Ziema un idiņi

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
 
nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Nobrauciet pa Eizenšteina vai Juglas ielu! Tur par braukšanu savā joslā nevar būt ne runas... jāmauc pāri dubultajai pretēja joslā...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

WALA rakstīja: Palaidniex un tomēr "bremzes" pa lielam nav problēma (tos vins un divi "nokožu"), problēma ir tie kas grib vilkt garām bet nespēj, un tad aizmirst ka ir tādi kas to spēj. Tad kad nu beidzot iemācīsimies elementāru pieklājību uz ceļa, tad arī lēnbraucēji vairs nevienu netraucēs !!!

Bet kamēr brauksim ar atttieksmi, "pļē, ko tas lēnais %^&^& var vilkties un maisīties pa kājām" tikmēr gan stulbu avāriju ko kāds "visuvarošs" apdzinējs būs izraisījis būs pietiekami, gan arī bezjēdzīgu kolonnu vairāk kā vajag.

Laipni lūgts mūsu pulciņā. Runājām, runājām un pirunājām!

P.S. Bija gan tajā braucienā no Madonas arī viens lēnbraucējs ar Volvo XC90 (pa otru pusi Daugavai kad "vilku" no Ķeguma), kurš pabesīja, braucu mierīgi garām pa sniegu 3 auto kolonnai, bet redz vienam nezkāpēc jābrauc pa ceļa vidu, tā ka garām es viņam jau braucu naturāli pa pretējās joslas apmali . Ar tādiem gan ir problēma jams ne tikai baidās braukt ātri, jams vispār baidās no sniega ...

Wala, kā tev ar loģiku?

Cēloņus no sekām proti atšķirt?

Uzdošu savādāku jautājumu - kāds nones gājēju. Ierodas pēc 20 minūtēm ātrie. Gājējs mirs. Kurš vainīgs? Taš kurs nonesa gājēju? Vai tie smerdeļi no ĀMP, kuri ilgi brauca un slikti glāba?

Bet vispār sāku laboties - Tagad braukšu pa divvirzienu ceļu pa vidu, vākšos negribīgi nost tikai kad pretī brauks fūres. Pārējie var kaut kupenās lekt iekšā. Man ir tiesības braukt. Atvainojos - vilkties uz baudāmiem 52,3 km/h

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja:

Šitas jāizlasa palaidniekam, vairākas reizes. Ne par to lidošanu, bet par lēno braucēju apsteigšanu!

Es iesaku lēnbraucējiem pāriet uz jaunu drošu manevru - savu mašīnu stumt pa šosejas 2 joslu. Citādi var izrādīties par ātru.

Alleluja!

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Palidnieks! Samierinies ar to, ka tagad pārsvarā visur ir tikai 1 josla... no point 2 stress.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Nobrauciet pa Eizenšteina vai Juglas ielu! Tur par braukšanu savā joslā nevar būt ne runas... jāmauc pāri dubultajai pretēja joslā...

šitais neskaitās

Iesaku vasarā lietus laikā braukt pa pretējo, jo tad sava josla aizņemta ar ūdeni!

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Ozz rakstīja: a vot par tiem "smerdeļiem no AMP" vareetu pakluseet

Smerdeļi? Nu, nu... Tiem jānoslauka pakaļā itvisiem, lai vai kā cilvēks pats aptirsies?

Bieži vien reāli miliči ir tuvāk notikuma vietai, bet ja ir smaga avārija nebrauc, jo negrib skatīties tos skatus, nemāk un nav spējīgi sniegt pirmo palīdzību, kaut notikuma vietā var reāli būt ātrāk par ĀMP. Spaciāli nogaida (laiks iet un dzīvības dziest) kamēr ierodas ĀMP...

Vari lūdzu konkretizēt, ato iznāk, viens mammuks teica...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Palidnieks! Samierinies ar to, ka tagad pārsvarā visur ir tikai 1 josla... no point 2 stress.

Nazurbajev, es nerunāju par iekšpagalmiem, kur patiešām ir tikai viena špūre.

Tur vispār nedrīkst braukt, ja nu pēkšņi alnis izlec priekšā?

Bet uzšosejas, kur divas joslas obligāti jābrauc pa otro joslu, kaut abās vienāds sniega daudzums. Tas kopš šīs dienas ir likums - Esi auns!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Ozz rakstīja: a vot par tiem "smerdeļiem no AMP" vareetu pakluseet

Smerdeļi? Nu, nu... Tiem jānoslauka pakaļā itvisiem, lai vai kā cilvēks pats aptirsies?

Bieži vien reāli miliči ir tuvāk notikuma vietai, bet ja ir smaga avārija nebrauc, jo negrib skatīties tos skatus, nemāk un nav spējīgi sniegt pirmo palīdzību, kaut notikuma vietā var reāli būt ātrāk par ĀMP. Spaciāli nogaida (laiks iet un dzīvības dziest) kamēr ierodas ĀMP...

Vari lūdzu konkretizēt, ato iznāk, viens mammuks teica...

Protokola numurus neatcerēšos. Vienkārši ir pazīstami CP darboņi. Paši ta saka. Un par to reizēm nav priecīgi ĀMP darbinieki.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Nobrauciet pa Eizenšteina vai Juglas ielu! Tur par braukšanu savā joslā nevar būt ne runas... jāmauc pāri dubultajai pretēja joslā...

šitais neskaitās

Iesaku vasarā lietus laikā braukt pa pretējo, jo tad sava josla aizņemta ar ūdeni!

Tu laikam esi debīls.

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Nobrauciet pa Eizenšteina vai Juglas ielu! Tur par braukšanu savā joslā nevar būt ne runas... jāmauc pāri dubultajai pretēja joslā...

šitais neskaitās

Iesaku vasarā lietus laikā braukt pa pretējo, jo tad sava josla aizņemta ar ūdeni!

Tu laikam esi debīls.

normāls viš točj nav,laikam krutku svētkos dzēris par daudz.Pēc textiem gan sanāk ka no Pēteriem nav beidzis ...dzert... un pīpēt pērno kūlu.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu pēc Palidnieka textiem sanāk tā:

Ja pa 2.ro joslu brauc ātrāki kurpjmeistari nekā viņš, tad viņš par spīti visam, stūrgalvīgi šturmēs 1.ajā joslā noparkotās metrīgās kupenas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Nu pēc Palidnieka textiem sanāk tā:

Ja pa 2.ro joslu brauc ātrāki kurpjmeistari nekā viņš, tad viņš par spīti visam, stūrgalvīgi šturmēs 1.ajā joslā noparkotās metrīgās kupenas.

Un tas savukārt nozīmē ka viņš kļūs par vai nu lēnbraucēju vai par tautas apsmieklu.

Bet vis jau ir labojies - viņš tagad brauks ar baudāmiem un drošiem XX km/h pa ceļa vidu un garām nevienu nelaidīs.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Nu pēc Palidnieka textiem sanāk tā:

Ja pa 2.ro joslu brauc ātrāki kurpjmeistari nekā viņš, tad viņš par spīti visam, stūrgalvīgi šturmēs 1.ajā joslā noparkotās metrīgās kupenas.

nu bet tā te saka, ja jādara.

Ja uz pirmās joslas Plesenei ilabos laika apstākļos pie pietiekamas redzmības ir 1-2 cm sniega, bet 2. joslā ir 0,3 cm sniega, tad paklausot vairumam braucēju man ir spītīgi jābrauc pa 2. joslu ar baudāmiem 71,2 km/h un visiem lidotājiiem, kuri ir ar miru braukt uz 80 km/h mani ir jāapsteidz pa pirmo joslu

Es pats nebraukšu NEKAD pirmajā joslā jo tur joslu ir aizņēmis SNIEGS!

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Veiga rakstīja:

sarashkins rakstīja:

+1 par šito, izskatās, ka daudzi gudri spriež, bet par to neaizdomājas. Citam cilvēkam var būt garlaicīgi vilkties visu ceļu aiz kāda uz 80, gribas izbaudīt dinamiku (ja ir atbilstošs auto), no otras puses - kādam var būt ļoti ērti savā brīvdienā bez stresa un ar kruīzkontroli pavizināties uz tiem pašiem 80, pavērot apkārtni, citus braucējus - kas to var liegt?!

Sīkums par to, ka garlaicīgi metas kādam sēdēt pakaļā. Es, piemēram, šādā situācijā pēc 10 min sāku naturāli migt ciet

man to traucē izdarīt mašīnā skanošais Skyforger, un dažāds cits hardcore metāls

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

druknais1 rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Ozz rakstīja: a vot par tiem "smerdeļiem no AMP" vareetu pakluseet

Smerdeļi? Nu, nu... Tiem jānoslauka pakaļā itvisiem, lai vai kā cilvēks pats aptirsies?

Bieži vien reāli miliči ir tuvāk notikuma vietai, bet ja ir smaga avārija nebrauc, jo negrib skatīties tos skatus, nemāk un nav spējīgi sniegt pirmo palīdzību, kaut notikuma vietā var reāli būt ātrāk par ĀMP. Spaciāli nogaida (laiks iet un dzīvības dziest) kamēr ierodas ĀMP...

Vari lūdzu konkretizēt, ato iznāk, viens mammuks teica...

Protokola numurus neatcerēšos. Vienkārši ir pazīstami CP darboņi. Paši ta saka. Un par to reizēm nav priecīgi ĀMP darbinieki.

Bez tā nummura varētu iztikt, kurā vietā, cik aizgājušo...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Nu pēc Palidnieka textiem sanāk tā:

Ja pa 2.ro joslu brauc ātrāki kurpjmeistari nekā viņš, tad viņš par spīti visam, stūrgalvīgi šturmēs 1.ajā joslā noparkotās metrīgās kupenas.

nu bet tā te saka, ja jādara.

Ja uz pirmās joslas Plesenei ilabos laika apstākļos pie pietiekamas redzmības ir 1-2 cm sniega, bet 2. joslā ir 0,3 cm sniega, tad paklausot vairumam braucēju man ir spītīgi jābrauc pa 2. joslu ar baudāmiem 71,2 km/h un visiem lidotājiiem, kuri ir ar miru braukt uz 80 km/h mani ir jāapsteidz pa pirmo joslu

Es pats nebraukšu NEKAD pirmajā joslā jo tur joslu ir aizņēmis SNIEGS!

Laipni lūgtum mūsu pulciņā! Runājām, runājam un pierunājām! Tik bezcerīgs tas portāls nemaz nav.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja:

Bez tā nummura varētu iztikt, kurā vietā, cik aizgājušo...

Kā nu kuro reizi, kad viens, kad neviens, kad neviens, bet ne bez sekām, jo laicāigāk sniegta pirmā palīzība nepieļautu sekas utt... Kad vienkārši neko nevar glābt, bet kavē laiku, lai tik nebūtu jāskatās uz tiem skatiem...

Tie nav atsevišķi gadījumi, bet visai izteikta sistemātiska reakcija

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Nu pēc Palidnieka textiem sanāk tā:

Ja pa 2.ro joslu brauc ātrāki kurpjmeistari nekā viņš, tad viņš par spīti visam, stūrgalvīgi šturmēs 1.ajā joslā noparkotās metrīgās kupenas.

nu bet tā te saka, ja jādara.

Ja uz pirmās joslas Plesenei ilabos laika apstākļos pie pietiekamas redzmības ir 1-2 cm sniega, bet 2. joslā ir 0,3 cm sniega, tad paklausot vairumam braucēju man ir spītīgi jābrauc pa 2. joslu ar baudāmiem 71,2 km/h un visiem lidotājiiem, kuri ir ar miru braukt uz 80 km/h mani ir jāapsteidz pa pirmo joslu

Es pats nebraukšu NEKAD pirmajā joslā jo tur joslu ir aizņēmis SNIEGS!

Laipni lūgtum mūsu pulciņā! Runājām, runājam un pierunājām! Tik bezcerīgs tas portāls nemaz nav.

Nu redzi, būšu pilniesīgais satiksmes uzlabotājs... Braukšu kā sanāk, pagriezienus nerādīšu, neļāušu sevi apdzīt utt.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Būsim saprotoši, vienmēr būs kāds,-da, kas brauks ātrāk vai lēnāk, galamērķi taču gribam sasniegt visi, tas manuprāt būtu galvenais. Mums līdz tai bāņu kultūrai patālu, za to ir uz ko tiekties. Labāk viens otram uzsmaidīsim, cienīsim viens otru, visi taču esam satiksmes dalībnieki. Nav jau tik grūti ieslēgt to pagrieziena rādītāju, sāksim kaut ar to. Tik daudzi jau ar to grēko, tas taču neprasa nekādu baigo braukt māku.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sāksim ar to, ka pie mums nav un tuvākajā laikā arī nebūs bāņu. Līdz ar to kautkādi salīdzinājumi ar bāņiem te vispār ir nevietā.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Manā praksē tie, kas spītīgi turās kreisajā joslā, lai gan brauc lēnak kā esmu plānojis, ir tik maz, ka to nedaudzo skaitu bez sirdsapziņas parmetumiem apsteidzu pa labo joslu.

Parasti visi gandrīz savlaicīgi pārvācas pa labi.

(Lai nerastos iespaids, ka mans viedoklis ir subjektīvs un pārvietojos es tikai pa savu miestu, pateikšu, ka rezi mēnesī es apbraukāju visus Lukoilus, visas Viadas, visus Dinazus, Ziemeļu naftas un vēl dažus DUSus.)

P.S. Mana Mīļotā ir nepacietīgāka par mani, un parasti tuvojoties jau mirkšķinās un paskubina priekšā braucošo atbrīvot kreiso joslu.

Rezultātā viņai Ogre - Rīga- Ogre iet vispār bez aizķeršanās.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Manā praksē tie, kas spītīgi turās kreisajā joslā, lai gan brauc lēnak kā esmu plānojis, ir tik maz, ka to nedaudzo skaitu bez sirdsapziņas parmetumiem apsteidzu pa labo joslu.

Bingo! Kam vajag, tas apdzen pa labo, kam raustās mindža, lai sēž mājās.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Sāksim ar to, ka pie mums nav un tuvākajā laikā arī nebūs bāņu. Līdz ar to kautkādi salīdzinājumi ar bāņiem te vispār ir nevietā.

Un ar ko beigsim? Domāta bija tā braukšanas kultūra vispār...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Būsim saprotoši, vienmēr būs kāds,-da, kas brauks ātrāk vai lēnāk, galamērķi taču gribam sasniegt visi, tas manuprāt būtu galvenais. Mums līdz tai bāņu kultūrai patālu, za to ir uz ko tiekties. Labāk viens otram uzsmaidīsim, cienīsim viens otru, visi taču esam satiksmes dalībnieki. Nav jau tik grūti ieslēgt to pagrieziena rādītāju, sāksim kaut ar to. Tik daudzi jau ar to grēko, tas taču neprasa nekādu baigo braukt māku.

Druknais1 tu ir muļķis? Tikko man te visi atrunāja, ka cīnīties par saprātīgu satiksmi ir debilisms saknē un ka braukt debili drīkst, var un ir pareizi. Kādu laiku atpakaļ neviens nelaida gājējus uz pārejām, pirms tam nelaida nogriežoties krustojumos, agrāk nelīda āra no kreisās joslas vispār... Nekas tak no tā netika panākts, visi brauc pa kreiso joslu, taurē uz gājējiem, kuri grib šķērsot ielu pa gājēju pāreju utt...?

Vārdu sakot - pierunājāt - uz ceļa drīkstu bū kretīns un man uz to ir pilnas tiesības. Alleluja!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Bucefals rakstīja: Manā praksē tie, kas spītīgi turās kreisajā joslā, lai gan brauc lēnak kā esmu plānojis, ir tik maz, ka to nedaudzo skaitu bez sirdsapziņas parmetumiem apsteidzu pa labo joslu.

Bingo! Kam vajag, tas apdzen pa labo, kam raustās mindža, lai sēž mājās.

Esi mēģinājis Latvijā apdzīt pa labo pusi?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti