POLICISTS NESTĀDAS PRIEKŠĀ un...

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001

KOPŠ, KURA LAIKA POLICISTAM NAV JĀSTĀDAS PRIEKŠĀ?

+

PASAŽIERIS BIJA PIESPRĀDZĒJIES, POLICISTS ARVIS RJABOVSKIS - PASAKA, KA NEBIJA PIESPRĀDZĒJIES un NEUZRĀDA NEKĀDU FOTO/VIDEO, KUR FIKSĒTS PĀRKĀPUMS !!!

PASKAIDRO, PIETIEK, TIKAI AR TO, KA POLICISTS PASAKA, TU NEBIJI PIESPRĀDZĒJIES UN UZRAKSTA PROTOKOLU 20 LS

IT KĀ PASAŽIERIS UZLICIS SIKSNU, KAD POLICISTI BRAUKUŠI AIZ MUGURAS!!!

VAI TIEŠĀM NAV JĀBŪT FIKSĒTAM PĀRKĀPUMAM???

 
1 2 3 4 5
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

Redzi pārkāpējam ir jāsaņem sods (!!!!)

blah, blah, blah...

Ņemot ātrumu plūsmā tiek pārkāpta mērinstrumenta(radara) ekspluatācijas noteikumi un ....

Vēlreiz jautāju - tas ir NORMĀLI (?) ka visa plūsma pārkāpj????

Ja visa plūsma pārkāpj, kādi risinājumi - nolikt mierā visus? Ja jā - tad kā to tiesiski izdarīt?

Ja nē - tas nozīmē - "bariņā drīkst" pārkāpt (parasti par nozirgumu grupās paredzēta lielāka atbildība), a pa vienam nedrīkst, tā ja...

Es saprotu, ka Tu te patreiz betonē un kačā savas sīkās

indivīda pravas.

Es Tev uzdodu jautājumu, jautājumu pēc būtības - ko darīt? Kā pareizi? Ja mērķis ir panākt kaut kādas kārtības ievērošanu?

Ja mērķis ir panākt peļņu - tad to var panākt JEBKURĀ razkladā... Par to esi drošs... Te nekādus šķēršļus neieliksi. tāpat kā "godīgā" vadīāja vēlmi "sarunāt" ar milici "lētāk"

Runājot par ātrumu, vecīt - 5 km/h var nejauši pārkāpt ne pārāk pieredzējis vadīājs, pieredzējis vadīājs LIELISKI ZINA, uz cik brauc un ka pārkāpj, tikko dabujušais tiesības arī lieliski zin, ka vai kad pārkāpj, jo nemitīgi BLENŽ spidometrā...

Vēlreiz prasu ko darī, ka nāk plūsma 3 rindas un visi pārkāpj.

Tu te patreiz cepies par itkā baltiem diegiem šūi tiek pierādījumi. Pēc būības lieliski apzinies, ka pārkāpums notiek, tikai itkā ir ne pārāk spēcīgi pierādījumi. Un tad - uzliks lāzerradarus, ko tad? Ko tad betonēsi? Kā tad līmēsi savas "nevainības" aizstāvības runu?

Mļe - kas tiešām 50 gadu dzīvošana Padumjajā savienībā ir atstājušas neglābjamas ģenētiskas izmaiņas tajā švammē starp ausīm. Lietās, kas skar paškritiku, saprātu, godu, un pašlepnumu...?

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Par to ŠVAMMI super!

Ja tiek pārkāpti JEBKĀDI noteikumi, tad jārēķinās, ka vari tikt saukts pie atbildības - sodīts! Pie jebkura pārkāpuma pastāv varbūtība tikt noķertam pret izsprukšanu sveikā!

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Man gan liekas, ka te vairāk darbojas tradicionālā latviešu skaudība - mani, lūk, soda, bet tie pārējie pieci aizbrauca sveikā, lai gan visi tesām pilsētā uz 75 kmph.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: Par to ŠVAMMI super!

Ja tiek pārkāpti JEBKĀDI noteikumi, tad jārēķinās, ka vari tikt saukts pie atbildības - sodīts! Pie jebkura pārkāpuma pastāv varbūtība tikt noķertam pret izsprukšanu sveikā!

Kā arī pie jebkuras noķeršanas pastāv varbūtība (ja neliels pārkāpums), ka, normāli komunicējot ar amatpersonu, tā var apžēloties un palaist vaļā, kā tas daudzas reizes ar mani ir noticis.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Vēlreiz jautāju - tas ir NORMĀLI (?) ka visa plūsma pārkāpj????

Nav normāli, bet kur tu ņēmi, ka visa plūsma pārkāpj. Ja nevar nolikt mierā visus tad korekti var sodīt tikai "sponsorus", kas brauc priekšā. Nesaku, ka tāpēc drīkst pārkāpt

Palaidniex rakstīja:

Vēlreiz prasu ko darī, ka nāk plūsma 3 rindas un visi pārkāpj.

Ko darīt , ko darīt.. iepirkt lāzerradarus vai lietot fotoradarus tādās vietās, nevis lietot radaru ne pēc paredzētā mērķa. Bet nē mērķis jau ir pildīt sodu plānu un visi līdzekļi labi.

Palaidniex rakstīja:

Mļe - kas tiešām 50 gadu dzīvošana Padumjajā savienībā ir atstājušas neglābjamas ģenētiskas izmaiņas tajā švammē starp ausīm. Lietās, kas skar paškritiku, saprātu, godu, un pašlepnumu...?

Nu ne jau man. Sistēmā gan, 50 gadi PSRS ir atstājušas neglābjamas sekas. ZB jau šitā "strausa politika", valstī viss taču ir vislabākajā kārtībā. Ko tu tā uzvilkies? Emocijas jau tavu viedokli nepadara par pareizāku vai nepareizāku.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja:

Ja tiek pārkāpti JEBKĀDI noteikumi, tad jārēķinās, ka vari tikt saukts pie atbildības - sodīts!

Nu, nu LV jau nav vairs pat nekas jāpārkāpj, lai tiktu pie soda. Kādreiz arī par to biju pārliecināts, kādu labu laiku jau vairs nē. Ar atbildības uzņemšanos problēmu nav, vainīgs - sodu nomaksāju, par to nav runa.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kanibāl - kur es rakstu, ka viss ir kārtībā???

Es saku, ka skabargas mēs redzam tikai svešās acīs...

Pats arī lasi un domā līdzi tam, ko raksti - "sponsoru sodīt!" Forši! Super! Idejāli!

... bet tos 10 mīzalas (???), kuriem citādi dūšas tik ātri braukt nav, kuri laikam arī šņabi tikai par svešu naudu dzer, jālaiž tālāk? Kāda mārrutka pēc? Ja vbisus liks miera - sāksies cilvēktiesību pārkāpums, man sieva dzemdē aizmirsusi lidostas biļetes, kāpēc tik ilgi aizturat?

Vēl pasaki, ka pārkāpj tikai pirmais....

Buļļu kakas, ka pie visa vainīgs pirmais, ka pārkāpj tikai pirmais... Pārkāpj VISI tajā plūsmā!

Iet strīdēties kurš pārkāpa +/- 1 vai 2 km/h pie ~70, ja atļauts ir 50 - maigi sakot ir matu skaldīšana!

VISI tur vainīgi.

Uzliks virs katras joslas lāzerradaru - atkal būs slikti - es taču tikai mazliet pārkāpu (tātad neskaitās vai drīkst neskaitīt), kāpēc mani tā, par ko?

Un kliegs, vispār, kāpēc nebija jau pirms 500 metriem ik pa 50 metriem uz visām sienām , visās joslās un vēl ar speciālu gaismas signālu pateikts, ka tur būs radars...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ar to es gribēju pateikt, ka šeit lai vai ko neizdomātu - vienmēr būš slikti

Ja parādās kāds likums, norma, ierobežojums, tad "Homo Sovietiko" MOMENTĀ sāks domāt kā to apiet, piemirstot padomāt vai to vispār vajag, ir jēga, būu prātīgi, ekonomiski vai citādi jāapiet.

Ja pieņems saistošos noteikumus tirst uz palodzes, tak atradīsies tirliņi, kas cīnīsies par tiesīām aptirst palodzes, darīs to slepus, rakstīs blogos, dalīzies pieredzē utt, pat neaizdomājoties, ja tāda nodarbe pēc definīcijas ir maigi sakot nepieklājīga un nehigieniska...

Visi te cīnās ar miličiem, ar to, kā tie ķer un soda...

Nepatīk kaut kur ātruma ieirobežojums - necīnieties ar milici, kas tur pelna naudu uz aizmāršām un skrējējiem (pirmkārt drīkst nepārkāpt, otrkārt drīkst nemaksāt ķēpā), bet cīnieties ar atbilstošā ātruma ierobežojuma palielinājumu.

Visādi citādi tā ir cīņa ar sekām, nevis ar to cēloņiem...

Nepatīk, traucē kāda zīme, ierobnezojums utt - cīnies ar to maiņu, nevis ar milici, kas seko noteiikumu ieivērošanai...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

labojums:

ir - "Ja pieņems saistošos noteikumus tirst uz palodzes"

bija domāts - "Ja pieņems saistošos noteikumus, kas aizliedz tirst uz palodzes"

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex, tam ko tu raksti pēdējos komentos pa lielam var peikrist, bet topika būtība ir par to, ka pie patreizējās sistēmas policists bez jebkādiem pierādījumiem drīkst sodīt jabkuru mirstīgo. Un šinī gadījumā nelīdzēs cīnīšanās ar "cēloņiem", jo policistam galvenais, lai būtu cilvēks, pantu piemeklēs.

Kad tevi par izdomātu pārkāpumu sodīs un tu nespēsi pierādīt, ka neesi kamielis, tad sapratīsi par ko te tiek diskutēts.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja: Palaidniex, tam ko tu raksti pēdējos komentos pa lielam var peikrist, bet topika būtība ir par to, ka pie patreizējās sistēmas policists bez jebkādiem pierādījumiem drīkst sodīt jabkuru mirstīgo. Un šinī gadījumā nelīdzēs cīnīšanās ar "cēloņiem", jo policistam galvenais, lai būtu cilvēks, pantu piemeklēs.

Kad tevi par izdomātu pārkāpumu sodīs un tu nespēsi pierādīt, ka neesi kamielis, tad sapratīsi par ko te tiek diskutēts.

Interesanti gan, kāpēc lai viņš to darītu? Poliča alga nav atkarīga no iekasētajām soda naudām, līdz ar to papīru smērēšana par neesošu pārkāpumu viņiem ir vairāk neizdevīga, nekā no tās ir kaut kāds labums.

P.S. Un tikai nevajag tagad te sākt pļūtīt par kaut kādiem soda naudu plāniem. Tādi bija pirms gadiem 15-20...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja: Palaidniex, tam ko tu raksti pēdējos komentos pa lielam var peikrist, bet topika būtība ir par to, ka pie patreizējās sistēmas policists bez jebkādiem pierādījumiem drīkst sodīt jabkuru mirstīgo. Un šinī gadījumā nelīdzēs cīnīšanās ar "cēloņiem", jo policistam galvenais, lai būtu cilvēks, pantu piemeklēs.

Kad tevi par izdomātu pārkāpumu sodīs un tu nespēsi pierādīt, ka neesi kamielis, tad sapratīsi par ko te tiek diskutēts.

Kur jebkuru? problēma, par ko daži ir sašutuši ir pavisam cita. Ka policists no lielā pārkāpēju bara subjektīvi izceļ un soda vienu no daudziem. No pārkāpējiem.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja: Palaidniex, tam ko tu raksti pēdējos komentos pa lielam var peikrist, bet topika būtība ir par to, ka pie patreizējās sistēmas policists bez jebkādiem pierādījumiem drīkst sodīt jabkuru mirstīgo. Un šinī gadījumā nelīdzēs cīnīšanās ar "cēloņiem", jo policistam galvenais, lai būtu cilvēks, pantu piemeklēs.

Kad tevi par izdomātu pārkāpumu sodīs un tu nespēsi pierādīt, ka neesi kamielis, tad sapratīsi par ko te tiek diskutēts.

Atjautības uzdevums tieši Tev - jaaani

Tev slēgtā telpā viens kekss ieivilks ar kāju pa žokli!

Kā pierādīsi, ka Tev ievilka tieši šis pilsonis, tieši Tev un tieši pa žokli? Un ka žokļa trauma ir tiešī šī incidenta rezultāts?

Moš pats sadzēries, nokriti un pēcāk kādam mēģini piesiet bumbas...

Video tak nav nofilmēts, ka tieši viņš tev iesita, kā pierādīsi?

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

jaaanis rakstīja: Palaidniex, tam ko tu raksti pēdējos komentos pa lielam var peikrist, bet topika būtība ir par to, ka pie patreizējās sistēmas policists bez jebkādiem pierādījumiem drīkst sodīt jabkuru mirstīgo. Un šinī gadījumā nelīdzēs cīnīšanās ar "cēloņiem", jo policistam galvenais, lai būtu cilvēks, pantu piemeklēs.

Kad tevi par izdomātu pārkāpumu sodīs un tu nespēsi pierādīt, ka neesi kamielis, tad sapratīsi par ko te tiek diskutēts.

Interesanti gan, kāpēc lai viņš to darītu? Poliča alga nav atkarīga no iekasētajām soda naudām, līdz ar to papīru smērēšana par neesošu pārkāpumu viņiem ir vairāk neizdevīga, nekā no tās ir kaut kāds labums.

P.S. Un tikai nevajag tagad te sākt pļūtīt par kaut kādiem soda naudu plāniem. Tādi bija pirms gadiem 15-20...

Nu bet tu taču esi blondīne...

Tas izskaidro kāpēc tevi policisti visbiežāk atlaiž nesodot.

Paskaidrošu blondīnēm, ka policistu mērķis nav sastādīt protokolu, policistu mērķis ir "pateicības". Un ja neizdodas izspiest pateicības tad sastāda protokolu. Man personīgi 3 rezes ir prasīta nauda par izdomātu pārkāpumu, divās reizēs policists sastādīja protokolu. (abus apstrīdēju un pierādīju savu nevainību)

P.S. Piekrītu, ka nav soda naudu plāna, bet, kā jau jebkurā uzņēmumumā vai iestādē, arī policijai ir BUDŽETS, kurā ir plānotie ieņēmumie soda naudām

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

jaaanis rakstīja: Palaidniex, tam ko tu raksti pēdējos komentos pa lielam var peikrist, bet topika būtība ir par to, ka pie patreizējās sistēmas policists bez jebkādiem pierādījumiem drīkst sodīt jabkuru mirstīgo. Un šinī gadījumā nelīdzēs cīnīšanās ar "cēloņiem", jo policistam galvenais, lai būtu cilvēks, pantu piemeklēs.

Kad tevi par izdomātu pārkāpumu sodīs un tu nespēsi pierādīt, ka neesi kamielis, tad sapratīsi par ko te tiek diskutēts.

Kur jebkuru? problēma, par ko daži ir sašutuši ir pavisam cita. Ka policists no lielā pārkāpēju bara subjektīvi izceļ un soda vienu no daudziem. No pārkāpējiem.

Piekrītu, ka daži ir par to sašutuši, bet topika autors sūdzējas par nepamatoti uzliktu sodu

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

jaaanis rakstīja: Palaidniex, tam ko tu raksti pēdējos komentos pa lielam var peikrist, bet topika būtība ir par to, ka pie patreizējās sistēmas policists bez jebkādiem pierādījumiem drīkst sodīt jabkuru mirstīgo. Un šinī gadījumā nelīdzēs cīnīšanās ar "cēloņiem", jo policistam galvenais, lai būtu cilvēks, pantu piemeklēs.

Kad tevi par izdomātu pārkāpumu sodīs un tu nespēsi pierādīt, ka neesi kamielis, tad sapratīsi par ko te tiek diskutēts.

Atjautības uzdevums tieši Tev - jaaani

Tev slēgtā telpā viens kekss ieivilks ar kāju pa žokli!

Kā pierādīsi, ka Tev ievilka tieši šis pilsonis, tieši Tev un tieši pa žokli? Un ka žokļa trauma ir tiešī šī incidenta rezultāts?

Moš pats sadzēries, nokriti un pēcāk kādam mēģini piesiet bumbas...

Video tak nav nofilmēts, ka tieši viņš tev iesita, kā pierādīsi?

Un tev liekas, ka tu esi baigi asprātīgs ?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

Piekrītu, ka daži ir par to sašutuši, bet topika autors sūdzējas par nepamatoti uzliktu sodu

Tu tur biji klāt? Tu tam kliedzējam tici?

Visu ko tas histērīķis izkliedza ņēm par pilnu?

Es dotu pat 70/30, ka taisnība ir milicim. Klāt nebīju, 100% nedodu.

Jautājums citā - cik vbieži nav nācies runāt ar cilvēkiem - kas veikalā nosper kaut ko un kamēr neparāda video nav vainīgi?

Vai tiešām tikai fiksēts video skaitās par faktu? Manuprāt fakts ir un paliek fakts ir tas viksēts ar video vai ar acīm. Ja milicim nav ideo ka brauci bes gaismām - tad milicim nav taisnība, kad milicis piedāvā palūrēt video, pēkšņi tomēr taisnība ir viņam...

99% cilvēku nezkāpēc miliči "neko nepiesien"...

Neskiet aizdomīgi?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

jaaanis rakstīja: Palaidniex, tam ko tu raksti pēdējos komentos pa lielam var peikrist, bet topika būtība ir par to, ka pie patreizējās sistēmas policists bez jebkādiem pierādījumiem drīkst sodīt jabkuru mirstīgo. Un šinī gadījumā nelīdzēs cīnīšanās ar "cēloņiem", jo policistam galvenais, lai būtu cilvēks, pantu piemeklēs.

Kad tevi par izdomātu pārkāpumu sodīs un tu nespēsi pierādīt, ka neesi kamielis, tad sapratīsi par ko te tiek diskutēts.

Atjautības uzdevums tieši Tev - jaaani

Tev slēgtā telpā viens kekss ieivilks ar kāju pa žokli!

Kā pierādīsi, ka Tev ievilka tieši šis pilsonis, tieši Tev un tieši pa žokli? Un ka žokļa trauma ir tiešī šī incidenta rezultāts?

Moš pats sadzēries, nokriti un pēcāk kādam mēģini piesiet bumbas...

Video tak nav nofilmēts, ka tieši viņš tev iesita, kā pierādīsi?

Un tev liekas, ka tu esi baigi asprātīgs ?

Atbildi uz uzdevumu, umņik. Ja tev nav video par to, ka kāds ieliek tev pa žokli, tikām tas otrs tev neko nav nodarījis? Sanāk taču tā? Rezultātā - tev nav video, vainīgo esi redzējis, bet pārkāpuma nav, jo tev nav kinofilmnas no 15 rakursiem? Nešķiet dumji?

Kā, umņik, tavuprāt, būtu jānotiek pārkāpuma fiksēšanai?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

GB12 rakstīja:

jaaanis rakstīja: Palaidniex, tam ko tu raksti pēdējos komentos pa lielam var peikrist, bet topika būtība ir par to, ka pie patreizējās sistēmas policists bez jebkādiem pierādījumiem drīkst sodīt jabkuru mirstīgo. Un šinī gadījumā nelīdzēs cīnīšanās ar "cēloņiem", jo policistam galvenais, lai būtu cilvēks, pantu piemeklēs.

Kad tevi par izdomātu pārkāpumu sodīs un tu nespēsi pierādīt, ka neesi kamielis, tad sapratīsi par ko te tiek diskutēts.

Interesanti gan, kāpēc lai viņš to darītu? Poliča alga nav atkarīga no iekasētajām soda naudām, līdz ar to papīru smērēšana par neesošu pārkāpumu viņiem ir vairāk neizdevīga, nekā no tās ir kaut kāds labums.

P.S. Un tikai nevajag tagad te sākt pļūtīt par kaut kādiem soda naudu plāniem. Tādi bija pirms gadiem 15-20...

Nu bet tu taču esi blondīne...

Tas izskaidro kāpēc tevi policisti visbiežāk atlaiž nesodot.

Paskaidrošu blondīnēm, ka policistu mērķis nav sastādīt protokolu, policistu mērķis ir "pateicības". Un ja neizdodas izspiest pateicības tad sastāda protokolu. Man personīgi 3 rezes ir prasīta nauda par izdomātu pārkāpumu, divās reizēs policists sastādīja protokolu. (abus apstrīdēju un pierādīju savu nevainību)

P.S. Piekrītu, ka nav soda naudu plāna, bet, kā jau jebkurā uzņēmumumā vai iestādē, arī policijai ir BUDŽETS, kurā ir plānotie ieņēmumie soda naudām

Neesmu nekāda blondīne, parasts letiņu puika, pie tam, ne pārāk pievilcīgs...

Vienkārši jautājums ir attieksmē pret policistu. Kukuļus nedodu principā. Bet, lai izspiestu pateicību, nevajag uzreiz neesošu pārkāpumu. To var darīt arī par esošu, pie tam, ir pietiekami daudz pārkāpēju. Tā kā šis variants kļūst bezjēdzīgs.

Ja tevi tā "ņem priekšā", šuj neesošus pārkāpumus utt., varbūt vispirms izvērtē savu rīcību, savu attieksmi. Es pēdējo pāris gadu laikā varu atcerēties vismaz 5 gadījumus, kad policists ir mani vai nu palaidis vaļā tāpat, vai uzrakstījis brīdinājumu, kad patiesībā pienācās sods. Plus vienu reizi ātrumu no 120 samazināja uz 105, tādējādi piespriežot samaksāt piecīti, 20nieka un sodu punkta vietā. Visā manā 7 gadus ilgajā autobraucēja karjerā ne reizi neviens nav mēģinājis man ko piešūt, kaut arī esmu apturēts daudz reižu, bet visas bija pamatotas. Bija tikai 1 gadījums, kad policists mēģināja man ķipa "piešūt" kaut ko, bet tur situācija bija tiešām strīdīga, jo es apstājos neatļautā vietā, jo vienam pasažierim palika mašīnā slikti, pēc 3 minūtēm šie uzradās un sāka ļečīt, ka neesmu uzlicis trijstūri. Bet tāpat beigās palaida.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja: arī policijai ir BUDŽETS, kurā ir plānotie ieņēmumie soda naudām

bet policistam tas budžets ir pofig...

vienā no reizēm, kad mani palaida vaļā, policists tā arī pateica - nu, labi, negandēšu tev vakaru, man jau arī no tā protokola nekāda labuma nebūs...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu kuš, kuš. Ka tik kaujoties nesākam lamāties!

Es varu piekrist, ka ir negodprātīgi policisti, kuri, cerot uz kukuli, centīsies piesiet nepamatotu pārkāpumu, bet, kukuli nesaņēmuši, aiz atriebības sastādīs protokolu. Taču lielākais vairākumus tādu nav. Kā jau rakstīju iepriekš - nekad uz tādiem pats neesmu uzrāvies un arī no personīgajiem paziņām nav dzirdēts par šādiem incidentiem. Atliek secināt, ka cilvēkam, kurš regulāri uzraujas uz "sliktajiem" policistiem, vaina būtu jāmeklē sevī pašā, jo visticamāk, ka šāds tipāžs nepareizi traktē ceļu satiksmes noteikumus, vai arī vienkārši uzskata sevi par vienlīdzīgāku nekā pārējie.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Vispār jau ideja par neesoša pārkāpuma piesiešanu ir diezgan bezjēdzīga pati par sevi. Tā varētu būt aktuāla, ja mums visi godīgi ievērotu noteikumus un pārkāpējus varētu uz pirkstiem saskaitīt. Pašlaik policistam ir tik milzīgas izvēles iespējas, kuru no esošajiem pārkāpējiem uzvilkt, ka doma kādam piešūt neesošu pārkāpumu un ar to tad ecēties pusstundu nav diez ko prātīga.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

jaaanis rakstīja:

Piekrītu, ka daži ir par to sašutuši, bet topika autors sūdzējas par nepamatoti uzliktu sodu

99% cilvēku nezkāpēc miliči "neko nepiesien"...

Neskiet aizdomīgi?

Nešķiet aizdomīgi tāpēc, ka 99% miliči ir "godīgi" un prasa pateicības par reāliem pārkāpumiem.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

jaaanis rakstīja:

Piekrītu, ka daži ir par to sašutuši, bet topika autors sūdzējas par nepamatoti uzliktu sodu

99% cilvēku nezkāpēc miliči "neko nepiesien"...

Neskiet aizdomīgi?

Nešķiet aizdomīgi tāpēc, ka 99% miliči ir "godīgi" un prasa pateicības par reāliem pārkāpumiem.

Nezinu, moš izguli dzērumu?

Man pilnīgi nepamatoti sodi nav piešūti NEKAD! Ja nu vienīgi kādus ~10-12 gadus atpaļ mani paņēma par ātrumu - apturēja mani, kaut vilkām divi, piesēja otra (tā kuru neapturēja) ātrumu... Ok piesēja otra ātrumu, bet būsim godīgi - tas neko manā gadījumjā nemainīja - es arī biju būtiski pārkāpis ātrumu. Tākā gluzi nepamatots tas sods nebija un cīkstēties kam bija +24 vai +27 ar atrēķināto radara kļūdu - bija maigi sakot muļķīgi. Tāpēc ne gāju strīdēties, neko, mana mašīna toreiz milicim sķita ātrāka, vai uz mani paguva noreaģēt, otrs bija jau garām...

Brīžos kad milicis spiež uz pateicību, es tik pat lieliski spiezu uz protokolu. Ja esmu apturēts tad ne bez pamata. Vai nu maksāju pēc protokola, vai nu viņam slinkums to sastādīt un palaiž mani ar brīdinājumu, jo kā citi teica - pārkāpēju tāpat ka biezs un atšķirībā no manis tie ir daudz vieglāk pierunājas vai pat paši piedāvājas uz pateicībām... Līdz ar to protokola sastādīšana man ir "ekonomiski" neizdevīga, jo sastādot to, tiek zaudēts laiks...

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Bet vienam otram te vajadzētu aiziet uz konsultāciju pie psihiatra - tāda nervozitāte un agresija ne par ko labu neliecina.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti