Parkings ar laika limitu

kanna Reģ.: 29.12.2005

Ik pa laikam man kāds paziņo, ka stāvvietās ar noteiktu laika limitu uz auto priekšējā paneļa esot jānovieto lapiņa, kurā parādīts laiks, cikos auto noparkots, lai kontrolētājs var sekot līdzi vai gadienā es neesmu aizstāvējies un nav laiks mani sodīt.

Kā tur īsti ir? Ir man tāda lapiņa vajadzīga jeb nē? Un vai tā lapiņa varbūt rūtaina jeb tai ir noteikti standarti?

Tikko izlasīju CSN un vismaz sadaļā Stāvēšana un apstāšanās es nepamanīju nekādu prasību par tām lapiņām.

Man nekad iepriekš nav bijusi nekāda ķibele ar stāvēšanu limitēta laika parkingos un nekad arī neesmu mēģinājis informēt kontrolierus cik sen es to auto esmu tur novietojis, tomēr mani pārņem cilvēciska zinātkāre kā tur īsti ir!

Un ja tā prasība par to lapiņu ir patiesība, esiet tik laipni un saiti uz resursu (likumu, noteikumiem utt) norādiet

 
1 2
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Nopērc/uztaisi šo:

www.diytrade.com/...

Pulksteņmehānisms apakšā pats dzen uz priekšu \"apstāšanās laiku\" - nekad nepārtērēsi!

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Kārtējo reizi pierādās, ka daudz vadītāju kuri nezin ceļu satiksmes noteikumu un pat nezin kur tos meklēt

CSN 307.17. 833.papildzīme \"Stāvēšanas ilgums\". Šo papildzīmi lieto kopā ar 532.zīmi. Vadītājam, kurš novietojis automobili ar šīm zīmēm apzīmētajā stāvvietā, automobiļa salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija par laiku, kad transportlīdzeklis novietots stāvvietā; www.likumi.lv/...

scope Reģ.: 16.09.2005
1 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Nopērc/uztaisi šo:

www.diytrade.com/...

Pulksteņmehānisms apakšā pats dzen uz priekšu "apstāšanās laiku" - nekad nepārtērēsi!

Ebay'ā, 4 EUR

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

paldies

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Nopērc/uztaisi šo:

www.diytrade.com/...

Pulksteņmehānisms apakšā pats dzen uz priekšu "apstāšanās laiku" - nekad nepārtērēsi!

Nezinu kā tos parkinga pulksteņus kontrolē,bet uzraksts vāciski vēsta,ka,atstājot auto stāvvietā,pulksteņa aizmugurā esošais slēdzītis jāpārslēdz pozīcijā "stop".

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Nopērc/uztaisi šo:

www.diytrade.com/...

Pulksteņmehānisms apakšā pats dzen uz priekšu "apstāšanās laiku" - nekad nepārtērēsi!

Nezinu kā tos parkinga pulksteņus kontrolē,bet uzraksts vāciski vēsta,ka,atstājot auto stāvvietā,pulksteņa aizmugurā esošais slēdzītis jāpārslēdz pozīcijā "stop".

aga aga. tuliit

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Nopērc/uztaisi šo:

www.diytrade.com/...

Pulksteņmehānisms apakšā pats dzen uz priekšu "apstāšanās laiku" - nekad nepārtērēsi!

Nezinu kā tos parkinga pulksteņus kontrolē,bet uzraksts vāciski vēsta,ka,atstājot auto stāvvietā,pulksteņa aizmugurā esošais slēdzītis jāpārslēdz pozīcijā "stop".

bez tā teksta viņus diezin vai varētu cilvilizētajā pasaulē tirgot legāli

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Es tikai gribēju pateikt,ka stāvvietu kontrole nav tik stulba lai nezinātu par tik ļoti "viltīgu" pulksteni.Iedomājies-kontrolieris regulāri apstaigā stāvvietu un daži auto visu dienu ir "tikko novietoti"

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Es tikai gribēju pateikt,ka stāvvietu kontrole nav tik stulba lai nezinātu par tik ļoti "viltīgu" pulksteni.Iedomājies-kontrolieris regulāri apstaigā stāvvietu un daži auto visu dienu ir "tikko novietoti"

Teorētiski tev nekas neliedz šādā stāvvietā pabraukt 5 cm uz priekšu un turpināt "atkārtoti stāvēt".

Tiesa neatbalstu šādus izgājienus, jo reizēm tiešām vajag uz īsu brīdi ieskriet kādā vietā kur ir šādas stāvvietas, bet nu diemžēl izrādas ka tās ir "aizsistas" ar šādiem "gudrīšīem". Bet nu katrs pa dzīvi grozās kā nu mācēdāms ....

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Es tikai gribēju pateikt,ka stāvvietu kontrole nav tik stulba lai nezinātu par tik ļoti "viltīgu" pulksteni.Iedomājies-kontrolieris regulāri apstaigā stāvvietu un daži auto visu dienu ir "tikko novietoti"

Un? Ko vinjsh var izdariit? Likumiigi neko.

Neatbalstu taadu riiciibu ilgtreminjaa, bet ja munjiki izmanto iespeeju rakstiit soda kviiti par paarsniegtaam 5 minuuteem, tad izmantot taadu aparaatu lai buutu iespeeja aizkaveeties kaadu minuuti ilgaak ja sanaak taada situaacija ir pilniigi normaali un saprotami.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Slinkums bija meklēt CSN redakciju, bet, domāju, parkingpulstenis vai zīmīte ar laiku, ir tikai viens no priekšnoteikumiem, lai nenopelnītu sodu. Otrs, ir tiešām ievērot noteikto stāvēšanas laiku. Parkingpulkstenis ir tikai tapēc, lai vieglāk būtu kontrolēt. Ja jāņtārpiņs izdomās iet grūto ceļu un kontrolēt kaut klāt stāvot ar pulksteni, domāju viņam būtu visas tiesības uzlikt sodu, neskatoties ko rāda visi pulksteņi un zīmītes.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Nu it kaa jaa, bet es gribeetu redzeet kaadaa veidaa to vareetu formuleet juridiski.

Ir jaabuut bildei, kur uz panelja nav ziimiites vai pulkstenja. Te vari bildeet kaut visu dienu, bet pulkstenis raadiss pareizi. Kaa to formuleet? Jebkuraa tiesaa bilde buus pieraadiijums ka ir pulkstenis un ir nesen novietots auto. jaaicina kaut kaadi liecinieki utt, vispaar hvz kaa to juridiski korekti pieraadiit. Lai sodu nevareetu elementaari apstriideet.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Nu it kaa jaa, bet es gribeetu redzeet kaadaa veidaa to vareetu formuleet juridiski.

Ir jaabuut bildei, kur uz panelja nav ziimiites vai pulkstenja. Te vari bildeet kaut visu dienu, bet pulkstenis raadiss pareizi. Kaa to formuleet? Jebkuraa tiesaa bilde buus pieraadiijums ka ir pulkstenis un ir nesen novietots auto. jaaicina kaut kaadi liecinieki utt, vispaar hvz kaa to juridiski korekti pieraadiit. Lai sodu nevareetu elementaari apstriideet.

NU tehniski var meģināt uzfilmēt video kurā parādās tas ka tavs pulkstenis nerāda novietošanas laiku, bet gan skaita uz priekšu. UN tad jāmeklē vai formāli par šādu lietu neapstrīdami var piemērot sodu. Subjektīvi šķiet ka tas nemaz nav tik viegli, kaut gan zinot to ka tipa pie mus CPistam vienmēr taisnība - HZ kas no tā sanāk.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Nu it kaa jaa, bet es gribeetu redzeet kaadaa veidaa to vareetu formuleet juridiski.

Ir jaabuut bildei, kur uz panelja nav ziimiites vai pulkstenja. Te vari bildeet kaut visu dienu, bet pulkstenis raadiss pareizi. Kaa to formuleet? Jebkuraa tiesaa bilde buus pieraadiijums ka ir pulkstenis un ir nesen novietots auto. jaaicina kaut kaadi liecinieki utt, vispaar hvz kaa to juridiski korekti pieraadiit. Lai sodu nevareetu elementaari apstriideet.

Nu ja es būtu plāksterlīmētājs, redzot šādu viltnieku, visticamāk, pirms bildēšanas fotoaparātā piekoriģētu uzstādīto laiku

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Un tad es tiesaa paluugtu iesniegt attieciigo atminjas karti. Kuraa starp visaam bildeem peekshnji viena buutu ar citu laiku...

Vot buutu intresanti... policija, pieradiijumu viltotaaja.

gguniss Reģ.: 20.11.2008
0 0 Atbildēt

pirms kāda laika administratīvo tiesu spriedumos bija manāma lieta, kur iespējamais vainīgais apgalvoja, ka esot ar pirkstu paneļa putekļos ierakstījis auto atstāšanas laiku diemžēl neatceros, kāds tur bija spriedums...

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Es domaaju nebutu nekadu problemu sodiit. Ja policisti 2 un liecina, ka autinsh noteikto laiku nav izkustejies, tad vispaar bez variantiem. Tacu taapat kaa par aatruma parsniegsanu kerot ar feenu. Nekadas izdrukas nav, nekas nevienam nav jaaraada. Policista, kaa amatpersonas vaards pret tavu. Un maksaa kaa mazais.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pareizāk ir samaksāt. varot ar rumāņu un amerikāņu naudiņām ar. tikai ne visos aparātos ir konvertācijas tabulas ielādētas

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Nopērc/uztaisi šo:

www.diytrade.com/...

Pulksteņmehānisms apakšā pats dzen uz priekšu "apstāšanās laiku" - nekad nepārtērēsi!

Ebay'ā, 4 EUR

Vai Tu vai kād svarat man pamest linku? jau ilgi šitādu meklēju, jo pie darba ir kakraz šāda zīme un muņiki mēdz sirot. Tiesa esmu redzejis dažam šadu uzparikti - viss ok, muņiki nečakarējas. Viņiem ir vieglāk citu slaucienu savākt nekā 15 min mīņāties un gaidīt...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

scope rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Nopērc/uztaisi šo:

www.diytrade.com/...

Pulksteņmehānisms apakšā pats dzen uz priekšu \"apstāšanās laiku\" - nekad nepārtērēsi!

Ebay\'ā, 4 EUR

Vai Tu vai kād svarat man pamest linku? jau ilgi šitādu meklēju, jo pie darba ir kakraz šāda zīme un muņiki mēdz sirot. Tiesa esmu redzejis dažam šadu uzparikti - viss ok, muņiki nečakarējas. Viņiem ir vieglāk citu slaucienu savākt nekā 15 min mīņāties un gaidīt...

cgi.ebay.de/... ja links neiet, meklē vācu ebay\'ā \"Elektronische Parkscheibe\".

Jāsūta gan visdrīzāk caur lbss.de/... , jo pa tiešo pasta izmaksas lielākas, nekā preces cena...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

anonimikis rakstīja: pareizāk ir samaksāt. varot ar rumāņu un amerikāņu naudiņām ar. tikai ne visos aparātos ir konvertācijas tabulas ielādētas

Šis nav kaut kā nekad ienācis prātā.. Nafig to darīt?

Pēc LB kursa 1HUF = 0,00256LVL, pēc monētu izmēra 1HUF = 1LVL

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

anonimikis rakstīja: pareizāk ir samaksāt. varot ar rumāņu un amerikāņu naudiņām ar. tikai ne visos aparātos ir konvertācijas tabulas ielādētas

Šis nav kaut kā nekad ienācis prātā.. Nafig to darīt?

Pēc LB kursa 1HUF = 0,00256LVL, pēc monētu izmēra 1HUF = 1LVL

Jā jā, lūk kāpēc šito darīt????

Nu zināms ietaupījums sanāk... Es gan taupu savādāk - pa centru pārvietojos kājām.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

anonimikis rakstīja: pareizāk ir samaksāt. varot ar rumāņu un amerikāņu naudiņām ar. tikai ne visos aparātos ir konvertācijas tabulas ielādētas

Šis nav kaut kā nekad ienācis prātā.. Nafig to darīt?

Pēc LB kursa 1HUF = 0,00256LVL, pēc monētu izmēra 1HUF = 1LVL

Jā jā, lūk kāpēc šito darīt????

Nu zināms ietaupījums sanāk...

To sauc citādi-zagšana.

Krāpniecība.... precīzāk.

Savukārt privatizācija - vot tā ir vistīrākā zagšana... un ja pat tu to kūdru neesi privatizējis - tu joprojām nodarbojies ar zagtas mantas realizāciju...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

dex dusmīks ROKAS NOST NO VADOŅA!!!

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Tew taču ir demokrātija – katrs var paust savu viedokli.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti