Ziema un idiņi

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..25
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

runajot par ziemu..

kaads zinosh varbuut var padot konsultaciju par sniega puteejiem ar benziindzineju? tie liidz 500ls vispaar ir lietojami? respektiivi, piebraukaats sniegs setaa, + svaigs pa malaam. ar Q jau pofig, bet busu dabuut araa uz ielas reizeem ir gruti. rakt slinkums

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Ir visnotaļ lietojami.Dzenāju husqvarna pūtēju,krāms jau nu ir,neskatoties uz skaļo vārdu-visur,arī uz paša pūtēja ass 203 slēgtie gultņi,kurus nomanīt ir štrunts,motors,protams,bridža,nu iet jau gadus 6

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

krishus rakstīja:

Conqueror rakstīja: par ziemu un idiņiem.

vēl ir redzami arī tādi pajoliņi, kas atstāj uz sava auto jumta 20 cm biezu sniega kārtu un tad sāk braukt.

notīra tikai stiklus no sniega.

un kad tāds braucot pirmo reizi tā kārtīgi bremzē, tad viss jumta sniegs kaudzē uz priekšējā stikla

Piekrītu. Šeit mūsu CP vajadzētu ņemt piemēru no zviedriem- tur šitos drāž ne pa jokam un pārkāpumu traktē, kā nenostiprinātas kravas pārvadāšanu

Žetons Zviedriem.

P.S. Bet kā, lai izčakarē fūriniekus, kuri reizēm izdāļā megaledusgabalus, no savu fūºu jumtiem. No vienas puses - saprotu - grūti notīrāms, bet no otras ta, kurš brauc aiz fūras tas galīgi neinteresē un trāpījuma gadījumā kā minimums priekšējo stiklu mainīt - nav palnījis...

Ir ložņāts ne reizi vien pa puspiekabes jumtu,ekstremālākajā variantā zvejojot 10 cm ledusgabalus un redzēt,kā no lešu fūres 20 metrus pirms manis nokrīt apmēram 1kv/m ledusklucis...,viš man nāca pretī,savukārt man 90 uz šiltes............Vajag čakarēt fūristus un ampļus,kas nevīžo notīrīt savu auto un tā kārtīgi,kā zviedri,lai atceras uz citām reizēm....

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: runajot par ziemu..

kaads zinosh varbuut var padot konsultaciju par sniega puteejiem ar benziindzineju? tie liidz 500ls vispaar ir lietojami? respektiivi, piebraukaats sniegs setaa, + svaigs pa malaam. ar Q jau pofig, bet busu dabuut araa uz ielas reizeem ir gruti. rakt slinkums

Der tikai svaigam, ne slapjam sniegam.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: a ja pieskrūvē?

galertu pie sienas esi meģinājis pienaglot?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Slinkais rakstīja: runajot par ziemu..

kaads zinosh varbuut var padot konsultaciju par sniega puteejiem ar benziindzineju? tie liidz 500ls vispaar ir lietojami? respektiivi, piebraukaats sniegs setaa, + svaigs pa malaam. ar Q jau pofig, bet busu dabuut araa uz ielas reizeem ir gruti. rakt slinkums

Der tikai svaigam, ne slapjam sniegam.

Ne pārāk slapjam ar der, der arī sērsnas (pat vairāku kārtu sērsnas) aizmešanai.

A pieblietēto sniegu jau neviens necels augšā...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Tikko uzkritušu sniegu var aizpūst uz kaimiņa pagalmu arī ar lapu pūtēju.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: VWfans nebija šovakar savā Merivā uz Vienības gatves,virzienā uz Jelgavu?? TĀDS TORMOZS, kāda mārrutka pēc pa NOTĪRĪTU ielu uz 30 ?????

Ja tas nebija fanis,tads cits tāds pat aptaurētais.

Divi aptaurētie satikās

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Gauss rakstīja:

Slinkais rakstīja: runajot par ziemu..

kaads zinosh varbuut var padot konsultaciju par sniega puteejiem ar benziindzineju? tie liidz 500ls vispaar ir lietojami? respektiivi, piebraukaats sniegs setaa, + svaigs pa malaam. ar Q jau pofig, bet busu dabuut araa uz ielas reizeem ir gruti. rakt slinkums

Der tikai svaigam, ne slapjam sniegam.

Ne pārāk slapjam ar der, der arī sērsnas (pat vairāku kārtu sērsnas) aizmešanai.

A pieblietēto sniegu jau neviens necels augšā...

kas ir seernas? vai sapreseets sniegs? ir redzeets darbibaa jaudiigs taads vekjis ar hondas 13hp matoru. shams ar gardu muti eeda lielos sapreseetos gabalus, samala un puuta araa. tiesa gan tiem uz ko es skatos, visiem ir briga dzineeji, ap 5hp. ir ta kaa stipra veelem taadu iegadaat. ir kaadam lietoshanaa kas lidziigs...?

www.24.lv/...

www.24.lv/...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Ne pārāk slapjam ar der, der arī sērsnas (pat vairāku kārtu sērsnas) aizmešanai.

kas ir seernas? vai sapreseets sniegs?

Nu nav ko ņirgt. Ja esi latvietis, tad žēl, ka neesi apguvis latviešu valodu.

Sērsna rodas, kad pa dienu sniega virskārta pakūst un pa nakti sasaslst. Vairākas kārtas izveidojas, ja šādā laikā uzsnieg atkārtoti.

www.latvianforyou.com/...

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Ne pārāk slapjam ar der, der arī sērsnas (pat vairāku kārtu sērsnas) aizmešanai.

kas ir seernas? vai sapreseets sniegs?

Nu nav ko ņirgt. Ja esi latvietis, tad žēl, ka neesi apguvis latviešu valodu.

Sērsna rodas, kad pa dienu sniega virskārta pakūst un pa nakti sasaslst. Vairākas kārtas izveidojas, ja šādā laikā uzsnieg atkārtoti.

www.latvianforyou.com/...

+

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

jopcik. juutos kaa analfabeets. nu piedodiet

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Es,laikam, esmu pareizais latvietis,jo sapratu uzreiz.

Tāpat ir skaidrs,ka ar mašīnām piebrauktu un uz trotuāriem ar kājām noblietētu sniegu tas pūslis paņemt nevar.

Pagājšgad ar kaimiņu to pārbaudījām.

bet pats redzeeju ka var. vinsh sagriesh to ledu sniegu miltos. pavisam leetie un mazie ir ar gumijas shneku, tas gan laikam nego nograuzt no celja nevar

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

drags rakstīja:

Conqueror rakstīja: par ziemu un idiņiem.

vēl ir redzami arī tādi pajoliņi, kas atstāj uz sava auto jumta 20 cm biezu sniega kārtu un tad sāk braukt.

notīra tikai stiklus no sniega.

un kad tāds braucot pirmo reizi tā kārtīgi bremzē, tad viss jumta sniegs kaudzē uz priekšējā stikla

Man arī gadījās, pagāšgad, Mūkusalas ielā viena bļ....ondīne ar savu Citronu 2 , kam uz jumta bija kārtīga kupena bija spiesta likt "pa mēmajiem". Tad tas blāķis hops - noslīdēja un motora pārsega, šī pati sačurājās, rāva pirmajā joslā..... Paveicās, ka tā bija brīva...... Domāju, ka tagad šī autiņam jumtu arī notīra

nekad neesmu jumtu tīrījis un netīrīšu... pats notīras pie 50-60km/h... vai noslīd, ja ir plusi vai ir apakša uzsildīta no salona, pie ilgākas braukšanas...

Novēlu Tev saņemt ledus kluci vai kubu sniega priešējā stiklā braucot uz 70-80 no priekšā braucoša, tā pat domājoša čaklīša!

nu ko var tirst - paskaidro, kā no vieglā var rasties KUBS sniega??? un ledus gabaliņi max ir špickases lielumā un irdeni - tā ka apkār'tējiem nekāds skādes! protams fūres ir cita lieta, bet es jau neesmu fūre

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu ne par velti cilvēciņam avatarā maģiskais burtu salikums SAAB

tu tēlo pamuļķi, jeb esi? cik reizes man ir jāskaidro, KĀPĒC tas avatars ir palicis!!!! jo šī miskaste to neļauj nomainīt!!!!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

no kurienes var rasties kubs sniega?

Domāju ka bildē būs pat vairāk:

www.weirdomatic.com/...

Un vēl - ja pa priekšu brauc kekss, kam no jumta lēnām vējš rauj nost pūderi, būtiski pasliktinot redzamību - arī nekas apsveicams nav.

P.S.

Pat mazi ledus gabaliņi, kaut spičkastes lieluma nav nekas patīkams, ja tie lido stiklā ar lielu ātrumu.

Moš flegmām ir po, bet dažs nervozāks vadītājs var normāli noraustīties, kas uz slidena ceļa var nepalikt bez sekām.

Ja pašam slinkums, tad vismaz cieni citus satiksmes dalībniekus. Gabals nenolūzīs, ja mazliet ilgāku laiku veltīsi sniega aizvākšānai, kā mikroskopiskas šaujamlūkas izveidošanai priekšējā stikla sniega kārtā...

Bet laikam jau Tev to nesaprast...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: no kurienes var rasties kubs sniega?

Domāju ka bildē būs pat vairāk:

www.weirdomatic.com/...

Un vēl - ja pa priekšu brauc kekss, kam no jumta lēnām vējš rauj nost pūderi, būtiski pasliktinot redzamību - arī nekas apsveicams nav.

P.S.

Pat mazi ledus gabaliņi, kaut spičkastes lieluma nav nekas patīkams, ja tie lido stiklā ar lielu ātrumu.

Moš flegmām ir po, bet dažs nervozāks vadītājs var normāli noraustīties, kas uz slidena ceļa var nepalikt bez sekām.

Ja pašam slinkums, tad vismaz cieni citus satiksmes dalībniekus. Gabals nenolūzīs, ja mazliet ilgāku laiku veltīsi sniega aizvākšānai, kā mikroskopiskas šaujamlūkas izveidošanai priekšējā stikla sniega kārtā...

Bet laikam jau Tev to nesaprast...

a) links neiet

b) nu toč neiet

c) es neatbalstu ledus skrāpēšanu no jumta, līdz ar to bojājot krāsu. tāpēc manis pēc lai tas sniegs un ledus lido - tāpat nekas traks notikt nevar...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Palaidniex rakstīja: no kurienes var rasties kubs sniega?

Domāju ka bildē būs pat vairāk:

www.weirdomatic.com/...

Un vēl - ja pa priekšu brauc kekss, kam no jumta lēnām vējš rauj nost pūderi, būtiski pasliktinot redzamību - arī nekas apsveicams nav.

P.S.

Pat mazi ledus gabaliņi, kaut spičkastes lieluma nav nekas patīkams, ja tie lido stiklā ar lielu ātrumu.

Moš flegmām ir po, bet dažs nervozāks vadītājs var normāli noraustīties, kas uz slidena ceļa var nepalikt bez sekām.

Ja pašam slinkums, tad vismaz cieni citus satiksmes dalībniekus. Gabals nenolūzīs, ja mazliet ilgāku laiku veltīsi sniega aizvākšānai, kā mikroskopiskas šaujamlūkas izveidošanai priekšējā stikla sniega kārtā...

Bet laikam jau Tev to nesaprast...

a) links neiet

b) nu toč neiet

c) es neatbalstu ledus skrāpēšanu no jumta, līdz ar to bojājot krāsu. tāpēc manis pēc lai tas sniegs un ledus lido - tāpat nekas traks notikt nevar...

Nekas nenotiks līdz brīdim, kad tas ledus trāpīs kādai geškai vai x5

Vispār to sniega pārvadāšanu varēja pielīdzināt braukšanai ar nenosegtu beramo kravu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Bet laikam jau Tev to nesaprast...

a) links neiet

b) nu toč neiet

c) es neatbalstu ledus skrāpēšanu no jumta, līdz ar to bojājot krāsu. tāpēc manis pēc lai tas sniegs un ledus lido - tāpat nekas traks notikt nevar...

a) Pamēģini citu linku uz to pašu bildi

s3.postimage.org/...

b) pamēgini vērreiz

c) gribu redzēt kā neatbalstīsi, kad tev no priekšā braucošā atdalijies ledus iebliezīs priekšējā stiklā.

d) ja mašīnai jumtu regulāri notīra - ledum nav kur izveidoties izņemot īpaši reti sastopamas specifiskas laika apstākļu sakritības...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Varbūt darksaids ir 1,48 cm garš un vienkārši nevar atsniegt auto jumtu.

1.74 - un jā - kapec dazi doma ka man ir korolla? naf un viss

vecs labs audi 100 - tanks šai ziemai... un joprojām - natīrišu es to jumtu! lai ir siltumizolācija

es mūža neesmu redz;ejis ka kādam špickastes lieluma trausls ledutinsh butu kaut ko automasinai nodarijis!!! ko var tirst... tad jau sūdvabole mociklistam pa ķiveri ir trakāk...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja: Varbūt darksaids ir 1,48 cm garš un vienkārši nevar atsniegt auto jumtu.

1.74 - un jā - kapec dazi doma ka man ir korolla? naf un viss

vecs labs audi 100 - tanks šai ziemai... un joprojām - natīrišu es to jumtu! lai ir siltumizolācija

es mūža neesmu redz;ejis ka kādam špickastes lieluma trausls ledutinsh butu kaut ko automasinai nodarijis!!! ko var tirst... tad jau sūdvabole mociklistam pa ķiveri ir trakāk...

sabijušies cilvēciņi par savu brauktspēju ziemā, tā vietā lai izvēlētos sabtrans mēdz tomēr izbraukt uz ceļa un tad par viņa adekvāto rīcību neviens nedos pat salauztu grassi.

Un vēl - priekš kam būt cūkam uz ceļa???

Tad jau var gāzt cauri peļķēm apšķaidot gājējus ar vārdiem - nekāds pāri darījums jau tas nav...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja: Varbūt darksaids ir 1,48 cm garš un vienkārši nevar atsniegt auto jumtu.

1.74 - un jā - kapec dazi doma ka man ir korolla? naf un viss

vecs labs audi 100 - tanks šai ziemai... un joprojām - natīrišu es to jumtu! lai ir siltumizolācija

es mūža neesmu redz;ejis ka kādam špickastes lieluma trausls ledutinsh butu kaut ko automasinai nodarijis!!! ko var tirst... tad jau sūdvabole mociklistam pa ķiveri ir trakāk...

sabijušies cilvēciņi par savu brauktspēju ziemā, tā vietā lai izvēlētos sabtrans mēdz tomēr izbraukt uz ceļa un tad par viņa adekvāto rīcību neviens nedos pat salauztu grassi.

Un vēl - priekš kam būt cūkam uz ceļa???

Tad jau var gāzt cauri peļķēm apšķaidot gājējus ar vārdiem - nekāds pāri darījums jau tas nav...

cūka ir tevis pieminētās peļķes un benīšu mešana uz ielas. bet niegs uz sniegota ceļa... tad jau čurāšana grāvmalē ir lielāks nodarījums dabai...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: VWfans nebija šovakar savā Merivā uz Vienības gatves,virzienā uz Jelgavu?? TĀDS TORMOZS, kāda mārrutka pēc pa NOTĪRĪTU ielu uz 30 ?????

Ja tas nebija fanis, tad cits tāds pat aptaurētais.

Jā, Dekster, trešdien ap plkst. 19 braucu laukā no Rīgas, rezultatīvi iepircies Supernetto un Maximā. Attālinoties no 27.trolejbusa galapunkta Jelgavas virzienā, spogulī manīju, ka viens baigi nervozais aizmugurē traki tuvu pielīdis un met ar tālajiem uguņiem. Vai tad distanci nevajag ievērot? Bet, kā jau ar tiem ātrajiem braucējiem parasti ir - par lēnāko braucēju ātrumu tiek pārspīlēts. Es nebraucu uz 30, bet precīzi uz 50 pēc spidometra, kas faktiski būtu 48-49 km/h. Priekš ziemas apstākļiem visnotaļ adekvāti! Un tad aiz krustojuma ar Ozolciema ielu redzēju, kas bija tas nepacietīgais aizmugurē - tas bija FIAT-Doblo vadītājs, kurš mani apsteidza un tūlīt nogriezās pa labi uz Tīraini. Tagad, Dekster, es zināšu, kurš FIAT-Doblo ir Tavējais.

FIAT-Doblo pašlaik Lietuvas tirgū tiek piedāvāts ar 1,4 litru 95 zirgspēku benzīna dzinēju, kā arī ar trim dīzeļmotoriem - 1,3 litru 90 zirgspēku, 1,6 litru 105 zirgspēku un 2 litru 135 zirgspēku dzinēju. Un vēl šim lieliskajam auto ir iespējams dzinējs ar dabasgāzi.

_______________________________________________________________________

Naujojo „Doblo Cargo” varikliø gamoje – eilë itin ekonomiškø inovatyviø varikliø. Tarp Euro 5 emisijos standartus atitinkančiø varikliøyra benzininis 1,4 l 95 AG ir trys turbodyzeliniai agregatai: antrosios kartos Multijet technologijos 1,3 l 90 AG variklis, 1,6 l Multijet 105 AG bei 2,0 l Multijet 135 AG varikliai. Visi jie pasižymi efektyvumu, tyliu darbu ir žemais eksploatavimo – degalø bei techninio aptarnavimo – kaštais, o taip pat žema aplinkos tarša. Dyzeliai Euro 5 varikliai komplektuojami su Start&Stop sistema bei kietøjø daleliø filtru.

„Doblo Cargo” varikliø pasirinkime iki 2011-øjø metø pabaigos lieka ir keletas laiko išbandytø ir patikimø, bet Euro 4 standartà atitinkančiø, varikliø: benzininis 1,4 l 95 AG ir du Multijet technologijos agregatai - 1,3 l 90 AG ir 1,6 l 105 AG.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nu labi, no sākuma man bija ap 30 km/h, bet tas bija tāpēc, ka gabalu priekšā no pretējās joslas kāds bija ielīdis manā joslā, vajadzēja piesargāties, kamēr situācija apskaidrojas.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: cūka ir tevis pieminētās peļķes un benīšu mešana uz ielas. bet niegs uz sniegota ceļa... tad jau čurāšana grāvmalē ir lielāks nodarījums dabai...

Ja to sniegu notīri pagalmā uz zemes - tad tas neko nevienam nenodara

Bet braukt un aiz sevis atstāt sniega pūdera miglu, mētāties ar gaisa artautiem sniega klučiem un ledusgabaliem ir tas pats kas apšļakstī garāmejošos cilvēkus ar destilētu ūdeni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti