Ziema un idiņi

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..25
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

visadi visco ir tiiri izbraushanai. smukam driftam un droshiibaj tomeer torsenam konkurentu nav

Vienīgā atšķirība šiem difiem ir konstruktīvi, dabā tu nemaz to nesajutīsi, precīzāk apmēram 99% cilvēku vispār atšķirību nesajutīs. Tad kad VC ir kā centra difs - tad mazliet ir nianses atmetoties un tur tiešām vidējam statiskajam autovadītājam drošāks būs torsens. Taču tos auto kuriem ir torsens vēl krietni nāksies pameklēt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Slinkais rakstīja:

visadi visco ir tiiri izbraushanai. smukam driftam un droshiibaj tomeer torsenam konkurentu nav

Vienīgā atšķirība šiem difiem ir konstruktīvi, dabā tu nemaz to nesajutīsi, precīzāk apmēram 99% cilvēku vispār atšķirību nesajutīs. Tad kad VC ir kā centra difs - tad mazliet ir nianses atmetoties un tur tiešām vidējam statiskajam autovadītājam drošāks būs torsens. Taču tos auto kuriem ir torsens vēl krietni nāksies pameklēt

nu gan tu ietirzi

ja torsens ir "pilna laika" pilnpiedziņas sistēmām (piemēram hammers ar 3 torseniem vai audī b4 ar centru), tad tas ko tu sauc par VC pārsvarā gadījumu ir sistēmām, kur otra ass tikai pieslēdzas.... (piemēram centa ranault kango tas sajūgs pieslēdz pakaļu)

protams, ka eksistē pilnpiedziņas sistēmas, kas ir "pilna laika" un kur tas sajūgs "nobloķē" difu (piemēram dsm eclipse)

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nu gan tu ietirzi

ja torsens ir "pilna laika" pilnpiedziņas sistēmām (piemēram hammers ar 3 torseniem vai audī b4 ar centru), tad tas ko tu sauc par VC pārsvarā gadījumu ir sistēmām, kur otra ass tikai pieslēdzas.... (piemēram centa ranault kango tas sajūgs pieslēdz pakaļu)

protams, ka eksistē pilnpiedziņas sistēmas, kas ir "pilna laika" un kur tas sajūgs "nobloķē" difu (piemēram dsm eclipse)

Tas par ko pats tikko "ietirzi" ir Haldex tipa difs, tas par ko es runāju ir Viscous Coupling, kuru pārsvarā atradīsi tikai kā centra/strapasu difu ( jā ja tadu iebāž pakaļējā asi, šķiet ka man tāds ir Rangerim pakļā - tad gan var izjust strapību - viens rats piesldzas ar mērenu aizturi !!!). Un tā kā tādiem dampjiem kā Subariem AWD un Toyotām AWD parasti ir nelielas asu griezšanās atsķirības, tad faktiski jamie sabloķējas momentāni ( tu toč nesajutīsi atšķirību starp torsenu un šitādu starpasu VC difu).

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Slinkais rakstīja:

visadi visco ir tiiri izbraushanai. smukam driftam un droshiibaj tomeer torsenam konkurentu nav

Vienīgā atšķirība šiem difiem ir konstruktīvi, dabā tu nemaz to nesajutīsi, precīzāk apmēram 99% cilvēku vispār atšķirību nesajutīs. Tad kad VC ir kā centra difs - tad mazliet ir nianses atmetoties un tur tiešām vidējam statiskajam autovadītājam drošāks būs torsens. Taču tos auto kuriem ir torsens vēl krietni nāksies pameklēt

visco vajag izspoleshanu lai saslegtos abi tilti. a tikko ir izslideshana, tad jutami mazinaas vadamiiba, kas nav forshi tiiri kupenaam visco ir labaaks, jo iebkuraa gadijumaa grieziisies viens rats paklajaa un viens priekshaa. kameer torsenam var dabuut variantu kad griezhas tikai viens rats, un nekur nebraucam bet tik un taa, torsis ir mana izveele

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

P.S. protams atiecībā uz VC tehnoloģiju gan Pirmajam ir taisnība, pēc definīcijas VC saslēdzas tikai pēc izbuksēšanas, bet reāli autosos es vēl neesmu redzējis tādu implementāciju kur VC kā starpasnieks saslēgtos ar jūtamu aizturi. Haldexim gan es šādus pirgorus esmu redzjeis, bet saprotu ka pēdējā paaudzē jamam ari ir novērsti visi iedzimtie defekti.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: visco vajag izspoleshanu lai saslegtos abi tilti. a tikko ir izslideshana, tad jutami mazinaas vadamiiba, kas nav forshi tiiri kupenaam visco ir labaaks, jo iebkuraa gadijumaa grieziisies viens rats paklajaa un viens priekshaa. kameer torsenam var dabuut variantu kad griezhas tikai viens rats, un nekur nebraucam bet tik un taa, torsis ir mana izveele

Jā torsenam nav ne vaines, bet ja tu paņem teiksim Subaru AWD vai Celicu 4x4 - tu toč nesajutīsi atsķrību starp torsenu un šāmējo VC implementāciju. Šitiem tipa nospieda gāzi grīdā un sāc "vākt pakaļu", tas nav tā ka nospiedi gazi grīdā paspēji pateikt "bļ€d" un tikai tad jams saslēdzās.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Slinkais rakstīja: visco vajag izspoleshanu lai saslegtos abi tilti. a tikko ir izslideshana, tad jutami mazinaas vadamiiba, kas nav forshi tiiri kupenaam visco ir labaaks, jo iebkuraa gadijumaa grieziisies viens rats paklajaa un viens priekshaa. kameer torsenam var dabuut variantu kad griezhas tikai viens rats, un nekur nebraucam bet tik un taa, torsis ir mana izveele

Jā torsenam nav ne vaines, bet ja tu paņem teiksim Subaru AWD vai Celicu 4x4 - tu toč nesajutīsi atsķrību starp torsenu un šāmējo VC implementāciju. Šitiem tipa nospieda gāzi grīdā un sāc "vākt pakaļu", tas nav tā ka nospiedi gazi grīdā paspēji pateikt "bļ€d" un tikai tad jams saslēdzās.

bubars ir ok, tik man gruuti pienjemt shamaa spainiskumu, un totalu komforta trumumu tiiri ziemas priekiem ja, ir labs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nu gan tu ietirzi

ja torsens ir "pilna laika" pilnpiedziņas sistēmām (piemēram hammers ar 3 torseniem vai audī b4 ar centru), tad tas ko tu sauc par VC pārsvarā gadījumu ir sistēmām, kur otra ass tikai pieslēdzas.... (piemēram centa ranault kango tas sajūgs pieslēdz pakaļu)

protams, ka eksistē pilnpiedziņas sistēmas, kas ir "pilna laika" un kur tas sajūgs "nobloķē" difu (piemēram dsm eclipse)

Tas par ko pats tikko "ietirzi" ir Haldex tipa difs, tas par ko es runāju ir Viscous Coupling, kuru pārsvarā atradīsi tikai kā centra/strapasu difu ( jā ja tadu iebāž pakaļējā asi, šķiet ka man tāds ir Rangerim pakļā - tad gan var izjust strapību - viens rats piesldzas ar mērenu aizturi !!!). Un tā kā tādiem dampjiem kā Subariem AWD un Toyotām AWD parasti ir nelielas asu griezšanās atsķirības, tad faktiski jamie sabloķējas momentāni ( tu toč nesajutīsi atšķirību starp torsenu un šitādu starpasu VC difu).

pilnīgas auzas

VC gadījumā ir pilnīgi vienalga motors griež vai negriež.... ja ir apgriezienu atšķirība, tad VC sabloķējas...

torsen gadījumā ja motors negriež, tad torsens nekad nesabloķējas

tā nu tas ir - pieņem kā faktu

un tieši šitas efekts ir audī izteikti jūtams gāzes atmešanas brīdī.... tāpēc audī ar torsenu ir jābremzē ar nospiestu gāzi...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: bet reāli autosos es vēl neesmu redzējis tādu implementāciju kur VC kā starpasnieks saslēgtos ar jūtamu aizturi.

aizbrauc pie Yonāsa uz auci un paprasi lei iedod paskatīties

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

WALA rakstīja: bet reāli autosos es vēl neesmu redzējis tādu implementāciju kur VC kā starpasnieks saslēgtos ar jūtamu aizturi.

aizbrauc pie Yonāsa uz auci un paprasi lei iedod paskatīties

Kas ta Yonāsam ir par aparātu kurā ir VC un kurš tizli uzvedas ??? Kaut kas VW-Audi ražojumiem ???

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

pilnīgas auzas

VC gadījumā ir pilnīgi vienalga motors griež vai negriež.... ja ir apgriezienu atšķirība, tad VC sabloķējas...

torsen gadījumā ja motors negriež, tad torsens nekad nesabloķējas

tā nu tas ir - pieņem kā faktu

un tieši šitas efekts ir audī izteikti jūtams gāzes atmešanas brīdī.... tāpēc audī ar torsenu ir jābremzē ar nospiestu gāzi...

Nesapratu uz ko tu liec uzsvaru uz to ka es nezinu kā Torsens darbojas vai VC ?!?!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Pirmais rakstīja:

pilnīgas auzas

VC gadījumā ir pilnīgi vienalga motors griež vai negriež.... ja ir apgriezienu atšķirība, tad VC sabloķējas...

torsen gadījumā ja motors negriež, tad torsens nekad nesabloķējas

tā nu tas ir - pieņem kā faktu

un tieši šitas efekts ir audī izteikti jūtams gāzes atmešanas brīdī.... tāpēc audī ar torsenu ir jābremzē ar nospiestu gāzi...

Nesapratu uz ko tu liec uzsvaru uz to ka es nezinu kā Torsens darbojas vai VC ?!?!

es par to, ka haldeksis tad, kad dsms ražoja eclipsi, vēl nebija izdomāts

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: par ziemu un idiņiem.

vēl ir redzami arī tādi pajoliņi, kas atstāj uz sava auto jumta 20 cm biezu sniega kārtu un tad sāk braukt.

notīra tikai stiklus no sniega.

un kad tāds braucot pirmo reizi tā kārtīgi bremzē, tad viss jumta sniegs kaudzē uz priekšējā stikla

Piekrītu. Šeit mūsu CP vajadzētu ņemt piemēru no zviedriem- tur šitos drāž ne pa jokam un pārkāpumu traktē, kā nenostiprinātas kravas pārvadāšanu

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Conqueror rakstīja: par ziemu un idiņiem.

vēl ir redzami arī tādi pajoliņi, kas atstāj uz sava auto jumta 20 cm biezu sniega kārtu un tad sāk braukt.

notīra tikai stiklus no sniega.

un kad tāds braucot pirmo reizi tā kārtīgi bremzē, tad viss jumta sniegs kaudzē uz priekšējā stikla

Piekrītu. Šeit mūsu CP vajadzētu ņemt piemēru no zviedriem- tur šitos drāž ne pa jokam un pārkāpumu traktē, kā nenostiprinātas kravas pārvadāšanu

Žetons Zviedriem.

P.S. Bet kā, lai izčakarē fūriniekus, kuri reizēm izdāļā megaledusgabalus, no savu fūºu jumtiem. No vienas puses - saprotu - grūti notīrāms, bet no otras ta, kurš brauc aiz fūras tas galīgi neinteresē un trāpījuma gadījumā kā minimums priekšējo stiklu mainīt - nav palnījis...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Conqueror rakstīja: par ziemu un idiņiem.

vēl ir redzami arī tādi pajoliņi, kas atstāj uz sava auto jumta 20 cm biezu sniega kārtu un tad sāk braukt.

notīra tikai stiklus no sniega.

un kad tāds braucot pirmo reizi tā kārtīgi bremzē, tad viss jumta sniegs kaudzē uz priekšējā stikla

Piekrītu. Šeit mūsu CP vajadzētu ņemt piemēru no zviedriem- tur šitos drāž ne pa jokam un pārkāpumu traktē, kā nenostiprinātas kravas pārvadāšanu

Ir dzirdēts, ka arī pie mums un par to pašu.

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: par ziemu un idiņiem.

vēl ir redzami arī tādi pajoliņi, kas atstāj uz sava auto jumta 20 cm biezu sniega kārtu un tad sāk braukt.

notīra tikai stiklus no sniega.

un kad tāds braucot pirmo reizi tā kārtīgi bremzē, tad viss jumta sniegs kaudzē uz priekšējā stikla

Man arī gadījās, pagāšgad, Mūkusalas ielā viena bļ....ondīne ar savu Citronu 2 , kam uz jumta bija kārtīga kupena bija spiesta likt "pa mēmajiem". Tad tas blāķis hops - noslīdēja un motora pārsega, šī pati sačurājās, rāva pirmajā joslā..... Paveicās, ka tā bija brīva...... Domāju, ka tagad šī autiņam jumtu arī notīra

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

drags rakstīja:

Conqueror rakstīja: par ziemu un idiņiem.

vēl ir redzami arī tādi pajoliņi, kas atstāj uz sava auto jumta 20 cm biezu sniega kārtu un tad sāk braukt.

notīra tikai stiklus no sniega.

un kad tāds braucot pirmo reizi tā kārtīgi bremzē, tad viss jumta sniegs kaudzē uz priekšējā stikla

Man arī gadījās, pagāšgad, Mūkusalas ielā viena bļ....ondīne ar savu Citronu 2 , kam uz jumta bija kārtīga kupena bija spiesta likt "pa mēmajiem". Tad tas blāķis hops - noslīdēja un motora pārsega, šī pati sačurājās, rāva pirmajā joslā..... Paveicās, ka tā bija brīva...... Domāju, ka tagad šī autiņam jumtu arī notīra

nekad neesmu jumtu tīrījis un netīrīšu... pats notīras pie 50-60km/h... vai noslīd, ja ir plusi vai ir apakša uzsildīta no salona, pie ilgākas braukšanas...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

drags rakstīja:

Conqueror rakstīja: par ziemu un idiņiem.

vēl ir redzami arī tādi pajoliņi, kas atstāj uz sava auto jumta 20 cm biezu sniega kārtu un tad sāk braukt.

notīra tikai stiklus no sniega.

un kad tāds braucot pirmo reizi tā kārtīgi bremzē, tad viss jumta sniegs kaudzē uz priekšējā stikla

Man arī gadījās, pagāšgad, Mūkusalas ielā viena bļ....ondīne ar savu Citronu 2 , kam uz jumta bija kārtīga kupena bija spiesta likt "pa mēmajiem". Tad tas blāķis hops - noslīdēja un motora pārsega, šī pati sačurājās, rāva pirmajā joslā..... Paveicās, ka tā bija brīva...... Domāju, ka tagad šī autiņam jumtu arī notīra

nekad neesmu jumtu tīrījis un netīrīšu... pats notīras pie 50-60km/h... vai noslīd, ja ir plusi vai ir apakša uzsildīta no salona, pie ilgākas braukšanas...

Novēlu Tev saņemt ledus kluci vai kubu sniega priešējā stiklā braucot uz 70-80 no priekšā braucoša, tā pat domājoša čaklīša!

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

drags rakstīja:

Conqueror rakstīja: par ziemu un idiņiem.

vēl ir redzami arī tādi pajoliņi, kas atstāj uz sava auto jumta 20 cm biezu sniega kārtu un tad sāk braukt.

notīra tikai stiklus no sniega.

un kad tāds braucot pirmo reizi tā kārtīgi bremzē, tad viss jumta sniegs kaudzē uz priekšējā stikla

Man arī gadījās, pagāšgad, Mūkusalas ielā viena bļ....ondīne ar savu Citronu 2 , kam uz jumta bija kārtīga kupena bija spiesta likt "pa mēmajiem". Tad tas blāķis hops - noslīdēja un motora pārsega, šī pati sačurājās, rāva pirmajā joslā..... Paveicās, ka tā bija brīva...... Domāju, ka tagad šī autiņam jumtu arī notīra

nekad neesmu jumtu tīrījis un netīrīšu... pats notīras pie 50-60km/h... vai noslīd, ja ir plusi vai ir apakša uzsildīta no salona, pie ilgākas braukšanas...

braukt aiz taada nav nekaada laime...kad pats dabuusi ledus kluci stiklaa, tad domas mainiisies.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ja vēl vieglais,tad nu... sniegs tik noskries. bet nu tie smagie ar ledu uz fūres... kaut paši logā atrautos

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Par jumtu - viss ir jādara ar saprātu.

Nav jēga tīrīt 2 cm irdenu sniegu, un nevajag braukt ar ledus kluci uz jumta vai slapju sniegu, kas var kaitēt paša redzamībai u.c.

Par fūrēm - no izkusuša sniega reti kad sakrājas peļķes uz jumta. Biežāk fūristi noslinko pēc fūres mazgāšanas nenolejot tenta ielokos sakrājušos ūdeni.

Par idiņiem un ziemu -

Pārvietojos ar priekšpiedziņas kabluku. Paturu prātā pāris visvienkāršāko gudrību. Ja kur lienu kupenās (apgriežoties u.c.) - skatos lai velkošie būtu "uz asfalta". Ja jalien kur dziļāk, tad lienu lenām ausis spicējot, vai nesēžos uz vēdera, lai vēl var paspēt padot atpakaļ.

Un pašam sliktākajam gadījumam vedu līdz nopietnu metāla kāta lāpstu.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Un pašam sliktākajam gadījumam vedu līdz nopietnu metāla lāpstas kātu.

Ko tu ar to kātu sāc zvetēt kabluku?

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

ASV, laikam, poļiči bija uzlikuši sodu par sniega čupu uz jumta, kā par nenostiprinātu kravu. Nez vai pie mums tas ietu cauri.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja: ASV, laikam, poļiči bija uzlikuši sodu par sniega čupu uz jumta, kā par nenostiprinātu kravu. Nez vai pie mums tas ietu cauri.

un kāpēc nē?

sniegs tak nav pasažieris...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a ja pieskrūvē?

1 2 3 4 5 6 7 8 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti