CSDD kļūdas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Kuriem ir bijusi biežāka saskare ar CSDD zin, ka CSDD VISU dara ļoti pareizi un ir Eiropā pats pats krutākais kantoris šajā jomā ( Lukstiņa paša atzinums). Attiecīgi, tur VISS ir vispareizāk.

Atvedu no ārzemēm kravas auto, paņēmu sarkanos numurus, aizbraucu uz salīdzināšanu. 'Inspektors' visu aplūkoja,izsniedz man salīdzināšanas izziņu. Tā nu nav tā interesantākā lasāmviela, tāpēc neiedziļinājos tās saturā.

Aizgāju reģistrēt auto...saņemu A+A numurus ( abus garos). Taču reāli ir A+B, A numuru aizmugurē uzlikt nav iespējams. UZ manu iebildi reģistrētājs noplātīja rokas, ka neko nevarot palīdzēt.

Tātad, inspektors salīdzināšanas telpā ir bijis nekompetents. Vai kļūdījies vienkārši ( kas gan būtu normāli, taču nu ne jau tādā Viseiropas līmeņa kantorītī)

Pirmdien lūkosim, ko man atbildēs svarīgie CSDD vīri uzvalkos, kuri ir visgudri visos jautājumos un vienmēr visu dara PAREIZI.

Kāpēc Pareizi? Piemēri.

Tika iegādāta piekabe UK, ražota Beļģijā, jauna. Bija Beļģijas sertifikāts, ražotāja dokumenti. Latvijā nācās iziet savu sertifikāciju, jo Beļģijas nederot

CSDD man paskaidroja, ka tā esot jābūt un viss, tātad viņi ZIN ,kā JĀBŪT.

Tika iegādāts pikaps Vācijā ,kurš izrādījās no Ungārijas Vācijā ievests pārdošanai. Auto nācās sertificēt, jo tas esot ievests no 'jaunās Eiropas savienības valsts' Kas tas tāds par jēdzienu, nav skaidrs. Tizleņu ierēdneļu samurgojums ,protams. Man tika ieteikts aizvest auto atpakaļ uz Vāciju, tur piereģistrēt un tad jau arī Latvijā varēšot reģistrēt.

Atkal,protams, CSDD zin,kā JĀBŪT PAREIZI.

Tika iegādāts motocikls, 2 gadus vecs. Reģistrēts CSDD un 3 gadus lietots, katru gadu gāju apskati Rīgā. 4. apskates reizē inspektors paziņoja, ka motocikla krāsojums neatbilst reģ apliecībā uzrādītajam, apmeloja mani falsifikācijā ( esot nelegāli pārkrāsots) un atteica izsniegt TA uzlīmi. Saņēmu diezgan ņirdzīgas piezīmes, ka 'viņiem jau šitādi te pārkrāsotāji regulāri te ierodoties' , 'tas jau esot skaidri redzams, ka pārkrāsots' utt.

Nācās braukt uz numuru salīdzināšanu, kur ar diezgan lielu piespiešanu tika panākta iepriekšējās teh apskates video aplūkošana.

Un....izrādījās,ka tieši tādā pat krāsā motocikls ir bijis arī pirms gada,agrāku video nav. Kopš pirkšanas motocikls tā arī nav bijis pārkrāsots un reāli ir tāds,kāds tas bija pirmreizējā uzrādīšanas reizē CSDD, kas ir redzams arī manis uzņemtajās daudzajās bildēs ar motociklu. Lielie varenie inspektoriņi cieta klusu un nu jau palūdza aiziet un nomainīt reģ apliecību par CSDD ( valsts ) līdzekļiem. Tur gan man to negribēja darīt bez maksas, jo pa to laiku ir nomainījusies deklarētā adrese un tāpēc nu man esot jāmaksā pašam, jo vienmēr ,kad nomainās adrese ,man esot pienākums iet uz csdd un mainīt apliecību.

Protams, ka atteicos maksāt un beigās apliecību dabūju bez maksas ar jauno adresi.

Apskates inspektoriņš uzvaroši paziņoja, ka viņam esot taisnība, pret ko iebildu, jo viņš ir iestāde un taisnība ir man, jo iestāde veica numuru salīdzināšanu un krāsas ierakstīšanu reģ apliecībā.

Vēl par to adresi-kāda velna pēc tā adrese tur nepieciešama un vienmēr ,mainot deklarēto adresi, man ir jāiet un tā jānomaina apliecībā,maksājot cik tur tos latus?? Vai nepietiek,ka jebkurš dienests to redz datoros??

Attiecīgi, CSDD NAV IDEĀLS KANTORIS, KĀ PAŠI TO APGALVO.

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu nakuj tik tiešām liederīgu topiku vajadzēja tik zvērīgi safist ?

Jau teicu - prasi lecīgajam bērnelim CRDI!!

Pie reizes paskaties vai vispār kaut pa tēmu šis ir te uzrakstījis. Es atradu tikai vienu vienīgu lekšanos mēģinot iebāzties ar profesiju klasifikatora saviem izdomājumiem.

Nu patīk bērnelim lekties, nu ko var padarīt?? Augumiņā nepadievies, prātiņā ar ne visai, tik vien ir kā kulaciņu pakratīt aiz stūra, jo zina ka pa purnu šim būs slinkums sadot!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu tak reku - 8. lpp kā iepirda, tā smird vēl joprojām!!

+++++++++++

CRDI rakstīja:

GB12 rakstīja:

Starp citu, vai atbildēsi uz ziņkārīgu jautājumu - ja jau esi tik nopelniem bagāts, kāpēc mūsdienās, kad visi bļauj, ka trūkst inženieru, ka skolas nespēj saražot speciālistus, tu meklē darbu? Vai tad visiem pašiem nevajadzētu pie tevis skriet ar darba piedāvājumiem. Tu taču nemēģināsi noliegt, ka zemāk minētais sludinājums nav tevis likts, ko?

m.zip.lv/...

Tu vēl neesi sapratis kapēc Šams nevar atrast sev darbu

Tapēc, ka visi priekšnieķeļi to vien grib kā šamu apčakarēt, t.i. nevis maksāt mega kāpi par to ka Šams ka Indženers smērē papīrus un tēlo darbu, bet liek šamam ar roratslēgu mainīt klozetu un ko tur vēl ne

Nu un plusā vēl attieksme "es viens te tāds gudrs, pārējie dumi" un tās pasniegšana un demonstrēšana.

++++++++

CRDI rakstīja:

GB12 rakstīja:

CRDI rakstīja:

Tu vēl neesi sapratis

Nu, es tak tikai tups bijušais ierēdnītis, kas to vien zin, kā instrukcijas lasīt...

Galvenā sāpe par tām instrukcijām ir tapēc, ka tās neļauj rakstīt šamam www.zip.lv/...

Kā arī neviens Šamu neņem darba par priekšnieķeli un ierēdnīti

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Daudz dirsīsieties vēl, pasaukšu šito džeku,lai ievieš kārtību foto1.inbox.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

apkures vadības sistēmas izstrādāt nevēlies

Tak paņem firmas katalogus un apskaties - tur gatavu vadības sist'[emu ir bez savas jēgas! Ja savajadzēsies kaut ko dikti specifisku teiksim palaist sienas katlu grīdas kat6la režīmā ar radiatoru loku, karsto ūden bvoilerā, bet tā lai nekad nebūtu prioritāte + gaisa uzsildīšana kaloriferā, tad pieklauvē!! Pa lielu blatu uztaisīšu.

No tik sekli brauc - nu nav vajadzīgi man Tavi piedāvājumi - jau teicu - siltumtehnika ir tāds pushobijs.

P.s. celtnieks nekad neesmu bijis, tā ka pie arhjitektceltniekprorabiem var nemeklēt.

visi latvijas iņčiņeru dižuzņēmumi ir no valdības puses nolikvidēti tikai un vienīgi tāpēc šitādi "ja tu zinātu kas es kādreiz biju" iņčiņeri ņem "firmas katalogu" un netīšām paņem to, kurā nav Pirmā apkures sitēmas vadības moduļa

p.n.

vispār ir tā - ja tu uzskati, ka " Ja savajadzēsies kaut ko dikti specifisku teiksim palaist sienas katlu grīdas kat6la režīmā ar radiatoru loku, karsto ūden bvoilerā, bet tā lai nekad nebūtu prioritāte + gaisa uzsildīšana kaloriferā, " ir ahujennā specifika, tad par apkures sadaļu mums nav ko runāt - 500+ latus es tev par tādām "megazināšanām" maksāt netaisos....

tātad kas paliek???? klavieru skaņošana, jumti un trepes

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: eu edgars ir shitais?

Oj - vēl viens bērnelis no bērnudārza.

es skatos tevi maac vispaareejaa kriize - gan pusmuzha, gan finansiala.

atbilde ir tada: saac no rita kornfleiksu vieta eest viagru. nopeerc bmw. aizej pie friziera

iespejams tad tevi kads ari darba par 550 latiem pienjems.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

kas jaunaaks kas par klusumu? kraashnju kurinatajs laikam sezh talmacibas kursos "slaucamo iekartu uzstadisana un tehniskaa apkope iesacejiem"?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pļā, tofiks aizgājis vecās, labi zināmās sliedēs, un šīra padomi arī ierullē

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pļā, tofiks aizgājis vecās, labi zināmās sliedēs, un šīra padomi arī ierullē

Klau, tev tā patīk šīrim virtuāli laizīt pakaļu, tak satiecieties un izpildi to klātienē, nekaunies no vēlmēm.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

visi latvijas iņčiņeru dižuzņēmumi ir no valdības puses nolikvidēti tikai un vienīgi tāpēc šitādi "ja tu zinātu kas es kādreiz biju" iņčiņeri ņem "firmas katalogu" un netīšām paņem to, kurā nav Pirmā apkures sitēmas vadības moduļa

Celmu ciema opi , tu šito nevari iztulkot latviski?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Klau, tev tā patīk šīrim virtuāli laizīt pakaļu, tak satiecieties un izpildi to klātienē, nekaunies no vēlmēm.

Tev tādas lietas tuvākas, ej un to izdari

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Klau, tev tā patīk šīrim virtuāli laizīt pakaļu, tak satiecieties un izpildi to klātienē, nekaunies no vēlmēm.

Tev tādas lietas tuvākas, ej un to izdari

Viņš uz to ir PROFESIONĀLIS! Tas točno, no drošiem avotiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja:

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Klau, tev tā patīk šīrim virtuāli laizīt pakaļu, tak satiecieties un izpildi to klātienē, nekaunies no vēlmēm.

Tev tādas lietas tuvākas, ej un to izdari

Viņš uz to ir PROFESIONĀLIS! Tas točno, no drošiem avotiem.

dzheki, saprotu ka jus visi labprat man palaizitu shokolades cehu, bet ludzu pa vienam. tulit vel atnaks i-gudrinieks un saks lamat jus par lohiem, jo cehu taa kaa jus esat iedomajusies, neviens nelaiza.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Kur var pierakstīties? Šitādu lietu nebūtu vēlams palaist garām!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Klau, tev tā patīk šīrim virtuāli laizīt pakaļu, tak satiecieties un izpildi to klātienē, nekaunies no vēlmēm.

Tev tādas lietas tuvākas, ej un to izdari

Neko nezinu, tu jau te visu laiku šīrim pielaizies no pakaļpuses

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Kur var pierakstīties? Šitādu lietu nebūtu vēlams palaist garām!

nu tu esi lohs, skrej bez pieraksta,ko gaidi

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Dekster, tiklidz tema aiziet par dirsas eeshanu vai ziliishiem, ta tu druka ka apdrisies. tev ir kautkads fetish uz kakustumejiem, atzisites tachu, ka esi shi megaportala atpazitamakais pedins

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Dekster, tiklidz tema aiziet par *******s eeshanu vai ziliishiem, ta tu druka ka apdrisies. tev ir kautkads fetish uz kakustumejiem, atzisites tachu, ka esi shi megaportala atpazitamakais pedins

Neko nezinu, neesmu jau druknais un tu, kurš viens grib un otrs dod

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

druknais1 rakstīja: Kur var pierakstīties? Šitādu lietu nebūtu vēlams palaist garām!

nu tu esi lohs, skrej bez pieraksta,ko gaidi

Paldies par komplimentu!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

druknais1 rakstīja: Kur var pierakstīties? Šitādu lietu nebūtu vēlams palaist garām!

nu tu esi lohs, skrej bez pieraksta,ko gaidi

Paldies par komplimentu!

Izklausies pēc meitenes,kurai vajag komplimentus. Tas nav kompliments pie tam, tas ir fakts.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Dekster, driizumaa praids, tev tur shogad atkal noteikti jaabuut, dzirdeju ka kakumeteeju shogad nebuusot tik daudz.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Dekster, driizumaa praids, tev tur shogad atkal noteikti jaabuut, dzirdeju ka kakumeteeju shogad nebuusot tik daudz.

Man tas nav aktuāli, man patīk priekšējie caurumi, pajoli.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

jautajums ir taads. kur ir palicis i-edgars? vai vinam atsledza internetu?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Pļek, pļek

A Tev kas - dirsu plēš vai??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

tirsu....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ne nu galigi nepleesh, bet laipni lugts atpakalj

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti