Uzbraukšana uz VEF tilta

juriz Reģ.: 09.06.2001

... no centra puses.

Pirms gadiem diviem tur uztaisīja rekonstrukciju, palaide tramvaja sliedes pa apakšu, arī ceļi uz bijušo Nelss pamainījās.

Bija arī zīme, kas noskaa braukšanu joslās aiz krustojuma ar Barona ielu - pirma nogriežas pa labi, otrā iet taisni augšā uz tilta.

Kā jau minēju, bija rekonstrukcija, joslu zīme tika noņemta.

Palikušas tikai zīmes, ka aiz krustojuma var braukt taisni, un nogriezties pa labi, bez sadalījuma pa joslām. Protams, virs tramvaja sliedēm ir ķiģelis ir tā darbības laikiem.

Tad kā sanāk. Ja es, vai tur bieži esošai sab. transports brauc pa pirmo joslu pirms krustojuma, un tā arī turpina braukt augšā uz tilta, tad tā arī var turpināt pa taisno augšā uz tilta, nepārkārtojoties, jo nekas to neliek darīt. Nav arī ceļa horizontālo apzīmējumu, kas to liktu.

Otrā josla iet augšā uz tramvaja sliedēm. Līdz ar to ķieģeļa darbības laikos pa otro joslu braucošajiem ir jāpārkārtojas.

Diemžēl visi turpina braukt pa vecam.

Varbūt es kļūdos? Varbūt neesmu kādu zīmi pamanījis, kas liktu pirmajai joslai pārkāroties pēc krustojuma. Bet nu šorīt vēl skatījos - nekā.

 
1 2 3 4 5 6 ..8
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja: ... no centra puses.

Pirms gadiem diviem tur uztaisīja rekonstrukciju, palaide tramvaja sliedes pa apakšu, arī ceļi uz bijušo Nelss pamainījās.

Bija arī zīme, kas noskaa braukšanu joslās aiz krustojuma ar Barona ielu - pirma nogriežas pa labi, otrā iet taisni augšā uz tilta.

Kā jau minēju, bija rekonstrukcija, joslu zīme tika noņemta.

Palikušas tikai zīmes, ka aiz krustojuma var braukt taisni, un nogriezties pa labi, bez sadalījuma pa joslām. Protams, virs tramvaja sliedēm ir ķiģelis ir tā darbības laikiem.

Tad kā sanāk. Ja es, vai tur bieži esošai sab. transports brauc pa pirmo joslu pirms krustojuma, un tā arī turpina braukt augšā uz tilta, tad tā arī var turpināt pa taisno augšā uz tilta, nepārkārtojoties, jo nekas to neliek darīt. Nav arī ceļa horizontālo apzīmējumu, kas to liktu.

Otrā josla iet augšā uz tramvaja sliedēm. Līdz ar to ķieģeļa darbības laikos pa otro joslu braucošajiem ir jāpārkārtojas.

Diemžēl visi turpina braukt pa vecam.

Varbūt es kļūdos? Varbūt neesmu kādu zīmi pamanījis, kas liktu pirmajai joslai pārkāroties pēc krustojuma. Bet nu šorīt vēl skatījos - nekā.

Nekļūdies…

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

Ņepoņal... kam uz kurieni ir jāpārkārtojās? 1. josla arī Āfrikā ir 1. josla...

Kaut kā nav skaidrs par ko autors ir šasutis?

[Ja es, vai tur bieži esošai sab. transports brauc pa pirmo joslu pirms krustojuma, un tā arī turpina braukt augšā uz tilta, tad tā arī var turpināt pa taisno augšā uz tilta, nepārkārtojoties, jo nekas to neliek darīt.]

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Jā, tu nekļūdies un formāli tiešām pa labo braucošajiem ir priekšroka. Reālajā dzīvē gan pa labo joslu braucošajiem ir jāgaida, ka kāds pa otro joslu braucošs palaidīs.

Tiesa - šajā vietā parasti arī palaiž un nekādas lielas problēmas ar šo nav.

Interesanta ir arī šī pati vieta virzienā un centru.

Braucot lejā uz centru pa sliedēm var viegli vizuāli novērtēt, ka, ja nemaina kustības virzienu, sliežu josla «turpinās» Brīvības ielas VIDĒJĀ joslā. Respektīvi - labā josla paliek labajā joslā (kaut arī sanāk nedaudz manevrs pa labi), sliežu josla pāriet vidējā joslā, bet trešā Brīvības ielas josla «uzrodas» nosacīti uz pretējā tramvaja sliežu joslas rēķina (divas no centra nākošās joslas atrodas blakus sliedēm un saiet vienā joslā uz tilta autora jau aprakstītajā vietā).

Reāli ikdienā gan sanāk, ka no tilta pa labo joslu braucošie automātiski ieņem vidējo joslu, un pa sliedēm braucošiem ir jāpiepūlas tikt šajā vidējā joslā, ja negrib griezt un Pērnavas ielu.

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

robotbarbers rakstīja: Ņepoņal... kam uz kurieni ir jāpārkārtojās? 1. josla arī Āfrikā ir 1. josla...

Kaut kā nav skaidrs par ko autors ir šasutis?

[Ja es, vai tur bieži esošai sab. transports brauc pa pirmo joslu pirms krustojuma, un tā arī turpina braukt augšā uz tilta, tad tā arī var turpināt pa taisno augšā uz tilta, nepārkārtojoties, jo nekas to neliek darīt.]

sašutis jau esmu pa to, ka 99% ir neapmirināti, un nelaiž. Arī viss sab. transports rāda pagreizienus uz kārtojas uz otru joslu, paši mocās, lai gan viņiem tas nebūtu jādara.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ļautiņi – tak jums jāiet autoskolā!

Kāda priekšroka??? Viņiem ir jāpārkārtojas tātad jārāda pagriezien un jāgaida kad viņus kāds ielaidīs ja ne tad lai brauc taisni

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Ļautiņi – tak jums jāiet autoskolā!

Kāda priekšroka??? Viņiem ir jāpārkārtojas tātad jārāda pagriezien un jāgaida kad viņus kāds ielaidīs ja ne tad lai brauc taisni

Nu vot sākas... tūlīt birs tādas pērles, ka tik turies.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Un ceļa zīme, kura norāda,ka tuvojas brauktuves sašaurinājums kreisajā pusē, neko nenozīmē?

Kam tad priekšroka?

Tiesību pircēji...

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Un ceļa zīme, kura norāda,ka tuvojas brauktuves sašaurinājums kreisajā pusē, neko nenozīmē?

Kam tad priekšroka?

Tiesību pircēji...

Atvainojos - LABAJĀ PUSĒ

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kaut kādā ziņā līdzīga neskaidra situācija ir uz Vienības gatves pie trolejbusa galapunkta

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kaut kādā ziņā līdzīga neskaidra situācija ir uz Vienības gatves pie trolejbusa galapunkta

Imho, tur nu gan nav neskaidrību - 2. josla iet taisni un 1. izbeidzas(tur ir zīme 715.).

Slikti ir tad, ja kāds uzreiz aiz šī sašaurinājuma izdomā veikt nelegālu krieso pagriezienu...

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Velomens rakstīja: Un ceļa zīme, kura norāda,ka tuvojas brauktuves sašaurinājums kreisajā pusē, neko nenozīmē?

Kam tad priekšroka?

Tiesību pircēji...

Atvainojos - LABAJĀ PUSĒ

Zīme ceļa sašaurinājums nenozīmē, ka kādam jāpārkārtojas, tā nav zīme par joslu sakļaušanos, tā nozīmē tikai to, ka ceļš būs šaurāks

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Kāpēc Jūs domājat, ka sliedes ir kādas no Brīvības ielas joslām turpinājums?

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja:

Velomens rakstīja:

Velomens rakstīja: Un ceļa zīme, kura norāda,ka tuvojas brauktuves sašaurinājums kreisajā pusē, neko nenozīmē?

Kam tad priekšroka?

Tiesību pircēji...

Atvainojos - LABAJĀ PUSĒ

Zīme ceļa sašaurinājums nenozīmē, ka kādam jāpārkārtojas, tā nav zīme par joslu sakļaušanos, tā nozīmē tikai to, ka ceļš būs šaurāks

Un kam tad ir jādod ceļš, ja priekšā ceļa sašaurinājums?

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

pričom ceļa sašaurinājums, ja es turpinu ceļu pēc iespējas tuvāk ceļa labajai malai, t.i. par pirmo joslu. Man nekur nav rīkojuma zīme, arī atbilstoša ceļa horizontālā apzīmējuma, kas liktu pārkārtoties. Tā kā tur nav ceļa horizontālo apzīmējumu, tad pēc notiekumiem autovadītāji paši nosaka joslas. Un kur tad pirmajai joslai palikt?

Katrā gadījumā CSN nekas nav minēts par rīcību ceļa sašaurinājuma gadījumā. Jā, vienā vietā tik minēts, ka tā ceļa sašaurinājuma zīme var tikt lietota kopā ar ceļa horizontālo apzīmējumu, kas brīdina par joslu sakļaušanos.

Vēl kas, arvien pārlasot pēdējo CSN versiju, sajūta, ka tur daudz kas pazudis, tieši šādas lietas. Man pat šķiet, ka es liku tiesības pirms daudziem gadiem, tur kaut kas bija minēts par rīcību pie ceļa sašaurinājuma, arī bija par to, ka krustojumā nedrīkst mainīt joslu, kas ar ir pazudis.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Velomens rakstīja: Un ceļa zīme, kura norāda,ka tuvojas brauktuves sašaurinājums kreisajā pusē, neko nenozīmē?

Kam tad priekšroka?

Tiesību pircēji...

Atvainojos - LABAJĀ PUSĒ

Nu un ka sašaurinājās?

Par cik daudz sašaurinājās???

Vai tad tā zīme nozīmē, ka labā josla izzūd pavisam?

Pa labo vienalga ir priekšroka - brauc taisni un miers, vajag tik pamatīgu auto, ko nav žēl apskādēt (kādu vecu Range Rover u.tml) un kārtīgu tauri, un būs jums maksas CSN mācību stunda!

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

padevu ziņu BEZ TABU

Moš būs sižets ar CSDD un tml. komentāriem

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja: padevu ziņu BEZ TABU

Moš būs sižets ar CSDD un tml. komentāriem

Zebrai būtu atbilstošāk.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Brīvības ielas gadījumā, domāju, ka taisnība būs tam, kurš vairāk pa labi, jo nekādas z[imes par joslas beigām tur nav.

www.1188.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja:

robotbarbers rakstīja: Ņepoņal... kam uz kurieni ir jāpārkārtojās? 1. josla arī Āfrikā ir 1. josla...

Kaut kā nav skaidrs par ko autors ir šasutis?

[Ja es, vai tur bieži esošai sab. transports brauc pa pirmo joslu pirms krustojuma, un tā arī turpina braukt augšā uz tilta, tad tā arī var turpināt pa taisno augšā uz tilta, nepārkārtojoties, jo nekas to neliek darīt.]

sašutis jau esmu pa to, ka 99% ir neapmirināti, un nelaiž. Arī viss sab. transports rāda pagreizienus uz kārtojas uz otru joslu, paši mocās, lai gan viņiem tas nebūtu jādara.

kur problēma? brauc sānā un pēc tampadalies ar rezultātu

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

Vajadzēs notestēt šito pasācienu...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

robotbarbers rakstīja: Vajadzēs notestēt šito pasācienu...

Ar velosipēdu

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Velomens rakstīja:

Velomens rakstīja: Un ceļa zīme, kura norāda,ka tuvojas brauktuves sašaurinājums kreisajā pusē, neko nenozīmē?

Kam tad priekšroka?

Tiesību pircēji...

Atvainojos - LABAJĀ PUSĒ

Nu un ka sašaurinājās?

Par cik daudz sašaurinājās???

Vai tad tā zīme nozīmē, ka labā josla izzūd pavisam?

Pa labo vienalga ir priekšroka - brauc taisni un miers, vajag tik pamatīgu auto, ko nav žēl apskādēt (kādu vecu Range Rover u.tml) un kārtīgu tauri, un būs jums maksas CSN mācību stunda!

Ja nemaldos, tad ārpus pilsētām šo zīmi uzstādīja, ja sašaurinās par vismaz par metru. Pilsētās, ja sašaurinās par joslu.

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Speciāli izraku no skapja trafaretu grāmatiņu. Iepriekšējais izdevums, bet pilnībā atbilst:

1. Par ko brīdina attēlā redzamā (108. zīme, tieši tāda, kā pieminētajā vietā) ceļa zīme, kas uzstādīta apdzīvotā vietā ceļa posmā ar divām braukšanas joslām katrā braukšanas virzienā:

1) Tuvojas brauktuves sašaurinājums par vienu joslu un vadītājam laikus jāpārkārtojas uz otro joslu;

2) Vadītājam jāsamazina braukšanas ātrums, jo ceļš sašaurinājuma vietā var būt nelīdzens;

3) Vadītājam jāsamazina braukšanas ātrums, jo samazināsies intervāls starp transportlīdzekļiem.

Pareiza ir pirmā atbilde.

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

pirms pāris mēnešiem man viens pensis uzspiedās uz auto kreisā sāna šajā vietā - bija aptuveni tā, ka sastrēgumā visi brauca pēc rāvējslēdzēja principa, man ar likās, ka pensis mani laiž, bet šis vienkārši bija aizsapņojies un kads spieda gāzi grīdā, tad ielika man nedaudz pa kreiso aizmugurējo stūri. CP viedoklis bija - vainīgs esmu es, jo nepaspēju pabeigt manervu. Tiesa - atbrauca arī penša dēli - ceļu policisti ar X5 ar visām no tā izrietošajām sekām, varbūt tas iespaidoja viedokli, tomēr arī es, saprotot ap ko lieta grozīsies, biju paspējis pakonsultēties ar sev pazīstamiem CP pārstāvjiem, kuri arī izteica viedokli, ka vainīgs esmu es. tā lūk.

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

bet kurš CSN punkts to nosaka?!

tai 108. zīmei vajadzētu sekot tādai, kas nosaka ka joslas sakļaujas vai ka viena no divām nogriežas, bet tādas nav.

Man aizdomas, ka tās zīmes ir saglabājušās no tās pirmsrekonstrukcijas laikiem, jo toreiz bija zīme, kas noteica, ka pirmā nogriežas pa labi.

1 2 3 4 5 6 ..8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti