Jauns vai vecs auto?

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Cienīti iauto lietotāji paskatoties uz to kas notiek šajā portālā pēdējā laikā nolēmu aizskart tēmu kapēc mēs mainam vai tieši otrādi gadu desmitiem lietojam vienu auto. Rejamies, diskutējam, bet kopsaucēja kā nav tā nav. Nu tad lūdzu īsumā- (45000 zīmes )motivācija mainīt vai tieši otrādi nekādā gadijumā nemainīt auto...

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..88
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Te ieminējās, ja var atļauties...

Man šefs var atļauties nopirkt jebkuru kaut cik necik sērijveidā ražotu auto, bet uzskata par idiotiem visus kas to dara! Pa 10 gadi ko pie šā strādāju ir jau nomainījis 1 Saabu un 3 Meršus. Pērk 1 - 2 gadus vecus, jo nopērkot pie dīlera, un pat izstumjot auto pa vārtiem ārā no salona jebkurš jauns auto zaudē 25% no pārdošanas vērtības! Cilvēks māk skaitīt naudu! Gan pašam pietiek, gan saviem darbiniekiem var maksāt pietiekami labas algas. Tur pat līdzās ir cits diezgan līdzīgs uzņēmums, bet šefs pērk tikai jaunus auto.... un vienmēr sūdzās, ka neviens nenāk strādāt, un ja atnāk, tad izrādās nemāk strādāt... Vienīgi nekādi nesajēdz, ka 5 Ls dienā par 12 st darbu šajās dienās ir krietni pamaz!!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Skatos ka cilvēki,dižķibeles iespaidā,ir kļuvuši prātīgāki,nu tāda

vidēji statistiska tendence.

Domāju ka ja šis topiks būtu pirms kādiem 3-4 gadiem izveidots,tad mēs te lasītu pavisam citus atzinumus vairumā.

Lai gam nekas iepriecinoš jau tas nav,jo atkal ja

salīdzinātu ar kādu normālu valsti,Vāciju,

Angliju, da kaut Zviedriju,diezvai tajos forumos tautai ir līdzīgi atzinumi.

ja tā dziļi psiholoģiski pieeit tam jautājumam,

tad vot ņemies,daries,strādā,a beigās sanāk ka rezultātā viss ko vari atļauties par to ir citu piepirsts,jau

novecojušas markas auto,vai arī ja atļaujies,tad

citi padomā ka esi staipītājs.

Kaut kā netaisnīga tā doma jau pašos pamatos.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

P.S.

Un vispār,normālā valstī dzīvojot,

šim topikam bij jāsaucas

"Kādu jaunu auto pirkt,lētā gala vai labākus?"

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Kas gan ir "normāla valsts"? Vai tie ir apstākļi, kādos dzīvo lielākā daļa pasaules iedzīvotāji? Vai arī tā desmitā daļa, kuri izlieto lielāko tiesu planētas resursu?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Normāla valsts ir tāda kur maza uzņēmuma īpašnieks var atļauties ne tikai nopirkts kaut cik necik sakarīgu jaunu auto, bet arī savas atvases izskolot kādā kaut cik necik prestīžā koledža (augstskolā, ja skatās Latviju), kaut reizi mēnesī ar ģimeni aizbraukt kādā ne visai tālā ekskursijā ar savu auto... tā teikt atslābināties nedēļas nogalē.

Tie ir mana kaimiņa vārdi!! Neko no tā Latvijā nevarēja atļauties, kā neliela uzņēmuma direktors. Bet strādājot Anglijā ar sievu par MINIMĀLO algu var!! Vai tas nav sāpīgi?

Un vēl - tur cilvēki vienkāršī nevar atļauties vecu auto, jo servisi ir mežonīgi dārgi, bet paši ne katrs māk putekļus noslaucīt.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Skatos ka cilvēki,dižķibeles iespaidā,ir kļuvuši prātīgāki,nu tāda

vidēji statistiska tendence.

Domāju ka ja šis topiks būtu pirms kādiem 3-4 gadiem izveidots,tad mēs te lasītu pavisam citus atzinumus vairumā.

Lai gam nekas iepriecinoš jau tas nav,jo atkal ja

salīdzinātu ar kādu normālu valsti,Vāciju,

Angliju, da kaut Zviedriju,diezvai tajos forumos tautai ir līdzīgi atzinumi.

ja tā dziļi psiholoģiski pieeit tam jautājumam,

tad vot ņemies,daries,strādā,a beigās sanāk ka rezultātā viss ko vari atļauties par to ir citu piepirsts,jau

novecojušas markas auto,vai arī ja atļaujies,tad

citi padomā ka esi staipītājs.

Kaut kā netaisnīga tā doma jau pašos pamatos.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Normāla valsts ir tāda kur maza uzņēmuma īpašnieks var atļauties ne tikai nopirkts kaut cik necik sakarīgu jaunu auto, bet arī savas atvases izskolot kādā kaut cik necik prestīžā koledža (augstskolā, ja skatās Latviju), kaut reizi mēnesī ar ģimeni aizbraukt kādā ne visai tālā ekskursijā ar savu auto... tā teikt atslābināties nedēļas nogalē.

Tie ir mana kaimiņa vārdi!! Neko no tā Latvijā nevarēja atļauties, kā neliela uzņēmuma direktors. Bet strādājot Anglijā ar sievu par MINIMĀLO algu var!! Vai tas nav sāpīgi?

Un vēl - tur cilvēki vienkāršī nevar atļauties vecu auto, jo servisi ir mežonīgi dārgi, bet paši ne katrs māk putekļus noslaucīt.

Tā viš ir.

Ja esmu pietiekoši zinošs savā nozarē, esmu pietiekoši darbaspējīgs, gribētos ar laiku nesaspringt par eksistenciālio pusi...

Diemžēl manu nozari regulējošs ierēdnis materiāli dzīvo daudz labāk par mani....

Vispār šīs diskusijas nebūtu, ja autobūve ietu uz priekšu, bet iet taču tikai finansiāli uz priekšu

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Skatos ka cilvēki,dižķibeles iespaidā,ir kļuvuši prātīgāki,nu tāda

vidēji statistiska tendence.

Domāju ka ja šis topiks būtu pirms kādiem 3-4 gadiem izveidots,tad mēs te lasītu pavisam citus atzinumus vairumā.

Lai gam nekas iepriecinoš jau tas nav,jo atkal ja

salīdzinātu ar kādu normālu valsti,Vāciju,

Angliju, da kaut Zviedriju,diezvai tajos forumos tautai ir līdzīgi atzinumi.

ja tā dziļi psiholoģiski pieeit tam jautājumam,

tad vot ņemies,daries,strādā,a beigās sanāk ka rezultātā viss ko vari atļauties par to ir citu piepirsts,jau

novecojušas markas auto,vai arī ja atļaujies,tad

citi padomā ka esi staipītājs.

Kaut kā netaisnīga tā doma jau pašos pamatos.

Toč sviesc.

1. Ar ko jauns ir labāks par vecu- lietotu? Tehniski uzticamāks? Nez vai. Piepirsti beņķi? Nu pa to starpību kas ir starp vecu un jaunu auto var pārtapsēt salonu un beķķus kā vēlies un ar ko vēlies.

2.Anglija zviedrija vācija- kā pilnīgi pareizi teica edgars- tur 95% tautas ir tehniski neizlītoti un paši nespēj pat logu tīrītāja slotiņu apmainīt un auto maina tapēc ka skaudība žņaudz (globāli domājot) maksāt 200eur par to nomaiņu kautkādam puņķainam turkam. pieklājīgi tas tiek motivēts- auto paliek dārgs ekspluatācijā.

3. kā jau teicu- prestižāk pārvietoties ir nevis ar jaunu 7,4 m garu cinkotas folijas sūdu, kam iekšā samontēti visi mobilajā telefonā piejamie labumi, bet ar VAZ 2101 teicamā stāvoklī. Vismaz man ZAZ 968 bez rūsas un hromam mirdzot piesaistītu vairāk uzmanības uz ceļa nekā 2011 novembrī pirkts SL500. Vismaz par tā saimnieku var padomāt, ka tam ir spējas, uzņēmība mēķtiecība un pacietība atšķirībā no kāda RR superchaged īpašnieka, kas pārdevis tēva mežu vai 3 cisternas kreisā soļķa un kurā nav nekā vairāk kā ambīcijas, turības diploms un tukša izrādīšanās.

4. 90- tajos varēja nopirkt 60 gadu ciešamā stāvoklī auto par kapeikām.tāpat nav izslēgts, ka 2025 gadā ražots auto varbūt maksās krietni vairāk nekā tagad...

Ar to visu gribēju teikt ka pārsvarā jauns auto ir tipiska, nedomājoša patērētāja simbols un ja Tevis minētajās ārzemēs tauta sajēgtu vairāk tehniskajā jomā un mājas apstākļos spētu veikt nedaudz padziļinātas tehniskās apkopes, neviens nekratītos vaļā no auto tiklīdz tam beigusies garantija

p.n. sviesc- es zviedrijā pabrauzot nost no stoholmas uz viņu tā sauktajiem prestižajiem dzīves rajoniem nedāļas laikā redzēju vairāk 50-60-70-80 gados būvētu auto nekā mūsu motormuzejā un tam pieguļošajā stāvlaukumā salīstu...

tagad to cena ir ļoti jūtami aubusi

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

sorry par kļūdām- pirksti līki.

arba Reģ.: 16.12.2002
1 0 Atbildēt

nedaudz sviestu stumjam

1) jauns auto ir uzticamāks kā tāds pats jau 100 000 nobraucis

2) prestiīz ir braukt ar labi uzturētu 15 un vairāk gadus vecu auto , bet cik tādu ir Latvijā

šāds auto nevar būt ikdienā lietojams, saimniekam ir katrai dienai cits, vai ikdienā brauc ar metro

3) nedaudz atšķiras vai esmu nopircis jaunu un braucu 12 gadus, vai pērku 10 gadīgu nezināmu

p.s. Anglijas iedzīvotāji savu valsti ir būvējuši vairākus 100 gadus, streikojuši, gājuši vēlēt, taisījusi revolucījas un beidzot ir nonākuši tur kur ir (arī vācijas, zviedrijas u.t.t.) bet mēs gribam , lai šeit no gaisa desa nokrīt, eesam gatavi darīt neko, kurš kapitālists brīvprātīgi palielinās algas ??????

Lietoju 3 auto

1. 35 gadīgs, kurš ir visu laiku procesā, prestīži mīļi, jauki, bet ikdienā nelietojami, izdevumi kosmoss

2. 15 gadīgs pilnpiedziņas auto - ziemas lietošanai, relatīvi maz prasa ieguldījumus, bet auto ir ļoti labi saglabāts

3. auto ikdienai - japānis , ko pirku pirms 5 gadiem jaunu un vēl 2 gadus braukšu, šo 5 gadu laikā 3 x lampiņas ir apmainītas un tie ir visi neplānotie remonti !!!!!

Jauna ikdienas auto iegāde ir tikai naudas jautājums

Un arī tie, kas saka , ka labāk vecs BMW nekā jauna škoda pļāpā - viņi daudz labprātāk brauktu ar jaunu bmw, bet tas nespīd

MAn pieder mazs uzņēmums un pat prātā nenāk darba vajadzībām pirkt 12 gadīgu auto, jo man nav vajadzīgi neparedzami remonti

darbinieks brauc 5 gadus ar škodu un remontos neesmu ielicis neko !!!!!! vispār neko , tikai mēneša maksājums 140 Ls un teh apkopes

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

piekrist arbam 100%

bet mans visvislētākais transportl\idzeklis ir 35 gadīgs žigulis. Dro';si, ka tas tāds nebūtu, ja brauktu ikdienā ar to...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Skatos ka cilvēki,dižķibeles iespaidā,ir kļuvuši prātīgāki,nu tāda

vidēji statistiska tendence.

Domāju ka ja šis topiks būtu pirms kādiem 3-4 gadiem izveidots,tad mēs te lasītu pavisam citus atzinumus vairumā.

Lai gam nekas iepriecinoš jau tas nav,jo atkal ja

salīdzinātu ar kādu normālu valsti,Vāciju,

Angliju, da kaut Zviedriju,diezvai tajos forumos tautai ir līdzīgi atzinumi.

ja tā dziļi psiholoģiski pieeit tam jautājumam,

tad vot ņemies,daries,strādā,a beigās sanāk ka rezultātā viss ko vari atļauties par to ir citu piepirsts,jau

novecojušas markas auto,vai arī ja atļaujies,tad

citi padomā ka esi staipītājs.

Kaut kā netaisnīga tā doma jau pašos pamatos.

To pašu gribēju rakstīt ( par to ja topiks būtu treknos gados tapis ). Vispār ļoti plaši komentētēts kautkas līdzīgs bija , laikam par auto pirkšanu ar līzingu vai kā tur , bet diskusijas laikā panesās ...lietots/jauns.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

darbinieks brauc 5 gadus ar škodu un remontos neesmu ielicis neko !!!!!! vispār neko , tikai mēneša maksājums 140 Ls un teh apkopes

Ja es savā auto mēnesī ieguldītu 140 ls. piedevām spiestā kārtā- (tas ir uzspiežot tos autoservisa darboņiem) domāju ka vārds "problēma" būtu līdzvērtīgs vārdiem "neiespējamā misija". piedevām auto man taisītu i sestdienās i svētdienās i pa naktīm...

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Sviestc rakstīja: Skatos ka cilvēki,dižķibeles iespaidā,ir kļuvuši prātīgāki,nu tāda

vidēji statistiska tendence.

Domāju ka ja šis topiks būtu pirms kādiem 3-4 gadiem izveidots,tad mēs te lasītu pavisam citus atzinumus vairumā.

Lai gam nekas iepriecinoš jau tas nav,jo atkal ja

salīdzinātu ar kādu normālu valsti,Vāciju,

Angliju, da kaut Zviedriju,diezvai tajos forumos tautai ir līdzīgi atzinumi.

ja tā dziļi psiholoģiski pieeit tam jautājumam,

tad vot ņemies,daries,strādā,a beigās sanāk ka rezultātā viss ko vari atļauties par to ir citu piepirsts,jau

novecojušas markas auto,vai arī ja atļaujies,tad

citi padomā ka esi staipītājs.

Kaut kā netaisnīga tā doma jau pašos pamatos.

To pašu gribēju rakstīt ( par to ja topiks būtu treknos gados tapis ). Vispār ļoti plaši komentētēts kautkas līdzīgs bija , laikam par auto pirkšanu ar līzingu vai kā tur , bet diskusijas laikā panesās ...lietots/jauns.

Bet skat tik daļa diskutētāju braukā ar veciem un arī tagad uz topikiem- ko labāk pirkt- šādu vai tādu tiek sniegti diezgan glupi padomi kā kārtīgi iegrābties...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Tik atgādināšu . Mans 10 gadīgais sharan realitātē man izmaksāja ap 600 ls mēnesī . Vienreiz zobsiksana Vroclavā plīsa , un Londonā virzulis. Pēc visa šitā 2008 gada sākumā paņēmu jaunu .

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Tik atgādināšu . Mans 10 gadīgais sharan realitātē man izmaksāja ap 600 ls mēnesī . Vienreiz zobsiksana Vroclavā plīsa , un Londonā virzulis. Pēc visa šitā 2008 gada sākumā paņēmu jaunu .

Nu nerakstītais zelta likums- perkot lietotu auto -maini eļļas un siksnas. tad nekas neplīst. Virzuļi arīt āpat vienārši neplīst. Varbut vel gribi teikt ka to bēdu brāli pa lēto nopirki no leišiem? Pat 1/2 latvijas auto ir nevis pa taisno no vācijas, bet tepat no lietuvas.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

Vislabākais auto ir jauns auto

Ja nevar atļauties jaunu , tad vecs

Un ''vecie'' diemžēl jau iet uz beigām jo , pa lielam , visi 99-> ražojumi jau ir pilni ar ''Windouziem'' , alumīnija ričagiem utt sū diem , kas sarežģī dzīvi

no 1997-2009ajam pirku un lietoju jaunus japāņus . Puikas ,kas pirka jaunus DE megarulzus , saņēma arī zināmu devu gemoroja ,bet man ar jauniem J , nekas vairāk ka apkopes , kreņķus nesagādāja

tagad pārsvarā lietoju , pirktu jaunu , Kangoo 00' dti , nu jau 280kkm , bet eļļu nerij , uz priekšu kust , viegli atbaidoši apmīcīts un aprūsējis , pametams da jeb kur -nax neviens viņu nezags , bēēēēēt pēdīgos 2gados -torsiontilc pārlasīts 500ls , turbīna restaurēta -400ls , visādas riepas ,aķis utt vēl uz kādiem ls500 , tagad lēnām beidzas sajūgs -ls150,- utt utpr karoč labāks par jaunu japāni viņš toččččččč nau bet citādi iedeāls krīzmobīlis ,rij neko , izbrauc dajebkur , ietilpīgs ofinogenno , noparkot(4metri ) var dajebkur ,kasko arī naxxxnevajag .

Vai es kādreiz vēl pirkšu jaunu auto ??? Pat ja $$$ atļaus ,bet latvijā pie varas būs 3,14derasi , nez vaj .

Mazlietotu japāni , ar skaidru biogrāfiju pirkšu , vai varbūt jaunu Dusteru , tai pašā cenu kategorijā .

Bēēt nu xvz kādzīve var iegrozīties nekad nevar teikt nekad Savulaik ,kārtējoreiz , atzīmējot kartējo boļševiku apvērsuma gadadienu , sapņos nerādijās inomarkas un Deep Purple koncerts Rīgā 7.novembrī

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Te ieminējās, ja var atļauties...

Man šefs var atļauties nopirkt jebkuru kaut cik necik sērijveidā ražotu auto, bet uzskata par idiotiem visus kas to dara! Pa 10 gadi ko pie šā strādāju ir jau nomainījis 1 Saabu un 3 Meršus. Pērk 1 - 2 gadus vecus, jo nopērkot pie dīlera, un pat izstumjot auto pa vārtiem ārā no salona jebkurš jauns auto zaudē 25% no pārdošanas vērtības! Cilvēks māk skaitīt naudu! Gan pašam pietiek, gan saviem darbiniekiem var maksāt pietiekami labas algas. Tur pat līdzās ir cits diezgan līdzīgs uzņēmums, bet šefs pērk tikai jaunus auto.... un vienmēr sūdzās, ka neviens nenāk strādāt, un ja atnāk, tad izrādās nemāk strādāt... Vienīgi nekādi nesajēdz, ka 5 Ls dienā par 12 st darbu šajās dienās ir krietni pamaz!!

Es par atļaušanos ieminējos ...un tu ar savu postu to savā ziņā apstiprini

Ja reiz visi prātīgie un tie, kas naudu prot skaitīt pērk 1...3g vecus auto, tad kāpēc tu brauc ar 20gadīgu? .....,jo nevari atļauties.... Vot i viss.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Tik atgādināšu . Mans 10 gadīgais sharan realitātē man izmaksāja ap 600 ls mēnesī . Vienreiz zobsiksana Vroclavā plīsa , un Londonā virzulis. Pēc visa šitā 2008 gada sākumā paņēmu jaunu .

Teu skarbi nepaveicās VAGa PD dzinējiem , paštruntīgi koptiem un labi pabrauktiem , virzuļu plīšana ir diezgan raksturīgs pasākums a zobsiksna-tur nu pac vainīgs , jo pēc šrota iegādes vajag taisīt 'lielo apkopi ' un nesipt sani uz labām detaļām .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

rudens68 rakstīja: Tik atgādināšu . Mans 10 gadīgais sharan realitātē man izmaksāja ap 600 ls mēnesī . Vienreiz zobsiksana Vroclavā plīsa , un Londonā virzulis. Pēc visa šitā 2008 gada sākumā paņēmu jaunu .

Nu nerakstītais zelta likums- perkot lietotu auto -maini eļļas un siksnas. tad nekas neplīst. Virzuļi arīt āpat vienārši neplīst. Varbut vel gribi teikt ka to bēdu brāli pa lēto nopirki no leišiem? Pat 1/2 latvijas auto ir nevis pa taisno no vācijas, bet tepat no lietuvas.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

rudens68 rakstīja: Tik atgādināšu . Mans 10 gadīgais sharan realitātē man izmaksāja ap 600 ls mēnesī . Vienreiz zobsiksana Vroclavā plīsa , un Londonā virzulis. Pēc visa šitā 2008 gada sākumā paņēmu jaunu .

Nu nerakstītais zelta likums- perkot lietotu auto -maini eļļas un siksnas. tad nekas neplīst. Virzuļi arīt āpat vienārši neplīst. Varbut vel gribi teikt ka to bēdu brāli pa lēto nopirki no leišiem? Pat 1/2 latvijas auto ir nevis pa taisno no vācijas, bet tepat no lietuvas.

Bija tiko mainīta , poļi teica ,ka kautkāds ķīlitis vai kā tur..... lūzis

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: l

Bija tiko mainīta , poļi teica ,ka kautkāds ķīlitis vai kā tur..... lūzis

laikam tai pat 'baigi labajā' servisā kur Asconu kopi bēēt tas PD TDI ir bikiņ savādāks

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

taaneko rakstīja:

rudens68 rakstīja: Tik atgādināšu . Mans 10 gadīgais sharan realitātē man izmaksāja ap 600 ls mēnesī . Vienreiz zobsiksana Vroclavā plīsa , un Londonā virzulis. Pēc visa šitā 2008 gada sākumā paņēmu jaunu .

Nu nerakstītais zelta likums- perkot lietotu auto -maini eļļas un siksnas. tad nekas neplīst. Virzuļi arīt āpat vienārši neplīst. Varbut vel gribi teikt ka to bēdu brāli pa lēto nopirki no leišiem? Pat 1/2 latvijas auto ir nevis pa taisno no vācijas, bet tepat no lietuvas.

Bija tiko mainīta , poļi teica ,ka kautkāds ķīlitis vai kā tur..... lūzis

reno espace3 divi dzinēji- 2.2dt 12 vārsti ar interkuleri un 2.2dci 16 vārsti ar camonraili. Pirmajam resurss esot virs 500000 otrajam reti aizvelk līdz 250. viss vienāds, atšķiras tikai galvas un viss kas uz tās atrodas. Vienkārši pirms pirkt vajag izdomāt ko īsti gribās. nepirkt, kas pagadās. nu vismaz netā pazondēties... būs mazāk problēmu...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Draugs kurš pac visu ko vien var remontē , brauca ar vecu sieru , tad ford exkort d , omega 2,5 d vēl iet .

Bet tiko nopirka dacia vagonu 1,5 d . Kad prasīju kapēc jaunu ,bet ne lietotu ,tā īsti atbildi nesaņēmu , tik noteica jauns ir jauns .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

rudens68 rakstīja: l

Bija tiko mainīta , poļi teica ,ka kautkāds ķīlitis vai kā tur..... lūzis

laikam tai pat ''baigi labajā'' servisā kur Asconu kopi bēēt tas PD TDI ir bikiņ savādāks

Auto nopirku no vienas servisa "meni'dzeres" kautkāds pusvadītājas . Kad pirku to vēl nezināju, uzreiz pēc pirkuma gan kautkā sarunas panesās un pateica .Siksnu mainīju viņas darbavietā . Virzulis plīsa pēc nobrauktiem 40 000 km.

Laikam biku esi nokļūdījies ASCONA man nav

1 2 3 4 5 6 7 8 ..88
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti