Ja nu noder - viedoklis par Honda Stream

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003

Ja nu noder - viedoklis par Honda Stream

 
1 2 3
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Vot tā ir štelle - uztaisīt iauto konkurentu un nākt šeit ar spamu... Nekaunība...

Moš jāpārvācas spamot uz carnet.lv?

Pag, kāpēc spams. Ja es te vilktu uz kaut kādu beztēmu, tad varētu sūdzēties, bet dodu tak iespēju uzzināt konkrētu aprakstošu info par konkrētu auto modeli. Pats arī priecājos, ja te iAuto izdodas atrast kādas norādes uz citiem resursiem, kur var izlasīt lietotāja pieredzi par kādiem konkrētiem auto modeļiem. Un starp citu, man šķiet iAuto ir vienīgais, kuram ir gana aizpildīta "Lietotāju pieredzes" sadaļa - visu cieņu par to! Noderīga info.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Pie kam pats carnet redaktors

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Ja reiz pats CarNet redaktors pagodinājis mūs ar savu klātbūtni, tad gribētu ieteikt, ka jums tur tās auto bildes ir "tādas - nekādas".. ja grib autiņus tirgot, tad taču vajag visu pa pirmo zorti sakārtot.

Un Blondonu es par ekspertu neaicinātu (viedoklis izkristalizējies pēc dzirdētā LR2 raidījumos).

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 tu esi prasts smerdelis. Tev nepietika ar vienu linku uz savu lapeli? Jālien tagad visi topiki jāpiecūkā ar spamu? Šeit ir sadaļa Pieredze - liec tur rakstu un apspried.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Laikam jau carnetam galiigi nesokas bizness, ka jaalien citaa portaalaa reklameeties!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Varbūt nepareizi atceros, vecums nenāk viens....

bet vai misters Lynx nebija tas auto speciālists, kurš nopirka pasātu un pie '100 kkm' noskrējiena taisīja motora kapremontu?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Ja reiz pats CarNet redaktors pagodinājis mūs ar savu klātbūtni, tad gribētu ieteikt, ka jums tur tās auto bildes ir "tādas - nekādas".. ja grib autiņus tirgot, tad taču vajag visu pa pirmo zorti sakārtot.

Un Blondonu es par ekspertu neaicinātu (viedoklis izkristalizējies pēc dzirdētā LR2 raidījumos).

Paldies par ieteikumiem! Piekrītam, ka dažām bildēm kvalitāte nav no tām labākajām - norādīsim uz to auto dīleriem, kas šīs bildes sagatavo.

Par Blodona eksperta spējām - cik cilvēku, tik viedokļu. Pagaidām man personīgi nav nācies saskarties ar kādu viņa nekompetenci. Un tikai starp citu, darbojas viņš LR 1 ēterā.

Anonīmiķi - ok, aiziešu arī Pieredzē iemetīšu saiti...

Gozaless, interpretējot Tevis teikto, sanāk, ka arī visiem, kas reklamējas Delfos vai kur citur, nesokas bizness... Ok, ok, tā tāda filozofiska piebilde.

Es gan šo nesaucu par reklāmu, bet saites ielikšanu uz info, kas kādam varētu noderēt. Es taču nesaku - nāciet, pērciet CarNet portālā mašīnas! Lūk ta būtu nekaunīga reklāma... Galvenais, elpojam mierīgi, piektdiena taču!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Varbūt nepareizi atceros, vecums nenāk viens....

bet vai misters Lynx nebija tas auto speciālists, kurš nopirka pasātu un pie '100 kkm' noskrējiena taisīja motora kapremontu?

Centi, esmu es tas pats Lynx, bet par auto speciālistu NEKAD neesmu sevi uzdevis. Vienmēr esmu bijis gatavs mācīties - arī no savām kļūdām.

Un btw - Pasātam uz tablo bija ap 160tk km, un dodu 80% iespējamību (vai pat vairāk), ka tas bija kruķīts. Diemžēl, kā jau absolūti pārliecinoši lielākajai daļai brīvā tirgus automašīnu.... Bet latvietim taču tik ļoti gribās, lai viņa naivo dvēsli iepriecina ar viltotu odometra rādījumu zem 200tk km. Jāsamierinās...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Par Blodona eksperta spējām - cik cilvēku, tik viedokļu.

Eksperti ir Šlegelmilhs, Elbakjans (un arī vairāk pa autosporta jomu), vai kādi no dīleru kantoru ilggadējiem darbiniekiem (un tad arī vairāk pa savas markas jomu). Blodons blakus viņiem ir tāds puslīdz advancēts entuziasts.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Eksperti ir Šlegelmilhs, Elbakjans (un arī vairāk pa autosporta jomu), vai kādi no dīleru kantoru ilggadējiem darbiniekiem (un tad arī vairāk pa savas markas jomu). Blodons blakus viņiem ir tāds puslīdz advancēts entuziasts.

Blodons pa lielam ir tikai balamute ... pat ja arī kaut ko patiešām zina.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

par bildēm tajā karnetē - viens uz mani lūrēja ar sarkanām acīm kaut ko gudru gvelzdams...

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Eksperti ir Šlegelmilhs, Elbakjans (un arī vairāk pa autosporta jomu), vai kādi no dīleru kantoru ilggadējiem darbiniekiem (un tad arī vairāk pa savas markas jomu). Blodons blakus viņiem ir tāds puslīdz advancēts entuziasts.

Blodons pa lielam ir tikai balamute ... pat ja arī kaut ko patiešām zina.

******************************************************

Tiesa, tikai neinformeets cilveeks var teikt, ka inzhektorgazes sisteema nekam neder. Hallo, panem un izbrauc ar kvalitatiivi uzstaaditu taadu! p.s. neiet runa par taam sisteemaam, kuras staadiija 80-jos uz Volgaam.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

jā, kaut vai skrūvgriezis un uzgriežņu atslēga Blodonprāt esot ekstrēma iejaukšanās motora darbībā. Protams ja neko nejēdz tad tiešām labāk ar tādiem instrumentiem nekam netuvoties.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

tas Blodons ik reizi smidina kad dzirdu shamo Tv-radio... eksperts vinsh ir tikai tehnisko analfabetu aciis.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Blodons ir visnotaļ laps žurnaļuga un vienk. foršš kekss un višš nau vainīgs ka ,kāc zābacīgs pļurtāla reds , aicina šamo par expertu xaltūra paliek xaltūra- ēst ta gribās

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Blodons ir visnotaļ laps žurnaļuga un vienk. foršš kekss un višš nau vainīgs ka ,kāc zābacīgs pļurtāla reds , aicina šamo par expertu xaltūra paliek xaltūra- ēst ta gribās

Kā jau minēju, cik cilvēku, tik viedokļu. Un piebildīšu, ka tas labais žurnaļuga pie šī projekta izveides līdzdarbojās jau krietni ātrāk, nekā tam tika piesaistīts reds (tobiš es).

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es labāk Honda-Stream vietā ņemtu Honda-FR-V !

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es labāk Honda-Stream vietā ņemtu Honda-FR-V !

tie nav vienas klases auto, tapeec saliidzinaat nav labi.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es labāk Honda-Stream vietā ņemtu Honda-FR-V !

Es labāk ņemtu Honda Element!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Blodons ir visnotaļ laps žurnaļuga un vienk. foršš kekss un višš nau vainīgs ka ,kāc zābacīgs pļurtāla reds , aicina šamo par expertu xaltūra paliek xaltūra- ēst ta gribās

Kā jau minēju, cik cilvēku, tik viedokļu. Un piebildīšu, ka tas labais žurnaļuga pie šī projekta izveides līdzdarbojās jau krietni ātrāk, nekā tam tika piesaistīts reds (tobiš es).

Nūūū , man personistiski , 'bļodas' kāja , bij redzama pa gabalu un pārējā 'ZB' anštalte ar pārreiz iegāju tajā lapā ,palasījos 'speciālistu padomus' ,izrēcos ne pa jokam Tā tik turpiniet ....

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

VWfans rakstīja: Es labāk Honda-Stream vietā ņemtu Honda-FR-V !

tie nav vienas klases auto, tapeec saliidzinaat nav labi.

Ūūja, kāpēc tad sakies, ka nav viena klase?! FR-V taču ir Stream turpinājums - tobiš ģimenes minivens vien ir, tikai FR-V jau nāk viena papildus sēdvieta pat pirmajā rindā.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Slinkais rakstīja:

VWfans rakstīja: Es labāk Honda-Stream vietā ņemtu Honda-FR-V !

tie nav vienas klases auto, tapeec saliidzinaat nav labi.

Ūūja, kāpēc tad sakies, ka nav viena klase?! FR-V taču ir Stream turpinājums - tobiš ģimenes minivens vien ir, tikai FR-V jau nāk viena papildus sēdvieta pat pirmajā rindā.

Tad jau labāk BMW

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

LyNx8 rakstīja:

Slinkais rakstīja:

VWfans rakstīja: Es labāk Honda-Stream vietā ņemtu Honda-FR-V !

tie nav vienas klases auto, tapeec saliidzinaat nav labi.

Ūūja, kāpēc tad sakies, ka nav viena klase?! FR-V taču ir Stream turpinājums - tobiš ģimenes minivens vien ir, tikai FR-V jau nāk viena papildus sēdvieta pat pirmajā rindā.

Tad jau labāk BMW

Ja joks, tad ok, bet ja nopietni teikts - tad garām... BMW nav minivenu.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

a x5 kas tad ir? istakais minivens. no dzhipa un vieglaa tur nekaa nava

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: a x5 kas tad ir? istakais minivens. no dzhipa un vieglaa tur nekaa nava

Banāls joks, jāteic. Un gribētu redzēt X5 ar cenu zem 10k Ls...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti