Aluminijs, Kondicionieris un Fizika

EZ Reģ.: 04.03.2004

need informaaciju, vai var salabot kondicioniera sisteemas posmu nenonjemot no auto, ja radiatora+caurulites savienojuma viitnei ir beigas?

Atskruuveejot pa posmam, viitnes tiek norautas, labs nenaak ne ar sildiishanu, ne saldeeshanu, ne arii -gaidiishanu.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

a ko tu Deksterit te ka tads suna suds pa putras katlu pa vidu varies? ej padirs uz mazgadigo msh - vienigo, kuram tu esi spejigs uzbraukt ar savu parliecibu un materialas labklajibas paaraakumu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: yetti, jeb smog, jeb gnoms, un ludzu, nelecies, citadi es ari uzrakstisu gan kur tu strada, gan stradaji, gan ventspili dzivoji. latvija ir maza valstinja, bet ventspils ir vel mazaka pilsetele.

vēlreiz saku - taču pilnīgi po#uj...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: yetti, jeb smog, jeb gnoms, un ludzu, nelecies, citadi es ari uzrakstisu gan kur tu strada, gan stradaji, gan ventspili dzivoji. latvija ir maza valstinja, bet ventspils ir vel mazaka pilsetele.

vēlreiz saku - taču pilnīgi po#uj...

regulee veel

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

A es arī vis kaut ko zinu....

Man pat ir binoklis...

lai tālāk redzētu...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es gan neko nezinu. Man tik Ilmārs savā laikā stāstīja, ka šīris īpaši gudrs neesot.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

šīri, tad tu esi neaizvietojams speciālists, tad smuks labi tērpts biznesmenis (tāds cukurdupsis- homīša slapjais sapnis ), tad:

Shiirs rakstīja: man salidzinosi labi maksaa. ko vel vajag?

opredjeljisj, savādāk tādu pavieglu atsit...

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Kurš Ilmārs?

"aizvermutis"

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: es gan neko nezinu. Man tik Ilmārs savā laikā stāstīja, ka šīris īpaši gudrs neesot.

ar ilmaru es neesmu kopa stradajis. kad uzradaas ilmaars, tad es jau biju mersii. piekam tas darbs nebija nopietns, ta bija piehalturesana paraleli studijam. bet priece ka bmwpower adminstracija ari lasa shis diskusijas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

anonimikis rakstīja: es gan neko nezinu. Man tik Ilmārs savā laikā stāstīja, ka šīris īpaši gudrs neesot.

ar ilmaru es neesmu kopa stradajis. kad uzradaas ilmaars, tad es jau biju mersii. piekam tas darbs nebija nopietns, ta bija piehalturesana paraleli studijam. bet priece ka bmwpower adminstracija ari lasa shis diskusijas.

bet tomēr taisnojas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Dekster pastasti ka uzsaki kudras biznesu? stradaji par setnieku, atradi kilogramu zelta, nopirki par to zemi, tad nedaudz zemes pardevi lai nopirktu tehniku paskatijos saraksta, kapec tu tikdaudz pedeja laika esi pardevis? cik hektarus bija japardod, lai nopirku opeli?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kādā sarakstā, ko pārdevis?? Tu,losi.

Kāpēc tevi satrauc, kā es strādāju? Pagaidi, kad man būs 60, sēdēšu jūras krastā un rakstīšu memuārus, varēsi palasīt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri,jā, esmu strādājis arī uz musora savācējmašīnas kādreiz. Arī uz vampīra, kas sūdus sūc. Toreiz peknīju 800 rubļus mēnesī, (kad tu no tēva kļančīji rubli saldajam biezpiena sieriņam) un palika pāºi vēl muca degvielas mēnesī. Tas gan bija padomju sistēmā vēl. Esmu darījis visu ko, bet kopš 22 gadiem strādāju ,būdams noteicējs pats sev par savu darbu,laiku un visu pārējo.

Iepūt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ok. skaidrs. tu esi riktigs kraukshkjis

BET. pastasti labak par biezhajiem tvaika ielas apmeklejumiem pedeja laikaa. nav gadijuma taa, ka tu regulari dzer viens pats sezot pie datora un tadelj no tava maizes gangja nak araa shitas dumibas? no drosiem avotiem zinu ka tev ir dzilji iemita tacinja uz psihonarkologjisko dispanseru tvaika ielaa

nepatikama situacija vai ne?

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: .....esmu strādājis arī uz musora savācējmašīnas ......

ah tad tomēr kāds ir apsveicis Tevi dzimšanas dienā

www.davanuserviss.lv/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ok. skaidrs. tu esi riktigs kraukshkjis

BET. pastasti labak par biezhajiem tvaika ielas apmeklejumiem pedeja laikaa. nav gadijuma taa, ka tu regulari dzer viens pats sezot pie datora un tadelj no tava maizes gangja nak araa shitas dumibas? no drosiem avotiem zinu ka tev ir dzilji iemita tacinja uz psihonarkologjisko dispanseru tvaika ielaa

nepatikama situacija vai ne?

nu kā, man ik pārdienas jāiet tur atskaitīties.

PS. Nomaini savus drošos avotus.

PPS. Es dzeru ne tikai pie datora.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Vo bļin...

atraduši ar ko lielīties...

Intreresanti,kurš tad no šeit čatojošiem nav vēl pabijis tvaicenē?

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Kādā sarakstā,

www.ss.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

to zemi jams slapji sapņo pārdot jau pitms vēl krīze nebij sākusies.... Laikam jau pircēji stāv rindā un astē esošie pat kaujās savā starpā

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

es, piemēram, esmu pabijis ne tikai tvaika ielā, bet arī maskavā

content23-foto.inbox.lv/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Deksterim jau tas par paris tukstosiem pirktais opelis ari ir lizinga. a drosie avoti ir no mini kluba. alkash bija ta parnjemis jegu, ka bija javed atkachaat

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:.... tadelj no tava maizes gangja nak araa shitas dumibas?

šīri, bet tev kaut kā tās dumības nāk ārā bez stikla desas....

P.S. vispār jau sāk palikt pretīgi lasīt....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: to zemi jams slapji sapņo pārdot jau pitms vēl krīze nebij sākusies.... Laikam jau pircēji stāv rindā un astē esošie pat kaujās savā starpā

Un ? Lai stāv, zeme ēst neprasa,ja kas. Ja gribētu baigi, sen būtu nolicis tādu ciparu, kas būtu pieejams tādiem kā tu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Deksterim jau tas par paris tukstosiem pirktais opelis ari ir lizinga. a drosie avoti ir no mini kluba. alkash bija ta parnjemis jegu, ka bija javed atkachaat

Šīri,saderam uz 500 latiem,ka Opelis nav līzingā?

mini kluba speciālisti. Vai Šimis, piemēram, kurš pats nevar nokontrolēt savu rīcību pārpālī? Tu,losi, es saku-atrodi nopietnākus avotus.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: to zemi jams slapji sapņo pārdot jau pitms vēl krīze nebij sākusies.... Laikam jau pircēji stāv rindā un astē esošie pat kaujās savā starpā

Un ? Lai stāv, zeme ēst neprasa,ja kas. Ja gribētu baigi, sen būtu nolicis tādu ciparu, kas būtu pieejams tādiem kā tu.

Zeme kakraz prasa ēst.....

Precīzāk nodoklis jāmaksā

P.N. Pirmais reāli pārdeva 1580 kvadrātmetrus pa 40000 lašiem.... Un bija pircējs....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

He he mazmazā pasaule...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti