Jauns vai vecs auto?

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Cienīti iauto lietotāji paskatoties uz to kas notiek šajā portālā pēdējā laikā nolēmu aizskart tēmu kapēc mēs mainam vai tieši otrādi gadu desmitiem lietojam vienu auto. Rejamies, diskutējam, bet kopsaucēja kā nav tā nav. Nu tad lūdzu īsumā- (45000 zīmes )motivācija mainīt vai tieši otrādi nekādā gadijumā nemainīt auto...

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..88
rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

TIDIOTS

Mazlietotu japāni , ar skaidru biogrāfiju pirkšu , vai varbūt jaunu Dusteru , tai pašā cenu kategorijā .

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Jelgavā viens dusters brauc , kamēr neizlasīju šilti pat nenojautu kas pa marku . Dusteram esot reāli laba 4x4

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: TIDIOTS

Mazlietotu japāni , ar skaidru biogrāfiju pirkšu , vai varbūt jaunu Dusteru , tai pašā cenu kategorijā .

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Jelgavā viens dusters brauc , kamēr neizlasīju šilti pat nenojautu kas pa marku . Dusteram esot reāli laba 4x4

godīgi sakot , kāmēr nau provēc,XVZ kāc višš i

man nau mode ,kā tādam VWpēcim, sipt prātu autodīleriem , ja nau $$$$ par ko pirkt aparātu

lasiju ka 1ais robs esot riebīgi īss , ka gaita esot komfortablāka kā citiem 'parketiem' , lasiju/redzēju VIDEO testu par bezceļa īpašibām , nu teoretiski šķiet baudāma cenas/labuma attiecība , bet kā tur dzīvē var izrādīties .......

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

krishus - es pāris lpp atpakaļ arī rakstīju, ka vēl līdz šim neesmu atļāvies jaunu auto. Un ja 3,14si būs arī turpmāk pie varas tad drīz vispār nosprāgšu! Kopš 94 gada mani izdevumi krietni ātrāk ir auguši kā ienākumi (vienīgi tad bija 2 bērni un māte pensionāre, bet tagat vairs nav!)

TDIOTS = tagad lēnām beidzas sajūgs -ls150, Manam vecajam Skorpim sajūgs bodē maksā 16 Ls!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

vēl līdz šim neesmu atļāvies jaunu auto - prātīgu auto! Nevis kaut kādu konservu bundžu kurā radio nevajag, jo ar manām garajām kājām ausis tiek aizspiestas.

Neiet runa par Gets, Ka, pat ne Golf klasi. Jau pieminēju, ka Avensis man ir par mazu.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Draugs kurš pac visu ko vien var remontē , brauca ar vecu sieru , tad ford exkort d , omega 2,5 d vēl iet .

Bet tiko nopirka dacia vagonu 1,5 d . Kad prasīju kapēc jaunu ,bet ne lietotu ,tā īsti atbildi nesaņēmu , tik noteica jauns ir jauns .

jan jau pēc kāda laika izteiks paliekošāku viedokli...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

TDIOTS = tagad lēnām beidzas sajūgs -ls150, Manam vecajam Skorpim sajūgs bodē maksā 16 Ls!

Scorpji-tie ir lēti ,karājās uz sētas

~150ls=pilns ,laba zīmola , komplekc tsk izspiedējgultnis + kautkāda sen nestrādājoša tahometram vajadzīga pajibeņ un DARBS .

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu pa 16 ls Skorpim var nopirkt tikai lētā gala sajūga disku,tjipa

kaut kādu GPD, ķīnas, un nomainot tikai

to,garantijas nekādas,ka tas sajūga mezgls

būs spējīgs ilgstoši strādāt.

Katrā ziņā es savam (89.gada ) Saabam tādu disku

nekad neliktu un vispār,ja mainītu,tad uzreiz

komplektu (disku,kurvi,izspiedējgultni) un vēl blīvslēgus kārbai/dzinējam.

Bet nu ja patīk sipties,un regulāri ravēt

turp/atpukaļ kārbu,tad jau loģiski ka var

mānīt sevi ar domu ka ar to 16 latīgo disku

pasakā nokļūsi,sani iesipdams.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Nu pa 16 ls Skorpim var nopirkt tikai lētā gala sajūga disku,tjipa

kaut kādu GPD, ķīnas, un nomainot tikai

to,garantijas nekādas,ka tas sajūga mezgls

būs spējīgs ilgstoši strādāt.

Katrā ziņā es savam (89.gada ) Saabam tādu disku

nekad neliktu un vispār,ja mainītu,tad uzreiz

komplektu (disku,kurvi,izspiedējgultni) un vēl blīvslēgus kārbai/dzinējam.

Bet nu ja patīk sipties,un regulāri ravēt

turp/atpukaļ kārbu,tad jau loģiski ka var

mānīt sevi ar domu ka ar to 16 latīgo disku

pasakā nokļūsi,sani iesipdams.

+rubils

nu kaut ka tā

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: krishus - es pāris lpp atpakaļ arī rakstīju, ka vēl līdz šim neesmu atļāvies jaunu auto. Un ja 3,14si būs arī turpmāk pie varas tad drīz vispār nosprāgšu! Kopš 94 gada mani izdevumi krietni ātrāk ir auguši kā ienākumi (vienīgi tad bija 2 bērni un māte pensionāre, bet tagat vairs nav!)

Nu re, nonākam pie tā, ka auto izvēli pa lielam nosaka finansiālais stāvoklis

Es jau arī labprāt brauktu ar kāda 2007.g. M6..., bet nevaru atļauties. Savas iespējas apzinos- tapēc braucu ar 12gadīgu 7er

p.s. tavam viedoklim par priekšpiedziņām gan piekrītu par 100% FWD sucks

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

i_edgars rakstīja: krishus - es pāris lpp atpakaļ arī rakstīju, ka vēl līdz šim neesmu atļāvies jaunu auto. Un ja 3,14si būs arī turpmāk pie varas tad drīz vispār nosprāgšu! Kopš 94 gada mani izdevumi krietni ātrāk ir auguši kā ienākumi (vienīgi tad bija 2 bērni un māte pensionāre, bet tagat vairs nav!)

Nu re, nonākam pie tā, ka auto izvēli pa lielam nosaka finansiālais stāvoklis

Es jau arī labprāt brauktu ar kāda 2007.g. M6..., bet nevaru atļauties. Savas iespējas apzinos- tapēc braucu ar 12gadīgu 7er

p.s. tavam viedoklim par priekšpiedziņām gan piekrītu par 100% FWD sucks

kas M6 ir labāks un vairāk slīdzinot ar 7? un ko no tā visa, kas ir m6 pie zināmām naudām nevar pārlikt uz 7?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

krishus rakstīja:

i_edgars rakstīja: krishus - es pāris lpp atpakaļ arī rakstīju, ka vēl līdz šim neesmu atļāvies jaunu auto. Un ja 3,14si būs arī turpmāk pie varas tad drīz vispār nosprāgšu! Kopš 94 gada mani izdevumi krietni ātrāk ir auguši kā ienākumi (vienīgi tad bija 2 bērni un māte pensionāre, bet tagat vairs nav!)

Nu re, nonākam pie tā, ka auto izvēli pa lielam nosaka finansiālais stāvoklis

Es jau arī labprāt brauktu ar kāda 2007.g. M6..., bet nevaru atļauties. Savas iespējas apzinos- tapēc braucu ar 12gadīgu 7er

p.s. tavam viedoklim par priekšpiedziņām gan piekrītu par 100% FWD sucks

kas M6 ir labāks un vairāk slīdzinot ar 7? un ko no tā visa, kas ir m6 pie zināmām naudām nevar pārlikt uz 7?

Ja nu vienīgi kabrio versija. Bet ar kabri ir tā jocīgi- šogad ziemā daži labi kam pietika naudas m6 nepietika naudas garāžai un viņi visu ziemu tā ari ar kabri nobraukāja... Dauņi! Droši vien arī dzīvo vienistabas dzīvokļos ar mammu un šķirto sievu kopā! PRESTIŽAM!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Vidējā gala sajūga disks Skorpim maksā 70 Ls, bet tāds pat disks, tā pat zīmola, tikai Tranzītam maksā 16 Ls!! Ja labi parakņājas, tad visu var sameklēt lētāk, pie kam pieņemamas kvalitātes. Tā pat lietots augspiediena sūknis, kas pietiekami labi strādā - Skorpim ne mazāk par 80 Ls, bet identisks Sierai 45 Ls.

Par vai var atļauties jau rakstīju - mans šefs var atļauties jaunu auto, bet neuzskata par prāta darbu pirkt jaunu un nepērk!

Tādus kā Getsi varēju ari bez līzingiem jaunu nopirtkt, bet tāda tipa auto man par velti nevajag pat jaunu!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja: Bet ar kabri ir tā jocīgi- šogad ziemā daži labi kam pietika naudas m6 nepietika naudas garāžai un viņi visu ziemu tā ari ar kabri nobraukāja... Dauņi! Droši vien arī dzīvo vienistabas dzīvokļos ar mammu un šķirto sievu kopā! PRESTIŽAM!

Vo, vo.... šitādi ir redzēti!! Treknajos gados brēca, ka autiņā kas vecāki par 3 gadi pat iesēsties netaisās, bet tagat 2. Golpā braukā un ar sievasmāti vienistabas dzīvoklī dzīvo, jo sieva pelnās Īrijā, vai ir aizmukusi!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

krishus rakstīja:

i_edgars rakstīja: krishus - es pāris lpp atpakaļ arī rakstīju, ka vēl līdz šim neesmu atļāvies jaunu auto. Un ja 3,14si būs arī turpmāk pie varas tad drīz vispār nosprāgšu! Kopš 94 gada mani izdevumi krietni ātrāk ir auguši kā ienākumi (vienīgi tad bija 2 bērni un māte pensionāre, bet tagat vairs nav!)

Nu re, nonākam pie tā, ka auto izvēli pa lielam nosaka finansiālais stāvoklis

Es jau arī labprāt brauktu ar kāda 2007.g. M6..., bet nevaru atļauties. Savas iespējas apzinos- tapēc braucu ar 12gadīgu 7er

p.s. tavam viedoklim par priekšpiedziņām gan piekrītu par 100% FWD sucks

kas M6 ir labāks un vairāk slīdzinot ar 7? un ko no tā visa, kas ir m6 pie zināmām naudām nevar pārlikt uz 7?

Ar kuru 7er salīdzina?

Bet tā dzinēja jauda, sportiskāka balstiekārta, pašbloķējošais reduktors u.t.t.

Ja salīdzina ar manu e38, tad pieļauju, ka braukšanas komforts ar varētu būt lielāks..... Tas, kam man personīgi rociņas varētu būt par īsu, ir starta cena + uzturēšanas izmaksas...., jo jebkurš ///M uzturēšanā ir dārgs Nu, protams, ka man dārgs, ir gana cilvēki, kas var tādu gan nopirkt, gan uzturēt.

p.s. to M6 tik salīdzinājumam pieminēju, jo vnk patīk man tas auto

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Kad bij sniegs , auxjenno daudz [P] vietu uzradās -nevienu BMW(un vēl paris RWD megarulzu ,no sava poģika neredzēju) taxšto RWD rulzz ņewjebenno itīpaši LV ziemās

P.S. pašam gan būtu pouxj RWD vaj FWD jo ih bin ''orjol'' , bet tas jau cic stāsc

P.S.S. bet tā kā esmu 'lauķis'' , labprātāk lietoju AWD,FWD un tikai tad RWD...

P.S.S.S. Sviesc nedos satirst - kautkā tos RWD , pie viņa mājas Juglā , ziemā īpašī neredz

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

"sajūga disks skorpim 70 ls

bet tranzitam TIEŠI TĀDS PATS,tā paša ražotāja 16ls"

Edgar,ko Tu pīpē?

P.S.

Ja detaļa ir identiska vairāku modeļu vai pat marku

automašīnām,tad tā,vismaz normālās tirzniecības vietās,

arī identiski maksā (daļa pircēju vispār mēdz meklēt

vajadzīgo nosaucot detaļas nummuru,ja kas ),

bet nu ja Tu to disku piemeklē pēc diametra un šlicēm,

nu tad jau jā,tad moš i no moskviča var

iebāzt,kuru var pa pāris latiem "blašinkā"

mazlietotu dabūt.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: "sajūga disks skorpim 70 ls

bet tranzitam TIEŠI TĀDS PATS,tā paša ražotāja 16ls"

Edgar,ko Tu pīpē?

P.S.

Ja detaļa ir identiska vairāku modeļu vai pat marku

automašīnām,tad tā,vismaz normālās tirzniecības vietās,

arī identiski maksā (daļa pircēju vispār mēdz meklēt

vajadzīgo nosaucot detaļas nummuru,ja kas ),

bet nu ja Tu to disku piemeklē pēc diametra un šlicēm,

nu tad jau jā,tad moš i no moskviča var

iebāzt,kuru var pa pāris latiem "blašinkā"

mazlietotu dabūt.

da pļa , acslāpsti -gadījums beSSScerīgs +ja vēl reika atgaisota.......

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

P.S.

Un vispār,14 gadus tirgojot autodetaļas,

man nav nācies saskarties ne ar vienu

nopietni uztveramu ražotāju brendu,

kura sajūga diska mazumcena varētu būt

16ls ,da jebkuram auto.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: P.S.

Un vispār,14 gadus tirgojot autodetaļas,

man nav nācies saskarties ne ar vienu

nopietni uztveramu ražotāju brendu,

kura sajūga diska mazumcena varētu būt

16ls ,da jebkuram auto.

neesi atpalisis ??

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: "sajūga disks skorpim 70 ls

bet tranzitam TIEŠI TĀDS PATS,tā paša ražotāja 16ls"

Edgar,ko Tu pīpē?

P.S.

Ja detaļa ir identiska vairāku modeļu vai pat marku

automašīnām,tad tā,vismaz normālās tirzniecības vietās,

arī identiski maksā (daļa pircēju vispār mēdz meklēt

vajadzīgo nosaucot detaļas nummuru,ja kas ),

bet nu ja Tu to disku piemeklē pēc diametra un šlicēm,

nu tad jau jā,tad moš i no moskviča var

iebāzt,kuru var pa pāris latiem "blašinkā"

mazlietotu dabūt.

Sviesc nu nav taisnība. Viena un tā pati bremžu šļanka priekšējam ritenim priekš A8 maksāja 16 ls kad skorpim 3,20. viens ražotājs viena šlauka. dažādi kataloga nummuri...

otrs piemērs- rullis espacei tikai komplektā ar visu spriegotājmehānismu- 57 ls, tāds pats pliks citronam- 17 ls. tas viss viena kataloga ietvaros... taisnība gan laiki dažādi. Piedevām lieltirgotāji nevēlas neko meklēt, salīdzināt, čakarēties... ne ape, ne gross-viņiem rinda stāvot. Savā laikā, kad vadiju servisu- man specials cilveks sēdēja ņēmās ar detaļām meklēja katalogos analogus. ja ir laiks un vēlme- viskautko var atrast.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sviestc, es neko nepiemeklēju!! Bodē man iedeva divus diskus un es stundu mēģināju ar bīdmēru atrast kaut vienu atšķirību - nesanāca... Tik vien atradu, ka uz tāda pat iepakojuma detaļas numurs cits. Tā pat man bodē iedeva Audi bremžu remkomplektu prasot pēc Skorpja remkomplekta, katra paciņa bija par Ls lētāka. Šitādu piemēru ir daudz. Ah jā - Skorpja reikai hidromanžetes vispār neviens nepiedāvā, bet tāda pat izmēra un pielietojums var nopirkt Toiota bodē.

Kaut gan viss šis teiktais diezgan bieži neattiecas uz jauniem auto - tur detaļas ir pasakaini dārgas, it sevišķi Jap autobūves šedevriem.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Dusteram esot reāli laba 4x4

godīgi sakot , kāmēr nau provēc,XVZ kāc višš i

.......

Salīdzinot Tavu bezproblēmu daudzskrējušo 4x2 ķenguru ar 'manu' problemātisko 4x4, tad tieši 4x4 ir tā lielākā naudas kāstuve.

Neticu renaultam, kur nu vēl Rumānijā tapušam....

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Dusteram esot reāli laba 4x4

godīgi sakot , kāmēr nau provēc,XVZ kāc višš i

.......

Salīdzinot Tavu bezproblēmu daudzskrējušo 4x2 ķenguru ar 'manu' problemātisko 4x4, tad tieši 4x4 ir tā lielākā naudas kāstuve.

Neticu renaultam, kur nu vēl Rumānijā tapušam....

līdz 2009ajam gadam to ķengu ,nežēlojot ,3,14sa divi pouxjisti un tas dzelzis to izturēja ja man būtu bijis patreizējais automaisters ,tad ,piem., pak tilc netiktu izjāc+vēl dauxja kas nebūtu notiecis dēl pareizām apkopēm undefe(k)tācijām ,tajā krāmā nau kam nojukt viņš ir pliks kā bungas -bez visādiem jo benniem windouzziem ,el.logi un centralka neskaitās

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Jocīga diskusija. Vislabākais raksturojums -paēdušais neēdušo nesapratīs.

Katrs lieto tādu auto kādu var atļauties vai uzskata ka tas ir viņam piemērotākais. Ja nevari, negribi atļauties neko labāku par vēsturisku mazdu vai fordu, vai ko citu, o.k. brauc, čubini utt., bet nebļausties, ka tas ir labākais kas autobūvē ir radies un tie kas pērk jaunos auto ir apdalīti ar prāta spējām. Jo šāda rīcība liek izdarīt secinājumu, ka vai nu cilvēks šādi slēpj savu mazvērtības sajūtu, vai pats ir apdalīts....

Tāpat arī ar jauno un mazlietoto auto jūzeriem (es pats starp tiem) lieto, bet nevajag nolikt veco auto braucējus.

Man personīgi ir pilnīgi po ar ko katrs brauc un kāpēc viņš brauc ar tieši tādu braucamo. Galvenais ka cilvēks labs.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Jocīga diskusija. Vislabākais raksturojums -paēdušais neēdušo nesapratīs.

Katrs lieto tādu auto kādu var atļauties vai uzskata ka tas ir viņam piemērotākais. Ja nevari, negribi atļauties neko labāku par vēsturisku mazdu vai fordu, vai ko citu, o.k. brauc, čubini utt., bet nebļausties, ka tas ir labākais kas autobūvē ir radies un tie kas pērk jaunos auto ir apdalīti ar prāta spējām. Jo šāda rīcība liek izdarīt secinājumu, ka vai nu cilvēks šādi slēpj savu mazvērtības sajūtu, vai pats ir apdalīts....

Tāpat arī ar jauno un mazlietoto auto jūzeriem (es pats starp tiem) lieto, bet nevajag nolikt veco auto braucējus.

Man personīgi ir pilnīgi po ar ko katrs brauc un kāpēc viņš brauc ar tieši tādu braucamo. Galvenais ka cilvēks labs.

+1

braucu ar vecu,prolēmu nav

bet gribu kaut ko jaunāku,

kad gribēšana sakritīs ar varēšanu

labi uzturēts vecs(neatkarīgi no ieguldījumu vajadzības),ja nu nedaudz atpaliks no jauna(vairāk jau drošības ziņā).

un es tālu esmu līdz terminam audists

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..88
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti