CSDD kļūdas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Kuriem ir bijusi biežāka saskare ar CSDD zin, ka CSDD VISU dara ļoti pareizi un ir Eiropā pats pats krutākais kantoris šajā jomā ( Lukstiņa paša atzinums). Attiecīgi, tur VISS ir vispareizāk.

Atvedu no ārzemēm kravas auto, paņēmu sarkanos numurus, aizbraucu uz salīdzināšanu. 'Inspektors' visu aplūkoja,izsniedz man salīdzināšanas izziņu. Tā nu nav tā interesantākā lasāmviela, tāpēc neiedziļinājos tās saturā.

Aizgāju reģistrēt auto...saņemu A+A numurus ( abus garos). Taču reāli ir A+B, A numuru aizmugurē uzlikt nav iespējams. UZ manu iebildi reģistrētājs noplātīja rokas, ka neko nevarot palīdzēt.

Tātad, inspektors salīdzināšanas telpā ir bijis nekompetents. Vai kļūdījies vienkārši ( kas gan būtu normāli, taču nu ne jau tādā Viseiropas līmeņa kantorītī)

Pirmdien lūkosim, ko man atbildēs svarīgie CSDD vīri uzvalkos, kuri ir visgudri visos jautājumos un vienmēr visu dara PAREIZI.

Kāpēc Pareizi? Piemēri.

Tika iegādāta piekabe UK, ražota Beļģijā, jauna. Bija Beļģijas sertifikāts, ražotāja dokumenti. Latvijā nācās iziet savu sertifikāciju, jo Beļģijas nederot

CSDD man paskaidroja, ka tā esot jābūt un viss, tātad viņi ZIN ,kā JĀBŪT.

Tika iegādāts pikaps Vācijā ,kurš izrādījās no Ungārijas Vācijā ievests pārdošanai. Auto nācās sertificēt, jo tas esot ievests no 'jaunās Eiropas savienības valsts' Kas tas tāds par jēdzienu, nav skaidrs. Tizleņu ierēdneļu samurgojums ,protams. Man tika ieteikts aizvest auto atpakaļ uz Vāciju, tur piereģistrēt un tad jau arī Latvijā varēšot reģistrēt.

Atkal,protams, CSDD zin,kā JĀBŪT PAREIZI.

Tika iegādāts motocikls, 2 gadus vecs. Reģistrēts CSDD un 3 gadus lietots, katru gadu gāju apskati Rīgā. 4. apskates reizē inspektors paziņoja, ka motocikla krāsojums neatbilst reģ apliecībā uzrādītajam, apmeloja mani falsifikācijā ( esot nelegāli pārkrāsots) un atteica izsniegt TA uzlīmi. Saņēmu diezgan ņirdzīgas piezīmes, ka 'viņiem jau šitādi te pārkrāsotāji regulāri te ierodoties' , 'tas jau esot skaidri redzams, ka pārkrāsots' utt.

Nācās braukt uz numuru salīdzināšanu, kur ar diezgan lielu piespiešanu tika panākta iepriekšējās teh apskates video aplūkošana.

Un....izrādījās,ka tieši tādā pat krāsā motocikls ir bijis arī pirms gada,agrāku video nav. Kopš pirkšanas motocikls tā arī nav bijis pārkrāsots un reāli ir tāds,kāds tas bija pirmreizējā uzrādīšanas reizē CSDD, kas ir redzams arī manis uzņemtajās daudzajās bildēs ar motociklu. Lielie varenie inspektoriņi cieta klusu un nu jau palūdza aiziet un nomainīt reģ apliecību par CSDD ( valsts ) līdzekļiem. Tur gan man to negribēja darīt bez maksas, jo pa to laiku ir nomainījusies deklarētā adrese un tāpēc nu man esot jāmaksā pašam, jo vienmēr ,kad nomainās adrese ,man esot pienākums iet uz csdd un mainīt apliecību.

Protams, ka atteicos maksāt un beigās apliecību dabūju bez maksas ar jauno adresi.

Apskates inspektoriņš uzvaroši paziņoja, ka viņam esot taisnība, pret ko iebildu, jo viņš ir iestāde un taisnība ir man, jo iestāde veica numuru salīdzināšanu un krāsas ierakstīšanu reģ apliecībā.

Vēl par to adresi-kāda velna pēc tā adrese tur nepieciešama un vienmēr ,mainot deklarēto adresi, man ir jāiet un tā jānomaina apliecībā,maksājot cik tur tos latus?? Vai nepietiek,ka jebkurš dienests to redz datoros??

Attiecīgi, CSDD NAV IDEĀLS KANTORIS, KĀ PAŠI TO APGALVO.

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: Treškārt par tavi iņčiņerisko ekspertismu apkures jomā man ir viedoklis no sarunas par 550latu algu.... Tu kā bāigo krutumu uzrakstīji elementāru ukdienišķu lietu akpures vadībā.... Pie tam neprecīzi....

1. Tu pats sapļurināji par 550 Ls algu!! Es tādu cīparu esmu pieminējis tikai kopā ar tavu niku!!!

2. Kurā sienas katla automātikā ir apkures loks ar radiatoriem, kalorifers + boilers visi bez prioritātēm?

Konkrēti marku!!! Pagaidām tukša pļūtīšana!

Pirmais rakstīja:

kam marku?

apkures katlam? par to es atbildēju - mācies lasīt...

par blokiem? arī atbildēju..

kam vēl marku? manis liktajām apkures sistēmas vadībām?

Pats mācies lasīt!!! Satirsi tā ka vairāk par galvu, un sāk te izlocīties kā puņķatapa bikses pielicis!

Marku automātikai, vai konkrēti kurā vietā rakstīji???

Pagaidām tikai pļūtīšana!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: Treškārt par tavi iņčiņerisko ekspertismu apkures jomā man ir viedoklis no sarunas par 550latu algu.... Tu kā bāigo krutumu uzrakstīji elementāru ukdienišķu lietu akpures vadībā.... Pie tam neprecīzi....

1. Tu pats sapļurināji par 550 Ls algu!! Es tādu cīparu esmu pieminējis tikai kopā ar tavu niku!!!

2. Kurā sienas katla automātikā ir apkures loks ar radiatoriem, kalorifers + boilers visi bez prioritātēm?

Konkrēti marku!!! Pagaidām tukša pļūtīšana!

Pirmais rakstīja:

kam marku?

apkures katlam? par to es atbildēju - mācies lasīt...

par blokiem? arī atbildēju..

kam vēl marku? manis liktajām apkures sistēmas vadībām?

Pats mācies lasīt!!! Satirsi tā ka vairāk par galvu, un sāk te izlocīties kā puņķatapa bikses pielicis!

Marku automātikai, vai konkrēti kurā vietā rakstīji???

Pagaidām tikai pļūtīšana!

bļē pajoli, cik reizes ir jāraksta, ka es TAISU TĀS AUTOMĀTIKAS, nevis lieku gatavas superfirmas

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais, nesaprotu ko tu diskute. ir tie kas rubi fishku un pelna naudu, un ir tie kas liek sludinajumus zip lv, gaida laimes laci un tikai dir.s internetaa

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

bļē pajoli, cik reizes ir jāraksta, ka es TAISU TĀS AUTOMĀTIKAS, nevis lieku gatavas superfirmas

Āaaaa tad, Tu pajoli kur strādā?? Junkerā, Danfosā, Viessmanā, Wolfā, Lennoksā vai vēl kur tur....

Pirms tiršanas bikses jānovelk, nevis kā Tu - pēc!!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

bļē pajoli, cik reizes ir jāraksta, ka es TAISU TĀS AUTOMĀTIKAS, nevis lieku gatavas superfirmas

Āaaaa tad, Tu pajoli kur strādā?? Junkerā, Danfosā, Viessmanā, Wolfā, Lennoksā vai vēl kur tur....

Pirms tiršanas bikses jānovelk, nevis kā Tu - pēc!!

nu tu tak esi duraks

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Smagi cilvēkam ar tik šauru redzes leņķi, kurā ir tikai 1986-1990. gada audi 80

Tu ar savu plašo redzes leņķi varēji papildināt sarakstiņu ar vēl kādām mašīnām par 300-500 lašiem, ko pēc TA beigšanās nebūs jāstumj uz tolmetu tā vietā lai kārtējo reizi patrollētos

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

bļē pajoli, cik reizes ir jāraksta, ka es TAISU TĀS AUTOMĀTIKAS, nevis lieku gatavas superfirmas

Āaaaa tad, Tu pajoli kur strādā?? Junkerā, Danfosā, Viessmanā, Wolfā, Lennoksā vai vēl kur tur....

Pirms tiršanas bikses jānovelk, nevis kā Tu - pēc!!

Nekādā junkerā Pirmo neņem.... Jamais nespēj uzrādīt līvānu kurinātavas sertifikātu.....

P.N.

Bet es nesaprotu kas traucē arī līvānos paņemt kādu mikrokontrolieri, pielodēt klāt konkrētai vajadzībai nepieciešamo un uzrakstīt atbilstošu programmiņu???

Vai visi tie junkeri jau ir izbīdījušu valdībā aizliegumu???

Protams vajag šādas tādas pamatzināšanas par apkuri vispār.... citādi izgadās, ka ziemā ir jāsalst, jo ir uzlikti pārāk mazi radiatori (dižmeistars nebija nekur redzējis lielākus) vai rudenī jātur vaļā logi lai granulu katls nedzistu nost.....

Bet tik un tā - nekāda raķešu zinātne tā nav....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

patin apakaļ 550lašu topicu - ja paeeizi atceros, tad rakstpiju, ka vajag uzkodēt lietotāja interfeisu....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Smagi cilvēkam ar tik šauru redzes leņķi, kurā ir tikai 1986-1990. gada audi 80

Tu ar savu plašo redzes leņķi varēji papildināt sarakstiņu ar vēl kādām mašīnām par 300-500 lašiem, ko pēc TA beigšanās nebūs jāstumj uz tolmetu tā vietā lai kārtējo reizi patrollētos

Vai tad pa 300-500 lašiem ir mašīna?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Smagi cilvēkam ar tik šauru redzes leņķi, kurā ir tikai 1986-1990. gada audi 80

Tu ar savu plašo redzes leņķi varēji papildināt sarakstiņu ar vēl kādām mašīnām par 300-500 lašiem, ko pēc TA beigšanās nebūs jāstumj uz tolmetu tā vietā lai kārtējo reizi patrollētos

Vai tad pa 300-500 lašiem ir mašīna?

jaa vaitad nav? varbut tad tas ir zirgs?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Nekādā junkerā Pirmo neņem.... Jamais nespēj uzrādīt līvānu kurinātavas sertifikātu.....

P.N.

Bet es nesaprotu kas traucē arī līvānos paņemt kādu mikrokontrolieri, pielodēt klāt konkrētai vajadzībai nepieciešamo un uzrakstīt atbilstošu programmiņu???

Junkers Tavai zināšanai krāsainos sertifikātus par velti dod, tik vien ir kā pāris dienas jāpaklausās un eksis jānoliek! Pat to nevari atļauties??

Āaa samoduju cep augšā. Malacis - laPs Pisness. Pa 15 laši pienaglo pie sienas un pa 150 laši katru gadu remontē?!!

Šitādi programmētāji jau ir redzēti - sevi uzskata par pārgudriem, bet pilnīgi nesajēdz kas ir jāuzprogrammē!

Nesen šitādus visa Latvija lamāja no panskām, kas uztaisīja zaļajiem datubāzi.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: pļek, pļek

Pekar, ļekar, i tokar v odnom lice!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Smagi cilvēkam ar tik šauru redzes leņķi, kurā ir tikai 1986-1990. gada audi 80

Tu ar savu plašo redzes leņķi varēji papildināt sarakstiņu ar vēl kādām mašīnām par 300-500 lašiem, ko pēc TA beigšanās nebūs jāstumj uz tolmetu tā vietā lai kārtējo reizi patrollētos

Vai tad pa 300-500 lašiem ir mašīna?

jaa vaitad nav? varbut tad tas ir zirgs?

Nu tu jau te esi izcils šrotgrabažu spečuks

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Nesen šitādus visa Latvija lamāja no panskām, kas uztaisīja zaļajiem datubāzi.

Tiem zaļajiem vaidzēja līvānos pa 550ls pasūtīt, tas visā latvijā klīstu Laimes Lācis.....

Kaut gan... Ņikujā neklīstu... Gan jau, ka bāleliņi būtu nobliezuši kā madi.....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Cik man nācies saskarties ar Pirmā veidotām programmām ( kuras bija kopētas no citiem) , tās ņiuhjā nestrādāja un regulāri uzkārās.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Tiem zaļajiem vaidzēja līvānos pa 550ls pasūtīt

Nu jau par tiem sastrādātajiem mēsliem gan labāku varu uztaisīt!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Cik man nācies saskarties ar Pirmā veidotām programmām ( kuras bija kopētas no citiem) , tās ņiuhjā nestrādāja un regulāri uzkārās.

tu tak bomzis un galvenais kapejedeletajs, no Pirmaa maksaa 550 latus, kur tad tadu naudu dabuuji?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Cik man nācies saskarties ar Pirmā veidotām programmām ( kuras bija kopētas no citiem) , tās ņiuhjā nestrādāja un regulāri uzkārās.

Kā redzams, tad Pirmais arī Ņikuja nejēdz, tik vien ir kā lielā plātība!

Zivescērtējs!!

Siltumtehnika nav šahs - te ir jādomā!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Cik man nācies saskarties ar Pirmā veidotām programmām ( kuras bija kopētas no citiem) , tās ņiuhjā nestrādāja un regulāri uzkārās.

A tu kredītkartes numuru ievadīji apakjā kreisajā stūrī????? Nē?

Huļiš ta brīnies, ka kārās????

Ja ievadīji, ted drošvien interneta nebija....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Tiem zaļajiem vaidzēja līvānos pa 550ls pasūtīt

Nu jau par tiem sastrādātajiem mēsliem gan labāku varu uztaisīt!

Ko ta netaisi???? Tev tak iņčiņersertifikāc ir

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Cik man nācies saskarties ar Pirmā veidotām programmām ( kuras bija kopētas no citiem) , tās ņiuhjā nestrādāja un regulāri uzkārās.

Kā redzams, tad Pirmais arī Ņikuja nejēdz, tik vien ir kā lielā plātība!

Zivescērtējs!!

Siltumtehnika nav šahs - te ir jādomā!!

Jāsaka gan, tas bija sen un tā nebija siltumtehnikas programma. Varbūt tagad viņš ir kaut ko iemācījies pie tiem zviedriem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Cik man nācies saskarties ar Pirmā veidotām programmām ( kuras bija kopētas no citiem) , tās ņiuhjā nestrādāja un regulāri uzkārās.

tu tak bomzis un galvenais kapejedeletajs, no Pirmaa maksaa 550 latus, kur tad tadu naudu dabuuji?

Tev tak sen jau teica-kad brauc ar moci, neturi muti vaļā.

PS. Tu tas biji šodien ar aprūsējušu moci pie Rīgas apvedceļa mauķeles piestājis?? Izskatījās,ka šī ir tāda elitāra blondīne, kāreiz tev der.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Cik man nācies saskarties ar Pirmā veidotām programmām ( kuras bija kopētas no citiem) , tās ņiuhjā nestrādāja un regulāri uzkārās.

tu tak bomzis un galvenais kapejedeletajs, no Pirmaa maksaa 550 latus, kur tad tadu naudu dabuuji?

Tev tak sen jau teica-kad brauc ar moci, neturi muti vaļā.

PS. Tu tas biji šodien ar aprūsējušu moci pie Rīgas apvedceļa mauķeles piestājis?? Izskatījās,ka šī ir tāda elitāra blondīne, kāreiz tev der.

nee tas noteikti nebiju es, jo savu moci es pagajusas sezonas beigas notirgoju vienam juzerim no powera. tatad tas varetu buut vins.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Cik man nācies saskarties ar Pirmā veidotām programmām ( kuras bija kopētas no citiem) , tās ņiuhjā nestrādāja un regulāri uzkārās.

tu tak bomzis un galvenais kapejedeletajs, no Pirmaa maksaa 550 latus, kur tad tadu naudu dabuuji?

Tev tak sen jau teica-kad brauc ar moci, neturi muti vaļā.

PS. Tu tas biji šodien ar aprūsējušu moci pie Rīgas apvedceļa mauķeles piestājis?? Izskatījās,ka šī ir tāda elitāra blondīne, kāreiz tev der.

nee tas noteikti nebiju es, jo savu moci es pagajusas sezonas beigas notirgoju vienam juzerim no powera. tatad tas varetu buut vins.

KAut ko viens tur stāstīja, ka esot pa 50 latiem no kaut kāda lauķa nopircis moci, kuram bākā smirdējis pēc nigrola.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Vai tad pa 300-500 lašiem ir mašīna?

Manis trīs iemestās nav mašīnas, par spīti piecu katlu un pareizās piedziņas iztrūkumam?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti