Kadu pirkt?

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011

Sveicinati

Velejos uzzinat plusus un minusus par shiem auto, ir velme nopirkt sev auto lidz - 4 000 euro... Bet isti nezinu kuru , jo visi shie liekas labi, varbut ari varat ieteikt kadus citus - par sho pashu summu , kur samera ir labs komforts par sho cenu?

Tatad - mani izveletie auto :

Audi A6 - (1998-1999 gads - 2,4 vai 2.8 benzins).

Audi A8 - (1997-1998 gads - 2,5D vai 2,8 benzins).

Bmw , (1997 -1999 gads - 725 D , 728 , 730D, 735).

Mercedes CLK 200 - CLK 320 - ( 1997 - 2000)

Volvo S60 vai S80 - ( 1999 - 2002 gads).

Varbut kads var pateikt ari kads paterins, vai ir darga apkope, ka ir braukashanu pa ziemu - piemeram ar CLK jo celji ziema mums nav diezko tiriti

Paldies.

 
1 2 3 4
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sābs jāņem... SĀBS!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

KO nu nevajadzētu darīt, tad nu nevajadzētu ņemt A8 ar vismazāko iespējamo motoru !!! Manuprāt pa švaku tas motors !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

A pa ziemu - kā pats draudzēsies ar galvu - tā arī būs ar tiem RWD. Nefig lekt augstāk(-ā kupenā) par savu pakaļu + labas ziemenes un brauksi bēdu nezinādams.

offtopic: JO pretējā pusē esmu tāds kā es ar savu RWD pikapu, un lai arī tas vāģis ir augsts, tomēr drosmes pārņemts kādas 3 reiz pa ziemu iesēdos tur kur ar savu FWD Avensi braucu bez bēdu ( lai gan arī ar Avensi vienreiz pārķēra optimisms un ielīdu "sliedēs" kur jau džīpi ar vēderu pa zemi).

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pēc izveidoto topicu skaita spriežot, autors jau ir nopircis sābu

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Saabs kkads parak prasts liekas ;( ne elektronikas - ne ari kaut ka cita

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Kaut gan pazinjas ari teica, ka Saabam nav ne vainas.... nu man kkad patik CLK 270 un Bmw 730D , kgan parejie ari normali liekas...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: Saabs kkads parak prasts liekas ;( ne elektronikas - ne ari kaut ka cita

kā nav elektronikas?

a sarkanais bloks?

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Kāpēc ne A6 ar 2.5 TDI?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

scope rakstīja: Kāpēc ne A6 ar 2.5 TDI?

v6

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Liekas, ka topica autoram perspektīvā ir paredzēts nevis braukt ar auto, bet gan zīmēties.

CLK, A8 un 700 ir vnk

... ja iegrābsi kādu no šiem, tad rēķinies, ka būs vēl kāds taukšķis jāsakasa , lai tas auto būtu lietojams.

Pasātu tev vajag, Pasātu...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Arī Saabs nav sliktākais variants...

... ko remontēt.

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Ne , vnk lidz shim bija komforts auto pie kura esmu pieradis, bet ta nu sanaca , ka vajag vel vienu auto, un gribas noprikt kadu no shiem, jo cik esmu braucis ar vinjiem likas baigi feini... Bmw zhel , ka daudz rij - un bmw ir bmw... Baidos , ka prata spejas samazinasies , un ari braukashu pa pilsetu 120km/h mercedez ir mercedez - ari afrika vinjsh ir mercedes un apkalposhana normala salona bus samera darga... Runajot par A8 samera normals , bet parak liels A6 , ja tas ir normals variants, bet ja salidzina komfortu 7 bembim un clk , tad nemaz tuvu nestav. Es jau nesaku , ka shis jau ir tas labakas mashinas , vnk man vinjas liekas par sho summu labas... Tadelj ari prasu , kadi ir vel labi auto par sho summu. Draugam ari ir passats , 1998 gads - B5... Nu cik zinu auto ir labs , bet vinjam ritosha dalja ir vnk mesls, ja vinju nomaina tad ir ok...

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Runajot par zimeshanos ... =) nedomaju , ka ar 4 000 vertu auto var zimeties - bet nu tas ka kuram. Saprotu , ja butu vismaz kadi 15 000 LS butu cita lieta , bet 4000 euro nu... Protams daudz un dazhadu cilveku ir, ir tadi , kas brauka ar 3 ,18 bmw , uzliek lielus izputejus vai vispar nonjem un brauka lieloties laimigi ... , bet nu tas ir smiekligi Es vairak gribu nevis atru, ne jaudigu - bet samera popularu , pec kuras butu pieprasijums ari pardodot vinju, ar detaljam nebutu problemas, un ieksha butu tik erti , ka butu patikami braukt garos gabalus

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: Ne , vnk lidz shim bija komforts auto pie kura esmu pieradis, bet ta nu sanaca , ka vajag vel vienu auto, un gribas noprikt kadu no shiem, jo cik esmu braucis ar vinjiem likas baigi feini... Bmw zhel , ka daudz rij - un bmw ir bmw... Baidos , ka prata spejas samazinasies , un ari braukashu pa pilsetu 120km/h mercedez ir mercedez - ari afrika vinjsh ir mercedes un apkalposhana normala salona bus samera darga... Runajot par A8 samera normals , bet parak liels A6 , ja tas ir normals variants, bet ja salidzina komfortu 7 bembim un clk , tad nemaz tuvu nestav. Es jau nesaku , ka shis jau ir tas labakas mashinas , vnk man vinjas liekas par sho summu labas... Tadelj ari prasu , kadi ir vel labi auto par sho summu. Draugam ari ir passats , 1998 gads - B5... Nu cik zinu auto ir labs , bet vinjam ritosha dalja ir vnk mesls, ja vinju nomaina tad ir ok...

A6 un A8 ir tāda pati ritošā... un Mercedesi pēc w124 nav Mercedesi...

Pasāc, ka Tev saka...

Kādu gan komfortu var nopirkt par 4000eur... viens vienīgs gemors Tev būs ar nojātiem (veciem, dārgiem) automobīļiem.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

premium auto par 4000 EUR?

nu, nu...

pie reizes nopērc kādas 10 vistas...

Kad noliksi to auto žogmalē, vismaz kāda jēga būs, varēsi tur klukstes turēt...

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

kas vains - tauta sauktajam Skandinavu geju auto - Volvo S60? 2.4D vienigi , ja ta godigi - dizeli ne parak prasas... ja ir ekonomiskaks , bet es jau nebraukashu ntos desmitu tokstoshus gada , lai man vinjsh atmaksatos... Bet apkalposhana cik zinu Dizelis ir dargaks... Pasham nav bijusi darishana ar dizeli.. Ja jaunie dizelji ir ok , bet , kad piemeram stavi pie luksofora un prieksha stavoshais auto ir dizelis , kura shoferis iedod pa pedaljiem , tad nu gan nav diez'ko patikami - tads makonis ka arpraac ...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Re kur manta: www.ss.lv/...

Bet tur gan jau arī kāda paka jāieliek, lai viss daudz maz būtu okei.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: kas vains - tauta sauktajam Skandinavu geju auto - Volvo S60? 2.4D vienigi , ja ta godigi - dizeli ne parak prasas... ja ir ekonomiskaks , bet es jau nebraukashu ntos desmitu tokstoshus gada , lai man vinjsh atmaksatos... Bet apkalposhana cik zinu Dizelis ir dargaks... Pasham nav bijusi darishana ar dizeli.. Ja jaunie dizelji ir ok , bet , kad piemeram stavi pie luksofora un prieksha stavoshais auto ir dizelis , kura shoferis iedod pa pedaljiem , tad nu gan nav diez'ko patikami - tads makonis ka arpraac ...

Parādi man kādu jauno dīzeli labāku par veca Mercedesa dīzeli!

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

hm... Var ari es domaju ieberzties ar to pashu golfu, passatu, saabu u.t.t vairak neka piemeram ar clk mersi... Varbut ta ipasnieks bija dasnaks , un veica kartigi visas apkopes un remontu...

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Nu piemeram domaju , ka VW toureg 2004 5.0D nu noteikti nebutu sliktaks ... tie pashi cayenne kuri tagad no 2011 gada saka razhot 3D... Bet nu protams to vares spriest pec laika , kas ko un ka... BEt nu tehnologijas attistas...

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

BMW 730 d pedejie....

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Domaju , ja tie auto butu slikti neviens nebraukatu... Katram ir savas prasibas

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: Nu piemeram domaju , ka VW toureg 2004 5.0D nu noteikti nebutu sliktaks ... tie pashi cayenne kuri tagad no 2011 gada saka razhot 3D... Bet nu protams to vares spriest pec laika , kas ko un ka... BEt nu tehnologijas attistas...

Tehnoloģijas attīstās, tikai kvalitāte gan krītas... neesi naivs! mūsdienās neviens nav ieinteresēts, lai tas tavs 5.0L touregs strādātu 700K bez problēmām.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

w124 uber alles

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

dinamika un ekonomija ir cits stāsts...

... kaut gan kāda tur ekonomija ar 5,0L motoru?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti