998.gada A6 2,8 Quattro par 1800 latiem. Vai nav aizdomīgi zema cena? Skatījos, ka tādas mašīnas parasti pārdod par 2500-3000 latiem. Vai radiniekam nedraud lieli remonta izdevumi?

ss.lv cena nav tas pats kas tirgus cena, tā ka ir ok.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti