CSDD kļūdas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Kuriem ir bijusi biežāka saskare ar CSDD zin, ka CSDD VISU dara ļoti pareizi un ir Eiropā pats pats krutākais kantoris šajā jomā ( Lukstiņa paša atzinums). Attiecīgi, tur VISS ir vispareizāk.

Atvedu no ārzemēm kravas auto, paņēmu sarkanos numurus, aizbraucu uz salīdzināšanu. 'Inspektors' visu aplūkoja,izsniedz man salīdzināšanas izziņu. Tā nu nav tā interesantākā lasāmviela, tāpēc neiedziļinājos tās saturā.

Aizgāju reģistrēt auto...saņemu A+A numurus ( abus garos). Taču reāli ir A+B, A numuru aizmugurē uzlikt nav iespējams. UZ manu iebildi reģistrētājs noplātīja rokas, ka neko nevarot palīdzēt.

Tātad, inspektors salīdzināšanas telpā ir bijis nekompetents. Vai kļūdījies vienkārši ( kas gan būtu normāli, taču nu ne jau tādā Viseiropas līmeņa kantorītī)

Pirmdien lūkosim, ko man atbildēs svarīgie CSDD vīri uzvalkos, kuri ir visgudri visos jautājumos un vienmēr visu dara PAREIZI.

Kāpēc Pareizi? Piemēri.

Tika iegādāta piekabe UK, ražota Beļģijā, jauna. Bija Beļģijas sertifikāts, ražotāja dokumenti. Latvijā nācās iziet savu sertifikāciju, jo Beļģijas nederot

CSDD man paskaidroja, ka tā esot jābūt un viss, tātad viņi ZIN ,kā JĀBŪT.

Tika iegādāts pikaps Vācijā ,kurš izrādījās no Ungārijas Vācijā ievests pārdošanai. Auto nācās sertificēt, jo tas esot ievests no 'jaunās Eiropas savienības valsts' Kas tas tāds par jēdzienu, nav skaidrs. Tizleņu ierēdneļu samurgojums ,protams. Man tika ieteikts aizvest auto atpakaļ uz Vāciju, tur piereģistrēt un tad jau arī Latvijā varēšot reģistrēt.

Atkal,protams, CSDD zin,kā JĀBŪT PAREIZI.

Tika iegādāts motocikls, 2 gadus vecs. Reģistrēts CSDD un 3 gadus lietots, katru gadu gāju apskati Rīgā. 4. apskates reizē inspektors paziņoja, ka motocikla krāsojums neatbilst reģ apliecībā uzrādītajam, apmeloja mani falsifikācijā ( esot nelegāli pārkrāsots) un atteica izsniegt TA uzlīmi. Saņēmu diezgan ņirdzīgas piezīmes, ka 'viņiem jau šitādi te pārkrāsotāji regulāri te ierodoties' , 'tas jau esot skaidri redzams, ka pārkrāsots' utt.

Nācās braukt uz numuru salīdzināšanu, kur ar diezgan lielu piespiešanu tika panākta iepriekšējās teh apskates video aplūkošana.

Un....izrādījās,ka tieši tādā pat krāsā motocikls ir bijis arī pirms gada,agrāku video nav. Kopš pirkšanas motocikls tā arī nav bijis pārkrāsots un reāli ir tāds,kāds tas bija pirmreizējā uzrādīšanas reizē CSDD, kas ir redzams arī manis uzņemtajās daudzajās bildēs ar motociklu. Lielie varenie inspektoriņi cieta klusu un nu jau palūdza aiziet un nomainīt reģ apliecību par CSDD ( valsts ) līdzekļiem. Tur gan man to negribēja darīt bez maksas, jo pa to laiku ir nomainījusies deklarētā adrese un tāpēc nu man esot jāmaksā pašam, jo vienmēr ,kad nomainās adrese ,man esot pienākums iet uz csdd un mainīt apliecību.

Protams, ka atteicos maksāt un beigās apliecību dabūju bez maksas ar jauno adresi.

Apskates inspektoriņš uzvaroši paziņoja, ka viņam esot taisnība, pret ko iebildu, jo viņš ir iestāde un taisnība ir man, jo iestāde veica numuru salīdzināšanu un krāsas ierakstīšanu reģ apliecībā.

Vēl par to adresi-kāda velna pēc tā adrese tur nepieciešama un vienmēr ,mainot deklarēto adresi, man ir jāiet un tā jānomaina apliecībā,maksājot cik tur tos latus?? Vai nepietiek,ka jebkurš dienests to redz datoros??

Attiecīgi, CSDD NAV IDEĀLS KANTORIS, KĀ PAŠI TO APGALVO.

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Es strādāju un mani besī tādi pridurki,kā tu, kuriem nekas nekur nekad nav labi. Un tāds iedgars, kuram, redz, bija tā drosme aiziet 2-3 dienas uz barikādēm un nu viņš 20 gadus īd,ka viss slikti un sapņo par padomju rūpniecību, jo tad viss bija, jo tad pašam nebija jādomā.

Sūds.

Tu laikam neesi sapratis elemtāro!! Drosme man bija aiziet 20. janvāra naktī uz TV ēkas aizstāvēšanu!! Uz tādu pat TV ēku kur nedēļu iepriekš pret neapbruņotiem cilvēkiem pagrieza Kalašņikovus un tankus!

Aiziet uz TV vai kādā paklusā Rīgas nostūrī Zoli ar čaļiem paspēlēt un skaitīties barikādēs - ir atšķirība????

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Visā pasaulē rūpniecība, laiksaimniecība, zvejniecība un derīgie izrakteņi pelna naudu valstij. Ne jau kā lielie umņiki domā ka ar kupi - prodaj mūžīgi dzīvos.

Nav rūpniecības utt nav ne naudas, ne galu galā valsts!

Es neīdu pēc padomju laikiem, bwet neieredzu tādus, kas ar rīkojumiem un likumiem darīja visu iespējamo un neiespējamo, lai aizklapētu jebkādas rūpniecības pazīmes, pie kam pie kājas ka konkrētās rūpnīcas bija konkurētspējīgas, un būtu pat šodien!

Atšķirību laikam nesajēdz??

Esmu bijis arī darba devējs, un ne jau piparbodē - tā ka vari paklusēt ar savu lielību par veseliem 13 darbiniekiem!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

uupis rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Viņai vismaz ir izglītība, kura ļauj ieņemt tādu amatu.

Strādāt darbu par kuru vēl jāpiemaksā – tas vairs neliecina par izglītību.

Šis vēl nav tas variants kur būtu jāpiemaksā, bet tāds variants arī ir zināms - viena paziņa strādāja lattelecoma klientu apkalpošanas centrā, tad šie uztaisīja savādākus algas aprēķināšanas kritērijus, kā rezultātā vidējās algas nokritās zem diviem sotakiem. Viņas draugs tāpēc pameta to darbu un aizbrauca uz ačgārno salu, pati arī aizgāja, pēc tam kad viena alga pat nenosedza mēneša braukāšanu ar autobusu...

telekoms strap citu klientu apkalošanas centrus sāka likvidēt pirms 13 gadiem.... Pirmais tolaik "stāvēja blakus un turēja rociņu"... tobiš piedalījās tādas sistēmas radīšanā, ka klientu apkalpošanas centri kļuva lieki.....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

sodien redzeeju deksteru rimiitii. pie seksa rotallietu stenda meerija straponu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu? vadons uzblieza sabiedrisko organizāciju, vai gaida 2 jūniju domubiedru vervēšanai?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Es strādāju un mani besī tādi pridurki,kā tu, kuriem nekas nekur nekad nav labi. Un tāds iedgars, kuram, redz, bija tā drosme aiziet 2-3 dienas uz barikādēm un nu viņš 20 gadus īd,ka viss slikti un sapņo par padomju rūpniecību, jo tad viss bija, jo tad pašam nebija jādomā.

Sūds.

Tu laikam neesi sapratis elemtāro!! Drosme man bija aiziet 20. janvāra naktī uz TV ēkas aizstāvēšanu!! Uz tādu pat TV ēku kur nedēļu iepriekš pret neapbruņotiem cilvēkiem pagrieza Kalašņikovus un tankus!

Aiziet uz TV vai kādā paklusā Rīgas nostūrī Zoli ar čaļiem paspēlēt un skaitīties barikādēs - ir atšķirība????

Un ? Es arī biju pie TV studijas. Un ,atšķirībā no tevis, es negāju, bet tur piebraucu... pie pašām durvīm..ar ugunsdzēsēju mašīnu, kurai pie tam visi nodalījumi bija piebāzti ar degvielas kannām, lai būtu rezerve. To auto es izstūrēju cauri nobloķētajam Salu tiltam, caur skaļruni organizējot savu pārvietošanos un pārbīdot smago tehniku, lai tiktu līdz nosūtīšanas vietai.

Un tajā naktī brauca OMONs, tikai neatbrauca. Bet mēs bijām pašā priekšā, ja nu sāk degt TV ēka. Tā teikt, uzreiz pa sitienam.

UN ?? To es tev stāstīju, lai tu saprastu,ka neba nu tu viens tur biji.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Izīrēt dzīvokli Rīgā maxā Ls 300 plus komunālie (vismaz Ls 150).

Da labi, tik traki nav. Ja neņem pirmo, kas pagadās, tad var atrast dzīvokli par sakarīgu cenu. es, piemēram, īrēju dzīvokli Baložos tīri normālā stāvoklī no viena sabiedribā labi pazīstama cilvēka par 100 latiem plus komunālie. Man draugi tepat Baložos jaunceltnē par 120. Vēl vieni draugi Imantā par 120. Te runa iet par divisatbniekiem. Nesen gandrīz pārgāju uz trīsistabnieku jaunceltnē Baložos par 200 latiem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Visā pasaulē rūpniecība, laiksaimniecība, zvejniecība un derīgie izrakteņi pelna naudu valstij. Ne jau kā lielie umņiki domā ka ar kupi - prodaj mūžīgi dzīvos.

Nav rūpniecības utt nav ne naudas, ne galu galā valsts!

Es neīdu pēc padomju laikiem, bwet neieredzu tādus, kas ar rīkojumiem un likumiem darīja visu iespējamo un neiespējamo, lai aizklapētu jebkādas rūpniecības pazīmes, pie kam pie kājas ka konkrētās rūpnīcas bija konkurētspējīgas, un būtu pat šodien!

Atšķirību laikam nesajēdz??

Esmu bijis arī darba devējs, un ne jau piparbodē - tā ka vari paklusēt ar savu lielību par veseliem 13 darbiniekiem!

Tu esi bijis, bet vairs neesi. Kāpēc??

Tā nav lielība, tas ir lepnums par to,ko es daru un ko varu. Jā, nav daudz, bet tas ir manis radīts.

Par tiem resursiem. Latvijā ir milzīgas kūdras ieguves platības. Tu maz zini, ka paši latvju bāleliņi tās ir izsaimniekojuši, atdodot ārzemju onkuļiem. Visi lielākie kūdras purvi atrodas ārzemju kapitāla rokās.

Bauskā vīri,kad 'atnāca no barikādēm', noprivatizēja kūdras purva tehnisko bāzi ( purvs pieder valstij) kopā ar līgumu par izstrādi. Un apdirsās. Un pārdeva to visu ārzemniekam ( man zināms cilvēks tagad) , kurš par to vienkārši tagad smaida.

Kurš pārdeva?? Valdība?? Nē, Edgariņ, tauta. Un tādu piemēru ir daudz jo daudz. Pašvaldības ir iznomājušas ārzemju firmām milzīgas kūdras platības par smiekla summām. Un tie,kas iznomāja, ir pliki un nabagi, jo to izdarīja vienkārša latvju stulbuma dēļ.

Bet par tām savām padomju rūpnīcām vari mierīgi beigt smirdēt, sūds tas pa lielam viss bija un nekas tur tikpat nebūtu sanācis. Ar dažiem izņēmumiem, kuri nobruka dažādu iemeslu pēc, un arī tāpēc,ka TAUTA stāvēja un kā AUNI blenzaun neko nedarīja.

Ja tu to nespēj apjēgt, nevaru palīdzēt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Tava reakcija identiska – nemāki palūkoties uz lietām neatkarīgi un no cita redzes punkta. Gluži kā mani teksti tramvajtopikā – tramvajs ir sū, un batards var sākties... Tikai starpība ir demokrātijā – jebkuram viedoklim ir tiesības uz eksistenci, bet virsroku ņem vairākums.

Viena no ļoti retajām reizēm, kad sliecos ūpim piekrist. Vienmēr diskusijas ar šo cilvēku ir beigušās ar - Jūs esat lohi, ja nepiekrītat manai vienīgajai pareizajai taisnībai, ja nefanojat par Dombrovski u.tml. Kad nesen bija diskusija par to, ko vajadzētu darīt tiem, kuriem bankas ir atņēmušas dzīvokļus un ir palikušas lielas starpības starp kredīta atlikumu un NĪ vērtību, tad deksteraFF aptuvenā atbilde bija - nezinu, bet ES jau nu noteikti nebūtu kļūdījies...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Kad nesen bija diskusija par to, ko vajadzētu darīt tiem, kuriem bankas ir atņēmušas dzīvokļus un ir palikušas lielas starpības starp kredīta atlikumu un NĪ vērtību, tad deksteraFF aptuvenā atbilde bija - nezinu, bet ES jau nu noteikti nebūtu kļūdījies...

nu ? Patin atpakaļ. Ko darīt? Pieteikt bankrotu,kas arī tas ir-nespēja nosegt savas saistības.

Jo šito tēmu tur vari mierīgi necilāt- cilvēks paņem kredītu,paraksta līgumu, kurā ir skaidri un gaiši uzrakstīts, ka ja nespēs samaksāt, zaudēs dzīvokli un vēl paliks parādā starpību,ja tāda izveidosies.

Bet tu tagad kā lohs turpini malt tukšus salmus- ko nu darīt. Neko-bankrotēt un viss.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tātad, paņem krītu, apzinoties riskus un skaidri zin, ka ja nevarēs maksāt, būs tādas un tādas sankcijas.

Bet tad ,kad nevar maksāt, tad bļauj Bet lielu māju, sievai silikona pupus, 3 mašīnas un katram bērnam pa ritenim ar ķiveri komplektā gan baisi gribējās iekampt.

Nezkāpēc tiem, kuri maksā, būs jāsamaksā, bet tie, kuri gribēja bez seguma labi padzīvot, tiem būs jāatlaiž parāds???

Tu tak esi viens slims galvā vai zin.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nu? vadons uzblieza sabiedrisko organizāciju, vai gaida 2 jūniju domubiedru vervēšanai?

Vari nomierināties, tu jau nu nebūsi tas, kuram es atskatīšos par savu rīcību.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 piedāvā Latvijā ieviest Likumu, kurš nosaka, ka līgumiskās saistības var nepildīt,ja negribas ?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Krieviem ir tāds labs teiciens par šo tēmu ' Ļubiš katatsa, ļubi i sanočki voziķ'.

PS. GB12, tev arī ir bankroc?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja: msh, [b]ja tu pats nevari sevi apgādāt[/b], tad kādas ir tavas prasmes, tava gudrība, lai tu nopelnītu darbā 300-500-700 ls ??

Kā tu pozicionētu sevi darba tirgū ?

Tu neesi padziļāk glāzē ieskatījies? Kur tu šito izpīpēji?

Nu vai tad tu nestāsti,ka nevari atļauties gāzi savam ūber Audi Šrotten ?Stāstīji.

Vai tad nestāstīji, ka 50 ls īrei mājoklim varētu sagrabināt, bet tad ar mašīnu tutuu. Nu tas liecina, ka tev ir par maz naudas. Attiecīgi, tu gribi vairāk naudas.

Tātad, ja gribi vairāk, tad jābūt gudrākam,spējīgākam...kaut kā tā

PS. Atvaino,ka varbūt nesakarīgi izteicos, man grūti pieslēgties pirmklasnieka domāšanai tagad, lielā meita sen no tā vecuma ārā, bet mazā vēl nav to sasniegusi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: GB12 piedāvā Latvijā ieviest Likumu, kurš nosaka, ka līgumiskās saistības var nepildīt,ja negribas ?

Neiet runa par to, vai negribas, bet gan par to - spēj vai nespēj un vai tiešām tikai uz to, kurš paraksta līgumu no vienas puses, gulstas visa atbildība.

Bet toreiz tādu variantu kā bankrots tu pat nepiedāvāji... Vai arī, protams, nenoliedzu, ka to tekstu varētu būt palaidis garām.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tā, lasis noēsts, atvainojies, tagad kādu laiku nevarēšu sniegt izsmeļošas atbildes, jādara lietas.

Bet nekautrējieties,ja kas neskaidrs, taujājiet, vēlāk atbildēšu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Vadoni. Tatad kursh beigu beigas ir pie vainas shitaam nerazhaam? Msh, tauta vai dombrovskis?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: msh, tevi baigi interesēja mani bērni? Divas meitas dzīvo pie manis, vienai ir 22 gadi, patlaban es viņai apmaksāju studijas Latvijas Universitātē, bet paralēli studijām viņa strādā un saņemt tik, cik tev sapņos patlaban rādās.

Mazākā meita ir 1 gads un 5 mēneši veca.

Dēls diemžēl nedzīvo ar mani, bet kas un kā, tas uz tevi neattiecas.

Uzklausi padomu - to laiku, ko tu izšķied šeit kasoties, labāk velti savai pusotru gadu vecajai meitai... Tici man, tā būs labāk gan viņai, gan arī tev...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: GB12 piedāvā Latvijā ieviest Likumu, kurš nosaka, ka līgumiskās saistības var nepildīt,ja negribas ?

Neiet runa par to, vai negribas, bet gan par to - spēj vai nespēj un vai tiešām tikai uz to, kurš paraksta līgumu no vienas puses, gulstas visa atbildība.

Bet toreiz tādu variantu kā bankrots tu pat nepiedāvāji... Vai arī, protams, nenoliedzu, ka to tekstu varētu būt palaidis garām.

Ko nozīmē-nespēj?? Tāpēc tas ir pamatīgs risks, paņemt NĪ krītu uz 40 gadiem...ta kaut 10.

Cilvēki,gribi teikt, tik tiešām nevarēja saprast,ka nu nebūs viņam tāda milzīga laime dzīvot taukos visu mūžu un kaut kad būs arī jāstrādā ar sviedriem, ka viss nekritīs na haļavu uz galda.

Saki man, kāpēc citiem būtu jāriskē ar savu naudu citu dēļ?? Kāpēc,ja kāds ieliks 100 000 depozitā, banka tos iedos atkal citam priekš mājas...tas par māju nevarēs samaksāt, ko darīs banka?? Pateiks tam ,kurš noguldīja-zini,mums Miķelis neatdeva,mēs tev ar nevaram atdot.

Forša sistēma.

PS. Par Krājbanku vari nerunāt, tas ir forsmažors.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Vadoni. Tatad kursh beigu beigas ir pie vainas shitaam nerazhaam? Msh, tauta vai dombrovskis?

Visi, tikai ne Dombrovskis...

Nē, nu, it kā jau palielam arī nav... Valsts tika sajāta pirms viņa. Bet tas, ka viņš ir tikai staipāma bezmugurkaula marionete, arī nav noslēpums... Bet nu, vismaz manuprāt, laikam jāsaka, ka, ja aºi viņu nogāztu, tad visticamāk tāds pats marionete nāktu vietā. Tā ka, laikam lai jau paliek vien, kur ir... Nekas no tā nemainīsies ne uz labo, ne uz slikto pusi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Uzklausi padomu - to laiku, ko tu izšķied šeit kasoties, labāk velti savai pusotru gadu vecajai meitai... Tici man, tā būs labāk gan viņai, gan arī tev...

Nē ,paldies, nevajag man padomu.

Es te nekasos, es te izklaidējos, atpūtinu galvu.

Un manai meitai tēta uzmanības netrūkst. Viņa tagad guļ. Es NEKAD te neko nerakstu, kad esmu ar viņu un kad viņai mani vajag.

Nebāzies, kur nesaproti.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: GB12 piedāvā Latvijā ieviest Likumu, kurš nosaka, ka līgumiskās saistības var nepildīt,ja negribas ?

Neiet runa par to, vai negribas, bet gan par to - spēj vai nespēj un vai tiešām tikai uz to, kurš paraksta līgumu no vienas puses, gulstas visa atbildība.

Bet toreiz tādu variantu kā bankrots tu pat nepiedāvāji... Vai arī, protams, nenoliedzu, ka to tekstu varētu būt palaidis garām.

Ko nozīmē-nespēj?? Tāpēc tas ir pamatīgs risks, paņemt NĪ krītu uz 40 gadiem...ta kaut 10.

Cilvēki,gribi teikt, tik tiešām nevarēja saprast,ka nu nebūs viņam tāda milzīga laime dzīvot taukos visu mūžu un kaut kad būs arī jāstrādā ar sviedriem, ka viss nekritīs na haļavu uz galda.

Saki man, kāpēc citiem būtu jāriskē ar savu naudu citu dēļ?? Kāpēc,ja kāds ieliks 100 000 depozitā, banka tos iedos atkal citam priekš mājas...tas par māju nevarēs samaksāt, ko darīs banka?? Pateiks tam ,kurš noguldīja-zini,mums Miķelis neatdeva,mēs tev ar nevaram atdot.

Forša sistēma.

PS. Par Krājbanku vari nerunāt, tas ir forsmažors.

Nespēja nozīmē - piemēram, cilvēks smagi strādāja laukos, ņēma kredītu, lai būtu vieglāk saražot produkciju, pārdot, bet, kad iestājās krīze, tad viņa produkciju pērk stipri mazāk, jo tā ir bioloģiska lauksaimniecība, līdz ar to viņa ienākumi samazinās, bet bankai kredīts jāatmaksā, bez tam banka vēl pasaka - tu tagad maksāsi vairāk, jo, redzi, esi kļuvis par riskantu klientu. Vai arī - mēs tev nedosim vairs kredītu, lai tu savu fasētavu varētu pabeigt. Tas nekas, ka tev bez tā tur nekas nevar strādāt, bet par to, ko esam jau iedevuši, tev gan būs jāmaksā.

Vai arī otrs variants - cilvēks strādā 3 darbos, lai varētu māju uzcelt. Nelielu, lauku rajonā, bet, nu tomēr. Līdz šim diezgan normāli varēja nopelnīt. Bet krīzes laikā tiek atlaists no 2 darbiem un trešajā - valsts iestādē - alga tiek samazināta par 40% un atceltas visas iespējamās piemaksas.

Tikai nesāc tagad dzīt demagoģiju, ka tu paredzēji, ka šāda pakaļa būs.

Tobiš, mana doma bija - ka ne jau par haļavu domāja un, protams, varētu arī smagi strādāt, bet 2009./2010. gadā nebija jau kur. Plus vēl, vai tu paredzēji, ka NĪ vērtība nokritīsies vairāk kā uz pusi? Jā, varēja paredzēt, ka par kādiem 20% varētu nokristies, kuru tad sliktākajā gadījumā nosegtu pirmā iemaksa. Plus tam visam vēl grozījumi civilprocesa likumā par izsoļu sākumcenu. To arī neviens nezināja tajos laikos. Jā, tagad situācija puslīdz normalizējas, bet daudziem tas jau vairs neko neglābs, jo īpašumi ir atņemti vai arī ir uzkrātas tādas soda naudas, ka vienkārši neatmaksājas vairs pat mēģināt kaut kā cīnīties.

Un par to depozītu runājot. Vispār jau arī jāaizdod ir atbildīgi. Ja jau tu saki, ka esi ekonomiski domājošs cilvēks un paredz sūdus, tad jājautā, kāpēc aizdevi tādai bankai savu naudu redzot, cik riskanti viņi to iegulda un aizdod visādiem priekš ķiverēm silikona pupiem un mājām, zinot, ka nevarēs to atdot utt.?

Un vēl - paši baņķieri tagad taisnojas, ka nevarēja paredzēt, ka būs tāda pakaļa... Kā tu domā, ja klerki ar maģistra grādiem to nevarēja paredzēt, kā to varēja paredzēt vienkāršs skolotājs, policis u.tml.?

Bet vispār jau jautājums nebija par kredītiem, bet par tavu tieksmi visu redzēt tikai no savas prizmas, nemaz neiedziļinoties otras puses skatījumā un visus, kas tev nepiekrīt, saukt par slimiem, lohiem utt. Tā tas bija par kredītiem, tā tas bija par CSDD kļūdām un visu pārējo. Kā tu ar tādām negācijām vispār esi spējīgs dzīvot? Tiešām vēlies, lai tavi bērni izaug tādi paši?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

Uzklausi padomu - to laiku, ko tu izšķied šeit kasoties, labāk velti savai pusotru gadu vecajai meitai... Tici man, tā būs labāk gan viņai, gan arī tev...

Nē ,paldies, nevajag man padomu.

Es te nekasos, es te izklaidējos, atpūtinu galvu.

Un manai meitai tēta uzmanības netrūkst. Viņa tagad guļ. Es NEKAD te neko nerakstu, kad esmu ar viņu un kad viņai mani vajag.

Nebāzies, kur nesaproti.

Labas izklaides pusmūža vīrietim... Sēdēt internetā un lamāties. Bet, nu, katram savs...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

Uzklausi padomu - to laiku, ko tu izšķied šeit kasoties, labāk velti savai pusotru gadu vecajai meitai... Tici man, tā būs labāk gan viņai, gan arī tev...

Nē ,paldies, nevajag man padomu.

Es te nekasos, es te izklaidējos, atpūtinu galvu.

Un manai meitai tēta uzmanības netrūkst. Viņa tagad guļ. Es NEKAD te neko nerakstu, kad esmu ar viņu un kad viņai mani vajag.

Nebāzies, kur nesaproti.

Labas izklaides pusmūža vīrietim... Sēdēt internetā un lamāties. Bet, nu, katram savs...

Iepūt man.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti