Kāpēc jūs izmantojat KASKO polisi?

kaskoizd Reģ.: 22.04.2011

Vēlos uzzināt, kāpēc jūs izmantojat KASKO savam transportlīdzeklim, jo pagaidām, neredzu tam būtiskas nozīmes. Visiem taču ir OCTA!

Dodiet savus ieteikumus man, lai varētu saprast KASKO izdevigumu savam auto.

 
1 2
bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: protams, ja zaķis neaizķerot v

a par šķūningu..... aptirzinātājs neapmaksā pat reklāmnakļeikas, ja vien tās nav īpaši aptirzinātas....

p.n.

pats reiz esmu saskāries ar kaktu kantori (balta). jamie ir smaidīgi tikai tad kad tu viņiem maksā.... es visu kā bija pirms negadījuma.....

Tas bija trīs gadus atpakaļ,kad Baltai un ne tikai vajadzēja atsevišķi apdrošināt reklāmas un citas lieta. Patreiz arī Baltas kasko ietver reklāmas nakļenes un citus brīnumus ap un iekš auto by default nemainot summu. Galvenais lai polises apraksta un bildēs tādas būtu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Cešos parasti apdrošināt visu, kas liekas nepieciešams - dzīvokli, māju, auto, veselību.

Motivācija līdzīgā kā Sviestcam.

Man liekas pilnīgi saprātīgi samaksāt 239 latus (šobrīd aktuālā polise) par CR-V KASKO ar 0% pašrisku un 140 latus (šobrīd aktuālā polise) par Jazz KASKO ar 0% pašrisku.

Manam rav4 2008 februāra autiņš ,pēc durvju sasišanas un auto zādzības mēģinājuma kautkur par simtu , pusotru dārgāk kā Tev . Bija un atkal paņēmu IF , pēc visiem šiem atgadījumiem nekādu problēmu , protams jaunā apdrošināšana dārgāka .

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Cešos parasti apdrošināt visu, kas liekas nepieciešams - dzīvokli, māju, auto, veselību.

Motivācija līdzīgā kā Sviestcam.

Man liekas pilnīgi saprātīgi samaksāt 239 latus (šobrīd aktuālā polise) par CR-V KASKO ar 0% pašrisku un 140 latus (šobrīd aktuālā polise) par Jazz KASKO ar 0% pašrisku.

gribi labākus ciparus? PM ark.side@inbox.lv" target="_new">dark.side@inbox.lv

norādi termiņus, a/m numuru un tp numuru.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: gribi labākus ciparus? PM ark.side@inbox.lv" target="_new">dark.side@inbox.lv

norādi termiņus, a/m numuru un tp numuru.

Es parasti pērku ne ciparu dēļ, bet saņemtā pakalpojuma dēļ. Tā kā ar esošo pakalpojuma sneidzēju esmu apmierināts par 100%, tad tavs piedāvājums nav aktuāls. Paldies!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Dark_Side rakstīja: gribi labākus ciparus? PM ark.side@inbox.lv" target="_new">dark.side@inbox.lv

norādi termiņus, a/m numuru un tp numuru.

Es parasti pērku ne ciparu dēļ, bet saņemtā pakalpojuma dēļ. Tā kā ar esošo pakalpojuma sneidzēju esmu apmierināts par 100%, tad tavs piedāvājums nav aktuāls. Paldies!

viņs tev pārdos tieši tā paša apdirsinātāja polisi

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti