Dažiem pavasaris jau ir klāt...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
 
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Visādi ērgļi nabaga motobraucējus traumē.

P.S. Ar baiku pa aizsalušu dīķi ar ideāli slidināties, bet pa ielām nu nez.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Jā, jā Deksi. Var arī ziemā braukt ar auto ar vasaras riepām...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Jā, jā Deksi. Var arī ziemā braukt ar auto ar vasaras riepām...

Tas ka var - nav nekas tāds sevišķs, jautājums ir tikai vai vajag !!! Personīgi esmu braucis ar savām vasarenēm pa pieklājīgu sniegu tikai tādēļ ka ziemenes mētājās pa laukiem un sniegs "nobira" negaidīti - un nekas, bija daudz cilvēku kas pārvietojās krietni lēnāk par mani.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Jā, jā Deksi. Var arī ziemā braukt ar auto ar vasaras riepām...

Ziemā nevar braukt ar moci ??

Tieši tā - varēt jau var - da ļoti daudz ko var, bet vai vajag???

Es saprotu - pagāzēt pa mežiņu ar krosinieku, pabraukt pa trasīti, pavilkt slēpotāju utt, bet pārvietoties pa pilsētu kopējā satiksmē - priekš kam tas vajadzīgs???

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Jā, jā Deksi. Var arī ziemā braukt ar auto ar vasaras riepām...

.....tikai no pirmā marta! vai Tu jau uzmontēji savam gravicapam vasarenes?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ja tev nevajag, citam vajag.

Tikapt labi var pajautat, kam tas vajadzīgs-pārvietoties ar kaut kādu dīvainu alfu...

Deksi - divriteņu tr/līdeklis ziemā uz mūsu tīrajām ielām un daudzo civilu brauktprasmi ir 5x bīstamāks sev un apkārtējiem kā vasarā.

Manispēc vari braukt kaut uz motorizēt vienriteņa, ja vari izvairīties no sadursmēm...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniek,tev zvirbulji galvaa,viss ir oki. kur teikts ka moto brauceejs bija vainiigs ???

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

enduro preciizi pasaka:

enduro, 09.03.2010 13:47

Stulbie letiņi atkal viens otru apdirš. Ne jūs zināt kas tur notika ne ko citu.

P.S. no garazju kooperatiiva gandriiz katru briivdienu enduristi dodas aardiities. un ko tad nekunksti par motopeleem kas picas vadaa ????

taacs tuudalinsh reejeejs,neko nezinata gribis esi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pirmo redzēju jau pirms 2 nedēļām, šodien bija otrais.

iAutolv Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Lasītāja raksts www.iauto.lv/...

iAutolv Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: pirmo redzēju jau pirms 2 nedēļām, šodien bija otrais.

Šodien jau redzēju 4

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pagājušo nedēļu novizinājos pa UK ceļiem. Vienā no līkumiem pa manu joslu nāca pretī baiks labā ātrumā, apdzenot kaut ko tur.

Arī tur debloīdu pietiek, ka tik nebija kāds laimes Lāča meklētājs no Limbažiem.

iAutolv Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais smagi cietušais motociklists šosezon, policija atgādina par drošību

www.iauto.lv/... ,-policija-atgadina-par-drosibu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vakar viens pīīīī uz Kalnciema ielas brīdī, kad uzsāku joslas maiņu, lai aizietu garām sabtransa pieturā stāvošam autobusam, izdomāja iet garām mums abiem, pie tam, tas nebija uz 50 km/h, mans ātrums bija ap 55.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vakar uz Tēriņu ielas viens morālais kroplis uz motocikla. Viņam vajag tālos, piedevām tur ir iestūmis ķīnas xrenonu. Liels, balts pleķis,pie tam tas bija 8 vakarā, kad nespīd saule uz ceļa.

Goda vārds, es tādiem metīšu ar uzgriežņiem.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti