Alkohols

lidvaavere Reģ.: 23.11.2009

Sakarā ar to, ka strauji tuvojas svētki, kuru laikā jau tā mūsu pagrimusī nācija alkoholu patērēs rūpnieciskos apmēros, vēlētos ierosināt diskusiju par alkoholu. Piemēram, es, īsts latvietis būdams, esmu nolēmis braukt pie mātes dabas krūts un jāņus svinēt trīs dienas. Zem vārda "svinēt" slēpjas intensīva alkohola lietošana trīs dienu garumā Problēma tāda, ka pastāv liela varbūtība, ka, pēc svinībām braucot atpakaļ uz Rīgu, pastāv visai liela varbūtība, ka izdodas satikt vīrus zaļās vestītēs, kas var laipni palūgt iepūst trubiņā, ar visām no tām izrietošajām sekām. Kā tur īsti ar tām promilēm ir? Pēc cik ilga laika 90kg smags latvietis, izdzēris 15 aliņus, drīkst braukt, nebīstoties nokļūt uz cietuma nārām?

 
1 2 3 4 5 6
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

iegriez pudeli

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Pieņēmu, ka tiek izdzerti 5 ali -vidēji stiprie. Kas notiek pēc 12 H ?

Ievadīju datus te:

www.iauto.lv/... - var braukt.

Ievadīju datus te - nevar braukt, jāgaida:

www.1188.lv/...

Bet jebkurā gadījumā - jāizvēlas - vai nu dzer vai brauc.

Savādāk - brauc, dzer pievienojies un nebrīnies, pat ja skatījies 2 reiz.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Nu matemātika ir daudz vienkāršāka.

Tu saki 3 dienas?!

1. vakars 6-7 aliņi

2. diena 8-9 aliņi

2. dienas vakarā ej gulēt un nākamajā rītā nedzer!

Elementāri mendelson.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: iegriez pudeli

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Jā.

Šajā pašā sakarā jautājums.

Ja es dūšīgi dzeru visas 5 dienas un pirmdien domāju ierasties darbā.

Vai es varu mašīnu stumt pa koplietošanas ceļiem?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja: Jā.

Šajā pašā sakarā jautājums.

Ja es dūšīgi dzeru visas 5 dienas un pirmdien domāju ierasties darbā.

Vai es varu mašīnu stumt pa koplietošanas ceļiem?

protams, ka vari...

tik pēc tam nesmilksti...

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Vislabāk ir dzert, cik gribi un cik dienas gribi. Un atrast šoferi

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

15 aliņus trīs dienās... tas jau nekas nav, ja nu divlitrīgos SĀTANUS, tā jau cita lieta.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Pieņēmu, ka tiek izdzerti 5 ali -vidēji stiprie. Kas notiek pēc 12 H ?

Ievadīju datus te:

www.iauto.lv/... - var braukt.

Ievadīju datus te - nevar braukt, jāgaida:

www.1188.lv/...

Bet jebkurā gadījumā - jāizvēlas - vai nu dzer vai brauc.

Savādāk - brauc, dzer pievienojies un nebrīnies, pat ja skatījies 2 reiz.

No 1188 izņēmi ķeksīti pie "Stāzs mazāk kā 2 gadi"?

Vēl tāda nianse, ka 1188 ir "Laiks kopš pirmā dzēriena lietošanas", bet iauto - "Laiks pēc lietošanas".

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja: Jā.

Šajā pašā sakarā jautājums.

Ja es dūšīgi dzeru visas 5 dienas un pirmdien domāju ierasties darbā.

Vai es varu mašīnu stumt pa koplietošanas ceļiem?

Tikai tad ja Tu stum operatīvo transportlīdzekli!

lidvaavere Reģ.: 23.11.2009
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: 15 aliņus trīs dienās... tas jau nekas nav, ja nu divlitrīgos SĀTANUS, tā jau cita lieta.

Tas ir domāts vienā dienā

Otrajā, cik noprotu, labāk apstāties pēc desmit, naktī gulēt, braukt trešās dienas vakarā.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: 15 aliņus trīs dienās... tas jau nekas nav, ja nu divlitrīgos SĀTANUS, tā jau cita lieta.

Ievadam te www.1188.lv/... 90kg, 7500ml (15 0,5 pudeles) alus un iegūstam, ka kopš pirmā dzēriena lietošanas ir jāpaiet 43 stundām, t.i. ja pēc otrā vakara neko nelietosi, tad 3. dienas vakarā jau diezgan droši var rullēt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

arī promile.lv rāda, ka 5 ali pa 12 stundām iziet. Bet tas ir stipri individuāli, ja nav organismā pietiekoši fermenta ar ko šķelt alkoholu(kā piem. skandināviem, aziātiem), tad arī ar vienu alu var piedzerties.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Parasti man organisms to drazu parstrādā superātrā tempā un tas ir pārbaudīts ar (daudzmaz profesionālu) alkometru.

Tomēr šo sestdien vakarā (līdz 24:00) izdzēru nedaudz virs litra pusstipro alkoholu "Hektors" un pirms viņa aptuveni puspudeli šampanieša. Rezultātā no manis nejauki nesa līdz svētdienas 22:30.

Katrs gadījums pārāk individuāls, lai visiem dotu vienu padomu.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

lidvaavere rakstīja:

druknais1 rakstīja: 15 aliņus trīs dienās... tas jau nekas nav, ja nu divlitrīgos SĀTANUS, tā jau cita lieta.

Tas ir domāts vienā dienā

Otrajā, cik noprotu, labāk apstāties pēc desmit, naktī gulēt, braukt trešās dienas vakarā.

Nu, ja tu domā par 15+10 tad laiks pagarinās uz 75 stundām kopš pirmā.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Parasti man organisms to drazu parstrādā superātrā tempā un tas ir pārbaudīts ar (daudzmaz profesionālu) alkometru.

Tomēr šo sestdien vakarā (līdz 24:00) izdzēru nedaudz virs litra pusstipro alkoholu "Hektors" un pirms viņa aptuveni puspudeli šampanieša. Rezultātā no manis nejauki nesa līdz svētdienas 22:30.

Katrs gadījums pārāk individuāls, lai visiem dotu vienu padomu.

Hektroram ir 35 grādi. Tas ir stiprais alko,

Un litrs hektrora ir analogs kādiem 850 gramiem degvīna.

Nu Tev ir iekšās ja vari tempt

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Bucefals rakstīja:

Hektroram ir 35 grādi. Tas ir stiprais alko,

Un litrs hektrora ir analogs kādiem 850 gramiem degvīna.

Nu Tev ir iekšās ja vari tempt

Man sķiet, ka Hektoram ir kadi 30 grādi.

Un izdzertā apjoms skaidrojams ar svaru - krīzei par spīti esmu stipri apaļš palicis, 117 kg.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Alkohola saturs Hektoram 32%

Litrs Hekt. atbilst 800 gramiem vodkas.

Un tās tālu nav maksimālās iespējas, ja dzer tīru šnabi un normāli uzkož.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Alkohola saturs Hektoram 32%

Litrs Hekt. atbilst 800 gramiem vodkas.

Un tās tālu nav maksimālās iespējas, ja dzer tīru šnabi un normāli uzkož.

Alkohola saturs 32% Hektors Dzēriena līdzsvaroto buķeti veido brendija, ābolu un kafijas pupiņu garša, kam sevišķu smalkumu piedod konjaka un vaniļas aromāti.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Vispar vienu laiku, kad pavairāk lietoju alkoholu, tad pa rokai bija alkometrs. Un tad vismaz nebija lieks satraukums pie stūres.

Tagad alkoholu lietoju ievērojami mazāk un paļaujos uz pašnovērtējumu, bet šaubu gadījuma uz tepat iAuto sameklējamo alko aprēķinu. Jo viņš priekš manām iekšām ir ar rezervi.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Tik ar tiem lētajiem alkometriem ir tā- jo vairāk lieto, jo pēc laika mazāk ppm uzrāda, līdz beigās vispār konstantu 0.00

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Palasi instrukciju, arī lētie alkometri ir reizi gadā jākalibrē. Un par sliktu nenāktu tos arī izvēdināt(izpūst skaidrā ), pēc tusiņiem, kur daudzi ierauj šmigu un uzreiz pūš tīru spirtu, kas vēl mutē.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Tik ar tiem lētajiem alkometriem ir tā- jo vairāk lieto, jo pēc laika mazāk ppm uzrāda, līdz beigās vispār konstantu 0.00

Kāds ir lēts un kāds ir dārgs? Man bija tāds par ~160 latiem un rādīja daudzmaz normali. Tikai reizi 3 mēnešos bija jākalibrē. Apnika man kalibrēt - katru reizi kādi 20 vai 25 Ls. Ja nokavē, tad sensora maiņa vēl 20 Ls. Un nu jau iznāca tik reti izmantot, ka beigās iemetu ladē un nekalibrēju vairs.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Tik ar tiem lētajiem alkometriem ir tā- jo vairāk lieto, jo pēc laika mazāk ppm uzrāda, līdz beigās vispār konstantu 0.00

Kāds ir lēts un kāds ir dārgs? Man bija tāds par ~160 latiem un rādīja daudzmaz normali. Tikai reizi 3 mēnešos bija jākalibrē. Apnika man kalibrēt - katru reizi kādi 20 vai 25 Ls. Ja nokavē, tad sensora maiņa vēl 20 Ls. Un nu jau iznāca tik reti izmantot, ka beigās iemetu ladē un nekalibrēju vairs.

Man bija spēļmantiņa par Ls 20-30 (neatceros vairs), man liekas, ka tam pat neko kalibrēt nav paredzēts - palieto un izmet.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Alkohola saturs Hektoram 32%

Litrs Hekt. atbilst 800 gramiem vodkas.

Un tās tālu nav maksimālās iespējas, ja dzer tīru šnabi un normāli uzkož.

cik Tev sTāžs, ja 800grami vodkas nav max .spējas

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti