CSDD kļūdas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Kuriem ir bijusi biežāka saskare ar CSDD zin, ka CSDD VISU dara ļoti pareizi un ir Eiropā pats pats krutākais kantoris šajā jomā ( Lukstiņa paša atzinums). Attiecīgi, tur VISS ir vispareizāk.

Atvedu no ārzemēm kravas auto, paņēmu sarkanos numurus, aizbraucu uz salīdzināšanu. 'Inspektors' visu aplūkoja,izsniedz man salīdzināšanas izziņu. Tā nu nav tā interesantākā lasāmviela, tāpēc neiedziļinājos tās saturā.

Aizgāju reģistrēt auto...saņemu A+A numurus ( abus garos). Taču reāli ir A+B, A numuru aizmugurē uzlikt nav iespējams. UZ manu iebildi reģistrētājs noplātīja rokas, ka neko nevarot palīdzēt.

Tātad, inspektors salīdzināšanas telpā ir bijis nekompetents. Vai kļūdījies vienkārši ( kas gan būtu normāli, taču nu ne jau tādā Viseiropas līmeņa kantorītī)

Pirmdien lūkosim, ko man atbildēs svarīgie CSDD vīri uzvalkos, kuri ir visgudri visos jautājumos un vienmēr visu dara PAREIZI.

Kāpēc Pareizi? Piemēri.

Tika iegādāta piekabe UK, ražota Beļģijā, jauna. Bija Beļģijas sertifikāts, ražotāja dokumenti. Latvijā nācās iziet savu sertifikāciju, jo Beļģijas nederot

CSDD man paskaidroja, ka tā esot jābūt un viss, tātad viņi ZIN ,kā JĀBŪT.

Tika iegādāts pikaps Vācijā ,kurš izrādījās no Ungārijas Vācijā ievests pārdošanai. Auto nācās sertificēt, jo tas esot ievests no 'jaunās Eiropas savienības valsts' Kas tas tāds par jēdzienu, nav skaidrs. Tizleņu ierēdneļu samurgojums ,protams. Man tika ieteikts aizvest auto atpakaļ uz Vāciju, tur piereģistrēt un tad jau arī Latvijā varēšot reģistrēt.

Atkal,protams, CSDD zin,kā JĀBŪT PAREIZI.

Tika iegādāts motocikls, 2 gadus vecs. Reģistrēts CSDD un 3 gadus lietots, katru gadu gāju apskati Rīgā. 4. apskates reizē inspektors paziņoja, ka motocikla krāsojums neatbilst reģ apliecībā uzrādītajam, apmeloja mani falsifikācijā ( esot nelegāli pārkrāsots) un atteica izsniegt TA uzlīmi. Saņēmu diezgan ņirdzīgas piezīmes, ka 'viņiem jau šitādi te pārkrāsotāji regulāri te ierodoties' , 'tas jau esot skaidri redzams, ka pārkrāsots' utt.

Nācās braukt uz numuru salīdzināšanu, kur ar diezgan lielu piespiešanu tika panākta iepriekšējās teh apskates video aplūkošana.

Un....izrādījās,ka tieši tādā pat krāsā motocikls ir bijis arī pirms gada,agrāku video nav. Kopš pirkšanas motocikls tā arī nav bijis pārkrāsots un reāli ir tāds,kāds tas bija pirmreizējā uzrādīšanas reizē CSDD, kas ir redzams arī manis uzņemtajās daudzajās bildēs ar motociklu. Lielie varenie inspektoriņi cieta klusu un nu jau palūdza aiziet un nomainīt reģ apliecību par CSDD ( valsts ) līdzekļiem. Tur gan man to negribēja darīt bez maksas, jo pa to laiku ir nomainījusies deklarētā adrese un tāpēc nu man esot jāmaksā pašam, jo vienmēr ,kad nomainās adrese ,man esot pienākums iet uz csdd un mainīt apliecību.

Protams, ka atteicos maksāt un beigās apliecību dabūju bez maksas ar jauno adresi.

Apskates inspektoriņš uzvaroši paziņoja, ka viņam esot taisnība, pret ko iebildu, jo viņš ir iestāde un taisnība ir man, jo iestāde veica numuru salīdzināšanu un krāsas ierakstīšanu reģ apliecībā.

Vēl par to adresi-kāda velna pēc tā adrese tur nepieciešama un vienmēr ,mainot deklarēto adresi, man ir jāiet un tā jānomaina apliecībā,maksājot cik tur tos latus?? Vai nepietiek,ka jebkurš dienests to redz datoros??

Attiecīgi, CSDD NAV IDEĀLS KANTORIS, KĀ PAŠI TO APGALVO.

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..35
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

CRDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

CRDI rakstīja:

Pirmais rakstīja: hei iņčiņer,cik tu gribi algu?

moš man tev kāds darbelis atradīsies....

Tak teica bez 500 skorpi nekurbulēs un skrūvi nestaipīs.

es tak prasīju par cik jamais ir ar mieru strādāt

(c) +(p) indženers:

" Ir skrējuši un zvanījuši, bet nu nez kādēl es neeju pie tiem, jo pagaidām ir bijuši muļķu meklētāji - neviens nav piedāvājis virs 500 Ls par darbu citā pilsētā."

Tātad, lai Šams vīkšītos pie Tevis staipīt skrūvi, Tev jāsola vismaz Ls 500,01. Droši vien ka summa domāta pēc nodokļiem. Spēsi ko tādu piedāvāt?

ja jamais spēs nopelnīt tik daudz lai sanāktu šim alga, SIA latvijas republika nodokļi un bišķi paliktu pāri man pašam, tad brīvi....

Ja tu viņam piedāvā darbu, tad tev ir viņam jādod pamats nopelnīt tādu naudu. Nevis kā tagad, sauc darbā, bet pasaki- atnāc pie manis strādāt, izdomā,kā nopelnīt man baigo piķi un tad arī pats dabūsi.

Tā ir,ka dzīvo mājā bez jumta

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais, dos studijā darba īsu aprakstu, kas viņam būs jādara, lai nopelnītu tos 550 ls uz rokas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Pirmais, dos studijā darba īsu aprakstu, kas viņam būs jādara, lai nopelnītu tos 550 ls uz rokas.

Varbūt sāc no otra gala. Par ko tu būtu gatavs maksāt 1600Ls?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Un prof. klasif. un ar to saistītajos noteikumos ir aprakstīts viss pietiekami smalki.

Tehnologs un darbu vadītājs ir pavisam citā (zemākā) grupā kā inženieris.

CRDI rakstīja:

Ej vien mazgā savas bikses

Aaa, Tu jau izmazgāji??

Pirms citu aptiršanas kaut reizi mūžā, kaut vienu lpp tā profesiju klasifikatora izlasi!

Profesiju klasifikators vispār ir domāts statistikas vajadzībām un lai aptuveni vienādā nosaukumā sauktu līdzīgus amatus dažādos uzņēmumos.

Profesiju klasifikātoru parasti pielietoju šādi: ir darbinieks, kuram jāuztaisa darba līgums, ir dabs, ko tas reāli darīs un amats. Nu tad beigās par godu Darba likumā noteiktajam, ka vajag, piedzenu kādu no klasifikātorā noteiktajiem darbiem, kas vistuvāk atbilst.

Nekad neesmu redzējis, ka darbinieks teiktu - vot varu vai gribu strādāt darbu, kas atbilst tikai šādam kodam vai arī amats/darba pienākumi izdomāti vadoties no koda. Vispirms ir reālais darāmais, kam tiek piemeklēts kods klasifikatorā.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Un prof. klasif. un ar to saistītajos noteikumos ir aprakstīts viss pietiekami smalki.

Tehnologs un darbu vadītājs ir pavisam citā (zemākā) grupā kā inženieris.

CRDI rakstīja:

Ej vien mazgā savas bikses

Aaa, Tu jau izmazgāji??

Pirms citu aptiršanas kaut reizi mūžā, kaut vienu lpp tā profesiju klasifikatora izlasi!

Izlasīju, pie tam to kas ir spēkā Polimēru tehnolog.

Arī profesiju standartus esmu lasījis, arī tos kuri spēkā...

Es tak sku ka tu nekam vairāk kā 2659 04 nederi, i to tāds tūdīgs.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Pirms citu aptiršanas kaut reizi mūžā, kaut vienu lpp tā profesiju klasifikatora izlasi!

Izlasīju, pie tam to kas ir spēkā Polimēru tehnolog.

Arī profesiju standartus esmu lasījis,

nemaz neizskatās, jo gvelz pilnīgas glupības, kas nav rakstītas nevienā redakcijā.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Un prof. klasif. un ar to saistītajos noteikumos ir aprakstīts viss pietiekami smalki.

Tehnologs un darbu vadītājs ir pavisam citā (zemākā) grupā kā inženieris.

CRDI rakstīja:

Ej vien mazgā savas bikses

Aaa, Tu jau izmazgāji??

Pirms citu aptiršanas kaut reizi mūžā, kaut vienu lpp tā profesiju klasifikatora izlasi!

Profesiju klasifikators vispār ir domāts statistikas vajadzībām un lai aptuveni vienādā nosaukumā sauktu līdzīgus amatus dažādos uzņēmumos.

Profesiju klasifikātoru parasti pielietoju šādi: ir darbinieks, kuram jāuztaisa darba līgums, ir dabs, ko tas reāli darīs un amats. Nu tad beigās par godu Darba likumā noteiktajam, ka vajag, piedzenu kādu no klasifikātorā noteiktajiem darbiem, kas vistuvāk atbilst.

Nekad neesmu redzējis, ka darbinieks teiktu - vot varu vai gribu strādāt darbu, kas atbilst tikai šādam kodam vai arī amats/darba pienākumi izdomāti vadoties no koda. Vispirms ir reālais darāmais, kam tiek piemeklēts kods klasifikatorā.

Nu viens piemērs te ir

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Pirms citu aptiršanas kaut reizi mūžā, kaut vienu lpp tā profesiju klasifikatora izlasi!

Izlasīju, pie tam to kas ir spēkā Polimēru tehnolog.

Arī profesiju standartus esmu lasījis,

nemaz neizskatās, jo gvelz pilnīgas glupības, kas nav rakstītas nevienā redakcijā.

Izlasīji visas 663 lpp., kad tik gudri irs?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Kur ta tādas gudrības salasījies? Pats izdomāji? Paņem palasi pats par profesiju klasifikatoru, tur ir ļoti skaidri uzrakstīts, kas jāzin un jādara inženieriem, vienalga kas viņi būtu pēc kvalifikācijas. Un tur ir būvinženieri, elektroinženieri, ķīmijas inženieri, elektronikas un telekomunikāciju inženieri, bet nav inženieri-mehāniķi, inženieri- konstruktori.

CRDI rakstīja:

Un prof. klasif. un ar to saistītajos noteikumos ir aprakstīts viss pietiekami smalki.

Tehnologs un darbu vadītājs ir pavisam citā (zemākā) grupā kā inženieris.

Pirms diršanas bikses novilki!!

Lasītpratējs ibio.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Izlasīji visas 663 lpp., kad tik gudri irs?

Tu pat vienu neesi līdz galam izlasījis - klavierskaņotāj!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: es esmu glupiņš, es esmu glupiņš...

Šitādu bērnudārzu aptiršanas manieri es jau sen esmu izgājis.

Pliku pļešku un sirmos matos iedzīvoties, bet prātā palikt 5-gadīga bērna līmenī to Tu gan vari - klavierskaņotāj.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Izskatās ka ar prātu tev attiecības pašvakas.

Labāk būt par klavierskaņotāju (es gan neesmu) nekā par lauku diskotēkas skaņu operatoru. Tad pastāstīsi ko tāds dara un kāds tam ir kods?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Izlasi paša rakstīto 5 ziņojumus augstāk!!

Rakstītājs ibio.

Bērnudārza glupiķis.

Nekādi nevaru saprast, kā var iemācīties kaut ko rakstīt, ja pilnīgi nejēdz lasīt?? Bet te tādu ir vesels lērums, pie kam Tu esi galvgalī!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Labāk būt par klavierskaņotāju (es gan neesmu) nekā par lauku

Kas ir Rīga un pārējie lauki - no Lielpicānijas augstumiem nolīst nevari?

Uz balkona govis neaudzēju, un uz palodzes kartupeļus ar nē!!

Nu glups gan!!! Kā vēl izdomāsi aptirst klavierskaņotāj???

Lasīt vismaz iemācies pajol.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

jūs taisāties uz CSDD iet strādāt?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: jūs taisāties uz CSDD iet strādāt?

To Tu paprasi tam diruķim CRDI, kuram tik vien dzīvē vajag kā kādu aptirs, un poh par ko - jo tā pat pats nestādās priek'[sā par ko iet runa, jo neko nav pat mēģinājis lasīt!

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

anonimikis rakstīja: jūs taisāties uz CSDD iet strādāt?

To Tu paprasi tam diruķim CRDI, kuram tik vien dzīvē vajag kā kādu aptirs, un poh par ko - jo tā pat pats nestādās priek'[sā par ko iet runa, jo neko nav pat mēģinājis lasīt!

Edgar Iesalniek būtu nu muti mazāk virinājis

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Pirms citu aptiršanas kaut reizi mūžā, kaut vienu lpp tā profesiju klasifikatora izlasi!

Izlasīju, pie tam to kas ir spēkā Polimēru tehnolog.

Arī profesiju standartus esmu lasījis,

nemaz neizskatās, jo gvelz pilnīgas glupības, kas nav rakstītas nevienā redakcijā.

turpini vien lasīt , sapņot par ls500,01 algu un jāties ar savu sapuvušo pļurdu sūdorpi

a es jau 23 gadus vairs neesmu inženieris , tsk 'darba ņemājs', un viss man dzīvē jauki

tu esi bidlo un tāds arī nosmirdēsi visu savu nožēlojamo ,pārgudrā rauduļa/ņauduļa, dzīvīti

P.S. profesiju klasifikatoru lasijis neesmu un netaisos

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: klavierskaņotāj.

Kopš kura laika klavierskaņotājs skaitās lamuvārds? Īstenībā laba profesija, Latvijā tādu sakarīgu ir visai maz. Arī piķi labu var nopelnīt. Vienu brīdi pats biju domājis iziet apmācību un pamazām sākt praktizēt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

i_edgars rakstīja: klavierskaņotāj.

Kopš kura laika klavierskaņotājs skaitās lamuvārds?

Tā pat kā inženieris, te dažiem ir lamuvārds!

bet konkrētajā gadījumā tas"klavierskaņotājs" kurš lielās ar skņupultīm un to grozīšanu nav spējīgs atškirt muzonu no skanoša radio un normālas kvalitātes kaut vai CD.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

P.S. profesiju klasifikatoru lasijis neesmu un netaisos

Smirdi tālāk - "darba devējiņš".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bet atgriežoties pie galvenās tēmas, šodien kā reiz gāju tehnisko apskati savam auto. Nu, pirmkārt, kaut kur biju pazaudējis tehnisko pasi, nācās mainīt. Tas nu tā, gan jau vakarā aiz gultas vai rakstāmgalda atradīšu. Tātad, iedvesmojies no pēdējo dienu draudzīgās un cieņas pilnās diskusijas, speciāli pavēroju kā strādā Rīgas nodaļas TA inspektori. Pirmais, ko ievēroju, ka palikuši ļoti maz jungas. Otrkārt, es jau morāli biju sagatavojies, ka man dos slimības lapu dēļ priekšējiem bremžu diskiem (pārāk liels nodilums), bet nē - ierakstīja vieninieku un pateica, lai nomainu. Tiem, kas saka, ka apskatēs speciāli meklējot, par ko izčakarēt, lai tikai brauktu 2. reizi - jau kuro gadu neprasa ne džentelmeņa komplektu uzrādīt un tagad laikam arī atstarojošajai vestei jābūt. Arī to neprasīja (man tās mašīnā nebija). Kamēr gaidīju, neuzkrītoši pavēroju, kas notiek blakām. Un neticēsiet - viss normāli, bez pāviskuma un lecības.

Faktiski - šodien izgāju gandrīz visu CSDD aparātu (izņemot kvalifikācijas daļu) - sverku (nu labi, te nebūs objektīvi, salīdzināšanu veica bijušais kolēģis, kurš pie tam mani apmācīja), kases, reģistrācijas nodaļu, apskati. Ne pašam bija problēmas, ne arī kādus ekscesus apkārt manīju.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pamatā jau man nav īpaši par ko pukoties, bet gadās pāvi. Pie kam nezi kāpēc vienmēr jauni keksi, kas laikam cierē jau 1. gadā ieņemt centra direktora amatu un piesienas pie katra staba!

Par tādiem arī te tika uzsākts cepiens.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja:

i_edgars rakstīja: klavierskaņotāj.

Kopš kura laika klavierskaņotājs skaitās lamuvārds?

Tā pat kā inženieris, te dažiem ir lamuvārds!

bet konkrētajā gadījumā tas"klavierskaņotājs" kurš lielās ar skņupultīm un to grozīšanu nav spējīgs atškirt muzonu no skanoša radio un normālas kvalitātes kaut vai CD.

Radio formats ir wav un cd, retumis vinils, atsevišķos gadījumos piem "Radio Lāga" tiek pieļauts arī MP3, tā kā radio no CD ir pagrūti atšķirt

Nē nu protams, ka visi jau nevar būt meistari, ar augšējo dzirdes slieksni 13 kHz (man "tikai" 16 kHz), kas spēj atšķirt MP3 no cda

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: hei iņčiņer,cik tu gribi algu?

moš man tev kāds darbelis atradīsies....

Tu jau neesi spējīgs ar sakarīgu darbu nevienu nodrošināt!

Vai man iet projektēt grīdas apkures uz 90 grādu apkures loku bez piemaisīšanas?? Vai arī jāskaidro kas ir -1,6 grādi un kas par koeficientu ir 1,6 apkurē?

Tu jau tak tamā dikti to zivi cērti!!

kas tev ko prasa projektēt????

pagaidām es tikai paprasīju cik tu gribi algā

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..35
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti