POLICISTS NESTĀDAS PRIEKŠĀ un...

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001

KOPŠ, KURA LAIKA POLICISTAM NAV JĀSTĀDAS PRIEKŠĀ?

+

PASAŽIERIS BIJA PIESPRĀDZĒJIES, POLICISTS ARVIS RJABOVSKIS - PASAKA, KA NEBIJA PIESPRĀDZĒJIES un NEUZRĀDA NEKĀDU FOTO/VIDEO, KUR FIKSĒTS PĀRKĀPUMS !!!

PASKAIDRO, PIETIEK, TIKAI AR TO, KA POLICISTS PASAKA, TU NEBIJI PIESPRĀDZĒJIES UN UZRAKSTA PROTOKOLU 20 LS

IT KĀ PASAŽIERIS UZLICIS SIKSNU, KAD POLICISTI BRAUKUŠI AIZ MUGURAS!!!

VAI TIEŠĀM NAV JĀBŪT FIKSĒTAM PĀRKĀPUMAM???

 
1 2 3 4 5
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Jebkurš policists var jebkuram kāmītim pateikt – NEBIJI PIESPRĀDZĒJIES – un vēsā mierā sarakstīt protokolu – fakts nav pierādāms…

Tādēļ tie kāmīši kuri aizstāv soda punkta piešķiršanu vadītājam par nepeisprādzēšanos – drīkst ar putām uz lūpām aizstāvēt tālāk šo sodu un cerēt uz ceļu milicista godaprātu, ka šamais izvērtēs visu pēc būtības un taisnības, nevis pēc soda naudu plāna…

No šī skatu punkta raugoties, Tu tipa drīksti nepiesprādzējies, šmigā, braukt, nagļakā pārsniedzot ātrumu, pret špūri pa vienvirzienu ielu un, kamēr neesi nofilmēts policijas ekipāžā uzstādītajās videoiekārtā vari mierīgi runāt, ka vispār neesi neko darījis... Un jātiek prom sveikā? Kā arī teikt, ka Alkotesterī pūa pats policists, ne tu utt...?

Nešķiet mazliet pārprastas iedomātās personiskās brīvības?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: No šī skatu punkta raugoties, Tu tipa drīksti nepiesprādzējies, …

Atgādiniet man soda punktu sistēmas jēgu un mērķi…

Pārējo demagoģiju izlaižam – nekur neteicu par šmigošanu un vēl jo vairāk ka tas nav pierādāms fakts… (histērija no jūsu puses viennozīmīgi)

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Kam interesē lietas par un ap juridiskajām lietām par admininstratīvajiem pārkāpumiem ceļu satiksmes jomā,

var palasīt šo:

www.providus.lv/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uupis tak brauc ar tramvajiem. pa zaķi ...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

www.csdd.lv/...

Pārkāpumu uzskaites punktu sistēmas mērķis: nodalīt ļaunprātīgos un regulāros ceļu satiksmes pārkāpējus no tiem, kas brauc saskaņā ar satiksmes noteikumiem.

Pārkāpumu uzskaites punktu sistēmas būtība: par dažāda rakstura un smaguma ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem papildus naudas sodam paredzēts piešķirt pārkāpuma uzskaites punktus no „0” – „8”. Pārkāpuma uzskaites punkti tiks piešķirti par pārkāpumiem, kas rada satiksmes negadījumu draudus. Par formāliem pārkāpumiem, piemēram, dokumentu aizmiršanu mājās vai tuvo gaismu neieslēgšanu diennakts gaišajā laikā pārkāpuma uzskaites punktus nepiešķirs.

Un tagad pastāstiet kā nepiesprādzēšanās rada satiksmes negadījumu draudus???

Savukārt nepareizs parkings – zero soda punkti – nē nu protams – aiz līkuma nepareizi noparkots spainis nerada nekādus negadījuma draudus – ko jūs…

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: No šī skatu punkta raugoties, Tu tipa drīksti nepiesprādzējies, …

Atgādiniet man soda punktu sistēmas jēgu un mērķi…

Pārējo demagoģiju izlaižam – nekur neteicu par šmigošanu un vēl jo vairāk ka tas nav pierādāms fakts… (histērija no jūsu puses viennozīmīgi)

uupi...

neredzu starpību braukt pārkāpjot ātruma ierobežojumu pa tukšu šoseju vai nepiesprādzēties...

Abi noteikumu pārkāpumi no indivīda viedokļa ir formāli.

No valsts viedokļa - zaudējot viena ekonomiski aktīva pilsoņa darbaspējas, vai vēl vairāk dzīvību, valsts gala rezultāta neieņem vairākus miljonus latu ilgtermiņā...

Ja neko nejaucu, Lielbritānijā viena ekonomiski aktīva pilsoņa zaudēšana valstij neienes netiešos ienākumos 4 miljardu (viena LR budžeta) apmērā skatoties uz atlikušo mūžu...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tāpat kā dienesta auto nodoklis – viss kājām gaisā…

Ierēdņi dabū auto par velti (par to samaksā kāmīši) – brauc kur grib (GPS sekošanas nav) – bet jāmaksā nav, jo likumā raxtīts ka nebrauc – un brauc (bet visiem po)…

Savukārt privātais nopērk spaini par nopelnīto naudu kuru paši sastrādā – nodoklis jāmaksā, jo gūst labumu (droši ka 7-kārtīgu orgasmu pēc ierēdņu domām) un tas nekas ka mums nav savas autobūves, kuru lobēt…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: neredzu starpību ...

Izlasiet soda punktu sistēmas mērķus…

P.S. Ko jūs atzēmējāt tautas skaitītāju anketā, ailītē pie lasītprasmes?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: No valsts viedokļa - zaudējot viena bla bla blā...

Demagoģija… un demogrāfijas komisijas nevis CSDD kompetence…

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupi - jautājums Tev par saprašanu kā tādu...

Soda punktu sistēmas mērķi - tas ir augstākstāvošais likums valstī? Un pakārtoti tam tika izstrādāta satversme? Vai tomēr otrādi?

Izlasi satversmes 111. punktu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: uupi - jautājums Tev par saprašanu kā tādu...

Soda punktu sistēmas mērķi - tas ir augstākstāvošais likums valstī? Un pakārtoti tam tika izstrādāta satversme? Vai tomēr otrādi?

Izlasi satversmes 111. punktu.

Kāds tam sakars ar soda naudu un soda punktu par nepiesprādzēšanos???

Kāds tam sakars ar iespējamību radīt satiksmes negadījumu draudus???

Saliekam kopā jūsu tekstus un iegūstam:

Valsts aizsargā cilvēka veselību, tāpēc piešķir soda punktu un soda naudu par satiksmes negadījumu draudu radīšanu nepiesprādzējoties…

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

www.csdd.lv/...

Pārkāpumu uzskaites punktu sistēmas mērķis: nodalīt ļaunprātīgos un regulāros ceļu satiksmes pārkāpējus no tiem, kas brauc saskaņā ar satiksmes noteikumiem.

Pārkāpumu uzskaites punktu sistēmas būtība: par dažāda rakstura un smaguma ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem papildus naudas sodam paredzēts piešķirt pārkāpuma uzskaites punktus no „0” – „8”. Pārkāpuma uzskaites punkti tiks piešķirti par pārkāpumiem, kas rada satiksmes negadījumu draudus. Par formāliem pārkāpumiem, piemēram, dokumentu aizmiršanu mājās vai tuvo gaismu neieslēgšanu diennakts gaišajā laikā pārkāpuma uzskaites punktus nepiešķirs.

Un tagad pastāstiet kā nepiesprādzēšanās rada satiksmes negadījumu draudus???

Brauksi nepiesprādzējies un vajadzēs strauji bremzēt - nevarēsi sevi pie stūres noturēt. Piemēram, ja pēkšņi uz šosejas kas neparedzēts izlec priekšā - kāds alnis vai traktors. A tā, ja siksna turēs un abs strādās - varēsi vēl auto vadīt. Tas viss, protams, pie nosacījuma, ja ir laba saķere ar ceļu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Gaišā dienas laikā radat anekdotes iz dzīves.

Ja jau par drošības jostām pienākas soda punkti, tad kas valstij pienākas par bedrīšu "uzturēšanu" ???

Mani gan pārlieku nefis nedz viens nedz otrs gadījums, bet tīri teorētiski - kādas tad ir "atmazkas" lai nedrāztu valsti visos caurumos ?!?!?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Gaišā dienas laikā radat anekdotes iz dzīves.

Ja jau par drošības jostām pienākas soda punkti, tad kas valstij pienākas par bedrīšu "uzturēšanu" ???

Mani gan pārlieku nefis nedz viens nedz otrs gadījums, bet tīri teorētiski - kādas tad ir "atmazkas" lai nedrāztu valsti visos caurumos ?!?!?

ja valstī ir noteikts, ka par jostām drāž, tad drāž.

Es nekur neesmu teicis, ka pilsoņi tamdēļ nedrīkst drāst valsti un pašvaldību par bedrēm!

Es pat teiktu, ka tas ir jādara, nevis jākurn, ka nekas šai sakarā netiek darīts, jo tās nav miliča, bet ikkatra pilsoņa tiesības UN PIENĀKUMS!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Miliči reti kad piesien svešu ātrumu tāpat vien un visiem pēc kārtas...

Zini,esmu pa mājas logu visu vasaru atskatījies, kā tiek piešūts ātrums. CP ar radaru uzšauj, bet no plūsmas nezin kāpēc nepaņem priekšā braucošo, toties nākošo auto aiz viņa un kā par nejaušību to biezāko aptur. Nav reāli uzņemt ātrumu tam auto, kas aizmugurē, un CP jau tas neinteresē, ka tik cipariņu uzrāda. Uz ātrām grabažām dažreiz pat uzmanību nepievērš, jo papīri jāķēpā. Mēģināšu šovasar kaut kā to bezpriģelu iefilmēt, bet būs jāpielien tuvāk CP skatpunktam citādi no malas tas nav tik uzkrītoši.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Miliči reti kad piesien svešu ātrumu tāpat vien un visiem pēc kārtas...

Zini,esmu pa mājas logu visu vasaru atskatījies, kā tiek piešūts ātrums. CP ar radaru uzšauj, bet no plūsmas nezin kāpēc nepaņem priekšā braucošo, toties nākošo auto aiz viņa un kā par nejaušību to biezāko aptur. Nav reāli uzņemt ātrumu tam auto, kas aizmugurē, un CP jau tas neinteresē, ka tik cipariņu uzrāda. Uz ātrām grabažām dažreiz pat uzmanību nepievērš, jo papīri jāķēpā. Mēģināšu šovasar kaut kā to bezpriģelu iefilmēt, bet būs jāpielien tuvāk CP skatpunktam citādi no malas tas nav tik uzkrītoši.

Izklausās, ka runā lietu.

Vīrs un vārds? Iefilmēsi?

Es nesaku, ka nav izņēmumu, bet ja visa plūsma velk virs atļautā - visus nenoķersi... Kamēr nav uzstādīts fotoradars, kas piešuj visiem "varoņiem" ātrumu ir padomā alternatīvas metodes?

Kamēr tur ir ekipāža - kāds tāpat jāķer un jāsoda, ja laist visus garām arī nav pareizi...

Tas biezais tak arī pārkāpa, neba nu paņēma to lēno biezo kurš nepārkāpa...

Igauņi savulaik arī interesanti ķēra uz šosejas - ja viens vilka un otrs aiz tā kā "sponsora" aizsegā - ķēra otro, nevis pirmo.

Reiz te (gadus septiņua atpakaļ) ar kolēģi braucām uz Liepāju. Kaut kā sanāca ka uz šosejas patrāpījās V6 šarans, kurš visai akurāti gāza 140-160... Kollega aiz viņa astītē... Kad pašam bija jābrauc pa priekšu, tad max 120, kā aiz šarana tā 140-150...

Tad sanāca tā, ka šarans piekārtojās braukt blakus atvēra logu un visai labi pajautāja manam kollegam caur atvērto logu - "vai viņš šņabi ar tikai uz sveša rēķina dzerot?...

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: No šī skatu punkta raugoties, Tu tipa drīksti nepiesprādzējies, …

Atgādiniet man soda punktu sistēmas jēgu un mērķi…

Pārējo demagoģiju izlaižam – nekur neteicu par šmigošanu un vēl jo vairāk ka tas nav pierādāms fakts… (histērija no jūsu puses viennozīmīgi)

uupi...

neredzu starpību braukt pārkāpjot ātruma ierobežojumu pa tukšu šoseju vai nepiesprādzēties...

Abi noteikumu pārkāpumi no indivīda viedokļa ir formāli.

No valsts viedokļa - zaudējot viena ekonomiski aktīva pilsoņa darbaspējas, vai vēl vairāk dzīvību, valsts gala rezultāta neieņem vairākus miljonus latu ilgtermiņā...

Ja neko nejaucu, Lielbritānijā viena ekonomiski aktīva pilsoņa zaudēšana valstij neienes netiešos ienākumos 4 miljardu (viena LR budžeta) apmērā skatoties uz atlikušo mūžu...

Kādus vēl miljonus un miljardus zaudē?

Gribētos redzēt aprēķinus kā šie cipari tiek iegūtu.

Pieņemot, ka viens vidējais darspējīgs dzīves laikā nostrādā ~40 gadus, lai valsts iegūtu 4 miljardus tam nabadziņam gadā nodokļos jānopelna 100 miljoni , ja vēl pierēķina cik šim miljonāram būs jāizmaksā pensija tad nodokļos jāiekasē vēl vairāk, tāpēc valsts interesēs labāk palīdzēt viņam priekšlaicīgi nomirt

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja: Kādus vēl miljonus un miljardus zaudē?

Gribētos redzēt aprēķinus kā šie cipari tiek iegūtu.

Pieņemot, ka viens vidējais darspējīgs dzīves laikā nostrādā ~40 gadus, lai valsts iegūtu 4 miljardus tam nabadziņam gadā nodokļos jānopelna 100 miljoni , ja vēl pierēķina cik šim miljonāram būs jāizmaksā pensija tad nodokļos jāiekasē vēl vairāk, tāpēc valsts interesēs labāk palīdzēt viņam priekšlaicīgi nomirt

Katrs cilvēks ne tikai nomaksā nodokļus no savas algas, bet ar savu eksistenci rada citas darba vietas, citas preces veicina patēriņu utt...

Nevajag domāt ka normālas valstis rēķina tikai sava pilsoņa IIN un samaksāto PVNu...

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: ...Nedomāju, ka šodienas CP vienkārši tāpat bez pārkāpuma uzliktu sodu....

Personigi man 3 reizes ir bijusi saskarsme ar negodīgiem policistiem, kuri ķer uz muļķi un izdomās jebko, lai tikai iekasētu "pateicības", bet ja tas neizdodas tad bez jebkāda pamata izraksta soda protokolu par izdomātu pārkāpumu. Un tas bija vēl treknajos gados. Ņemot vērā, ka tagad automašīnas uz ceļiem mazāk un atlikušās brauc godīgāk, kā arī to, ka algas CP ir samazinātas pieļauju, ka būtiski pieaugs negodīgo CP skaits.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

jaaanis rakstīja: Kādus vēl miljonus un miljardus zaudē?

Gribētos redzēt aprēķinus kā šie cipari tiek iegūtu.

Pieņemot, ka viens vidējais darspējīgs dzīves laikā nostrādā ~40 gadus, lai valsts iegūtu 4 miljardus tam nabadziņam gadā nodokļos jānopelna 100 miljoni , ja vēl pierēķina cik šim miljonāram būs jāizmaksā pensija tad nodokļos jāiekasē vēl vairāk, tāpēc valsts interesēs labāk palīdzēt viņam priekšlaicīgi nomirt

Katrs cilvēks ne tikai nomaksā nodokļus no savas algas, bet ar savu eksistenci rada citas darba vietas, citas preces veicina patēriņu utt...

Nevajag domāt ka normālas valstis rēķina tikai sava pilsoņa IIN un samaksāto PVNu...

Tukši vārdi neredzu nekādu pamatojumu.

2010 gadā budžeta ieņēmumi bija 4484. milj.Ls savukārt strādajošo skaits 951 tūkst. Tātad uz vienu strādājošo tikai 4715Ls gadā. Ja šis strādājošais ies bojā viņa vietu ieņems kād no esošajiem 200 tūkst. bezdarbniekiem. Skarbi, bet tāda ir patiesība.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Jāni TU LASĪT māki???

Es runāju par to, ka šādi ienākumi no viena cilvēka mūža tiek rēķināti LIELBRITĀNIJĀ! Un nevis viena gada laikā, bet visa viņa mūža laikā!

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Jāni TU LASĪT māki???

Es runāju par to, ka šādi ienākumi no viena cilvēka mūža tiek rēķināti LIELBRITĀNIJĀ! Un nevis viena gada laikā, bet visa viņa mūža laikā!

Es ne tikai māku lasīt, bet arī rēķināt un man nevar iebarot šitos tukšos saukļus par zaudētajiem miljoniem utt.

Pieminot Lielbritāniju Tu rakstīji par miljardiem. Bet Tu tagad sāc izlikties, ka rakstot par zaudētajiem miljoniem biji domājis par Mozambiku! No tava u

Norādot nopelnītos latus gadā es atstāju iepēju katram pašam izrēķināt cik gadsimtus jānostrādā, lai Latvijā nopelnītu tavus pieminētos miljonus.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Jāni TU LASĪT māki???

Es runāju par to, ka šādi ienākumi no viena cilvēka mūža tiek rēķināti LIELBRITĀNIJĀ! Un nevis viena gada laikā, bet visa viņa mūža laikā!

Es ne tikai māku lasīt, bet arī rēķināt un man nevar iebarot šitos tukšos saukļus par zaudētajiem miljoniem utt.

Pieminot Lielbritāniju Tu rakstīji par miljardiem. Bet Tu tagad sāc izlikties, ka rakstot par zaudētajiem miljoniem biji domājis par Mozambiku! No tava u

Norādot nopelnītos latus gadā es atstāju iepēju katram pašam izrēķināt cik gadsimtus jānostrādā, lai Latvijā nopelnītu tavus pieminētos miljonus.

Šo ciparu neaprēķina tika no no viena pilsoņa samaksātā IIN, Sociālās apdrošināšanas un PaVNa.

Bet nu drīksti palikt pie sava, ka katrs pilsonis valstij ienes tikai savas algas IIN, no tās tēriņa aprēķināto PēVēeNnu, moš vēl socnodokli un neko vairāk! Āmen!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Es nesaku, ka nav izņēmumu, bet ja visa plūsma velk virs atļautā - visus nenoķersi... Kamēr nav uzstādīts fotoradars, kas piešuj visiem \"varoņiem\" ātrumu ir padomā alternatīvas metodes?

Redzi pārkāpējam ir jāsaņem sods par pārkāpumu, kuru tas ir izdarījis, nevis \"plūsmas\" pārkāpumu, kas nav nosakāms. Tas ir tāpat, kā narikus noķer un piešuj visus noziegumus, kuri policijas iecirknī mētājas neatklāti, lai jau atsēž. No vienas puses ļoti iespējams, ka nariks nav balts un pūkains, bet no otras puses viņš tad pats skaidri zin ko ir darījis un ko nav, tad kāda viņam nostiprinās attieksme pret policiju un tiesiskumu. Tomēr lai kāds nebūtu noziegum, sodam ir jābūt taisnīgam. \"Ja ir cilvēks, pantu arī atradīsim\", galvenais nenokļūt mentu nagos, jo tad sēdēsi.

Tas pats ar CP, nav pieļaujams, ka tiek sodīti izlases kārtā par ātrumu, kurš nav noteikts konkrētam auto. It kā jau nav dižas starpības vai ne? Kurš tad nav kādreiz pārkāpis ātrumu, apzināti vai neapzināti, tas nekas, ka sodīts nepamatoti, tas profilaksei, tipa priekšapmaksa. Tāpat arī autora gadījumā, gan jau kādreiz tāpat nav bijis piesprādzējies.

Ņemot ātrumu plūsmā tiek pārkāpta mērinstrumenta(radara) ekspluatācijas noteikumi un tāds rādījums ir tikpat ticams, kā ar spēļu kauliņiem uzmestam ciparam. Nez vai pārkāpjot instrukciju ir tiesiski kādu sodīt.

Rādījums ir ticams, ja tiek ņemti vērā šie 7 punkti(no radara instrukcijas):

1. CP darbiniekam ir jābūt kvalificātam un apmācītam.

2. Laiks, vieta un radara virziens brīdī, kad tiek fiksēts pārkāpums. [Stalker nenodrošina laika fiksāciju un principā ir nederīgs]

3. Pārkāpēja auto atrašanās vieta pārkāpuma brīdī.[traucējumi, šķēršļi]

4. Vadītāja personība var tikt noskaidrota

5. Skaidri identificējams pārkāpēja auto.

6. Novērojumi laikā - ātruma izmaiņas sakrīt ar vizuālajiem novērojumiem. [nepietiek ar vienu šāvienu]

7. Auto atradās vistuvāk radaram mērijuma laikā.

Te visu radaru instrukcijas: www.failiem.lv/...

Kas ir kopīgs visiem LV CP radariem, ka tie ir paredzēti ātras naudas gūšanai nevis precizitātei. Kaut kā \"nejauši\" lāzerradari netiek iepirkti.

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Es stingri apšaubu, ka "nariks skaidri zin".

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti