Logu mazgājamie šķidrumi

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Tad nu tauta padalās iespaidos. Ir jau visādos žurnālos veci testi atrodami, bet nu tirgus un piedāvājums mainās. Bačokā skalojas vēl ziemas šķidrums un negrib kukaiņu ķidas labi noskalot. Kādi tagad ir labākie ?

 
1 2
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nosmērē stiklu ar solidolu vai motoreļļu (galējā gadījumā der Jonhson&Jonhson bērnu eļļa)... kukainis pat neizšķīdīs, maigi pārslīdēs pāri...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Līdz šim neesmu sastapis logu mazgājamo šķidrumu, kurš izcili labi mazgātu nost kukaiņu pļekas. Lej kādu suslu gribi, vienalga periodiski vējstikls ar Ajax (vai kādu tamlīdzīgu) jānotīra. Morāle: lej lētāko.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

vasarā - lietusūdens. Nav nekā labāka.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Atšķaidi krāna ūdeni ar jebkuru sadzīves stiklu mazgājamo.

Ja pa nopietno, tad pie toijotu dīlera pēc nanopārklājuma stiklam. Tad šķidrumam nav nozīmes, uz stikla nekas nekrājās, ja nu galīgi vajag, tad var ar grāvja ūdeni mazgāt.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Nano var arī pie Sviesta SPSā nopirkt...

P.S. Personīgi es uz nano skeptiski raugos. Kaut kāds kārtējais lohatrons.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Nano var arī pie Sviesta SPSā nopirkt...

P.S. Personīgi es uz nano skeptiski raugos. Kaut kāds kārtējais lohatrons.

Savulaik cilvēki skeptiski raudzījās arī uz elektrību un kvēlspuldzi. Ā, arī uz to, ka Zeme ir apaļa un griežas ap Sauli...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Protams, vecam mersim ar sašvīkātu stiklu nano nepalīdzēs, tur vajag vismaz pāris mm līmeņa pārklājumu...

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Kukaiņus skalo ar lielu daudzumu šķidruma. Līdz ar to lej lētāko iespējamo - ūdeni no staķika krāna. Vari arī kādu ziepīti piejaukt klāt no tā paša "piegādātāja" atejas.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Es ar kādreiz lēju ūdeni ar autošampūna piedevu, taču pēdējā laikā esmu no tā atteicies - uz stikla veidojas neliela balta plēve, kas krīt uz nerviem agros rītos/vēlos vakaros, kad zema saule spīd tieši pretī (citā diennakts laikā to plēvi nemana). Tāpēc tagad esmu pārgājis uz tīru ūdeni bez jebkādas piedevas.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nekas nav labāks un lētāks par tīru krāna ūdentiņu + Feiriks.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

ļoti labi kukaiņus no auto virsbūves un bamperiem nost ņem tāds sarkans vasaras koncentrāls, laikam saucas Pitstop.

Iepakojums līdzīgs šim:

www.cenuklubs.lv/...

tikai koncenrāts kas paredzēts šķaidīt ar ūdeni attiecībā 1:20.

Cik labi viņš mazgā kukaiņus nost no stikla -nezinu, bet no virsbūves tīra vnk izcili nost.

Ar vējstiklu esmu ievērojis - ja liels šķidruma daudzums tiek izgāzts, tad tīra visi.

Personīgi es daru tā: slotiņas kukaiņiem nemz nelietoju, bet bagāžniekā stāv 5L plastikāta kanna ar udeni, salonā stāv papīra virtuves dvieļu rullis.

Pēc tam kad stikls ir aplipis, brauciena galā stiklu apleju ar ūdeni un ar salventi notīru. Procedūra ļoti efektīva un ļoti ātra

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Es nopirku REX mazgāšanas koncentrātu ar aromu 250ml, šķaida 1:25 ar krāna ūdeni(pudelei ir ērts dozators). Nekāda vaina, mazgā labi. Man tas logu šķidruma patēriņš saistībā ar lukturu mazgāšanas priekiem ir paliels.

Wurtz arī bija labs koncentrāts, bet dārgāks par REX

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Fairy + ūdens pilnīgi pietiek vasarā. Bet mazgāšanai ir sava tehnoloģija, jo kukaiņiem no loga ir jāatmirkst. Ne ar vienu šķidrumu uzreiz nevar nomazgāt. Parasti uzsmidzinu uz loga nedaudz, tad pēc kada brīža mazgāju ar lielāku daudzumu. Kad tikai pāris kukaiņi logā, cenšos nemazgāt, tikai lieki izsmērē. Mazgāju, kad sakrājas vairāk, un tad pamatīgi

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Ā, un lukturu mazgātāji sen atslēgti, jo tad 2 dienās bačoks tukšs. Nav opcijas mazgāt atsevišķi, bet uz lukturiem parasti paņem 2x vairāk kā uz loga, un arī mazgāt lukturus sāk ātrāk.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Ā, un lukturu mazgātāji sen atslēgti, jo tad 2 dienās bačoks tukšs. Nav opcijas mazgāt atsevišķi, bet uz lukturiem parasti paņem 2x vairāk kā uz loga, un arī mazgāt lukturus sāk ātrāk.

Uztaisīt lukturu mazgāšanas atsevišķu slēgumu kaut kā negribas, nejau tāpat vien vācietis ir to paredzējis ksenona gaismām. Braucot arī lukturus ir labi apmazgāt. Ja logs ir kārtīgi aizkakāts, izslēdzu gaismu un tad mazgā tikai logu kamēr tas ir ciešami notīrīts.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Vai tad, kad izslēgatas gaismas, lukturus nemazgā jāpamēģina .

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Vai tad, kad izslēgatas gaismas, lukturus nemazgā jāpamēģina .

Vismaz b vectrai tā ir gan.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

ak rakstīja: Vai tad, kad izslēgatas gaismas, lukturus nemazgā jāpamēģina .

Vismaz b vectrai tā ir gan.

Ne tikai vectrai, arī normāliem auto tā ir.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

sarashkins rakstīja:

ak rakstīja: Vai tad, kad izslēgatas gaismas, lukturus nemazgā jāpamēģina .

Vismaz b vectrai tā ir gan.

Ne tikai vectrai, arī normāliem auto tā ir.

Vai kāds normāls cilvēks ar' tāpat domā?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Atšķaidi krāna ūdeni ar jebkuru sadzīves stiklu mazgājamo.

Ja pa nopietno, tad pie toijotu dīlera pēc nanopārklājuma stiklam. Tad šķidrumam nav nozīmes, uz stikla nekas nekrājās, ja nu galīgi vajag, tad var ar grāvja ūdeni mazgāt.

Tiko amservā uzliku nano , lietu vēl auto nav redzējis . Kukaiņi tāpat līp .

Man parasti apkopes laikā uzlej , pat nezinu kādu .

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

sarashkins rakstīja:

ak rakstīja: Vai tad, kad izslēgatas gaismas, lukturus nemazgā jāpamēģina .

Vismaz b vectrai tā ir gan.

Ne tikai vectrai, arī normāliem auto tā ir.

normāliem auto nemaz gaismas nav jāslēdz iekšā..... lai atbilstoši likumdošanai jamās deg arī pa dienu arī ja kloķis ir ķipa izrubīts

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

lūk šī lieta, "tjipa" automatiskās gaismas man nepatīk. Patīk, ja tās ir jāieslēdz pašām un kad negribu lai nekas nedeg, tad vienkārši izslēdzu.

Patreizējam darba auto Jetta ir automātiskās gaismas kuras nevar izslēgt .

Patikās kā bija iepriekšējam darba auto Volvo S60. Ar gaismu slēdzi ieslēdz to auto režīmu vai izslēdz. Pēc Volvo, Jetta liekas kā lēts ķīniešu grabulis ar debīlu viduskonsoli.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Nano var arī pie Sviesta SPSā nopirkt...

P.S. Personīgi es uz nano skeptiski raugos. Kaut kāds kārtējais lohatrons.

Savulaik cilvēki skeptiski raudzījās arī uz elektrību un kvēlspuldzi. Ā, arī uz to, ka Zeme ir apaļa un griežas ap Sauli...

Nu ja Tu tā saki,tad paķeršu vienu to Teho Nano logu līdzekļa paku un izsmērēšu rīt pievakarē,tieši brīvdienās nāksies palidot tā pavairāk pa Latviju. Reklāmās jau stāsta visādus brīnumus,bet nepamēģinot pašam,jau laikam pie skaidrības netikt.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Par stiklu pārklājumiem.

Pats es biju nopircis iekš Latakko pastu ar ko iesmērē stiklu. No sākuma forši, ne lietus ne kādi citi s*di pielipa. Pēc kāda laika stikls palika ar vien sūdīgāks. (vēlāk izrādijās, ka stiklu vajadzēja arī laiku pa laikam notīrit ar citu speciālo fiģņu). Sanāca noķert akmeni un pa kasko lietu mainīju iekš ARG uz Mūkusalas ielas. Aprunājos ar šamiem par tām pastām, nu neko pozitīvu neteica(nolasīja lekciju par stikliem un to uzbūvi, ka arī apkārtējās vides ietekmi uz priekšējo auto stiklu). Beigās šamie piedāvāja titāna oksīda škidrumu (cena par ampulu ~15 Ls). Tam esot cits princips uz nolietošanos. Vienreiz uzklājot, tjipa gadu kalpo. Tā arī nesaņēmos to brīnumu ieziepēt.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Nano.. gw.amserv.lv/...

Bet, cik noprotu, ir svarīgi to uzlikt saskaņā ar Instrukciju, savādāk būs DD&M (Darbs&Materiāls).

www.akolat.lv/...

texonano.lv/...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti