Ziema un idiņi

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..25
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

2. Miglas lukturus īslaicīgi ieslēdzu, lai liktu manīt, ka mājienu braukt ātrāk esmu sapratis.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

3. Labā josla ap to vietu strauji apraujas, tāpēc laicīgi, izbraucot no MAXIMAS stāvvietas, ieņēmu kreiso joslu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Lūk, baudāms FIAT-Doblo...

www.ss.lv/...

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja: Varbūt darksaids ir 1,48 cm garš un vienkārši nevar atsniegt auto jumtu.

1.74 - un jā - kapec dazi doma ka man ir korolla? naf un viss

vecs labs audi 100 - tanks šai ziemai... un joprojām - natīrišu es to jumtu! lai ir siltumizolācija

es mūža neesmu redz;ejis ka kādam špickastes lieluma trausls ledutinsh butu kaut ko automasinai nodarijis!!! ko var tirst... tad jau sūdvabole mociklistam pa ķiveri ir trakāk...

sabijušies cilvēciņi par savu brauktspēju ziemā, tā vietā lai izvēlētos sabtrans mēdz tomēr izbraukt uz ceļa un tad par viņa adekvāto rīcību neviens nedos pat salauztu grassi.

Un vēl - priekš kam būt cūkam uz ceļa???

Tad jau var gāzt cauri peļķēm apšķaidot gājējus ar vārdiem - nekāds pāri darījums jau tas nav...

cūka ir tevis pieminētās peļķes un benīšu mešana uz ielas. bet niegs uz sniegota ceļa... tad jau čurāšana grāvmalē ir lielāks nodarījums dabai...

Nu kamēr sniegs pie mīnusa ir irdens timēr jau viņs smuki tiek nopūsts , bet tikko sākas ap nulli tad ir diezgan jautri skatīties kad tāds kupenu vizinatājs pie sarkanā liek pa mēmajiem un visa tā kupena skaisti noslīd uz priekšējā stikla. Tālāk jau vairs nav varinatu-jākāpj ārā un ar plikām roķelēm tā sniega čupa jākasa nost, jo ar logu tīrītājiem to pikuci var tikai pakustināt ne noslaucīt.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Lūk, baudāms FIAT-Doblo...

www.ss.lv/...

Nee, nu VWfans ir iauto zieds! Taadu miera miku gruuti samekleet muusu supernervozo ziemas brauceeju viduu, kam pat sniega miglinja reizeem shkjiet kaa nepaarvarams shkjeerslis!

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Lai gan šoseja (Balvi -Smiltene-Rīga) bija labā stāvoklī, tomēr lielā vairuma braukšanas ātrums bija līdz 80 km/h. Nu dien nesaprotu kamdēļ tāda vilkšanās. Braucot normas robežās, bez stresa atbraucu ar vidējo 100km/h. Un nepīkstat, ka esmu psihais lidotājs (110km/h- ārpus un 65km/h - pilsētās)

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Lai gan šoseja (Balvi -Smiltene-Rīga) bija labā stāvoklī, tomēr lielā vairuma braukšanas ātrums bija līdz 80 km/h. Nu dien nesaprotu kamdēļ tāda vilkšanās. Braucot normas robežās, bez stresa atbraucu ar vidējo 100km/h. Un nepīkstat, ka esmu psihais lidotājs (110km/h- ārpus un 65km/h - pilsētās)

Manuprāt, pareizāk darīja tie, kas brauca līdz 80 km/h. Varbūt pārdomām noder šis video:

izklaide.kasjauns.lv/...

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

čalis sapinās meistarībā.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: 3. Labā josla ap to vietu strauji apraujas, tāpēc laicīgi, izbraucot no MAXIMAS stāvvietas, ieņēmu kreiso joslu.

Starpcitu arī es braucot uz Jelgavu jau no krustojuma ar Graudu ielu ( vai kā viņu sauc , kur neste ar statoilu ) ienemu kreiso joslu un ja nu kāds skrien nelaižu . Tajā psmā brucu ap 60-70 ja to var , izbraucot jelgavas virzienā sen nēsmu manījis poličus .

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja: 3. Labā josla ap to vietu strauji apraujas, tāpēc laicīgi, izbraucot no MAXIMAS stāvvietas, ieņēmu kreiso joslu.

Starpcitu arī es braucot uz Jelgavu jau no krustojuma ar Graudu ielu ( vai kā viņu sauc , kur neste ar statoilu ) ienemu kreiso joslu un ja nu kāds skrien nelaižu . Tajā psmā brucu ap 60-70 ja to var , izbraucot jelgavas virzienā sen nēsmu manījis poličus .

Tādus kā tu uz ceļa vispār nedrīkst laist...Nelaidējs,ibio.

Dēļ šitādiem "nelaidīšu"arī ir visādu mēslu papilnam uz ceļa,tam pakārtoti parādās arvien idiotiskāki ātruma ierobežojumi ar mentiem turpat netālu....

Ja pats neproti raiti pārkārtoties,tad ļauj to darīt tiem,kas to prot.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Velomens rakstīja: Lai gan šoseja (Balvi -Smiltene-Rīga) bija labā stāvoklī, tomēr lielā vairuma braukšanas ātrums bija līdz 80 km/h. Nu dien nesaprotu kamdēļ tāda vilkšanās. Braucot normas robežās, bez stresa atbraucu ar vidējo 100km/h. Un nepīkstat, ka esmu psihais lidotājs (110km/h- ārpus un 65km/h - pilsētās)

Manuprāt, pareizāk darīja tie, kas brauca līdz 80 km/h. Varbūt pārdomām noder šis video:

izklaide.kasjauns.lv/...

varbūt dažreiz jādomā ar galvu - pa cik stipri tu vari uz tāda ceļa sagriezt stūri.... strauji griežot uz pārāk lielu leņķi - rezultāts pilnībā atbilstošs.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja: 3. Labā josla ap to vietu strauji apraujas, tāpēc laicīgi, izbraucot no MAXIMAS stāvvietas, ieņēmu kreiso joslu.

Starpcitu arī es braucot uz Jelgavu jau no krustojuma ar Graudu ielu ( vai kā viņu sauc , kur neste ar statoilu ) ienemu kreiso joslu un ja nu kāds skrien nelaižu . Tajā psmā brucu ap 60-70 ja to var , izbraucot jelgavas virzienā sen nēsmu manījis poličus .

nestāsti... pēdēja laikā dauņi tur nav manīti...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Attīstātajās valstīs ( līdz kurām mums patāls ceļš ejams kāreiz dēļ sabiedrības uzvedības kopumā) šitādu čibriku-nelaidēju nemanās. Brauc ne lēnāk par atļauto,vienmēr vispirms piepildās labā josla un tikai tad pārējās,kreisajā vispār nelien,brauc tikai reāli lidojošie. Tas gan uz bāņiem. Bet pilsētās arī nemana savu moskvičopju braukšanas prasmju turpinātājus.

Jūs abi ar Udensputnu kautkā tēmu atīstat jocīgi , itkā es visur braucu pa kreiso un nevienu nelai'zu .Es nelaižu ļoti īsā posmā , jo pēc daži simti metri tūlīt visi no labās joslas pārkārtojas uz kreiso , plus uz labo izbrauc no statoila no maximas , es ļauju viņiem izbraukt .

Un par kuru luksaforu bez sadalošām līnijām runā , ja par pēdējo pie trolejbusa galapunkta ,tad galīgi Tevi nesaprotu kāda labā mala ?? tur jau no 2-ām joslam sākas 1 , ja kāds tur mani grib dzīt ja braucu ar 60-70 nu labi , ja grib lai dara ,nemaz netaisos ņemt pa labi uz robainas bedrainas apmales , ja ar plūsmu velkos un kāds grib dzīt ...... Vispār nesprotu kam nav pacietības to īso posmu pirms 2 joslu ceļa nobraukt mierīgi

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Sretsked rakstīja: Attīstātajās valstīs ( līdz kurām mums patāls ceļš ejams kāreiz dēļ sabiedrības uzvedības kopumā) šitādu čibriku-nelaidēju nemanās. Brauc ne lēnāk par atļauto,vienmēr vispirms piepildās labā josla un tikai tad pārējās,kreisajā vispār nelien,brauc tikai reāli lidojošie. Tas gan uz bāņiem. Bet pilsētās arī nemana savu moskvičopju braukšanas prasmju turpinātājus.

Es nelaižu ļoti īsā posmā ,

Tā turēt! Visa jautrība sāksies, kad kāds tev noskrāpēs labo sānu un CP noteiks vainīgo.... būsi pārsteigts

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Sretsked rakstīja: Attīstātajās valstīs ( līdz kurām mums patāls ceļš ejams kāreiz dēļ sabiedrības uzvedības kopumā) šitādu čibriku-nelaidēju nemanās. Brauc ne lēnāk par atļauto,vienmēr vispirms piepildās labā josla un tikai tad pārējās,kreisajā vispār nelien,brauc tikai reāli lidojošie. Tas gan uz bāņiem. Bet pilsētās arī nemana savu moskvičopju braukšanas prasmju turpinātājus.

Es nelaižu ļoti īsā posmā ,

Tā turēt! Visa jautrība sāksies, kad kāds tev noskrāpēs labo sānu un CP noteiks vainīgo.... būsi pārsteigts

Tu tā domā? Pēc tā trolejbusu apļa vispār vairs nav labās joslas, tikai autobusa pieturas vieta. Jebkurā gadījumā tam, kas brauc pa kreiso joslu taisni nav jālaiž tas, kas grib kreisajā iebraukt no labās joslas. Labās rokas

likums darbojās tik pie abpusējas pārkārtošanas. Cilvēki gan tur brauc prātīgi un palaiž tos, kas palikuši labajā pusē, rindas kārtībā, tā teikt. Jo tiem piekšrocību nav nekādu, izbraucot no autobusa pieturvietas uz ielas ar vienu braukšanas joslu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Tu tā domā? Pēc tā trolejbusu apļa vispār vairs nav labās joslas, tikai autobusa pieturas vieta. Jebkurā gadījumā tam, kas brauc pa kreiso joslu taisni nav jālaiž tas, kas grib kreisajā iebraukt no labās joslas. Labās rokas

likums darbojās tik pie abpusējas pārkārtošanas. Cilvēki gan tur brauc prātīgi un palaiž tos, kas palikuši labajā pusē, rindas kārtībā, tā teikt. Jo tiem piekšrocību nav nekādu, izbraucot no autobusa pieturvietas uz ielas ar vienu braukšanas joslu.

Normālās valstīs šādās situācijās beidzās nevis kreisā josla, bet labā. Proti beidzas ātrākā, nevis lēnāka...

Tur vienkārši RD SatDeps savā neprofesionalitātē nav izpratis, kas īsti tur jāsazīmē un kā jāorganizē satiksme, paļaujoties uz to, ka kaut kā jau paši izmainīsies...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

TO krishus

Un kas būs ja uz Brīvības ielas kāds noskrāpēs man labo sānu ?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

rudens68 rakstīja: TO krishus

Un kas būs ja uz Brīvības ielas kāds noskrāpēs man labo sānu ?

Uz Brīvības ielas ir 2 joslas, tajā vietā uz Vienības gatves ir 1 josla un tur vainīgs būs tas,kurš kreisajā pusē,tā lūk. Par to es jau sākumā rakstīju.

Lidz trolejbusa galapunktam manuprāt 2 joslas

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Un tajā vietā uz Vienības gatves priekšroka ir tiem,kas labajā pusē, attiecīgi es tur tā vienmēr braucu un man pajāt,ka kāds nezin noteikumus un tur kaut ko pīpina.

Joslu nav,vadamies pēc tā un viss.

Tās 2 joslas, kas ir pirms luksofora, turpinās arī aiz tā.

Aiz luksofora ir brīdinājums par ceļa sašaurinājumu(108. zīme) un vēl nedaudz tālāk ir joslas beigu zīme(715).

Atceries, ka josla tāpat vienkārši pazust nevar - jābūt informācijai par to un šeit šī informācija ir aiz luksofora 2 zīmju veidā.

P.S. Ja var ticēt SatDep darboņiem, tad tuvākajā laikā ir plānots Vienības gatvi posmā no Ābolu ielas līdz Ozolciema ielai paplašināt.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Un tajā vietā uz Vienības gatves priekšroka ir tiem,kas labajā pusē, attiecīgi es tur tā vienmēr braucu un man pajāt,ka kāds nezin noteikumus un tur kaut ko pīpina.

Joslu nav,vadamies pēc tā un viss.

Vari precīzāk aprakstīt to vietu kur "idiņi" nezin noteikumus un Tu pajāj uz viņiem un brauc pa labo ?

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Vari precīzāk aprakstīt to vietu kur \"idiņi\" nezin noteikumus un Tu pajāj uz viņiem un brauc pa labo ?

Ja pareizi sapratu, runa ir par iezīmēto posmu no 27. trolejbusa galapunkta, kur ir gājēju luksofors, līdz Ābolu ielai, kur sašaurinās brauktuve un izbeidzas 1. josla.

Skat. www.balticmaps.eu/...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Eu, čaļi, lieta ir pavisam vienkārša- Ja tai vietā, kur 2as joslas saiet vienā, būtu zīme, kas norāda, ka labā josla piekļaujas kreisajai- tad rudens un pārējie varētu staipīt pirkstus Bet tur tādas zīmes naffff! Tātad strādā 2 csn noteikumi- braucam pēc iespējas tuvāk labajai malai + labās rokas likums! Easy, ne?!

p.s. visi, kas grib šito aptstrīdēt- ir visas iespējas to pārbaudīt vnk uztaisiet krašu tur!

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

krishus rakstīja: Eu, čaļi, lieta ir pavisam vienkārša- Ja tai vietā, kur 2as joslas saiet vienā, būtu zīme, kas norāda, ka labā josla piekļaujas kreisajai- tad rudens un pārējie varētu staipīt pirkstus Bet tur tādas zīmes naffff! Tātad strādā 2 csn noteikumi- braucam pēc iespējas tuvāk labajai malai + labās rokas likums! Easy, ne?!

p.s. visi, kas grib šito aptstrīdēt- ir visas iespējas to pārbaudīt vnk uztaisiet krašu tur!

Nu bet par ko es visu laiku stāsu

Varbuut arii, ka taa, bet, paarbraucot to krustojumu, labajaa pusee braucoshais ir jau netiishaam iebraucis autobusa pieturaa, no kuras vinjam jaatiek uz ielas atpakalj. Striidiiga vieta, piekriitu!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Skatos viens otrs ar savu satiksmes noteikumu pārgudrību iebraucis auzās .

Tagad Sretsked pārmet ādu itkā tikai par to īso ceļa posmu (pietura -ābolu iela) būtu runājis . Ko ta VWfanu no kreisās no muguras spiedi nost ?

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Eu, čaļi, lieta ir pavisam vienkārša- Ja tai vietā, kur 2as joslas saiet vienā, būtu zīme, kas norāda, ka labā josla piekļaujas kreisajai- tad rudens un pārējie varētu staipīt pirkstus Bet tur tādas zīmes naffff! Tātad strādā 2 csn noteikumi- braucam pēc iespējas tuvāk labajai malai + labās rokas likums! Easy, ne?!

p.s. visi, kas grib šito aptstrīdēt- ir visas iespējas to pārbaudīt vnk uztaisiet krašu tur!

Kas tad ir šī par zīmi?

foto2.inbox.lv/...

Un vēl gabaliņu tālāk ir zilā zīme(Nr. 715), kas ziņo par labās joslas beigām.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti