Logu mazgājamie šķidrumi

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Tad nu tauta padalās iespaidos. Ir jau visādos žurnālos veci testi atrodami, bet nu tirgus un piedāvājums mainās. Bačokā skalojas vēl ziemas šķidrums un negrib kukaiņu ķidas labi noskalot. Kādi tagad ir labākie ?

 
1 2
ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Man ir viens nopirkts šāds šķīdums, kuru liek uz sausa tīra stikla 3x, starp katru kārtu nopulējot. Turtle Wax ražojums. Ūdeni atgrūž tā, ka lietus laikā nav vispār jātīra logs, viss ūdens sadalās bumbiņās, un ripo nost no loga. Bet kas es to mēģināju, kukaiņu vēl nebija. Jāpamēģina vasaras laikā otreiz apstrādāt tad redzēs, kā ar tiem kukaiņiem būs

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Man ir viens nopirkts šāds šķīdums, kuru liek uz sausa tīra stikla 3x, starp katru kārtu nopulējot. Turtle Wax ražojums. Ūdeni atgrūž tā, ka lietus laikā nav vispār jātīra logs, viss ūdens sadalās bumbiņās, un ripo nost no loga. Bet kas es to mēģināju, kukaiņu vēl nebija. Jāpamēģina vasaras laikā otreiz apstrādāt tad redzēs, kā ar tiem kukaiņiem būs

Ja pareizi atceros, tad Turtle Wax līdzeklim pamatā bija teflona pārklājums, Nano gadījumā manuprāt ir mikrosfēras. ja tas tā ir, tad tās ir divas dažādas lietas

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

HVZ izlasīšu mājās uzmanīgāk, kas tur par klājumu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Nano var arī pie Sviesta SPSā nopirkt...

P.S. Personīgi es uz nano skeptiski raugos. Kaut kāds kārtējais lohatrons.

A cik tāds maksā?

P.S. Man gan šefs lieto un slavē...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: lūk šī lieta, "tjipa" automatiskās gaismas man nepatīk. Patīk, ja tās ir jāieslēdz pašām un kad negribu lai nekas nedeg, tad vienkārši izslēdzu.

Patreizējam darba auto Jetta ir automātiskās gaismas kuras nevar izslēgt .

Patikās kā bija iepriekšējam darba auto Volvo S60. Ar gaismu slēdzi ieslēdz to auto režīmu vai izslēdz. Pēc Volvo, Jetta liekas kā lēts ķīniešu grabulis ar debīlu viduskonsoli.

Jaunā Jetta?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Šodien ar savu nano varēju iztikt bez slotiņām pat mīcoties pa Jelgavu , tīrāks protams pieslēdzot slotiņas . Vēl nēesmu piefiksējis ātrumu kad tās lietus bumbiņas sāk "celties augšā" . Pagaidām šķiet, ja viegli smidzina tad pie 75 km/h . Pie stipra lietus( kāds bija ap 19.oo jelgavā ) jau ap 60 km/h . Iespējam tumšā laikā tie sīkie pilieni braukšanu padarīs nebaudāmu .

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

bobcat rakstīja: lūk šī lieta, "tjipa" automatiskās gaismas man nepatīk. Patīk, ja tās ir jāiVolvo S60. Ar gaismu slēdzi ieslēdz to auto režīmu vai izslēdz. Pēc Volvo, Jetta liekas kā lēts ķīniešu grabulis ar debīlu viduskonsoli.

Jaunā Jetta?

Pirms jaunās, 2006 gada ar 1.6 nemotoru

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Nano var arī pie Sviesta SPSā nopirkt...

P.S. Personīgi es uz nano skeptiski raugos. Kaut kāds kārtējais lohatrons.

A cik tāds maksā?

P.S. Man gan šefs lieto un slavē...

Apstrādes komplekts tikai priekšējam stiklam (xs) 7 ls,ja visam auto (xxl) 20ls.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Protams vēlme salīdzināt ar nano un bez . Parasti kā jau visi kad līst tad pieslēdz slotiņas .

Bet man atmiņā uzplaiksnīja gadījums pirms vairākiem gadiem , kad uz tukša ceļa Jelgava -Zaļenieki saplīsa logu tīrāmais un sāka viegli smidzināt , bija pamatīgas problēmas ar redzamību . Pat īsti neaceros ko darīju , braucu lēni un ik pa brīdi apstājos tīrīju . Kā jau minēju tas ceļa posms ir tukš varēja riskēt .

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

tajos nano izstrādājumos no nano tehnoloģijām visticamāk nav ne smakas, tas pats teflons(PTFE) tur vien ir. Jā ir "nano" efekts, bet ne saturs.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti