jauns auto- iespējams remontēts

Vilks Reģ.: 30.07.2002

gribējās padomu palūgt

kā rīkoties, ja 4 mēnešus pēc jauna auto iegādes ar speciālistu palīdzību esmu konstatējis, ka, visticamāk, auto pirms pārdošanas ir remontēta virsbūve un tas izdarīts ne īpaši kvalitatīvi- var redzēt asimetriju virsbūves elementos utml.

lielākais risks- pārdevējs paska, ka auto esmu remontējis pats kaktu kantorī un atteikties garantijas sniegšanas vispār.

iespējams, ka atzīst savu vainu...

man ir doma auto aizvest pie experta, ja expertīze pozitīva, tad vērsties pie pārdevēja (nezinu ko prasīt, jo nezinu pieredzi), ja pārdevējs noraida prasību, tad būtu jāmeklē kāds liecinieks- latvija maza, lēnā garā varētu atrast

protams, cilājot šo jautājumu ir risks palikt bez garantijas, bet tāds pastāv visu garantijas laiku- iespējams uz pirmo apkopi tiks fiksēts, ka auto remontēts un tāpat cauri. vienīgi kāda man varētu būt moticācija remontēt pašam, ja auto ir KASKO apdrošināšana (līzings)...

 
1 2 3 4
KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Starp citu, mans tagadējais auto ir caur dīleri Latvijā nācis, iepirkts no Francijas dīlera pēc oplīzinga beigām. Jā, pirku apmēram par tūkstoti dārgāk kā tas maksāja tirgū, bet, nu, arī apčakarēts ar to nejūtos.

Mans stāsts ir līdzīgs.

Bet par topiku - faktiski ir stāsts par INFORMĀCIJAS pieejamību - pircējam ir jāzin, ko viņš pērk (pareizāk sakot - pircējs grib zināt). Ne velti informācija ir šī laikmeta pati vērtīgākā prece

Ja man pārdevējs godīgi saka - cena 25% mazāka par tirgus cenu, jo auto bija dauzīts, tad es skatos kā sataisīts un domāju, vai esmu gatavs braukt ar taisītu auto un ietaupīt 25%. Ja negribu vai baidos iegrābties - labāk piemaksāju un braucu ar nesistu.

Līdzīgi kā ar meičām - ja nopreci beibi, kas uzdodas par šķīstu, bet pēc pāris gadiem izrādās, ka ir bijusi kaimiņu ciema populārākā draiskule, daudzi būtu nikni

Pārmest apdrošinātājam, ka tas likuma robežās rīkojas tā, kā viņam ir ekonomiski izdevīgi, nav pamata. Ideālā gadījumā ir jābūt sistēmai, kas nodrošina informāciju - kaut vai kas līdzīgs Palaidniex piedāvātajam variantam ar CSDD datu bāzi.

P.S. dzīve gan rāda, ka lohu ir daudz un mellais business notiek, neskatoties uz iespēju saņemt info no CSDD. Kad pirms gada meklēju auto - ļoti daudzi pa LV braukušie auto (par ko ir info CSDD), bija ar piedzītiem odometriem. Placī stāv ar 155tkkm, pēdējā TA pirms gada reģistrēts 250tkkm Un neko - stāv, tirgojas ... ja neviens neuzķertos, placī tādus turēt nebūtu jēga...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Piekrītu, bet tas ir ideālais variants. Dzīvē diemžēl mēdz būt savādāk.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

MAn pofig, es pērku Vācijā , arī uzsistu un braucu, nenomoku pakaļu ar liekām lietām.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja: Placī stāv ar 155tkkm, pēdējā TA pirms gada reģistrēts 250tkkm ...

-281 061

content8-foto.inbox.lv/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

toties renists godīgi ieraksta, ka lūznim vāks - www.ss.lv/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Reno jau paša pirmsākumā ir ar vāku.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Tad kāpēc tu to mašīnu vispār apdrošināji? Vai arī - kāpēc atdevi detaļas apdrošinātājam?

Ir iespēja iegādāties jaunu auto līzingā bez apdrošināšanas?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

GB12 rakstīja:

Tad kāpēc tu to mašīnu vispār apdrošināji? Vai arī - kāpēc atdevi detaļas apdrošinātājam?

Ir iespēja iegādāties jaunu auto līzingā bez apdrošināšanas?

nezinu, ko viņš tur ir iegādājies - kešā vai līzingā, bet OK, atliekas ta' varēja paturēt, ja jau tik šausmīgi rūp, kur tās pēc tam nonāk.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

ValdisM rakstīja: Runājot par it kā it kā norakstītajiem un tad jau atkal pa ielām braucošiem auto...

Biju mums kabluks... nekāds ne lētais... ar kondicionieri, labu aprīkojumu, labu audio... pāris gadi vecs un lieliskā stāvoklī... gadījās sasist tā ka visi 4 airbagi izšāva.

Dīleris atteicās to remontēt, apdrošinātāji savāca auto, atdeva mums apdrošināšnas naudu.

Pēc kāda gada pazvanīja no servisa pajautāja vai mums kaut kur nemētājas otrs imobilaizers.

Vēl pēc mēneša ieraudzīju šo auto uz ielas, pēc nedēļas vēlreiz, līdz konstatēju, ka tas stāv 100m no mums -blakus adresē .. uzņēmumā kas tirgo traktortehnikas un kravas auto rez.daļas.

Taču tie ir vēl sīkumi.. kad kolēģis Latgales ražotnē pasūtīja detaļas iekrāvējam... ražotnē lepni iebrauca šis pats mūsu auto , izkāpa vadītājs un atstiepa mums kasti ar rez.daļām un pavadzīmes.

kad jautājām, kā ripo auto, teica, ka nav ne vainas, tik vienam priekšas ritenim riepu visu laiku pastirpināti "ēd nost"

Un ?

nu ko un? dornis esi. "kvalitativi" sataisiits, ja riepu eed.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

ValdisM rakstīja: Runājot par it kā it kā norakstītajiem un tad jau atkal pa ielām braucošiem auto...

Biju mums kabluks... nekāds ne lētais... ar kondicionieri, labu aprīkojumu, labu audio... pāris gadi vecs un lieliskā stāvoklī... gadījās sasist tā ka visi 4 airbagi izšāva.

Dīleris atteicās to remontēt, apdrošinātāji savāca auto, atdeva mums apdrošināšnas naudu.

Pēc kāda gada pazvanīja no servisa pajautāja vai mums kaut kur nemētājas otrs imobilaizers.

Vēl pēc mēneša ieraudzīju šo auto uz ielas, pēc nedēļas vēlreiz, līdz konstatēju, ka tas stāv 100m no mums -blakus adresē .. uzņēmumā kas tirgo traktortehnikas un kravas auto rez.daļas.

Taču tie ir vēl sīkumi.. kad kolēģis Latgales ražotnē pasūtīja detaļas iekrāvējam... ražotnē lepni iebrauca šis pats mūsu auto , izkāpa vadītājs un atstiepa mums kasti ar rez.daļām un pavadzīmes.

kad jautājām, kā ripo auto, teica, ka nav ne vainas, tik vienam priekšas ritenim riepu visu laiku pastirpināti "ēd nost"

Un ?

nu ko un? dornis esi. "kvalitativi" sataisiits, ja riepu eed.

Nu, dornis varbūt ka esi tu. Kas teica, ka riepu ēd dēļ virsbūves?? Tu, miskastniek? Tur daudz citu elementu var būt, kāpēc ēd. Ja šoferis ir tik stulbs, ka nenoregulē tiltu, tad arī ēdīs.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

jaa bet protams. noregulet tiltu

paruna vel kautko gudru

slaaists Reģ.: 04.06.2004
0 0 Atbildēt

Cienītais! Es skatos Jums tilts tā kā šķībi ieregulēts!

Es ceru, ka Deksters vienkārši lieto vien savā apriņķī zināmus sinonīmus runājot par auto uzbūvi! Tepatās nesen bija "griezes momenta palielinātājs" !

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

slaaists rakstīja: Cienītais! Es skatos Jums tilts tā kā šķībi ieregulēts!

Es ceru, ka Deksters vienkārši lieto vien savā apriņķī zināmus sinonīmus runājot par auto uzbūvi! Tepatās nesen bija "griezes momenta palielinātājs" !

Man pajāt uz tavām Vizinženiera-lingvistiķa zināšanām.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: jaa bet protams. noregulet tiltu

paruna vel kautko gudru

Iztulko kādu specjēdzienu, kārlīt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: jaa bet protams. noregulet tiltu

paruna vel kautko gudru

Iztulko kādu specjēdzienu, kārlīt.

shoreiz tu esi tas idiots nevis es.

slaaists Reģ.: 04.06.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

slaaists rakstīja: Cienītais! Es skatos Jums tilts tā kā šķībi ieregulēts!

Es ceru, ka Deksters vienkārši lieto vien savā apriņķī zināmus sinonīmus runājot par auto uzbūvi! Tepatās nesen bija "griezes momenta palielinātājs" !

Man pajāt uz tavām Vizinženiera-lingvistiķa zināšanām.

Un uz savām ne-zināšanām arī!

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

slaaists rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

slaaists rakstīja: Cienītais! Es skatos Jums tilts tā kā šķībi ieregulēts!

Es ceru, ka Deksters vienkārši lieto vien savā apriņķī zināmus sinonīmus runājot par auto uzbūvi! Tepatās nesen bija "griezes momenta palielinātājs" !

Man pajāt uz tavām Vizinženiera-lingvistiķa zināšanām.

Un uz savām ne-zināšanām arī!

Tas plātīzers jau tik zemu nenolaidīsies.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: jaa bet protams. noregulet tiltu

paruna vel kautko gudru

Iztulko kādu specjēdzienu, kārlīt.

shoreiz tu esi tas idiots nevis es.

Ne tikai šoreiz!

Viņam laba mašīna ir tā, kas 30 tūkstošus bez remonta nobraukusi!!! ĀAA deksters- daunis. Mans pagājušā gadsimta kā tas gailis saka Lūznis 78 000 gadā nobrauc tikai ar zobsiksnas un eļļas maiņu. Pie tam motors pagājušoziem pie visiem -35 iedarbojās 2-3 sekunžu laikā. un tas ir pēc nobrauktiem 300 ooo uz odometra.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nu, dornis varbūt ka esi tu. Kas teica, ka riepu ēd dēļ virsbūves?? Tu, miskastniek? Tur daudz citu elementu var būt, kāpēc ēd. Ja šoferis ir tik stulbs, ka nenoregulē tiltu, tad arī ēdīs.

Kuru tiltu tu ar smadzenēm apdalītais taisies regulēt vanšu vai dzelzsceļa?

Automašīnām regulē piekari. iegaumē un varēsi kādreiz paspīdēt ar erudīciju.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti