Aluminijs, Kondicionieris un Fizika

EZ Reģ.: 04.03.2004

need informaaciju, vai var salabot kondicioniera sisteemas posmu nenonjemot no auto, ja radiatora+caurulites savienojuma viitnei ir beigas?

Atskruuveejot pa posmam, viitnes tiek norautas, labs nenaak ne ar sildiishanu, ne saldeeshanu, ne arii -gaidiishanu.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..11
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja:

pļek, pļek

Tu šmurgul vienreiz aizvērsies vai nē??

Vēl viens te lecīgais atradies - maz Tev tos spārniņus laikam ir cirpuši!

Skaties ka neievelies lielos dubļos.

inzenieri, ko tu tur raudi ka tada vecene atkal? tava spregasana interneta prieks tada kuram jau sen speks kaulos zudis ir vienkarsi apbrinojama

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja:

pļek, pļek

Tu šmurgul vienreiz aizvērsies vai nē??

Vēl viens te lecīgais atradies - maz Tev tos spārniņus laikam ir cirpuši!

Skaties ka neievelies lielos dubļos.

Klau, ja lamājas, pilnīgi noteikti 'tev' nav jāraksta ar lielo T.

Cilvēkam, kurš labu dzīves laiku pavada ar miskastes maisu galvā tas noteikti nav nepieciešams.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja:

pļek, pļek

Tu šmurgul vienreiz aizvērsies vai nē??

Vēl viens te lecīgais atradies - maz Tev tos spārniņus laikam ir cirpuši!

Skaties ka neievelies lielos dubļos.

Klau, ja lamājas, pilnīgi noteikti 'tev' nav jāraksta ar lielo T.

Cilvēkam, kurš labu dzīves laiku pavada ar miskastes maisu galvā tas noteikti nav nepieciešams.

jums abiem klauniem saskan. man priece ka esi atradis beidzot kadu domubiedru pajolinj kautka nebriinos ka tas ir tiesi innjzhenieris.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Cilvēkam, kurš labu dzīves laiku pavada ar miskastes maisu galvā tas noteikti nav nepieciešams.

Vot par šito miskastes es esmu jau informēts. Laikam tas arī ir tas iemesls kādēļ tā ārdās, jo par katru varu grib parādīt, ka šim pincītis ir kaut pa pāris cm garāks, nekā patiesībā ir.

T.i. ar šmurguļa uzvedību kompensē nepilnvētības kompleksus??

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Mīļi, однако!

Abi tādi intelelektuāli, toleranti, labi audzināti - viens vēl dvēselē sprigans jūtas, otram nepārejošs pusaudžu maximālisms...

Tāda divu, domu gigantu, argumentiem bagāta, nu ļoti saturīga, diskusija....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ja jau tu pats neesi retards, tad ko komente?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ja jau tu pats neesi retards, tad ko komente?

Ups, aizmirsu atļauju paprasīt...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

tavas google lietosanas zinasanas tevi nepataisa par gudru viru, parasts retards vien esi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

ko tu gribi paturpinat? es rakstu latviski, bet bez garumzimem, jo tas ir aatraak, un man pilnigi nerup ja wannabe inzhenieri-lingvisti tur kautko nespej salasiit

Ātrāk? Ja raksta ar apastrofu, tu, tāpat kā tagad, dabūni uzrakstīt lieku burtu, bet tā kā man neviena no šīm metodēm nepatīk, es rakstu ar labo alt - un dodu 95% varbūtību ka rakstu ātrāk par tevi

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Man taču, šīri, ir pilnīgi vienaldzīgs tavs viedoklis... Saproti, mani varbūt skartu kāda cita viedoklis, bet palasot tavu izpaušanos, nu pilnīgs ph...

tevi jāpieņem kā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Man taču, šīri, ir pilnīgi vienaldzīgs tavs viedoklis... Saproti, mani varbūt skartu kāda cita viedoklis, bet palasot tavu izpaušanos, nu pilnīgs ph...

tevi jāpieņem kā pēc brīvdabas pasākuma pārpildīta un uz mēnesi aizmirsta ToiToi būdiņa...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Shiirs rakstīja:

ko tu gribi paturpinat? es rakstu latviski, bet bez garumzimem, jo tas ir aatraak, un man pilnigi nerup ja wannabe inzhenieri-lingvisti tur kautko nespej salasiit

Ātrāk? Ja raksta ar apastrofu, tu, tāpat kā tagad, dabūni uzrakstīt lieku burtu, bet tā kā man neviena no šīm metodēm nepatīk, es rakstu ar labo alt - un dodu 95% varbūtību ka rakstu ātrāk par tevi

nu tu jau esi achkariks datorgeeks. es esmu celtnieks. tapec tu noteikti raksti par mani aatraak. apsveicu! diemzhel tas tevi neierindo augstakaa kastaa, tu vienmer busi nozelojams skaabs pirdiens no laukiem

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: tavas google lietosanas zinasanas...

tu patiešām liec domāt, ka tavs izglītību apliecinošais dokuments ir mantots vai dāvināts...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

taatad, es megjinashu izskaidrot tev msh, mans mazais lasiitaaj, par kastaam shajaa megaportaala. iedaliijums ir pavisam vienkarsh. ir ubercilveeki (gudri, elitari un izskatigi biznesmenji), un ir meesli (inzhenieri, sikpirzhi, laukji un deksters).

taatad ubercilveku saraksts:

1.Shiirs

2. tukssh

3.tuksh

4. tuksh

5. tuksh

6. tuksh...

meeslu saraksts:

1. Deksters

2. i-edgars

3. Yetti

4. msh

utt.

domu cerams saprati

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: taatad, es megjinashu izskaidrot tev

bet protams...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: taatad, es megjinashu izskaidrot tev msh, mans mazais lasiitaaj, par kastaam shajaa megaportaala. iedaliijums ir pavisam vienkarsh. ir ubercilveeki (gudri, elitari un izskatigi biznesmenji), un ir meesli (inzhenieri, sikpirzhi, laukji un deksters).

Taisni brīnums, ka citos forumos tas iedalijums ir pilnīgi pretējs! Šīri parasti ieliek pēdējā vietā, jo jau vismaz 5 reizes ticis izbanot savu sarakstīto stulbību pēc!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: es esmu celtnieks.

Tak beidz glupības gvelzt!! Vācu - krievu - latviešu val tulķelis, kurš pat budžeta grupā nevīžoja mācīties!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

tu atejā uz savu sūdu arī bļauj, kāpēc tas smird? Vienkārši pieņem to kā ir, neaizmirsti no kurienes tas izkrita...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Shiirs rakstīja:

ko tu gribi paturpinat? es rakstu latviski, bet bez garumzimem, jo tas ir aatraak, un man pilnigi nerup ja wannabe inzhenieri-lingvisti tur kautko nespej salasiit

Ātrāk? Ja raksta ar apastrofu, tu, tāpat kā tagad, dabūni uzrakstīt lieku burtu, bet tā kā man neviena no šīm metodēm nepatīk, es rakstu ar labo alt - un dodu 95% varbūtību ka rakstu ātrāk par tevi

Ar apostrofu raksta lūzeri.... Pacani raksta caur tildi.... Mērījumi liecina, ka tas ir krietni ātrāk kad pierod.....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Kaut gan brīžam šķiet, ka tu tāds varēji būt gadus 25 atpakaļ...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

i_edgars rakstīja:

tu atejā uz savu sūdu arī bļauj, kāpēc tas smird? Vienkārši pieņem to kā ir, neaizmirsti no kurienes tas izkrita...

No savas pieredzes stāsti??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: es esmu celtnieks.

Tas visu izskaidro. Tev ir arī tāda ap vidu liekamā somiņa?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bet tā palielam samērā inteliģentas sarunas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nez kas notika ar to trubu?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: No savas pieredzes stāsti??

OK, mēģināšu saprotamāk:

i_edgars rakstīja: bļauj uz šīri

tu atejā uz savu sūdu arī bļauj, kāpēc tas smird? Vienkārši pieņem to kā ir, neaizmirsti no kurienes tas izkrita...

1 2 3 4 5 6 7 8 ..11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti