Ziema un idiņi

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
 
1 2 3 4 5 6 ..25
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

SAAB ir tāds īpatnējs auto. kuram visi traucē. un ja kādu jāpaliž no šķērsielas(sastrēgumā),tad sataisa niknu purnu unbrauc tik virsū. kad BMW jau pat palaiž. agresiju pret sevi esmu sastapis mo SAAB tikp at bieži kā no BMW,tik SAAB skaits ir 100X mazāks uz ielām...

kamēr nav bildes ar BMW un viņa riepām no notikuma vietas,tāds tukš bla bla bla vien ir.

tā var rakstīt par da jebko.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: SAAB ir tāds īpatnējs auto. kuram visi traucē. un ja kādu jāpaliž no šķērsielas(sastrēgumā),tad sataisa niknu purnu unbrauc tik virsū. kad BMW jau pat palaiž. agresiju pret sevi esmu sastapis mo SAAB tikp at bieži kā no BMW,tik SAAB skaits ir 100X mazāks uz ielām...

kamēr nav bildes ar BMW un viņa riepām no notikuma vietas,tāds tukš bla bla bla vien ir.

tā var rakstīt par da jebko.

Man ar SAAB nav nekāda sakara... tik vien kā avatars ko uzliku 2000. gadā... slinkums mainīt jau biju te to teicis Riepas redzēju es! totāla vasarene - tiesa ne īpaši nobraukta. ko man vajadzēja iet klāt un fočēt? tāpat šajā miskastē nevar bildes pievienot...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

es ticu tavam tekstam,nu uz Saab parāva tavs logo-atzīstos Pat ar Suzuki mani Saab nav gribējuši laist(līst),kad BMW joslā smuki padod ceļu.

vnk rādu kā tas lasās no malas,par to ...vasaras riepu(pat ne modeli).Mums te pie OZz rajonā es to cirku visu laiku skatos.un tikai BMW nwdominē ir Fordi,Craisleri un citi un tik buksē dodot PILNU gāzi labi ,ka satiksme nav kā uz maģistrāles. bet pietiekoša,jo poliklīnika un slimnīca.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: gribētu redzēt, kā tu kādu iekaustīsi...

ak Tu nabaga ikdienas problēmu nomocītais pelēkais cilvēciņ... Ironiju neuzķēri?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

jugasvilli rakstīja: gribētu redzēt, kā tu kādu iekaustīsi...

ak Tu nabaga ikdienas problēmu nomocītais pelēkais cilvēciņ... Ironiju neuzķēri?

un kā vēl uzķēru un ar ironiju arīdzan atbildēju...

ja tu nesaprati, žēl...

abpusēja tolerance

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

starp citu kur varētu labu lāpstu priekš auto nopirkt? tiešām labu, nevis kaut kādu crapu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tak ne jau auto vaina ka vadiitaajs-liikrocis-nekonesapratis. šitajaa sniegaa aizmet pilnu gan vasareni gan ziemeni- nekaadas atšķiriibas. ar pokoļpiedziņu ir jaapiešaujas, bet reizeem no kupenaam lien labaak aaraa kaa priekšpiedziņa.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

man bagaažniekaa meetaajas saliekamaa sapierene, bet nedomaaju ka šobriid tas buutu risinaajums :hvz:

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ar pakaļpiedziņu izbraukt vieglāk, jo stūres sagriešana velkošos riteņus nesagriež šķērsām ceļam. priekšpiedziņai, lai kustinātos jau neliels riteņu leņķis un sūdi

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: man bagaažniekaa meetaajas saliekamaa sapierene, bet nedomaaju ka šobriid tas buutu risinaajums :hvz:

saliekamā sapierene man arī ir, un arī sniega lāpsta no rimi. bet tā baigais mēsls. gribas normālu, citādi no rīta stāvvietā rinda uz lāpstu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ir mazie fiskareeni @ DEPO maniiti...gan jau ka šamiem tagad akcija

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Priekšpiedziņa šodien rullē nemērā. Brauc kā vasarā, tikai ar skaistām, garām vadāmām sānslīdēm.

Par lāpstām, man ir rimčika sniega lāpsta ar apzāģētu kātu. Kalpo jau trešo ziemu. Džipā ir metāla fiskarene, der gan smiltīm, gan sniegam.

Ak jā, švillijs mīkstais, darksaids krutaks, atbalstu viņa metodes.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ir mazie fiskareeni @ DEPO maniiti...gan jau ka šamiem tagad akcija

šamiem tagad ir akcija uz iepriekšējās paaudzes cirvjiem, bet sūdi tāpat...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: man bagaažniekaa meetaajas saliekamaa sapierene, bet nedomaaju ka šobriid tas buutu risinaajums :hvz:

iemet linku kā tāda izskatās un cik maksā un kur var dabūt?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Ozz rakstīja: man bagaažniekaa meetaajas saliekamaa sapierene, bet nedomaaju ka šobriid tas buutu risinaajums :hvz:

iemet linku kā tāda izskatās un cik maksā un kur var dabūt?

Sniegam sapierene ir nedaudz par mazu. Kasīsi visu dienu.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Ozz rakstīja: man bagaažniekaa meetaajas saliekamaa sapierene, bet nedomaaju ka šobriid tas buutu risinaajums :hvz:

iemet linku kā tāda izskatās un cik maksā un kur var dabūt?

Sniegam sapierene ir nedaudz par mazu. Kasīsi visu dienu.

a kam tad viņu vajag???

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

man ir līdzi parastā dārza lāpsta. vietas pietiek,un nesaprotu kam Ozz tev sapierene? tev tak nav mazizmēra auto. sapierenei jēgas ja nav vietas ,vai ir maz vietas kur rakt. sapierene tev kā parastajam AUDI ,S6 simbolika kā zaķim STOP signāls

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Gauss rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Ozz rakstīja: man bagaažniekaa meetaajas saliekamaa sapierene, bet nedomaaju ka šobriid tas buutu risinaajums :hvz:

iemet linku kā tāda izskatās un cik maksā un kur var dabūt?

Sniegam sapierene ir nedaudz par mazu. Kasīsi visu dienu.

a kam tad viņu vajag???

Smiltij, māla.

Cik tu vari iegrābt sniega ar abām plaukstām? Tikpat iegrābsi ar sapiereni...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

pareizs jautājums kam viņu... nu sapieriem tak un Ozzam

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Man ir saliekamā sapierene, nēsājama pie jostas somiņā. Pat prātā nenāk ar viņu rakt sniegu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Ozz rakstīja: man bagaažniekaa meetaajas saliekamaa sapierene, bet nedomaaju ka šobriid tas buutu risinaajums :hvz:

iemet linku kā tāda izskatās un cik maksā un kur var dabūt?

cenuklubs.lv/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

a sapierene

reibert.info/...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Ozz rakstīja: man bagaažniekaa meetaajas saliekamaa sapierene, bet nedomaaju ka šobriid tas buutu risinaajums :hvz:

iemet linku kā tāda izskatās un cik maksā un kur var dabūt?

cenuklubs.lv/...

Nesen tādu Fiskars lāpstu nopirku Siguldas šosejas Depo (par nepilniem Ls 10). Vakar iemēģināju - ļoti ērta!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

mani vairaak interesee no drātīm sapīts kājslauķītis (ķipa tā kā žogs, padomju laikā tādi bija) vēlams 2 gb.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: mani vairaak interesee no drātīm sapīts kājslauķītis (ķipa tā kā žogs, padomju laikā tādi bija) vēlams 2 gb.

izklāsi pie mašīnas pirms iekāpšanas?

šajā gadījumā der arī nodauzīt kājas vienu pret otru jau iesēžoties pie stūres un pagriežoties ar kājām uz pulkstens 9. citi apspārda mašīnas sliekšņus, citi vēl kaut kā izpildās, bet protams, kājslauķītis ir ērti

1 2 3 4 5 6 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti