CSDD kļūdas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Kuriem ir bijusi biežāka saskare ar CSDD zin, ka CSDD VISU dara ļoti pareizi un ir Eiropā pats pats krutākais kantoris šajā jomā ( Lukstiņa paša atzinums). Attiecīgi, tur VISS ir vispareizāk.

Atvedu no ārzemēm kravas auto, paņēmu sarkanos numurus, aizbraucu uz salīdzināšanu. 'Inspektors' visu aplūkoja,izsniedz man salīdzināšanas izziņu. Tā nu nav tā interesantākā lasāmviela, tāpēc neiedziļinājos tās saturā.

Aizgāju reģistrēt auto...saņemu A+A numurus ( abus garos). Taču reāli ir A+B, A numuru aizmugurē uzlikt nav iespējams. UZ manu iebildi reģistrētājs noplātīja rokas, ka neko nevarot palīdzēt.

Tātad, inspektors salīdzināšanas telpā ir bijis nekompetents. Vai kļūdījies vienkārši ( kas gan būtu normāli, taču nu ne jau tādā Viseiropas līmeņa kantorītī)

Pirmdien lūkosim, ko man atbildēs svarīgie CSDD vīri uzvalkos, kuri ir visgudri visos jautājumos un vienmēr visu dara PAREIZI.

Kāpēc Pareizi? Piemēri.

Tika iegādāta piekabe UK, ražota Beļģijā, jauna. Bija Beļģijas sertifikāts, ražotāja dokumenti. Latvijā nācās iziet savu sertifikāciju, jo Beļģijas nederot

CSDD man paskaidroja, ka tā esot jābūt un viss, tātad viņi ZIN ,kā JĀBŪT.

Tika iegādāts pikaps Vācijā ,kurš izrādījās no Ungārijas Vācijā ievests pārdošanai. Auto nācās sertificēt, jo tas esot ievests no 'jaunās Eiropas savienības valsts' Kas tas tāds par jēdzienu, nav skaidrs. Tizleņu ierēdneļu samurgojums ,protams. Man tika ieteikts aizvest auto atpakaļ uz Vāciju, tur piereģistrēt un tad jau arī Latvijā varēšot reģistrēt.

Atkal,protams, CSDD zin,kā JĀBŪT PAREIZI.

Tika iegādāts motocikls, 2 gadus vecs. Reģistrēts CSDD un 3 gadus lietots, katru gadu gāju apskati Rīgā. 4. apskates reizē inspektors paziņoja, ka motocikla krāsojums neatbilst reģ apliecībā uzrādītajam, apmeloja mani falsifikācijā ( esot nelegāli pārkrāsots) un atteica izsniegt TA uzlīmi. Saņēmu diezgan ņirdzīgas piezīmes, ka 'viņiem jau šitādi te pārkrāsotāji regulāri te ierodoties' , 'tas jau esot skaidri redzams, ka pārkrāsots' utt.

Nācās braukt uz numuru salīdzināšanu, kur ar diezgan lielu piespiešanu tika panākta iepriekšējās teh apskates video aplūkošana.

Un....izrādījās,ka tieši tādā pat krāsā motocikls ir bijis arī pirms gada,agrāku video nav. Kopš pirkšanas motocikls tā arī nav bijis pārkrāsots un reāli ir tāds,kāds tas bija pirmreizējā uzrādīšanas reizē CSDD, kas ir redzams arī manis uzņemtajās daudzajās bildēs ar motociklu. Lielie varenie inspektoriņi cieta klusu un nu jau palūdza aiziet un nomainīt reģ apliecību par CSDD ( valsts ) līdzekļiem. Tur gan man to negribēja darīt bez maksas, jo pa to laiku ir nomainījusies deklarētā adrese un tāpēc nu man esot jāmaksā pašam, jo vienmēr ,kad nomainās adrese ,man esot pienākums iet uz csdd un mainīt apliecību.

Protams, ka atteicos maksāt un beigās apliecību dabūju bez maksas ar jauno adresi.

Apskates inspektoriņš uzvaroši paziņoja, ka viņam esot taisnība, pret ko iebildu, jo viņš ir iestāde un taisnība ir man, jo iestāde veica numuru salīdzināšanu un krāsas ierakstīšanu reģ apliecībā.

Vēl par to adresi-kāda velna pēc tā adrese tur nepieciešama un vienmēr ,mainot deklarēto adresi, man ir jāiet un tā jānomaina apliecībā,maksājot cik tur tos latus?? Vai nepietiek,ka jebkurš dienests to redz datoros??

Attiecīgi, CSDD NAV IDEĀLS KANTORIS, KĀ PAŠI TO APGALVO.

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Un keramzītbetona nesiltinātai sienai tikai reklāmbukletos ir 0.2

Iņčiņer, atļaušos apgalvot, ka par apkures automātiku zinu pulka vairāk par tevi

1. Tajā projektā sienas ir 0,3!! Tātad 1,5 reizes sliktāk

2. Konkrēti marku!!! Pagaidām tukša pļūtīšana!

kādu marku??? apkures katla, kurā iekšā būtu visa apkures automātika??? kurš tos katlus pirktu? ja jau apkures automātiku cilvēki neliek, jo "vienkāršāk ir samaksāt pa 50latiem mēnesī visu mūžu, kā 1000latus uzreiz "

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: 5 sekunžu laikā izsecināju...ērtai dzīvei!

bremze tu esi, iņčiņer

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Iņčiņer, atļaušos apgalvot, ka par apkures automātiku zinu pulka vairāk par tevi

Spriežot pēc tā, ka Tu taisies iebāzt 90 grādu ūdeni grīdas apkures lokā bez maisītājiem, tad Tavas zināšanas ir mazākas par manas vecāsmātes zināšanān ar cara laiku vienas klases izglītību!

2. Konkrēti marku!!! Pagaidām tukša pļūtīšana!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bieži vien cilvēki pat atsakās no cirkulācijas sūķņa jaudas vadības atkarībā no turp/atpakaļ temperatūras....

un vispār huļiš te umņičīt - ej labāk projektē apkures uz kvadrātmetriem

katram klientam vilnas sega bonusā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

2. Kurā sienas katla automātikā ir apkures loks ar radiatoriem, kalorifers + boilers visi bez prioritātēm?

Konkrēti marku!!! Pagaidām tukša pļūtīšana!

kurā vietā es teicu, ka man tāds ir? es apgalvoju, ka tāda apkures sistēmas vadība nav sarezģīta (es tev varu tādu uzbūvēt un pārdot)

par prioritātēm - ja tu to sistēmu izdomāji, tad tev vajadzēja paredzēt "neaizsalšanas" režīmu.... bet ko man skaidrot iņčiņeram, kurš precīzas apkures sistēmas jaudas rēķina uz telpas kvadrātmetriem un vēlamo radiatoru lielumu nosaka "uz aci" no sērijas "es nekur neesmu redzējis tādus radiatorus"

jā un varu arī sarežģītāku sistēmu tev notirgot...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Spriežot pēc tā, ka Tu taisies iebāzt 90 grādu ūdeni grīdas apkures lokā bez maisītājiem,

kāpēc 90? 120 es taisos

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

2. Konkrēti marku!!! Pagaidām tukša pļūtīšana!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Spriežot pēc tā, ka Tu taisies iebāzt 90 grādu ūdeni grīdas apkures lokā bez maisītājiem,

kāpēc 90? 120 es taisos

A kadas trubas tu taisies likt? Tas plastmasas standarta gridas trubas medz izkust. Labak nevajag.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

i_edgars rakstīja:

2. Konkrēti marku!!! Pagaidām tukša pļūtīšana!

kam marku? dobjiem betona blokiem no kuriem pēc projekta ir paredzēts būvēt tās mājas sienas?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Spriežot pēc tā, ka Tu taisies iebāzt 90 grādu ūdeni grīdas apkures lokā bez maisītājiem,

kāpēc 90? 120 es taisos

A kadas trubas tu taisies likt? Tas plastmasas standarta gridas trubas medz izkust. Labak nevajag.

nevar būt! tu noteikti mānies

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

i_edgars rakstīja:

i_edgars rakstīja:

2. Konkrēti marku!!! Pagaidām tukša pļūtīšana!

kam marku? dobjiem betona blokiem no kuriem pēc projekta ir paredzēts būvēt tās mājas sienas?

Pašķir vienu lpp atpakaļ uz izlasi kam!!

Švaka Tev atmiņa!! Laikam vecums nomoka?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

iņčiņer, tu gadījumā neesi bišķi patups?

nekā personīga, vienkārši tāds jautājums uzprasās

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

2. Kurā sienas katla automātikā ir apkures loks ar radiatoriem, kalorifers + boilers visi bez prioritātēm?

Konkrēti marku!!! Pagaidām tukša pļūtīšana!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: iņčiņer, tu gadījumā neesi bišķi patups?

Es gan redzu, ka tups esi tieši Tu!

Marku!! Līdz šim ir bijusi tikai tukša pļūtīšana no Tavas puses. Neko Tu nezini.

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

Siltām grīdām vislabāk laist pa kontūru nevis ūdeni, bet acetonu, it sevišķi ieteicams, ja plāno temperatūru virs 100, nopietni, izmēģini, nenožēlosi!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

aizvermuti rakstīja:

Un ar pliku tirsu apsēsties uz tās grīdas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: iņčiņer, tu gadījumā neesi bišķi patups?

Es gan redzu, ka tups esi tieši Tu!

Marku!! Līdz šim ir bijusi tikai tukša pļūtīšana no Tavas puses. Neko Tu nezini.

sāksim ar to, ka Pirmais točno neko nezina un ja arī zinātu, tad nakui šim kautkas būtu jāmāca sertificētiem iņčiņeriuem

kam marku?

apkures katlam? par to es atbildēju - mācies lasīt...

par blokiem? arī atbildēju..

kam vēl marku? manis liktajām apkures sistēmas vadībām?

vai es esmu apgalvojis, ka es kautkur lieku kautkādas firmas gatavus uzstrādājumus???? es taisu savus risinājumus... tā sanāk lētāk...

es nupat pa fikso parēķināju "pa savam" tās mājas viesistabu - man sanāca 2716 vati (ar 0.3 sienām un pārējo kā projektā pieņemts)

ar 0.2 sienām man sanāk 2601 - nemaz tik liela starpība nesanāk...

tur ir liels logu laukums un ārdurvis...

tiesa gan es nerēķināju siltumzudumus uz koridoru, kurā ir paredzēta par 4 grādiem zemāka temperatūra un katlu telpu..... tāpat arī nepierēķināju siltuma pieplūdi no vannasistabas, kur ir par 3 grādiem vairāk....

tāpat ventilācijas gaisa apmaiņas apjoms nav ņemts vērā...

pēc manām domām tajā projektā norādītie cipari ir visai ticami....

kopējā aprēķinātā maksimālā mājas apkures jauda ir ~11k uz apmēram 480 kubiem (pēc tev saprotamiem rādījumiem)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

aizvermuti rakstīja: Siltām grīdām vislabāk laist pa kontūru nevis ūdeni, bet acetonu, it sevišķi ieteicams, ja plāno temperatūru virs 100, nopietni, izmēģini, nenožēlosi!

vispār tur ir šādi tādi regulējošie dokumentiņi ko drīkst pildīt.... bet pa lielam uz tavu privātmāju jamie nemaz tā īsti neattiecas. tu personīgi vari laist ārā ūdeni un pildīt iekšā savu acetonu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

aizvermuti rakstīja: Siltām grīdām vislabāk laist pa kontūru nevis ūdeni, bet acetonu, it sevišķi ieteicams, ja plāno temperatūru virs 100, nopietni, izmēģini, nenožēlosi!

vispār tur ir šādi tādi regulējošie dokumentiņi ko drīkst pildīt.... bet pa lielam uz tavu privātmāju jamie nemaz tā īsti neattiecas. tu personīgi vari laist ārā ūdeni un pildīt iekšā savu acetonu

Un tas viss CSDD

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Laiku atpakaļ te rakstīju par Leminkainen nejēdzību uz Rīgas apvedceļa, ka sūdzējos Somijā esošajam kompānijas prezidentam.

Nu lūk, šodien braucu pa turieni, posmos, kur nekas nenotiek, zīmes aizklātas

Un, man te pirka ekskavatora kausu Leminkainen paºstāvis, sākām par to runāt, šis ' ak tad jūs bijāt tas, kurš sūdzējās' Tātad aizgājis bija tomē.

Tas labi. Un,galvenais, nevienam nesāp un cilvēkiem nav pamata cepties,ka zīmes ir, nekas nenotiek.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tiem, kas mīl rēķināt apkures jaudas uz kvadrātmetriem.... gaiļezera bērnu slimnīcā ir tādas interesantas gaisā pakarinātas stiklotas pārejas starp korpusiem....

iņčiņeram mājas darbs...

ņemsim 25 metrus garu 4 metru platu pāreju 3 metri aukstumā (lai nebūtu iņčiņera piesauktais 4+ metru augstums)

galos ieliksim parastas durvis.

mēģināsim tajā noturēt 20 grādus - inčiņer apraksti metodoloģiju kā tu veiksi aprēķinus "pa iņčiņerski"

tobiš 100kvadrātmetru telpa (300 kubi)

lai tu neteiktu, ka tev trūkst informācijas, papildus ņemsim ierobežojumus - apkurei jau ir uzstādīta sistēma visai ēkai, pieņemsim, ka tev būs pieejami 2 trubu gali - to resnumu tu varēsi pasūtīt klientam pēc vajadzības. vēl pieņemsim, ka karstais ir 60 grādi, tev ir pieejama elektrība ar 10A drošinātāju un nav jārūpējas par apkures sitēmu kopumā (tas nozīmē, ka tev nav vairāk nekādu jaudas ierobežojumu).

atgriežoties pie sāgas par radiatoru izmēru konkrētajā realizētajā projektā....

noliktavā tev ir sakrāmēti štābelī purmo compact c11 radiatori piemēram 40x100 izmēros.... cik radiatorus tev vajadzēs paņemt no noliktavas tai telpai

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Laiku atpakaļ te rakstīju par Leminkainen nejēdzību uz Rīgas apvedceļa, ka sūdzējos Somijā esošajam kompānijas prezidentam.

Nu lūk, šodien braucu pa turieni, posmos, kur nekas nenotiek, zīmes aizklātas

Un, man te pirka ekskavatora kausu Leminkainen paºstāvis, sākām par to runāt, šis ' ak tad jūs bijāt tas, kurš sūdzējās' Tātad aizgājis bija tomē.

Tas labi. Un,galvenais, nevienam nesāp un cilvēkiem nav pamata cepties,ka zīmes ir, nekas nenotiek.

bļē, tu tak atņēmi izsalkušajam policista bērnam pēdējo maizes kumāsiņu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Laiku atpakaļ te rakstīju par Leminkainen nejēdzību uz Rīgas apvedceļa, ka sūdzējos Somijā esošajam kompānijas prezidentam.

Nu lūk, šodien braucu pa turieni, posmos, kur nekas nenotiek, zīmes aizklātas

Un, man te pirka ekskavatora kausu Leminkainen paºstāvis, sākām par to runāt, šis ' ak tad jūs bijāt tas, kurš sūdzējās' Tātad aizgājis bija tomē.

Tas labi. Un,galvenais, nevienam nesāp un cilvēkiem nav pamata cepties,ka zīmes ir, nekas nenotiek.

bļē, tu tak atņēmi izsalkušajam policista bērnam pēdējo maizes kumāsiņu

Viņš var nākt pie manis ravēt.

Es jau vienam mentam ( policists tas nebija pēc būtības) piedāvāju nākt tīrīt grāvjus, jo viņa intelekta līmenis neļauj būt par policistu.

Šis to vien varēja kā bolīt acis.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Laiku atpakaļ te rakstīju par Leminkainen nejēdzību uz Rīgas apvedceļa, ka sūdzējos Somijā esošajam kompānijas prezidentam.

Nu lūk, šodien braucu pa turieni, posmos, kur nekas nenotiek, zīmes aizklātas

Un, man te pirka ekskavatora kausu Leminkainen paºstāvis, sākām par to runāt, šis ' ak tad jūs bijāt tas, kurš sūdzējās' Tātad aizgājis bija tomē.

Tas labi. Un,galvenais, nevienam nesāp un cilvēkiem nav pamata cepties,ka zīmes ir, nekas nenotiek.

bļē, tu tak atņēmi izsalkušajam policista bērnam pēdējo maizes kumāsiņu

Viņš var nākt pie manis ravēt.

Es jau vienam mentam ( policists tas nebija pēc būtības) piedāvāju nākt tīrīt grāvjus, jo viņa intelekta līmenis neļauj būt par policistu.

Šis to vien varēja kā bolīt acis.

davaj mēs ar iņčiņeru arī iesim ravēt... cik tu maksā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

alga

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti