Ziema un idiņi

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
 
1.. 20 21 22 23 24 25
kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Par to jau stāsts. Visi gaida, ka kāds kaut ko ar karotīti mutē ielies. Ja paņemam vienu daudzdzīvokļu māju, piemēram, piecstāveni, kur ir 50 iedzīvotāji, kur būtu problēma, katram dzīvoklim, tā vietā, lai bezdētu dīvānā pie televizora, veltīt pāris stundas nedēļā un pakustēties, lai notīrītu sniegu. Pendžiem tāpat nav ko darīt visu dienu, lai pakustas, ilgāk dzīvos.

Jā un nē. Diemžēl ar labo gribu vien ir par maz. Arī cenšos savam auto izrakt vietu - un nebūt ne pastāvīgu. Ielas malā rokas visi, kas vēlas auto atstāt, bet sniega kaudzes aug augumā un vairs jau nav kur rakt. Savukārt izvešanu tāpat vien ar savu entuziasmu nesanāk noorganizēt.

Pieāķē mašīnai piekabi un katru reizi, kad brauc ārā no Rīgas, pieroc pilnu ar sniegu un aizved to uz laukiem. Palīdzī RD tikt galā ar dabas katastrofu

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Palaidniek! Tu esi ietiepīgs demagogs un neispējams sarunu biedrs.

Kurš te tāds nav?

Es

ržu ņemogu!

Pieslapināji bikšeles?

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: druknais1, a pats esi bijis?

Nu protams, ja šķietami pamestās ēkās zog metāllūžņus, tad toč varētu nebūt iztīrīts...

Tikai neuzsūti poličus, no kaut kā taču jāpārtiek.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Es gaidu to brīdi, kad atbildīgie dienesti par sniega tīrīšanu, metīs plinti krūmos un pateiks, ka: "Mēs vairs neko nevaram izdarīt."

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Es gaidu to brīdi, kad atbildīgie dienesti par sniega tīrīšanu, metīs plinti krūmos un pateiks, ka: "Mēs vairs neko nevaram izdarīt."

Mazliet pagaidi un šie teiks, ka visa, gadam paredzētā ,nauda ir jau iztērēta.....

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

šīsdienas skaistums

Nu kādam vadītājam nepaveicās, izdevās nolikt uz mutes uz salinieka savu Korollu. Nu gad°ijās un tā. Pats to izdarīja vai vēl piestājušais auto ar piedalījās - nu nevar zināt, bet ne par to stāsts.

Pārsteidz pārējie. Ja uz salinieka vienā joslā vienkārši būtu kāds noslāpis - kustība būtu nosacīti raita, bet nē, visiem vajag bezmaz izkāpt un apiet apkārt novākotajai mašīnai - līdz ar to stūķis pa visu tiltu...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

šīsdienas skaistums

Pārsteidz pārējie. Ja uz salinieka vienā joslā vienkārši būtu kāds noslāpis - kustība būtu nosacīti raita, bet nē, visiem vajag bezmaz izkāpt un apiet apkārt novākotajai mašīnai - līdz ar to stūķis pa visu tiltu...

tak wanna be mobilie reportieri jeptvai

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Kāda vakar no rīta bija šoseja Jelgava Rīga ? Ja mans paziņa ar savu mitsubishi pajero pie Olaines vai Jaunolaines grieza atpakaļ !!!!!!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Un tā atpakaļ griešanās bij tieši apkārtējo braucēju dēļ , vismaz tā man viņa māte teica ( abi kopā brauca )

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tas vispār ir incanti, kam tādam būtu jānotiek lai Pajero būtu iemesls "padoties".

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

tak wanna be mobilie reportieri jeptvai

wanna have telefonu nahaļavu ne reportieri

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Tas vispār ir incanti, kam tādam būtu jānotiek lai Pajero būtu iemesls "padoties".

Es sapratu ,ka noraustījās no pārējiem satiksmes dalībniekiem , acu priekšā viena avārija pāris avārijas situācijas un ....

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Man uz Jelgavu braucot ir bijis gadījums, ka acu priekšā notiek 2 avārijas. Netālu aiz Olaines ir posms, kurš nezkāpēc kļūst īpaši slidens īsi pēc tam kad temperatūra nošūpojas. Gadu no gada.

Palīdzēju tajā reizē vieniem cietušajiem un braucu uz Jelgavu tālāk. Kā lielakā daļa ~40 km/h. Kad braucu atpakaļ pēc pusotras stundas, ap to pašu vietu saskaitīju vēl 4 avārijas. Toreiz vēl apzvanīju radiostacijas lai pabrīdina cilvēkus par bīstamo posmu.

Var saprast Padžēristu - negribas lai kāds stulbs lidotājs uz ledus apskādētu auto.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nē nu labi ir jau pašam ar bijis, kad barā braucām, meiča no mūsu bara dēļ akvaplanēšanas sameta uz ceļa un pēcāk pa grāvi un jumc - un nekas visi savācās pie 100+ un nolīda malā lai netraucē nevienam.

Tiesa pēcāk "skatītāji" un līdzjutēji izpidlījās tik stulbi, ka gandrīz uztaisīja bumšus ne pa jokam. Īpaši labs bija viens kadrs kurš pilnīgi apstājās pirmajā joslā kad jamam astē nāca kravas auto ... labi ka labi un nesaskrējās, bet nu daudz netrūka.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Šovakar nekaisītās šosejas ir ĀRKĀRTĪGI slidenas, kaut izskatās kā slapjš asfalts. Pliks ledus.

Brauciet prātīgi.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Beidzot viss ir kārtībā... pat sniegu no pagalma izšķūrēja... patēºiņš no 20+ litri ir nokrities uz 14... jo nav šļura nonstopā jābīda...

1.. 20 21 22 23 24 25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti