Ziema un idiņi

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
 
Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja:

Gauss rakstīja: Sāksim ar to, ka pie mums nav un tuvākajā laikā arī nebūs bāņu. Līdz ar to kautkādi salīdzinājumi ar bāņiem te vispār ir nevietā.

Un ar ko beigsim? Domāta bija tā braukšanas kultūra vispār...

Ja salīdzinā ar mūsu bijušo māti-dzimteni, tad mēs braucam ļoti kulturāli.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Ņemot vērā apstākli, ka šāda ziema nav bijusi 50 gadus, tad tikai normāli būtu šādas tādas nianses pieciest.

P.S. Ko palaidnieks darīs kaut kāda februāra vidū, kad sniega sega būs x2?

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Bucefals rakstīja: Manā praksē tie, kas spītīgi turās kreisajā joslā, lai gan brauc lēnak kā esmu plānojis, ir tik maz, ka to nedaudzo skaitu bez sirdsapziņas parmetumiem apsteidzu pa labo joslu.

Bingo! Kam vajag, tas apdzen pa labo, kam raustās mindža, lai sēž mājās.

Esi mēģinājis Latvijā apdzīt pa labo pusi?

Regulāri to daru tur ko to var izdarīt. Jau pieminētajā palaidnieka variantā, kad pirmā josla ir 2.2cm sniega, otrā ir 0,3 cm sniega un pa otro mēģina braukt cilvis iekrampējies stūrē, tad nesagādā ne mazākās problēmas šo nokost pa pirmo joslu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Ņemot vērā apstākli, ka šāda ziema nav bijusi 50 gadus, tad tikai normāli būtu šādas tādas nianses pieciest.

P.S. Ko palaidnieks darīs kaut kāda februāra vidū, kad sniega sega būs x2?

Tu vēl jautā?

Izstumšu mašīnu šķērsām kādas ielas vidu un teikšu, ka man te brīv stāvēt, jo visur citur sniegs.

Principa pēc braukšu visur, kur varu nosprūšt un radī pēc iespējas lielāku stūķi...

Sliktāk būs, ja tas sniegs paliks mazāk, būš vairāk ieispēju mani apbraukt un tas man traucēs pildī savu misiju - apzināti čakarēt visiem satiksmi.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Bucefals rakstīja: Manā praksē tie, kas spītīgi turās kreisajā joslā, lai gan brauc lēnak kā esmu plānojis, ir tik maz, ka to nedaudzo skaitu bez sirdsapziņas parmetumiem apsteidzu pa labo joslu.

Bingo! Kam vajag, tas apdzen pa labo, kam raustās mindža, lai sēž mājās.

Esi mēģinājis Latvijā apdzīt pa labo pusi?

Nepiesienies vārdiem. Manuprāt lielakā daļa LV autovadītāju jebkuru tajā pašā virzienā braucoša transportlīdzekļa apsteigšanu sauc par apdzīšanu, vienalga pa kuru pusi tas notiek.

Un vienai paziņai šī nezināšana beidzās slikti, jo, raksot saskaņoto, pretējā puse apdzīšanu ierakstīja kā apsteigšanu, rezultātā paziņu kļuva par avārijas izraisītāju.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Gauss rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Bucefals rakstīja: Manā praksē tie, kas spītīgi turās kreisajā joslā, lai gan brauc lēnak kā esmu plānojis, ir tik maz, ka to nedaudzo skaitu bez sirdsapziņas parmetumiem apsteidzu pa labo joslu.

Bingo! Kam vajag, tas apdzen pa labo, kam raustās mindža, lai sēž mājās.

Esi mēģinājis Latvijā apdzīt pa labo pusi?

Regulāri to daru tur ko to var izdarīt. Jau pieminētajā palaidnieka variantā, kad pirmā josla ir 2.2cm sniega, otrā ir 0,3 cm sniega un pa otro mēģina braukt cilvis iekrampējies stūrē, tad nesagādā ne mazākās problēmas šo nokost pa pirmo joslu.

Kost vari kur gribi, bet parādi kur Latvijā var APDZĪT pa labo pusi!

Laikam kosts ir par daudz...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Juglā jau kodēji vien dzīvo... it sevišķi uz ūdens pusi...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Latvijā ne to vien var...

i apdzīt pa labo, i braukt pret spalvu pa vienvirzienniecēm utt...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Latvijā ne to vien var...

i apdzīt pa labo, i braukt pret spalvu pa vienvirzienniecēm utt...

Tikai agrāk to varēja atļauties vairāk autovadītāju. Tagad cena par šādām izdarībām vidējam latvietim vairs īsti nav pa kabatai.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Latvijā ne to vien var...

i apdzīt pa labo, i braukt pret spalvu pa vienvirzienniecēm utt...

Tikai agrāk to varēja atļauties vairāk autovadītāju. Tagad cena par šādām izdarībām vidējam latvietim vairs īsti nav pa kabatai.

Nav - kā māku, tā b raucu. Es jau neko nepārkāpju. Vienkārši visiem čakarēju braukšnu. Man uz to ir tiesības, bet citiem nav tiesību man nedz aizrādīt, nedz likt kustēties ātrāk.

Alleluja!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Man bija gadījums, diezgan sen, kad viens ******* ar urku apdzina, tiesa gan, es nebiju pie stūres, bet aizmugurē. Pie tam uz Rīgas apvedceļa. Bija tā, mūsu auto apdzina kādu un, kad grasījās atgriezties savā joslā, tikai pēdējā brīdī vadītājs ieraudzīja to jampampiņu, kurš pa labo pusi gāja garām.

protams, ka ar urku

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

urka

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Ņemot vērā apstākli, ka šāda ziema nav bijusi 50 gadus, tad tikai normāli būtu šādas tādas nianses pieciest.

P.S. Ko palaidnieks darīs kaut kāda februāra vidū, kad sniega sega būs x2?

Tu vēl jautā?

Izstumšu mašīnu šķērsām kādas ielas vidu un teikšu, ka man te brīv stāvēt, jo visur citur sniegs.

Principa pēc braukšu visur, kur varu nosprūšt un radī pēc iespējas lielāku stūķi...

Sliktāk būs, ja tas sniegs paliks mazāk, būš vairāk ieispēju mani apbraukt un tas man traucēs pildī savu misiju - apzināti čakarēt visiem satiksmi.

Nu tu esi vai nu pilnīgs idiots vai ahūnais egoists.

Iekšpagalmi ir neizbraucami. Kur cilvēkam turēt savu auto? Viņš to tur uz ielas, kur palaidniekam traucē (lielākai daļai nezkāpēc netraucē ) un ja policija par to nesoda, ka parkojas gandrīz ielas vidū, tad kāpēc neturēt.

Loģiski ne?!

Kasix Reģ.: 04.02.2004
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/...

Jau upuris sava slinkuma dēļ. Vismaz reizi pa reizei varēja iziet notīrīt sniegu no jumta, vai vismaz pārdzīt auto, lai netraucē

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Gauss rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Bucefals rakstīja: Manā praksē tie, kas spītīgi turās kreisajā joslā, lai gan brauc lēnak kā esmu plānojis, ir tik maz, ka to nedaudzo skaitu bez sirdsapziņas parmetumiem apsteidzu pa labo joslu.

Bingo! Kam vajag, tas apdzen pa labo, kam raustās mindža, lai sēž mājās.

Esi mēģinājis Latvijā apdzīt pa labo pusi?

Regulāri to daru tur ko to var izdarīt. Jau pieminētajā palaidnieka variantā, kad pirmā josla ir 2.2cm sniega, otrā ir 0,3 cm sniega un pa otro mēģina braukt cilvis iekrampējies stūrē, tad nesagādā ne mazākās problēmas šo nokost pa pirmo joslu.

Kost vari kur gribi, bet parādi kur Latvijā var APDZĪT pa labo pusi!

Laikam kosts ir par daudz...

Drīkstēt un varēt ir 2 dažādas lietas.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Nu ja tu vari atrast pretējo joslu labajā pusē, tad mēģini...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Ņemot vērā apstākli, ka šāda ziema nav bijusi 50 gadus, tad tikai normāli būtu šādas tādas nianses pieciest.

P.S. Ko palaidnieks darīs kaut kāda februāra vidū, kad sniega sega būs x2?

Tu vēl jautā?

Izstumšu mašīnu šķērsām kādas ielas vidu un teikšu, ka man te brīv stāvēt, jo visur citur sniegs.

Principa pēc braukšu visur, kur varu nosprūšt un radī pēc iespējas lielāku stūķi...

Sliktāk būs, ja tas sniegs paliks mazāk, būš vairāk ieispēju mani apbraukt un tas man traucēs pildī savu misiju - apzināti čakarēt visiem satiksmi.

Nu tu esi vai nu pilnīgs idiots vai ahūnais egoists.

Iekšpagalmi ir neizbraucami. Kur cilvēkam turēt savu auto? Viņš to tur uz ielas, kur palaidniekam traucē (lielākai daļai nezkāpēc netraucē ) un ja policija par to nesoda, ka parkojas gandrīz ielas vidū, tad kāpēc neturēt.

Loģiski ne?!

Tu izliecies? Vai kā?

Kāpēc jāparko auto, lai kāds tiek garām? Agrāk es maldīgi domāju, ka tā ir nepareizi. Mani te pēdējās dienās pārliecināja, ka ta ir nepareizi. Ir jābrauc ar savu ato, lai tur vai kas, pat ja līz darbam pāris kvartāli un ne riepu, ne prasmju. IR JĀBRAUC!

Nedrīkst braukt labi, kvalitatīvi raiti, ir jāiekrampējas stūrē un jābrauc tā lai traucētu ne tikai sev, bet arī vienā un pretējā virzienā braucošaniem. Izmantot sabiedrisko transportu vai iet kājām - KATEGORISKI AIZLIEGTS. Pat uz tuvējo veikalu jābraus, pie kam jānomet auto šķērsām ielai, jo nav taču kur noparkoties, kaut par to nojausma bijusi, pirms izlemt turp doties. Jo uz 5 minūtēm taču drīkst VISU! Viss, kas ir līdz 5 minūēm nav pārkāpums.

Vēl tikko radās kolosāla ideja - lai nebrauktu pa vienvirziena ielām apli jāiegriežās krustojumā ar pakaļu un taurējot jāstumjās atpakaļgaitā līdz noskatītajai vietai.

Kolosāli vai ne? Un galvenais - es jau tikai uz 5 minūēm un neko taču pa lielam nepārkāpju.

Ā un vēl - sniegu no mašīnas nedrīkst notīrī pat no spoguļiem - cik ar dvorņikiem nokasās - tik ir labi. Jābrauc pat tad, ja vēl priekšējo stiklu klāj grubuiļāins ledus - slotiņas tak kaut ko notīrījušas jau ir...

Kaut kas nepatīk? Mani fiksi te pārliecināja, ka viss, ko biju domājis līdz šim ir dumji, nepareizi un galvenais antisabierdriski. Tākā sāku jaunu dzīvi! Kaut kas nepatīk?

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Zini... man vienmēr ir bijis pokui uz terminiem abdzīt vs absteigt...

Domu tu saprati.

Un vispābā es teicu nokost.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Koroč, es laikam nesaprotu par ko palaidnieks runā...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Koroč, es laikam nesaprotu par ko palaidnieks runā...

Laikam toč izliecies.

Pareizi ir jādara kā pašam labi un po uz pārējiem, jo visu tak drīkst, un ja kaut ko nedrīkts, tad noteikti uz 5 min drīkst.

Nomest auto krustojumā un aizskriet līdz bodei sīceni samainīt. utt.

Tas taču brīnišķīgi - tik daudzi Tevi ievēro, un galvenais nedrīkst nedz pamācī, nedz aizrādīt, jo tas esmu ES!

Kā māku, ta braucu. Kur gribu, tur parkojos. Necenšos iespringt par to kā sanāk - es taču neko nepārkāpju!

Vai nav patiesi skaisti?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Zini... man vienmēr ir bijis pokui uz terminiem abdzīt vs absteigt...

Domu tu saprati.

Un vispābā es teicu nokost.

Kad rakstīsi paskaidrojumu, pokuj nebūs...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Arī palaidniekam košana ir tuva tēma. Tikai kož viņš tehniskos surogātus.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniek! Vnk jautājums. Kur cilvekam parkot savu auto, ja savā ierastajā pagalma iebraukt vairs nav iespējams?

Kur parkotu Tu?

Tuvākajā iespejamā vietā, kur neštrāfē puļicaiji.

Es jau nesaku, ka tā ir labi un pareizi, bet vnk nav citu variantu. Šobrīd uz ielām ir EXTRA situācija. To tu spēj sagremot?

Kāpēc man neviens netraucē... tas man nav skaidrs?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Palaidniek! Vnk jautājums. Kur cilvekam parkot savu auto, ja savā ierastajā pagalma iebraukt vairs nav iespējams?

Kur parkotu Tu?

Tuvākajā iespejamā vietā, kur neštrāfē puļicaiji.

Es jau nesaku, ka tā ir labi un pareizi, bet vnk nav citu variantu. Šobrīd uz ielām ir EXTRA situācija. To tu spēj sagremot?

Kāpēc man neviens netraucē... tas man nav skaidrs?

A kāpēc jādzīvo čuhņā? Sūdzi tiesā apsaimniekotāju.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Palaidniek! Vnk jautājums. Kur cilvekam parkot savu auto, ja savā ierastajā pagalma iebraukt vairs nav iespējams?

Kur parkotu Tu?

Tuvākajā iespejamā vietā, kur neštrāfē puļicaiji.

Es jau nesaku, ka tā ir labi un pareizi, bet vnk nav citu variantu. Šobrīd uz ielām ir EXTRA situācija. To tu spēj sagremot?

Kāpēc man neviens netraucē... tas man nav skaidrs?

A kāpēc jādzīvo čuhņā? Sūdzi tiesā apsaimniekotāju.

RD ?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti