Rolleris uz ietves un likums

BadAss Reģ.: 27.09.2006

Pēc manas saprašanas ar mopēdu (arī rolleri

 
1 2 3 4 5
Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Gauss rakstīja:

Atvaino, bet ja tu novieto savas manta tā, ka citi aiz tām paklūp, tad tā ir tava problēma un rēķinies ar sekām.

Un kā tu iesaki šajā gadījumā - sodīt manti īpašnieku vai lietotāju? Kurš nes atbildību par nepareizi novietotu rolli - īpašnieks vai braucējs?

Redzi, joks ir tajā, ka par nepareizu (vai tev šķietami nepareizi) novietots rollis ir sīka lieta, par ko pienākas administratīvā atbildība dažu Ls apmērā. Bet par tīšu svešas mantas bojāšanu ir paredzēta kriminālatbildība ar visām no tā izrietošajām sekām turpmākajai dzīvei.

Tā ka padomā, vai ir vērts smērēt rokas, pat ja ļoti traucē...

Tīša bojāšana nebija nevienā gadījumā, ja kas...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Seene rakstīja:

Gauss rakstīja:

Atvaino, bet ja tu novieto savas manta tā, ka citi aiz tām paklūp, tad tā ir tava problēma un rēķinies ar sekām.

Un kā tu iesaki šajā gadījumā - sodīt manti īpašnieku vai lietotāju? Kurš nes atbildību par nepareizi novietotu rolli - īpašnieks vai braucējs?

Redzi, joks ir tajā, ka par nepareizu (vai tev šķietami nepareizi) novietots rollis ir sīka lieta, par ko pienākas administratīvā atbildība dažu Ls apmērā. Bet par tīšu svešas mantas bojāšanu ir paredzēta kriminālatbildība ar visām no tā izrietošajām sekām turpmākajai dzīvei.

Tā ka padomā, vai ir vērts smērēt rokas, pat ja ļoti traucē...

Tīša bojāšana nebija nevienā gadījumā, ja kas...

Jā... Kādā stāvoklī tu biji, ka NETĪŠĀM "ar kolēģiem smuki ar dubļainām kājām pārstaigājam kāda vācieša kapotu"

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Nav vairs šeit mežonīgie rietumi, kad linča tiesa šķita normāla parādība.

Gausam novēlu saprast, ka ar pārkapēju sodīšanu ir jānodarbojas tiesībsargājošām iestādēm. Nevis personāžiem, kam iespēja attaisnot savas tieksmes pabojāt svešu mantu, sagādā baudu.

Jo neko citu jau Tu nepanāci. Nedomāju, ka automašīnas īpašnieks, ieraugot dubļainus skrāpējumus uz sava kapota, aizdomājās - "vai tik nevajadzētu man nākamreiz padomāt pirms parkoties šadi..."

Ja būtu izsaucis mentus, kas sodītu oficiāli par pārkāpumu, vai būtu sagaidījis vadītāju un pastāstījis, kāpēc uz viņa auto ir Tavi pēdu nospiedumi, tad būtu izdarījis kaut ko jēdzīgu.

Bet šādi - tas ir tikai viens vandālisma aktiņš, kas norāda uz Tavu kaut kādu psiholoģisku problēmu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ja jau tu gauss esi tik varens zellis, tad davai, es nolikšu auto uz ietves un atnāc,pamēģini nostaigāt pār kapotu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vai, vēl jo vairāk, pamēģini nogāzt manu uz ietves noparkoto motociklu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Jo neko citu jau Tu nepanāci. Nedomāju, ka automašīnas īpašnieks, ieraugot dubļainus skrāpējumus uz sava kapota, aizdomājās - "vai tik nevajadzētu man nākamreiz padomāt pirms parkoties šadi..."

Tā droši vien ir gan. Zinu vietu, kur regulāri kāds tiek pie apskrāpēta bampera. Es turpat liekot auto, tikai nedaudz savādāk, nekad neesmu saskāries ar šādu problēmu. Vietējais, kurš par to bija ļoti izbrīnīts, tā arī nesaprata, kāpēc 20cm atšķirība auto novietojumā attiecībā pret stabu ir būtiska.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Vai, vēl jo vairāk, pamēģini nogāzt manu uz ietves noparkoto motociklu.

Ar lielāko prieku, pieparko tikai kādā redamā vietā, lai var uztaisīt šovu. Šodien vari mēģināt Kalpaka bulvārī.

Man kāreiz nagi niez sūdus savārīt. Nevar jau dzimteni pamest tāpat. Varu pat riskēt ar pasi, jo nākamnedēļ kļūstu par pilntiesīgu Tēvijas pilsoni.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es tev pateikšu, kurā vietā mašīna stāvēs, atnāc un pārkāp pāri. Ļetraciņ.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Dodies vien, Gausiņ, angļu vistu fermas tevi jau gaida

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Ne tu man kautko vari teikt, ne tev tur kautkas stāvēs, mīzal...

Tev ir laiks līdz šīsdienas pēcpusdienai novietot savu plirkšķi uz ietves pie prokuratūras. Tikai atstāj uz viņa zīmīti "Deksters", lai var noorganizēt īpašu šovu...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Dodies vien, Gausiņ, angļu vistu fermas tevi jau gaida

Nepareiza tev tā orientācija, Tēvija ir uz pavisam citu pusi...

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Da labi, beidziet irsties. Labāk pasakiet, vai ar mopēdu var braukt pa pludmali?

p.s pa ietvi ar mopēdu braukt nedrīkst, bet pa veloceliņu drīkst.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Dodies vien, Gausiņ, angļu vistu fermas tevi jau gaida

Nepareiza tev tā orientācija, Tēvija ir uz pavisam citu pusi...

Tēvija ir kaut kur ap berlīni, bet izklausās ka tu par mātušku runā...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Tev ir laiks līdz šīsdienas pēcpusdienai novietot savu plirkšķi uz ietves pie prokuratūras.

Vai tik tu tagad nestaipi,ko ?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti