ar ko aizvietot A4

ioann Reģ.: 11.10.2011

Pēc 15 gadu (150 tūkst.) braukšanas ar Audi80 gribētos kaut ko jaunāku , bet ar piekari , ne sarežgītaku , kā bija ziepju traukam. Par A4 alumīnija piekari visur ir traģiskas atsauksmes un dārga viņa arī ir. A3 ir mazliet par mazu. Ja varētu atrast B4 zem 100 tūkst. , bet kur tu viņu atradīsi? Jautājums - kādi autiņi ir maksimāli vienkārši (izturīgi) ne vairāk kā 15 gadus veci?

 
1 2 3
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: varu dot garantiju, ka saliekot to a4 piekari visu jaunu(250ls) jamaa turaas pietiekami ilgi. sliktaa slava ir no kapeikmiletaju milestiibas pret letaam daljaam. bet nu tik un taa neiesaku to a4, dikti mazinsh auto.

pietiekami ilgi ir 1 (viens) gads

man pašam nav tāda audī, bet kaimiņam ir...

man kaimiņš pirms 2 gadiem uzlika visu no lemfordera (es viņam piedāvāju germana izstrādājumu no espēes, jams atteicās, gribot lemforderis)

pa gadu lemforderis pateica čau. pagājušā gadā kaimiņš uzlika visu lētāko ko varēja dabūt - kautkāds pilns komplekts esot bijis....

šodag jamais taisa eksperimentu - mainīšot tikai to, kas točno esot izjucis.....

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

pietiekami ilgi ir 1 (viens) gads...

nu un kas par mērvienību ir "gads"?

ibio

cik tev tas kaimiņš nobrauc tā gada laikā?

varbūt tikpat, cik tofika auto piecos?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

Pirmais rakstīja:

pietiekami ilgi ir 1 (viens) gads...

nu un kas par mērvienību ir "gads"?

ibio

cik tev tas kaimiņš nobrauc tā gada laikā?

varbūt tikpat, cik tofika auto piecos?

tevi tas točno interesē? un kas vēl tevi interesē?

ja tikai nobraukto kilometru skaits, tad varu paprasīt šim vakarā, ja vēl kas, tad varu iedot telefonu

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kalfonso rakstīja:

Pirmais rakstīja:

pietiekami ilgi ir 1 (viens) gads...

nu un kas par mērvienību ir "gads"?

ibio

cik tev tas kaimiņš nobrauc tā gada laikā?

varbūt tikpat, cik tofika auto piecos?

tevi tas točno interesē? un kas vēl tevi interesē?

ja tikai nobraukto kilometru skaits, tad varu paprasīt šim vakarā, ja vēl kas, tad varu iedot telefonu

mani ne pārāk

topika autoru varētu interesēt - sabīsies cilvēks, ka reizi gadā piekare jāpārlasa, pofig, vai 50k noripina vai arī gadu pie pakša auto nostāv.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kā es pirms gada ierēcu, ka 2 gadus apakaļ jamais tā fanoja par lemforderi....

un vēl stāstīja man kā atšķirt īsto lemforderi no "lētiem pakaļdarinājumiem"

kāds normāli uzvārījās, jo nepirka jau to "īsto lemforderi" jams pa taisno no zavoda

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Slinkais rakstīja: varu dot garantiju, ka saliekot to a4 piekari visu jaunu(250ls) jamaa turaas pietiekami ilgi. sliktaa slava ir no kapeikmiletaju milestiibas pret letaam daljaam. bet nu tik un taa neiesaku to a4, dikti mazinsh auto.

pietiekami ilgi ir 1 (viens) gads

man pašam nav tāda audī, bet kaimiņam ir...

man kaimiņš pirms 2 gadiem uzlika visu no lemfordera (es viņam piedāvāju germana izstrādājumu no espēes, jams atteicās, gribot lemforderis)

pa gadu lemforderis pateica čau. pagājušā gadā kaimiņš uzlika visu lētāko ko varēja dabūt - kautkāds pilns komplekts esot bijis....

šodag jamais taisa eksperimentu - mainīšot tikai to, kas točno esot izjucis.....

Nevajag pirkt Lemforderi no braļukām... Latvju Lemforderis iet ilgāk...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

latvji lemforderi kļepī pagrabā, bet leiši vispār klajā laukā

p.n.

es jau teicu, ka ierēcu kad jamais man stāstīja kā atšķirt īsto lemforderi no neīstā

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: latvji lemforderi kļepī pagrabā, bet leiši vispār klajā laukā

p.n.

es jau teicu, ka ierēcu kad jamais man stāstīja kā atšķirt īsto lemforderi no neīstā

te arii ir sape. nevajag likt suudus, tad arii iet taa manta. protams ne tik ilgi kaa vecie, bet nu tomeer vairaak gan par 1 gadu :lol: zinu paris ljaudis kas taa dara, un ir apmierinati. protams tie nav kapeikmiletaji

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Paga paga, kopš kura laika "viss" ir astoņas sviras? Es par "visu" saucu visu, kas bez speciālas mašīnas iznīcināšanas ir jāmaina, un bezpiedziņas A80 tas cipars budžeta variantā uz kādiem nepilniem 200 lašiem nostājas, bet līdzvērtīgam A4 vismaz divtik

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Paga paga, kopš kura laika "viss" ir astoņas sviras? Es par "visu" saucu visu, kas bez speciālas mašīnas iznīcināšanas ir jāmaina, un bezpiedziņas A80 tas cipars budžeta variantā uz kādiem nepilniem 200 lašiem nostājas, bet līdzvērtīgam A4 vismaz divtik

kas tad tur vel ir? un kiraa vietaa mucaa priekshas piekaree var iebaazt 200ls

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Pirmais rakstīja: latvji lemforderi kļepī pagrabā, bet leiši vispār klajā laukā

p.n.

es jau teicu, ka ierēcu kad jamais man stāstīja kā atšķirt īsto lemforderi no neīstā

te arii ir sape. nevajag likt suudus, tad arii iet taa manta. protams ne tik ilgi kaa vecie, bet nu tomeer vairaak gan par 1 gadu :lol: zinu paris ljaudis kas taa dara, un ir apmierinati. protams tie nav kapeikmiletaji

nu nemaz tik daudz latvijā nav automīlētāju, kas uzskata, ka lemforderis ir sūc....

BET (c) godmanis

Pirmais uz sava kaimiņa ādas ir pārliecinājies, ka ir pokui uzlikt lētāko ķīnu vai 5reiz dārgāk lemforderi

pēc gada grab tāpat

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Pirmais rakstīja: latvji lemforderi kļepī pagrabā, bet leiši vispār klajā laukā

p.n.

es jau teicu, ka ierēcu kad jamais man stāstīja kā atšķirt īsto lemforderi no neīstā

te arii ir sape. nevajag likt suudus, tad arii iet taa manta. protams ne tik ilgi kaa vecie, bet nu tomeer vairaak gan par 1 gadu :lol: zinu paris ljaudis kas taa dara, un ir apmierinati. protams tie nav kapeikmiletaji

nu nemaz tik daudz latvijā nav automīlētāju, kas uzskata, ka lemforderis ir sūc....

BET (c) godmanis

Pirmais uz sava kaimiņa ādas ir pārliecinājies, ka ir pokui uzlikt lētāko ķīnu vai 5reiz dārgāk lemforderi

pēc gada grab tāpat

Tad tas tavs kaimiņš ir iegrābies sūdā lempordera kastītē. Ir daudz apmierinātu cilvēku, kas ir pārliecinājušies, ka lemfiks iet dāāāudz ilgāk... 4x, 5x...

Tai skaitā es... tiesa gan nekādus suņ kui v chai izstrādājumus neesmu montējis virsū.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

tobiš... nekas man negrab.

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: tobiš... nekas man negrab.

a smiltis jau birst?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Da visas tās rezervesdaļas nāk no vienas Suņhujvčai rūpnīcas, tikai dažādās krāsainās kastītēs un dažādām bļambām uz malas - simtām reižu ir izbaudīts. Atšķiras ar cenu (dažreiz par vairāk kā 10 reizes un ir bijis virs 100 reizes!!!), krāsainu kastīti, spīdīgu vai pusmatētu krāsu nokrāsoti, bet birst pilnīgi vienādi.

Jau pasen es neskatos uz paceltajiem 6 pirkstiem ar saukli laba (lasi dārga) manta vai original un līdz ar to 200 Ls piekarē nav jāiegulda... ja nu vienīgi kopā ar bremžu sistēmu, ieskaitot bremžu diskus.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tā pat kā Latvijā - par uz banānu paciņas var būt uzraksts ka ražots Latvija - jo te tak safasēja!!

Kas pasūta detaļu - tā bļamba arī stāv virsū.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Lemforder kastītēs pat iekš viena no lielajiem LV vairumtirgoņiem nāk viltojumi. Pats uzdūros uz VW stūres pirkstu - neizturēja pat gadu. Kad liku virsū nākamo - nu jau "īsto" Lemforder, pirktu iekš BAP, starpība bija acīmredzama. Smieklīgākais ka man pat kastīte un čeks par kreiso detaļu bija saglabājies - labi redzēju ko biju pircis.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Da visas tās rezervesdaļas nāk no vienas Suņhujvčai rūpnīcas, tikai dažādās krāsainās kastītēs un dažādām bļambām uz malas - simtām reižu ir izbaudīts. Atšķiras ar cenu (dažreiz par vairāk kā 10 reizes un ir bijis virs 100 reizes!!!), krāsainu kastīti, spīdīgu vai pusmatētu krāsu nokrāsoti, bet birst pilnīgi vienādi.

Jau pasen es neskatos uz paceltajiem 6 pirkstiem ar saukli laba (lasi dārga) manta vai original un līdz ar to 200 Ls piekarē nav jāiegulda... ja nu vienīgi kopā ar bremžu sistēmu, ieskaitot bremžu diskus.

Nu tieši tāpēc jācenšas likt nevis parastas daļas, bet sporta daļas Izbeidzas bukses, nepērc veikalā citas gumijas bukses, pasūti netā poliuretāna bukses utt. Šitam pašam A4 arī var iepirkt regulējamu ķegu komplektiņu, labi, jautājums ko mūsu TA par tādām teiktu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

kas tad tur vel ir? un kiraa vietaa mucaa priekshas piekaree var iebaazt 200ls

Nē, visā bezpiedziņas piekarē, nevis tikai priekšā

Kas tur A4 vēl ir? Divas stabilizatora atsaites, pats stabilizators gan jau arī karājas pāris buksēs, amarti, neesmu gan pētījis vai ir tur kaut kādi amartu atbalsta gultņi vai nav , stūres pirksti, pusrāmim droši vien arī būs bukses

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Slinkais rakstīja:

kas tad tur vel ir? un kiraa vietaa mucaa priekshas piekaree var iebaazt 200ls

Nē, visā bezpiedziņas piekarē, nevis tikai priekšā

Kas tur A4 vēl ir? Divas stabilizatora atsaites, pats stabilizators gan jau arī karājas pāris buksēs, amarti, neesmu gan pētījis vai ir tur kaut kādi amartu atbalsta gultņi vai nav , stūres pirksti, pusrāmim droši vien arī būs bukses

nejiet runa par ammo, tie iet tik pat ilgi cik parejiem. iet runa par sviraam, kas arii ir ieguvushas slikto slavu.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Un kāda ir sajūta katru gadu lekt uz viena un tā paša grābekļa? Ir starpība vai pa pieri dabū ar orģinālo. luņforda vai ķīniešu kātu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

nejiet runa par ammo, tie iet tik pat ilgi cik parejiem. iet runa par sviraam, kas arii ir ieguvushas slikto slavu.

Nu beidz, salīdzinājumā "tikai sviras" A4 ļoti smagi iesūkās - 150 laši pret, hm, kaut kādiem 20?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Slinkais rakstīja:

nejiet runa par ammo, tie iet tik pat ilgi cik parejiem. iet runa par sviraam, kas arii ir ieguvushas slikto slavu.

Nu beidz, salīdzinājumā "tikai sviras" A4 ļoti smagi iesūkās - 150 laši pret, hm, kaut kādiem 20?

nu b3 ja mainaas atsevishki sailenti. nav salidzinamas lietas.

pa 150 var nopirkt tik kjinas vai bolderajas a4 komplektu

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Slinkais rakstīja:

nejiet runa par ammo, tie iet tik pat ilgi cik parejiem. iet runa par sviraam, kas arii ir ieguvushas slikto slavu.

Nu beidz, salīdzinājumā "tikai sviras" A4 ļoti smagi iesūkās - 150 laši pret, hm, kaut kādiem 20?

nu b3 ja mainaas atsevishki sailenti. nav salidzinamas lietas.

pa 150 var nopirkt tik kjinas vai bolderajas a4 komplektu

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

nu b3 ja mainaas atsevishki sailenti. nav salidzinamas lietas.

pa 150 var nopirkt tik kjinas vai bolderajas a4 komplektu

Vispār jau arī A4/Passat B5 piekarei ir iespējams pārpresēt bukses.

Pašu sviru jāmaina, ja sviras lodbalsts nobrūk.

P.S. Nevaru sūdzēties par šo piekari - ilgmūžība, protams, atkarīga no tā, kā brauc un ar kādām detaļām labo.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti