CSDD kļūdas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Kuriem ir bijusi biežāka saskare ar CSDD zin, ka CSDD VISU dara ļoti pareizi un ir Eiropā pats pats krutākais kantoris šajā jomā ( Lukstiņa paša atzinums). Attiecīgi, tur VISS ir vispareizāk.

Atvedu no ārzemēm kravas auto, paņēmu sarkanos numurus, aizbraucu uz salīdzināšanu. 'Inspektors' visu aplūkoja,izsniedz man salīdzināšanas izziņu. Tā nu nav tā interesantākā lasāmviela, tāpēc neiedziļinājos tās saturā.

Aizgāju reģistrēt auto...saņemu A+A numurus ( abus garos). Taču reāli ir A+B, A numuru aizmugurē uzlikt nav iespējams. UZ manu iebildi reģistrētājs noplātīja rokas, ka neko nevarot palīdzēt.

Tātad, inspektors salīdzināšanas telpā ir bijis nekompetents. Vai kļūdījies vienkārši ( kas gan būtu normāli, taču nu ne jau tādā Viseiropas līmeņa kantorītī)

Pirmdien lūkosim, ko man atbildēs svarīgie CSDD vīri uzvalkos, kuri ir visgudri visos jautājumos un vienmēr visu dara PAREIZI.

Kāpēc Pareizi? Piemēri.

Tika iegādāta piekabe UK, ražota Beļģijā, jauna. Bija Beļģijas sertifikāts, ražotāja dokumenti. Latvijā nācās iziet savu sertifikāciju, jo Beļģijas nederot

CSDD man paskaidroja, ka tā esot jābūt un viss, tātad viņi ZIN ,kā JĀBŪT.

Tika iegādāts pikaps Vācijā ,kurš izrādījās no Ungārijas Vācijā ievests pārdošanai. Auto nācās sertificēt, jo tas esot ievests no 'jaunās Eiropas savienības valsts' Kas tas tāds par jēdzienu, nav skaidrs. Tizleņu ierēdneļu samurgojums ,protams. Man tika ieteikts aizvest auto atpakaļ uz Vāciju, tur piereģistrēt un tad jau arī Latvijā varēšot reģistrēt.

Atkal,protams, CSDD zin,kā JĀBŪT PAREIZI.

Tika iegādāts motocikls, 2 gadus vecs. Reģistrēts CSDD un 3 gadus lietots, katru gadu gāju apskati Rīgā. 4. apskates reizē inspektors paziņoja, ka motocikla krāsojums neatbilst reģ apliecībā uzrādītajam, apmeloja mani falsifikācijā ( esot nelegāli pārkrāsots) un atteica izsniegt TA uzlīmi. Saņēmu diezgan ņirdzīgas piezīmes, ka 'viņiem jau šitādi te pārkrāsotāji regulāri te ierodoties' , 'tas jau esot skaidri redzams, ka pārkrāsots' utt.

Nācās braukt uz numuru salīdzināšanu, kur ar diezgan lielu piespiešanu tika panākta iepriekšējās teh apskates video aplūkošana.

Un....izrādījās,ka tieši tādā pat krāsā motocikls ir bijis arī pirms gada,agrāku video nav. Kopš pirkšanas motocikls tā arī nav bijis pārkrāsots un reāli ir tāds,kāds tas bija pirmreizējā uzrādīšanas reizē CSDD, kas ir redzams arī manis uzņemtajās daudzajās bildēs ar motociklu. Lielie varenie inspektoriņi cieta klusu un nu jau palūdza aiziet un nomainīt reģ apliecību par CSDD ( valsts ) līdzekļiem. Tur gan man to negribēja darīt bez maksas, jo pa to laiku ir nomainījusies deklarētā adrese un tāpēc nu man esot jāmaksā pašam, jo vienmēr ,kad nomainās adrese ,man esot pienākums iet uz csdd un mainīt apliecību.

Protams, ka atteicos maksāt un beigās apliecību dabūju bez maksas ar jauno adresi.

Apskates inspektoriņš uzvaroši paziņoja, ka viņam esot taisnība, pret ko iebildu, jo viņš ir iestāde un taisnība ir man, jo iestāde veica numuru salīdzināšanu un krāsas ierakstīšanu reģ apliecībā.

Vēl par to adresi-kāda velna pēc tā adrese tur nepieciešama un vienmēr ,mainot deklarēto adresi, man ir jāiet un tā jānomaina apliecībā,maksājot cik tur tos latus?? Vai nepietiek,ka jebkurš dienests to redz datoros??

Attiecīgi, CSDD NAV IDEĀLS KANTORIS, KĀ PAŠI TO APGALVO.

 
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja: Jā, dekster, mierini vien sevi, no savas kūdras čupas stāstot savu vīziju Uz jautājumu tā arī neatbildēji.

Es jau tev reiz teicu-paies kāds laiks un tu, iespējams, sāksi kaut ko saprast.

Sen jau esmu sapratis - ka tu visu laiku stumdi tukšu buļļa sūdu bez seguma, a kad paprasa to segumu, tad seguma vietā parādās cits buļļa sūds.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Jā no sākuma organizācijas dibinātājam jāapmeklē \"Stūres klubs\" un jāaplūko visi iespējamie akmeņi, kuri var rasties.

la.lv/... :ba-celtne-uz-vjiem-pamatiem-labosim-sabiedrisk-krt&Itemid=123

Trafic.lv – jau tieši tāpat cīnījās ar zīmju nejēdzībām. Palūko deksi to lapu ar visām sarakstēm ar ierēdņiem – kāds mega darbs darīts...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Brauc klaidoņi, treknākas desas meklētāji. Ar mazu procentu cilvēku, kuri brauks atpakaļ, jo sāks domāt, tur saprotot to,ko te nebija izdevies saprast.

UPS.

Skandalozais gadījums. Spilgtāku piemēru grūti atrast:

www.liepajniekiem.lv/...

www.tvnet.lv/...

Gribi teikt ka klaidonis un treknās desas meklētājs???

Jeb tomēr vajadzības spiests???

Mans jau domāt tā ka lielākai daļai migrācija ir pēdējais salmiņš... Vismaz cik zinu no tuvākā paziņu loka.

P.S. Kuru no iAuto un NSNFa biedriem nodēvēji par klaidoni? Vai tik ne to kam golpā ir spēks un daile?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tieši tāpat kā daži bļaustās par to globālo sasilšanu, tāpat kaut kādi gariņi mazajā Latvijā ,pamatojoties uz savu seklo prātiņu, izdomā preteklības par manu Dzimteni. Cik zemam jābūt cilvēkam, lai apņirgtu, izsmietu, noķengātu vietu,kur viņš ir dzimis,kur audzis un kur ir viņa saknes... amēbu līmenis. Primitīvo vajadzību apmierināšanas radījumi. Pie tam, ka tas, par ko viņi ņirdz, ir pašu rokām radīts.

Saskati atšķirības

lurkmore.to/... ;айл:Tpbutthurt.jpg

Šis bija atsauksme par rakstu, kas acīmredzot aizskāra autori.

Tava reakcija identiska – nemāki palūkoties uz lietām neatkarīgi un no cita redzes punkta. Gluži kā mani teksti tramvajtopikā – tramvajs ir sū, un batards var sākties... Tikai starpība ir demokrātijā – jebkuram viedoklim ir tiesības uz eksistenci, bet virsroku ņem vairākums.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pareizais links:

lurkmore.so/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Brauc klaidoņi, treknākas desas meklētāji. Ar mazu procentu cilvēku, kuri brauks atpakaļ, jo sāks domāt, tur saprotot to,ko te nebija izdevies saprast.

UPS.

Skandalozais gadījums. Spilgtāku piemēru grūti atrast:

www.liepajniekiem.lv/...

www.tvnet.lv/...

Gribi teikt ka klaidonis un treknās desas meklētājs???

Jeb tomēr vajadzības spiests???

Mans jau domāt tā ka lielākai daļai migrācija ir pēdējais salmiņš... Vismaz cik zinu no tuvākā paziņu loka.

P.S. Kuru no iAuto un NSNFa biedriem nodēvēji par klaidoni? Vai tik ne to kam golpā ir spēks un daile?

Tāpēc jau arī es saku ka deksters buļļa sūdu vien stumda. Visi citi tak vainīgi pie tā, ka latvija izmirst, viņš pats ne. Izpalika vienīgi vīzdegunīga pazīmēšanās ar lielu ģimeni, atliek secināt ka deksters arī ir devis savu artavu latvijas izmiršanā un tādas nav.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas vispār ir bruto alga - pirms nodokļiem? Man patika tie oficiālās statistikas cipariņi - nevar tak būt ka tie būtu pēc, jo ar tādām algām uz rokas tak ir pat iespējams dzīvot

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kas vispār ir bruto alga - pirms nodokļiem? Man patika tie oficiālās statistikas cipariņi - nevar tak būt ka tie būtu pēc, jo ar tādām algām uz rokas tak ir pat iespējams dzīvot

Vairs jau ne. Inflācija un nauda ir savu izdarījusi.

Izīrēt dzīvokli Rīgā maxā Ls 300 plus komunālie (vismaz Ls 150).

Principā paskatoties dzīvokļu īres cenas rodas līdzīgas sajūtas kā Deksteram. Visi grib kāpostu, bet strādāt negrib. Jo cenas ir kosmiskas par tādiem aizgaldiem, kuros pat Pirmais kāju iekšā nespertu, ja nebūtu ietērpts bioloģiskā aizsargkostīmā ar skābekļa baloniem uz muguras.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kas vispār ir bruto alga - pirms nodokļiem? Man patika tie oficiālās statistikas cipariņi -

Jā, jā un tā vēl ir vidējā!! Ja bankas padomes čļens par kantora apmeklējumu 1 X mēnesī uz pāris stundām saņem mēnesī 50 000 Ls, un simts Maxima kasieres 200 Ls mēnesī, tad cik būs vidējā alga???

Šitādu es redzēju Rīgas Tirdzniecības Flotē, kur no visa algu fonda ar bik zem 1500 strādājošajiem valde, padome un zvērinātais revidents (kopā 15 čļeni) saņem PUSI!!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Man te pat kaimiņš ir policijas priekšnieks un redzu kā čals dzīvo!! Jau pēc pirmās apkures sezonas atteicās no apkures, jo nespēj nomaksāt!

labi pazīstams ugunsdzēsējs aizgāja izdienas pensijā un pēc otrās "pensijas" saņemšanas pakārās!! Pensija zem 100 Ls!! Jo citu darbu tā arī nespēja dabūt ne depresīvajā Latgalē, ne Rīgā, bet tādu lai tie 300 Ls mēnesī varētu atdot par dzīvokļa īri!

Tikko satiku bijušo apkopēju, kas rāvās diennaktīm, lai nopelnītu pensiju. Sagaidīja dāsno "pensiju" 104 Ls!!! Jāpiezīmē, ka strādājot saņēma virs 270 Ls uz rokām, un 62 gadu vecene ar 45 gadu darba stāžu nevar izdzīvot!!

Vēl pieminēt????

Pēc šitā vēl kāds vāvuļos, lai mīl Latviju??? Nē šitā smirdīgā un izzagtā valsts nav cienīga lai to kāds mīlētu, cienītu un rakstītu ar lielo burtu!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Vairs jau ne. Inflācija un nauda ir savu izdarījusi.

Izīrēt dzīvokli Rīgā maxā Ls 300 plus komunālie (vismaz Ls 150).

Principā paskatoties dzīvokļu īres cenas rodas līdzīgas sajūtas kā Deksteram. Visi grib kāpostu, bet strādāt negrib. Jo cenas ir kosmiskas par tādiem aizgaldiem, kuros pat Pirmais kāju iekšā nespertu, ja nebūtu ietērpts bioloģiskā aizsargkostīmā ar skābekļa baloniem uz muguras.

Inflācija - varbūt. Bet es savu nākotni latvijā neplānoju ar iespējamu esošās dzīvesvietas pamešanu, tāpēc manos personīgajos aprēķinos kosmisks īres līgums neietilpst. Ja man nāktos atkal pastāvīgi dzīvot šitentajā dzīvoklī, kurā šobrīd atrodos, komunālos uz hvz, laikam 50 lašiem, pavilktu. Bet ar mašīnu būtu interesantāk.

Man vispār patīk viena paziņas sievas variants - dzīvo rucavā, strādā liepājā, VSAA laikam, braukā katru dienu uz darbu, kas dienā uz 100 kilometriem sanāk, aldziņa uz rokas kaut kādi 250 laši, jautājums - cik daudz no algas pēc degvielas ieliešanas pāri paliek Cik sapratu, tad mašīnai, ar kuru viņa braukā, viņa lej degvielu, bet pārējo maksā vīrs

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

uupi, 2007. gada raksti nav patiesā ainiņa patlaban.

Jebkurā gadījumā es uzskatu,ka policijā ir bardaks un to sakārtot spējīgi paši policisti, izveidojot spēcīgu biedrību,nevis kaut kādu Sūnu ielikt,kurš braukā pa Maskavas mītiņiem.

Es palieku un palikšu pie sava- viss ir pašu rokās un paši visi kopā esam vainojami pie tā,ka mums te ir tā kā ir.

Atskaitot to sadaļu, kas ir ļoti liela, bet nu ko tur vairs vainot- mūsos mīt ļoti spēcīgs padomju mantojums.

Taču, ņemot vērā padomju mantojumu, vainot valdību pie visām šīm ķibelēm, ka redz policistam neesot ko ēst, desmitiem tūkstošu cilvēku neesot ko ēst un tie braukā pa pasauli dīrāt ūdeles, tas ir viens liels idiotisms.

Nu ir uz kurieni aizbraukt. Bet ja nebūtu?? Ja nebūtu iespējas aizbraukt..ja vācieši, angļi, īri, norvēģi nebūtu PAŠI savas valstis padarījuši bagātas, kurp brauktu???

Tāpēc visa tā piesaukšana' lūk Anglijā', 'lūk Vācijā' ir zema intelekta personāžu klaigāšana.

Baigā māksla, aizbraukt uz sakārtotu valsti un noslaukt krējumu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Tāpēc jau arī es saku ka deksters buļļa sūdu vien stumda. Visi citi tak vainīgi pie tā, ka latvija izmirst, viņš pats ne.

Klau tu, krāniņ, kaut kur esi manījis,ka es lamāju valdību?? Ka es kā tu, buļļa sūdu speciālist, klaiņotu pa pasauli ,melnos darbus veikdams??

Es strādāju un mani besī tādi pridurki,kā tu, kuriem nekas nekur nekad nav labi. Un tāds iedgars, kuram, redz, bija tā drosme aiziet 2-3 dienas uz barikādēm un nu viņš 20 gadus īd,ka viss slikti un sapņo par padomju rūpniecību, jo tad viss bija, jo tad pašam nebija jādomā.

Sūds.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh, ja tu pats nevari sevi apgādāt, tad kādas ir tavas prasmes, tava gudrība, lai tu nopelnītu darbā 300-500-700 ls ??

Kā tu pozicionētu sevi darba tirgū ?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Man vispār patīk viena paziņas sievas variants - dzīvo rucavā, strādā liepājā, VSAA laikam, braukā katru dienu uz darbu, kas dienā uz 100 kilometriem sanāk, aldziņa uz rokas kaut kādi 250 laši, jautājums - cik daudz no algas pēc degvielas ieliešanas pāri paliek Cik sapratu, tad mašīnai, ar kuru viņa braukā, viņa lej degvielu, bet pārējo maksā vīrs

Nu un kādā rakā tevi tas pis?? Aizej un paprasi viņai, cik paliek pāri, kur liek pārējo un par kādu naudu pērk tamponus,zeķubikses un lūpukrāsu.

Tu losi. Viņai vismaz ir izglītība, kura ļauj ieņemt tādu amatu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: uupi, 2007. gada raksti nav patiesā ainiņa patlaban.

Tāpēc visa tā piesaukšana' lūk Anglijā', 'lūk Vācijā' ir zema intelekta personāžu klaigāšana.

Baigā māksla, aizbraukt uz sakārtotu valsti un noslaukt krējumu...

A ko tad tavas partijas biedri regulāri vicinās ar tekstiem "eiropā ir tā un šitā" "mums jāpielīdzina energoresursu cenas eiropas cenām". Nu tad sāc ar mazumiņu un partijas pirmorganizācijas sēdēs rosini atcelt publisku eiropas piesaukšanu.

P.S. Labi ka mūsējie vēl nav dzirdējuši par Prohorova plāniem attiecībā uz darba līgumu un darba laiku. Labāk par to nezināt.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Viņai vismaz ir izglītība, kura ļauj ieņemt tādu amatu.

Strādāt darbu par kuru vēl jāpiemaksā – tas vairs neliecina par izglītību.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh, tevi baigi interesēja mani bērni? Divas meitas dzīvo pie manis, vienai ir 22 gadi, patlaban es viņai apmaksāju studijas Latvijas Universitātē, bet paralēli studijām viņa strādā un saņemt tik, cik tev sapņos patlaban rādās.

Mazākā meita ir 1 gads un 5 mēneši veca.

Dēls diemžēl nedzīvo ar mani, bet kas un kā, tas uz tevi neattiecas.

Es kopš 19 gadu vecuma nodrošinu pats sevi pilnībā. Kopš 21 gadu vecuma man ir savs bizness ,nav liels, bet man pietiek. Patlaban nodrošinu ar darbu 13 cilvēkus, sezonas laikā būs vairāk.Kopš 1. dienas tā ,kā tu saki, 'kūdras čupa' ir mans lauciņš, pirmais ekskavators, pirmais traktors un savāktie kūdras kubi, iegūtās licences, salabotie ceļi, meliorācijas infrastruktūra utt, tas viss ir manā pārziņā kopš 1. dienas. Un gada laikā budžetā iemaksājam tik lielu summu, ka atkal tev tikai sapņos tas var rādīties.

Tad kurš te buļļa sūdu stumda, tu, pepiņ ?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Viņai vismaz ir izglītība, kura ļauj ieņemt tādu amatu.

Strādāt darbu par kuru vēl jāpiemaksā – tas vairs neliecina par izglītību.

Kas teica, ka jāpiemaksā??? msh ?? Tas, ko viņš tur smird, lai paliek viņa ziņā. Mani kaut kā neinteresē paziņu sievu ienākumi un cik tālu tās braukā uz darbu un cik par to saņem. Tas tikai atkal un atkal pierāda, cik tukšs un pamuļķis ir Nīcas malaļetkiņš.

PS. Būšu Nīcā, pajautāšu radiem, kas tas ir par ūnikumu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Reku te var ierēkt:

www.tvnet.lv/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nezinu,kas tur tāds par ko rēkt?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Viņai vismaz ir izglītība, kura ļauj ieņemt tādu amatu.

Strādāt darbu par kuru vēl jāpiemaksā – tas vairs neliecina par izglītību.

Šis vēl nav tas variants kur būtu jāpiemaksā, bet tāds variants arī ir zināms - viena paziņa strādāja lattelecoma klientu apkalpošanas centrā, tad šie uztaisīja savādākus algas aprēķināšanas kritērijus, kā rezultātā vidējās algas nokritās zem diviem sotakiem. Viņas draugs tāpēc pameta to darbu un aizbrauca uz ačgārno salu, pati arī aizgāja, pēc tam kad viena alga pat nenosedza mēneša braukāšanu ar autobusu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Viņai vismaz ir izglītība, kura ļauj ieņemt tādu amatu.

Ja priekš amata ar 250 lašu algu vajag ko vairāk par videni, un ja tā būtu visur, tad es labāk nošautos...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: uupi, 2007. gada raksti nav patiesā ainiņa patlaban.

Tas tiesa, patlaban var būt tikai sūdīgāk.

DekstersFF rakstīja:

Ka es kā tu, buļļa sūdu speciālist, klaiņotu pa pasauli ,melnos darbus veikdams??

Es klaiņoju pa pasauli? Interesants skatījums. Es izvēlējos pusotru gadu pavadīt ačgārnajā salā, apskatīt svešu valsti, tā vietā lai sēdētu radiem uz kakla. Bet tavuprāt noteikti labāks būtu pēdējais variants, apvienojumā ar sava pasaules uzskata, kas radies sēžot uz kūdras čupas, popularizēšanu iauto forumā.

DekstersFF rakstīja:

Es strādāju un mani besī tādi pridurki,kā tu, kuriem nekas nekur nekad nav labi.

Es?! Pēc taviem tekstiem gan kaut kā sanāk ka tu esi tas priduraks, kuram nekas nekur nekad nav labi, un joprojām nesaprotu kāpēc tu man piedēvē savas īpašības

DekstersFF rakstīja: msh, [b]ja tu pats nevari sevi apgādāt[/b], tad kādas ir tavas prasmes, tava gudrība, lai tu nopelnītu darbā 300-500-700 ls ??

Kā tu pozicionētu sevi darba tirgū ?

Tu neesi padziļāk glāzē ieskatījies? Kur tu šito izpīpēji?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.N. Šitento tofiku pirms trijām nedēļām izveidoja viens priduraks, kuram nekur nekas nav labi. Uzminiet kurš...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti